dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa zywiec, bielsko biała i okoloce
Strona 1 z 2
  1. maximus85 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maximus85 Zarejestrowany: 14.06.2008 Posty: 33
    Wydaje mi się że ludzie w tych rejonach również budują domy bądź przeprowadzają remonty i dobrze by było posiadać jakieś interesujące informacje na temat tych co powinniśmy zaangażować do pracy w naszych domkach bądź mieszkaniach jak i tych których stanowczo powinniśmy UNIKAĆ. Proszę się wpisywać jeśli tylko ktoś posiada jakieś ważne informacje i uważą że warto się nimi podzielić z reszta forumowiczów. Pozdrawiam
  2. Castaway FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Castaway Zarejestrowany: 07.06.2010 Posty: 209
  3. violuś SYMPATYK FORUM (min. 10)
    violuś Zarejestrowany: 13.02.2011 Posty: 65
    witam wszystkich budujących,zupełnie zielona w temacie budowy dołączam do was,czy w okolicy Bielska ktoś wybudował Groszka?bardzo proszę o kontakt
  4. jagoda2009 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jagoda2009 Zarejestrowany: 06.12.2009 Posty: 1
    Ja buduję w okolicach Żywca dom Motylek-nazwa architekta. Dawno nic nie pisaliście!?
  5. moniach78 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moniach78 Zarejestrowany: 20.11.2008 Posty: 10
    My się budujemy w Miedzyrzeczu górnym - mamy surowy zamkniety i szukamy dobrego i sprawdzonego elektryka - możecie kogoś polecić ? z góry dzięki
  6. cartera WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cartera Zarejestrowany: 15.05.2010 Posty: 2
    witam wszystkich budujących, na wiosnę 2012 rozpoczynamy budowę domku Iskierka (projekt HB Studio) w okolicach Wilamowic koło Bielska-białej, szukamy kontaktów z osobami które budowały lub budują taki domek w niedalekiej okolicy Bielska-Białej celem wymiany informacji dotyczących budowy i wykonawców, ewa i marek
  7. tuscan WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tuscan Zarejestrowany: 09.09.2011 Posty: 9
    Cytat Napisał cartera
    witam wszystkich budujących, na wiosnę 2012 rozpoczynamy budowę domku Iskierka (projekt HB Studio) w okolicach Wilamowic koło Bielska-białej, szukamy kontaktów z osobami które budowały lub budują taki domek w niedalekiej okolicy Bielska-Białej celem wymiany informacji dotyczących budowy i wykonawców, ewa i marek
    witaj Ewo i Marku ja tak samo na wiosnę 2012 zaczynam budowe z chęcią obgadam kilka rzeczy tylko narazie niewiem do ktorej grupy sie podpiąć. Pozdrawiam Piotr
  8. cartera WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cartera Zarejestrowany: 15.05.2010 Posty: 2
    Cytat Napisał tuscan
    witaj Ewo i Marku ja tak samo na wiosnę 2012 zaczynam budowe z chęcią obgadam kilka rzeczy tylko narazie niewiem do ktorej grupy sie podpiąć. Pozdrawiam Piotr
    hello Piotrze
    fajnie że ktoś się odezwał na nasz post, pytań i wątpliwości mamy sporo, jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy stanu surowego, podaje kontakt do nas:
    [email protected]
    pozdr.ewa i marek
  9. matup WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    matup Zarejestrowany: 02.10.2011 Posty: 1
    Witam wszystkich. U mnie budowała firma Complexbud z Pisarzowic. Jestem pod wrażeniem usprzętowienia tej firmy, profesjonalizmu i szybkości działania -polecam. Znalazłem ich w internecie http://www.complexbud.bielsko.pl/realizacje
  10. tuscan WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tuscan Zarejestrowany: 09.09.2011 Posty: 9
    Chyba matup wsadził autoreklame
  11. b2211 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    b2211 Zarejestrowany: 28.09.2010 Posty: 301
    UWAGA OSTRZEGAM Kupiłem całość materiałów na dach w firmie P.P.U.H. NETBUD Anita Głuszek Siedziba: ul. Wadowicka 7/39 43-300 Bielsko-Biała Biuro i Magazyn: ul. Strażacka 81 43-300 Bielsko-Biała dostawa potwierdzona przez w/w firmę 11.10.2011r do dnia dzisiejszego 23.11.2011r nie otrzymałem okien dachowych wartości 4370zł jak również zwrotu pieniędzy pomimo wypowiedzenia umowy do tego kilku tygodniowe opóźnienie w dostawie dachówek i akcesorii (wyobraźcie sobie ekipę która czeka kilka tygodni na dostawę) coś okropnego same kłamstwa i nie odbieranie telefonów do tego brak faktury VAT. Oczywiście sprawa będzie miała swój epilog nie tylko w Sądzie to na moje pocieszenie . UWAGA istnieje na Allegro Nick: dachy_max oraz po drugim okna_kraj
  12. superelmirka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    superelmirka Zarejestrowany: 07.06.2010 Posty: 45
    Witam,

    Jestem wlasnie na etapie poszukiwania firmy budowlanej, czy moglby mi ktos polecic firm od sso..
