dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ewa II-GL526A

Zakupy!!!

Oceń ten wpis
Przed upływem 2013 roku trzeba było wydać jak najwięcej pieniędzy na materiały, żeby można było odliczyć jak najwięcej podatku vat za materiały budowlane. Idąc tym tropem nakupowaliśmy wszystko co się dało a starczyło na to pieniędzy . Zawaliliśmy cały parter styropianem do ocieplenia budynku

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8998mag1.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	266741

A ponieważ tu brakło już miejsca, magazynem został również salon, jadalnia i holl

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8994zaop.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	266742

Zaopatrzenie na docieplenie poddasza już jest, na ocieplenie domu też, tylko nikt nie pomyślał żeby może już w tynki zainwestował, było by coś do końca zaplanowane. Tylko jak tu zaplanować i kupić tynki jak jeszcze się nie zdecydowaliśmy na kolorystykę i aranżację elewacji-i tu uśmiech w stronę koleżanki Izabeli-pomyśl o tym

Ja dla odmiany dokonałam zakupu kafelków na podłogę do kuchni, łazienki, hall i dodatkowego pokoju na parterze.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rozłożone11.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	74,9 KB
ID:	266745

Chciałam takie cudo na całą podłogę parteru , jednak moja druga połowa odradziła mi to! O ile do koncepcji kuchni i łazienki to będzie pasować o tyle miałabym problem z aranżacją salonu i jadalni pasującą do tak pięknej i dostojnej podłogi. Bez bicia przyznaję, że zakochałam się w tej podłodze i bez zastanowienia ją zakupiłam. Teraz będę miała trochę problemów z doborem wystroju do takiej podłogi.
Kuchnię już dopasowałam tzn wymyśliłam sobie, że będzie czarno-biała, natomiast co do łazienki to jeszcze nie wiem i sugestii nie odrzucę!!!
A ponieważ wszystkie możliwe pieniądze wydaliśmy w roku ubiegłym, teraz tylko staramy się pracować na tym co już zakupiliśmy i jak na razie niestety nie idzie to zbyt szybko. Tak się składa, że materiał mamy ale do jego wykorzystania potrzebna jest ekipa. Samodzielnie nie damy rady ocieplić i otynkować swojego domku. Kafelki są ale ponieważ to marmur to wymaga sprzętu, którego my nie mamy. kosteczki są nieco nierówne i trzeba je docinać a później posadzkę wyszlifować. Docieplenie dachu-wełna jest , natomiast płyt GK nie ma! Tak bez głowy trochę to kupowaliśmy.Jednak braliśmy to co wydawało man się istotniejsze-Naszym skromnym zdaniem.

Updated 22-06-2014 at 20:36 by _ATB_

Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego, ewaii-gl526a, stodółka Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar dziub
    z zakupami na koniec roku to była masakra. Ja się nie zdecydowałem na zakup kafelek, obawiałem się, że sie nie wstrzlimy z wzorami, że jeszcze nam się pozmienia.
    Swoją drogą to jest paranoja jak nas budujących potraktował nasz kochany rząd z tą zmianą. Już niedługo będzie okazja, żeby przy urnach pokazać środkowy palec

    Do kładzenia wełny nie potrzebujecie płyt gk, za to profile już by się przydały
  2. Avatar _ATB_
    Też się tego bałam , zwłaszcza, że ja to w ogóle pojechałam po bandzie . Kupiłam kafelki , które mi się podobały, nie mając żadnej, nawet najmniejszej wizji urządzenia kuchni. Przyznam szczerze , że bardzo się bałam tego co zrobiłam ale wizja mojej kuchni zakiełkowała powoli i sukcesywnie rozkwitała. Teraz jest moim marzeniem i nie mogę się doczekać kiedy w końcu się Zrealizuje
    .
  3. Avatar coban
    brawo...brawo....powoli do przodu....ale do przodu
    my też szaleliśmy w grudniu.....co by cokolwiek odzyskać....też padło na płytki i na armaturę łazienkową, kibelki , prysznice, zlewy.....na szczęście mamy dojście do atrakcyjnych cen na wełnę i styro więc to przynajmniej odpadło a to przeca zajmuje miejsca na budowie że hej