dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
forumowicze
  1. januszek ELITA FORUM (min. 1000)
    januszek Zarejestrowany: 22.08.2002 Posty: 1881
    czytam forum i dochodzę do wniosku że forumowicze dzielą sie na kilka typów:
    teoretyk - wie wszystko na każdy temat (ale nie był na swoim placu budowy lub go nie ma )
    anonim - pomóżcie jak się trzyma łopatę 0 odpowiedzi
    finansista- kupiłem to za tyle, zatrudniłem firmę za tyle żadnych własnych doświadczeń
    chwalipięta - mam kocił ???? jest super, jeszcze go nie zamontowałem, mam dom z pustaków xxxx jedyne najlepsze, narazie postawili ściany, ale już są najcieplejsze i najmocniejsze
    doświadczeni - sami wykonali coś i chcą się z tym podzielić niezależnie czy mają dobre czy złe doświadczenie (tych jest mało)

    a Wy do jakich się zaliczacie lub jakie jeszcze typy widzicie
  2. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    psycholog obserwator - stojacy ponad sprawami budowlanymi i dokonujacy analizy osobowosci uczestnikow dysput. Jesli sie zastanowic to na tym mozna prace naukowa napisac
  3. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    A ty do jakiej grupy sie zaliczasz?
    "Ja też buduję mam mury, dach, okna, ocieplenie od zewnątrz, prąd, jestem na etapie płyt g-k, budowa moja jest blisko Głogowa (oś NIWA)"
    Z twojego cytatu wiemy ze jestes chwalipietom.
    Pozdrawiam
    Maciej
  4. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Kobieta rozrywkowa. Rozrywa się między pracą, miejscem aktualnego zamieszkiwania i budową.
  5. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Zapomniałam - no i jeszcze Forum.
  6. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    A ja sobie czytam, czytam, piszę, piszę bo na niczym innym się nie wyznaję. Czyli mój typ to obserwator (tego, co czyni ekipa) - gawędziarz (na Forum)

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-09-05 23:00 ]</font>
  7. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Kobieta-czyli ktoś , kto i rozmiar łopaty rozpozna i chłopa dopilnuje.
    Czytać, wiedzieć, patrzec, słuchać.
    W moim przypadku facecik wziął się do roboty, aż miło-chłop do roboty, babie lżej.
    ps. ja nie jestem feministką, tak samo jakoś wyszło
  8. dolores FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dolores Zarejestrowany: 14.07.2002 Posty: 154
    Ja jestem komentator - obserwator.
    Patrzę i opisuję. Od myślenia o ważnych problemach budowlanych mam męża od roboty wykonawcę, a od kontroli inspektora nadzoru.
    Ale jak będą błędy - nie popuszczę.
  9. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Dolores, w świetle ostatniego zdania to jesteś... egzekutor Dobre!!
  10. dolores FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dolores Zarejestrowany: 14.07.2002 Posty: 154
    Ale tylko jeśli zajdzie taka potrzeba. Tymczasem jestem wzorem łagodności i opanowania.
  11. krzyss DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    krzyss Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 789
    Ja to uczeń... Siedzę, patrzę, chce się czegoś nauczyć. A tu każdy coś innego. Albo wszystko jest dobre, albo nie ma nic dobrego. Ale na razie pierwszy rok w tej szkole... Może później
  12. krzyss DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    krzyss Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 789
    Choć stary jak na ucznia jestem. Jeżeli ciągle w pierwszej klasie... to chyba kolejny rok.. wieczny student )))
  13. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Krzyss, a może wietrzny student jestes??? Jeśli chcesz się nauczyć czegoś, to tak jak u Kobuszewskiego - wężykiem, wężykiem. Starzy forumiwicze (stażem, nie wiekiem) doradzą Ci najlepiej, po ilu browarkach wężyk wychodzi najskuteczniej
  14. dobrzykowice Lider FORUM (min. 2800)
    dobrzykowice Zarejestrowany: 23.05.2002 Posty: 2955
    ja podobny jestem do Ckwadrata, obserwator budowy (nie z wyboru,tylko z braku czasu) i komentator teoretyko-praktyk....
    chwalipięta ? hmmm no może troszeczkę
  15. loniu DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    loniu Zarejestrowany: 25.02.2002 Posty: 628
    Ja po trosze jestem chwalipiętom, uczniem i reanimatorem. Od forum oczekuje wymiany informacji a w szczególności tych lokalnych na temat wykonawców i punktów zaopatrzenia. Dlatego usilnie reanimuje watek wielkopolski ale kiepsko mi to wychdzi. Może wy wejdziecie wielkopolanom na ambicje?
  16. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    Wielkopolska jak sama nazwa wskazuje jest wielka. Jesli tak jest to po co cos wielkiego ma sie zmiescic w czyms malym, czym niewatpliwie bylby Twoj watek (nie umniejszajac szlachetnosci czynu)
    Z powyzszej wypowiedzi dochodzi nowy typ - filozof amator rekreacyjny.
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16