dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ewa II-GL526A

Centrum dowodzenia-Kotłownia ;)

Oceń ten wpis
Jednym z najciekawszych pomieszczeń w domu zawsze jest kotłownia.Ten sprzęt znajdujący się w tym lokalu zawsze jest imponujący-bynajmniej dla mnie
Jak wszystkie pomieszczenia w Naszym domku , o to również zadbał mój mąż. Ponieważ jak już powiedziałam wcześniej ja stawiałam na grzejniki w łazience to On niech sobie robi co chce w piwnicy. Tak też zrobił! do tej pory nie wiem czy zrobił to bo mu się podobało , czy też z ciekawości czy ja coś na to powiem, postanowił wykafelkować podłogę w kotłowni po swojemu i wg własnego uznania:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0183kaf2.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	24,2 KB
ID:	266735

te Jego "dywaniki" jak ja to nazywam, nie przeszkadzają mi w ogóle. Najprawdopodobniej dlatego , że za często nie będę tego oglądać

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0194kaf.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	266737

Najważniejsze, że będzie spełniać swoją funkcję. Da się umyć, będzie w miarę dobrze wyglądać a co najważniejsze będzie podłożem pod moje cacko:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8981piec.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	266738

Zainstalowany w 100% imponująca maszyneria.Dziwne, ale jako kobietę strasznie to intryguje!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piec.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	266739

I żeby mi to nigdzie nie uciekło już zakupiliśmy drzwi do kotłowni, jeszcze tylko czekają na to żeby je zamontować.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	266740
Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego, ewa ii-gl256a, stodółka Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Miał Mąż fantazję... w końcu cacko kolorowe, to i podłoga kolorowa
  2. Avatar _ATB_
    A niech ma!!!! To on będzie obracał tym cackiem , więc niech i otoczenie mu sprzyja