dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Akord II NF40

Zaczynamy Akord II NF40

Oceń ten wpis
20 lipca rozpoczęliśmy budowę domu zgodnie z projektem pracowni architektonicznej Domowe Klimaty - Akord II NF40. Projekt trochę zmodyfikowaliśmy, poszerzyliśmy cały budynek z każdej strony o pół metra oraz wydłużyliśmy garaż o jeden metr oraz wydłużyliśmy taras o pół metra. Dodatkowo w łazience na parterze i kotłowni luksfery zamieniliśmy na okna.
parterKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	414
Rozmiar:	8,7 KB
ID:	326272

piętroKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	10,5 KB
ID:	326273

Updated 02-08-2015 at 08:50 by Groov_12

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Groov_12
    Zapomniałam jeszcze napisać, że w dodatkowym pokoju na parterze zmieniliśmy okno balkonowe na zwykłe okno. Zrezygnowaliśmy także z balkonu
  2. Avatar Janek795
    Hej... Mi Akord bardzo się spodobał ale miał parę rzeczy do zmiany. Było ich tyle.. że przy dobrej ofercie zdecydowałem się na proj. indywidualny. W poniedziałek składam papierki o PB Jaki planowany koszt budowy?
  3. Avatar Groov_12
    Hej, my też trochę pozmienialiśmy projekt
    wg kosztorysu 290 tys.
  4. Avatar Janek795
    A w tych 290kPLN dach z dachówki płaskiej czy blacha ? I jakie ocieplenie jeśli mogę zapytać Oryginalnie chyba było 20cm ? Bardzo małe fotki i trudno dostrzec ale chyba 20...
  5. Avatar Groov_12
    W tej kwocie jest dachówka. Oryginalnie ocieplenie to 20cm na fundamenty i 25cm na ściany. Jeśli podasz mi maila to mogę podesłać w większym formacie. Pozdrawiam
  6. Avatar monika2016
    Jestem na etapie wyboru projektu i na tą chwile bardzo mi odpowiada akord ll czy jest mozliwość zobaczenia domu Państwa? czy byly problemy z poszerzeniem bo nie ukrywam że też bylby poszerzony o 1-1,50
  7. Avatar Groov_12
    Z poszerzeniem nie było problemów, bo wykonaliśmy je równomiernie z obydwu stron po pół metra. Nie ma problemu z obejrzeniem domku. Podeślij proszę swojego maila.
  8. Avatar ewcia872
    Witam,

    my również kupiliśmy AKORDA i mamy mnóstwo pytań - czy również moglibyśmy obejrzeć domek na żywo i dopytać o wszelkie trudności związane z budową?
    Mój email: [email protected] - bardzo proszę o inf