dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Szum Morza Wariant 1 M141aL

dzień 31 zaczątki dachu po perturbacjach

Oceń ten wpis
Po pewnych perturbacjach z dachem dojechała w końcu nasza "Venecja x mat brown-szwedzka".
kilka słów o dachowych perturbacjach:
1 punkt z dachami Pan dostał projekt za 3 dni będzie wycena..... czekamy 3 dni czekamy 7 dni ...czekamy 10 dni dzwonię się przypomnieć... tak tak jutro podsyłam.
Mija kolejne 7 dni a wyceny brak. W końcu doszła ale na inną blachę niż chcieliśmy. trudno idziemy do kolejnego punktu z dachami.
2 punkt Pan słysząc historie punktu 1 odpowiada: "no tak bo oni to klienta nie szanują i generalnie straszne z nimi problemy". dajemy projekt pan popatrzył poskanował i wycena będzie za 2 dni.
Czekamy 2 dni.... 3 dni.... 7 dni.... dzwonię co z wyceną?
Tak tak już podsyłam pracownik był na urlopie.
Czekam kolejne 2 dni 3 dni 7 dni. znowu dzwonię, no przecież wysłałem już sprawdzam, .....no tak nie ten adres co trzeba .
Wysłana jeszcze raz na dobry adres dotarła na mojego maila niczym długo wyczekiwana premia. Otwieram i co? Blacha się zgadz,a rynny się zgadzają, tylko cena jest z kosmosu (2 razy tyle co na alledrogo.pl).
Więc nauczony doświadczeniem sam stwierdzam : "no tak bo oni to klienta nie szanują i generalnie straszne z nimi problemy"
3 punkt(finalny) polecony przez wykonawcę więc wtopy nie ma prawa być .
Jadę zamawiam, wszystko dobrze (taka blacha jak chcemy, lepsze rynny w cenie gorszych, dobry rabat i to co lubię najbardziej miła obsługa) zamawiamy też okna dachowe bo maja akurat Fakro, a że wymiar mamy nietypowy to Pani się 3 razy pytała czy na pewno te.
Potwierdzam, zaliczkę wpłacam czekamy 3 tygodnie na okna i dach.

3 tyg później po towar jedzie wykonawca i co ? okien nie ma bo nie zamówione.
Zapewne zapytacie dlaczego?
Ja też zapytałem . Odpowiedź: bo nie byli pewni czy na bank chcemy tak nietypowe okna PAdŁEM.
Potwierdzamy że tak i okna będą za 3 tygodnie. ale dach już przyjechał i zaczyna być montowany o tak: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151227_110105.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	341478Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151227_110139.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	58,3 KB
ID:	341479Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151227_110152.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	341480

Updated 27-12-2015 at 11:34 by Jarek_i_Justyna

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar otwarty3
    Ja polecam inną metodę: jak coś potrzebujecie, to wysyłacie/dzwonicie/przyjeżdżacie z danymi do punktu A, B, C, D i E. Pan z punktu A prześle odpowiedź w ciągu dwóch dni. Po dwóch dniach dzwonimy do punktów: B, C, D i E i mówimy, że do końca tygodnia chcielibyśmy podjąć decyzję, że mamy już wyceny i czy są zainteresowani tym zleceniem czy nie. Na drugi dzień mamy wyceny od B i C. Na początku następnego tygodnia dzwonimy do D i E i pytamy, czy dostaniemy tę wycenę czy nie brać ich pod uwagę przy wyborze. D wysyła wycenę jeszcze tego samego dnia, a E Was olewa. Wy też go olewacie. Jednocześnie dzwonicie do A i mówicie, że dostaliście jeszcze dwie wyceny i obydwie są niższe od wyceny A. Pan daje niższą wycenę. Wtedy to samo powtarzamy z B, C i D. Ponownie dzwonimy do A i mówimy, że dostaliśmy nową, jeszcze niższą wycenę. Powtarzamy te czynności z każdym wielokrotnie, aż do stwierdzenia: "wie pan... niżej już nie możemy zejść" albo "kto panu za tyle zrobi?". Po dojściu do takich stwierdzeń od A, B, C i D wybieramy najkorzystniejszy stosunek jakość/cena

    Czasochłonna metoda, ale jak to mawia mój tata: to są najłatwiej "zarobione" pieniądze.
    Polecam też wrzucać ogłoszenia na np. oferia.pl, itp. Często dostawcy/wykonawcy którzy są 100-200 km dalej zrobią/sprzedadzą coś znacznie taniej niż ci, którzy są blisko. Z kolei ci, którzy nie mają dla Was czasu zazwyczaj mają dużo klientów, a w związku z tym dają wyższe ceny, bo mogą sobie na to pozwolić.