dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw

Kanalizacja podchudziakowa

Oceń ten wpis
Sama planowalam, zakupiłam materiały i nadzorowałam. Żałuję, że nie sprawdziłam puszczając wodę (beton na zalanie już jechał, a z drugiej strony było zasypane - zeby przy zageszcaniu scianki sie nie wyboczyly)...

W sumie 2 piony, wyjscie pod kratkę w garażu i pod prysznic w łazience na dole. I pod reku i piec (chyba przesadziałam z ta 160/110) Rurek tak dużo dla osłony...

Wodę podciągnęłam nie wg projektu czyli na ścianie zewn. bo jak oni by potem te rurke fi 32 wsadzili pod katem prostym? Mam nadzieje że wodociągi zaakceptują wodomierz nie na scianie zewnętrznej...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanaliza.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	56,2 KB
ID:	320531

PS W każdym bądź razie o jednym przepuście zapomnieliśmy na etapie lania law (na ogród) i cała niedzielę śledziem od namiotu kopałam pod ławą tunel myśląć, że wieźniowe w Walimiu robili gorszą robotę. Choć w sumie, jak odkryłam śledzia to już było ok. Wcześniej próbowałam prętem, łomem, eh...beton nie glina. Cudem się przebiłam. Ekipa jednak potrzebowała 2 godzin kolejnego dnia żeby pogłębić przebicie. Ale przepust na ogród jest.

Updated 12-06-2015 at 22:32 by questa

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar questa
    Mpwik nie zaakceptowało wodomierza tam gdzie go przewidziałam - trzeba było kuć chudziak i wyginać peszel, 2 h roboty. Dla potomnych - peszel (min 70 - lepszy byłby 90) w ziemi pod ławą i wystawić na ścianie zewnetrznej. ZAWSZE.