  13. maxus79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    maxus79 Zarejestrowany: 20.07.2011 Posty: 309
    witam ja tez mam zamiar budowac w okolicach bielska , czy moze ktos ma jakies namiary na tanie materialy cegly U220 , beton, wiezba, blache na dch itp ?
  14. kasia28 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia28 Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 153
    Zależy z której stony Bielska . Ale mogę polecić http://forum.muratordom.pl/showthrea...9cim-i-OKOLICE tam znajdziesz dużo namiarów. Ja tak na szybko mogę polecić stal Herming z Nidka 515 500 215 (p. Edek), beton dwie pozycje 1- z Rajska 33 8432685 oraz 2 - z Łękawicy 33 865 25 02, więźba z Rzyk 33 8702173 (p. Dorotka - bardzo sympatyczna, więźba I klasa). Ale wiem też, że dużo ludzi brało więźbę z Jeleśni i również byli zadowoleni.
  15. maxus79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    maxus79 Zarejestrowany: 20.07.2011 Posty: 309
    witam wszystkich , szukam kogos (nie koniecznie firma) kto zrobi przepust ze zjazdem na dzialke ?
    okolice skoczowa
  16. gibigibson WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gibigibson Zarejestrowany: 16.04.2012 Posty: 3
    Witam wszystkich, mam do sprzedania stemple budowlane 2,80 m - 300 sztuk; 3,50 m - 150 sztuk, cena to 3 zł za sztukę, stemple są po jednej budowie, odbiór własny w Milówce. Telefon kontaktowy: 607 724 550
  17. enines SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enines Zarejestrowany: 09.02.2009 Posty: 23
    poszukuje fachowca do ułożenia płytek w łazience. Czy możecie polecić kogoś zaufanego / sprawdzonego??
  18. Lusia191 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Lusia191 Zarejestrowany: 04.06.2010 Posty: 420
    Witam wszystkich budujących w okolicach Bielska Białej i zapraszam do naszego dziennika

    Szukamy dobrych cieśli w przyszłym roku jesienią chcemy przykryć SSO ma ktoś jakieś namiary na rzetelną i sprawdzoną firmę z polecenia, może u kogoś takowa robiła dach i jesteście zadowoleni??? Pozdrawiamy i czekamy na odp
  19. MoniMOoo WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MoniMOoo Zarejestrowany: 28.10.2013 Posty: 2
    Cześć. Szybko witam serdecznie koleżanki i kolegów z forum
    Chciałabym Was zapytać czy może moglibyście polecić fachowca/ ekipę który zajmuje się budową fundamentów ? Sytuacja wygląda mniej więcej tak, że na mojej działce stoi stary dom, który w zależności od oceny eksperta będzie zburzony do fundamentów lub całkowicie i fundamenty będą stawiane na nowo. Nie ukrywam, że zależałoby mi na tej pierwszej opcji, jednak do tego potrzebuję kogoś kto będzie w stanie to fachowo ocenić i się tym odpowiednio zająć. Z racji, że dopiero powoli wracam w rodzinne okolice rozeznanie na rynku budowlanym obecnie jeszcze kiepskie. A wiecie jak to jest z "fachowcami" z ogłoszenia Z góry dziękuję za podpowiedź
  20. agu1980 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agu1980 Zarejestrowany: 18.03.2013 Posty: 5
    enines na pewno już kogoś Znalazłeś...i jak się sprawdził?...na dobrego płytkarza trzeba trafić...jak ktoś zepsuje robotę to nawet piękny wzór płytek nie odwróci uwagi od fuszerki...nauczona jestem przykrym doświadczeniem...następny remont koniecznie ktoś z polecenia
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
Strona 1 z 2