dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
''Czerwony Kamień' - Góra Siewierska - Psary - Będzin
Strona 1 z 7
  1. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    Ponieważ docelowo ma tam być sprzedanych ~68 działek budowlanych mam taką cichą nadzieję, że nie będę jedynym, który namiętnie czyta FM i trafię tu na kogoś, z kim w przyszłości (oby będę się widywał podczas spacerów po okolicy.

    Chętnie także poznam innych budujących w okolicy.

    Dla niezorientowanych a zainteresowanych okolicą - http://psary.pl/index.php?go=osiedle

    Pozdrawiam,
    Y.
  2. MARTINA1 ELITA FORUM (min. 1000)
    MARTINA1 Zarejestrowany: 11.04.2009 Posty: 2101
    Tak jak Ty też chcialabym się zareklamować z działką -(wiem ze nie swoją sprzedajesz ALE ...) chyba jest zakaz umieszczania ogłoszeń ? mylę sie ?
  3. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    MARTINA1 - ja tam nie tyle sprzedaję, co kupiłem działkę. A działki sprzedaje gmina, w przetargach zresztą. Ponieważ działek trochę jest liczę na to, że ludzie którzy je kupią / kupili przed budową w końcu wejdą na FM - i tu ich znajdę.

    ps. pracownikiem gminnym też nie jestem ale też w moim interesie jest, żeby ludzie zaczęli się budować - może wymusi to wcześniejsze oświetlenie czy kanalizację - więc być może faktycznie jest to zakazana forma ogłoszenia - jeśli tak uzna moderator - linka usunę (bo zgaduję, że o niego chodzi ?).
  4. MARTINA1 ELITA FORUM (min. 1000)
    MARTINA1 Zarejestrowany: 11.04.2009 Posty: 2101
    A wiesz ja też mam takie załozenia tylko działka moja
  5. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    'Prawie' czyni subtelną różnicę
  6. MARTINA1 ELITA FORUM (min. 1000)
    MARTINA1 Zarejestrowany: 11.04.2009 Posty: 2101
    Tym konkretnym przypadku nie ma żadnej różnicy ..bazując tylko na założeniach, że chcemy mieć sąsiadów ..dodatkowo jestem w stanie wykazać CI zysk Twój bezpośredni. Czyli wzrost wartosci Twojej nieruchomości ..Ponadtto zarzucam pełną świadomość czynu popełnionego = celowemu działaniu....z tym ogłoszeniem .Na skargę nie lecę ,nie mój styl....
  7. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    Hmm ... zwykle problem rozbija się o założenia Co do wzrostu wartości mojej nieruchomości - on już nastąpił (nowy operat, nowe ceny przetargowe i w zasadzie dalszy wzrost jest z mojego punktu widzenia niewskazany, bo nie będzie kupców zainteresowanych działkami za tą cenę), ale o tym sza, bo jeszcze dostanę po głowie opłatą adiacencką a tego bym mógłbym nie przeżyć

    Analogicznie, każdej z grup budujących można by postawić taki zarzut - wszak każdy nowy dom w ich okolicy to wzrost wartości ich nieruchomości, ale wkraczam tu już na tereny paranoidalne więc zamilknę.

    Moja propozycja jest taka - nie podbijajmy tego tematu przez taką trochę 'nie w temacie' dyskusję - niech wątek spokojnie poleży i poczeka na osoby, które w okolicy zaczną się budować.
  8. Lidia Bia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lidia Bia Zarejestrowany: 03.12.2009 Posty: 7
    Cytat Napisał yarpenowski
    Ponieważ docelowo ma tam być sprzedanych ~68 działek budowlanych mam taką cichą nadzieję, że nie będę jedynym, który namiętnie czyta FM i trafię tu na kogoś, z kim w przyszłości (oby będę się widywał podczas spacerów po okolicy.

    Chętnie także poznam innych budujących w okolicy.

    Dla niezorientowanych a zainteresowanych okolicą - http://psary.pl/index.php?go=osiedle

    Pozdrawiam,
    Y.
    dla rozwinięcia tematu podaje tutaj stronę Góry Siewierskiej
    www.gora-siewierska.com

    tutaj są obszerniejsze materiały dotyczące osiedla Czerwony Kamień
    tak na marginesie, jestem mieszkanką tej wioski i autorem strony
    pozdrawiam
  9. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    Witam,

    wiem, widziałem, czasami wchodzę.
  10. Lidia Bia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lidia Bia Zarejestrowany: 03.12.2009 Posty: 7
    Cytat Napisał yarpenowski
    Witam,

