dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Salomea Eli, Marcina i Meli

Barierki

Oceń ten wpis
Do barierek jest już drugie podejście po zimowym przestoju. Ale nie ostatnie Trzeba je jeszcze pomalować i położyć deskę tarasową na balkony i na ich fronty.



A staw porosły różnorakie rośliny i zadomowiły się w nim żaby
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Bepo
    Chcecie zostawić stawik? Ja właśnie walczę z pół-podmokłą działką zalewaną na ok 5m z boku przez bagienko z działki sąsiedniej zastanawiam się, jakby tu ustrojstwo zlikwidować Na szczęście z działka ma ponad 40m, więc aż tak tego nie odczujemy(mam nadzieję). A moja lepsza połowa na stwierdzenie mojej mamy, że by sobie oczko wodne zrobiła, zapytał "a po co mamie jeszcze jedno komarowo w okolicy" Ale jak się ładnie zagospodaruje, to aż dech zapiera, co nie? Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy!!!
  2. Avatar Bepo
    PS: Pytaliśmy w gminie i w starostwie- żeby wybudować "instalację wodną" typu oczko wodne, trzeba mieć pozwolenie(?!), ale nie ma prawa, które regulowałoby jego likwidację... Witamy w Cebulandii
  3. Avatar ella&co
    Bepo, stawik zostaje, bo go wykopaliśmy Cel - "odciągnięcie" wód gruntowych z reszty działki i zbiornik na wodę z dachu. Komary tak czy siak będą, bo u nas z każdej strony woda
  4. Avatar Nani
    Jakie macie ładne drzwi wejściowe, proszę o firmę, okna też ładne 2 czy 3 szyby jaka firma? Ja właśnie przed wyborem z szanownym mężem stoję i nie wiemy co wybrać. Warchoły pozdrawiają Garnków - znaczy się czytaj Mazowieckie pozdrawia Świętokrzyskie
  5. Avatar ella&co
    Drzwi dębowe firmy Agmar. W Jastrzębiu koło Szydłowca robią tez fajne drzwi, o ile pamiętam firma nazywa się Wiatrak. Z tym, że to samo wycenili nam około 1000 zł więcej. Natomiast stolarz spod Kielc powiedział, że takie drzwi zrobiłby o 1000 mniej, ale mówił to w momencie, kiedy nasze drzwi były zamontowane, więc nie wiem, czy nas nie podpuszczał
    Okna 3 szybowe, ramy 6 komorowe.
    Dziękujemy za pozdrowienia. Ale że Garnki? Scyzoryki, to słyszałam...
    U nas 5 km i już mazowieckie, więc to może dlatego?