    wiem, widziałem, czasami wchodzę.
    zapraszam również na forum gdzie można wyrazić swoje opinie jak również zamieszczać własne tematy
    pozdrawiam
  11. Lidia Bia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lidia Bia Zarejestrowany: 03.12.2009 Posty: 7
    Cytat Napisał MARTINA1
    Tak jak Ty też chcialabym się zareklamować z działką -(wiem ze nie swoją sprzedajesz ALE ...) chyba jest zakaz umieszczania ogłoszeń ? mylę sie ?
    na stronie Góry Siewierskiej jest rubryka ogłoszeń kupno/sprzedaż
  12. anecik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anecik Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 100
    Witam przyszłego sąsiada - yarpenowski - my również kupiliśmy działkę w Górze Siewierskiej, co prawda nie na "Czerwonym Kamieniu" ale blisko (o rzut kamieniem czerwonym ).
  13. anecik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anecik Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 100
    O przepraszam witam serdecznie również autorkę strony o Górze Siewierskiej Panią Lidię.
  14. yarpenowski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 783
    anecik jakaś przewidywalna data rozpoczęcia już jest ?
  15. anecik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anecik Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 100
    yarpenowski

    O jak miło. Już myślałam, że sąsiad siedzi i pilnuje swojej wytyczonej działeczki -mam na myśli brak dostępu do komputera.
    Właśnie dziś złożyłam do gminy decyzję o warunkach zabudowy. Ale sama budowa domu to jeszcze..., na razie musimy w jakiś cudowny sposób zapewnić sobie wjazd na działkę - czyli - decyzja dot. lokalizacji zjazdu (już jest), projekt drogowy (się robi), póżniej PnB (zjazdu i domu) i wykonanie tego nieszczęsnego zjazdu. A wcześniej wykarczowanie resztek sadu, wyrwanie korzeni, przekopanie, wyrównanie, nawiezienie ziemi. Sam widzisz, że o budowaniu domu nie ma NIC.
    Jak otrzymam decyzję o warunkach zabudowy to będziemy myśleć o projekcie (już ustalone - będzie indywidualny).

    Pozdrawiam.
  16. mcpi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mcpi Zarejestrowany: 07.02.2010 Posty: 2
    Witam wszystkich co kupili działki na Osiedlu Czerwony Kamień.
    Faktem jest ze malo sie tam na razie dzieje jezeli mowa o `placu budowy`. Na razie budowa zaczęła sie na dwóch działkach.-widac fundamenty.
    W tym roku chyba pojda w góre dalej. Gdyby nie ta pogoda....
    na boku---Mysle ze mało ludzi wie o tych działkach bo inaczej dawno były by sprzedane na poszczególnych przetargach. Tak na prawde nie sa one drogie. Spójrzcie na ceny w Malinowicach jak tylko możecie dajcie namiary na skype albo gg?
  17. Faino WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Faino Zarejestrowany: 13.07.2010 Posty: 2
    Nie mam działki na osiedlu ale mieszkam niedaleko. Mam pytanie czy wiecie Państwo, że w pobliżu Waszych działek znajduje się ferma kur. Nie wiem czy Państwo zauważyliście jak czasami intensywnie" pachnie" a jest dużo bliżej Waszych działek a odpady tj. gnojowica wylewane są na polach obok działek. Taraz jak wynika z obieszczenia UG w Psarach obok Waszego osiedla ma powstać druga jeszcze więkasza ferma kur i szamba (obieszczenie w BIP UG Psar ) a do 22. 07. 2010 roku przyjmowane są UWAGI I WNIOSKI. Proponuję podjąc jakieś działania w tym kierunku bo będziecie Państwo mieszkać w maskach przeciw gazowych - wy na codzień a ja w zależności od kierunku wiatru.
  18. Faino WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Faino Zarejestrowany: 13.07.2010 Posty: 2
    w uzupełnieniu pani Borek , która ma wybudować tę fermę jest radną G. Psary i raczej ze strony gminy nie bedzie miała problemów z jej realizacją.
    Ciekawe jaki wpływ na ceny działek będzie miało takie sąsiedztwo.
  19. bea_k SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bea_k Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 15
    Witam! Moja budowa już prawie skończona i jestem już mieszkanką Góry Siewierskiej poza tą fermą to okolica przepiękna
  20. anecik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anecik Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 100
    Cytat Napisał bea_k Zobacz post
    Witam! Moja budowa już prawie skończona i jestem już mieszkanką Góry Siewierskiej poza tą fermą to okolica przepiękna
    Witam.

    "Zazdroszczę" i gratuluję Ci tej prawie skończonej budowy i statusu mieszkanki Góry Siewierskiej. Też bym już chciała mieć budowę za sobą, ale jeszcze długo potrwa zanim w ogóle zacznę i będę mogła się nazywać mieszkanką.

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 124
Strona 1 z 7