dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa budujących - projekt SIELANKA - Horyzont
Strona 4 z 5
  1. martaj64 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    martaj64 Zarejestrowany: 28.09.2011 Posty: 4
    Cytat Napisał karorynaa
    my budujemy w okolicy Wołomina (dokładnie Krubki -Górki).
    To troche daleko ale jakby coś to zapraszam.

    Jesteśmy na etapie kończenia murów , krokwie też są. niedługo dach kładziemy.
    Bym wstawiła zdjęcie domu, ale jakoś nie ogarniam tego..Może ktoś pomoże?
    Super. Wcale nie tak daleko. Jeśli moglibyśmy z mężem obejrzeć Waszą sielankę byłabym wdzięczna. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.
  2. karorynaa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karorynaa Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 9
    Witam

    podam swojego e-maila: [email protected]
    To proszę do mnie napisać, tam podam więcej informacji.

    Pozdrawiam
  3. karorynaa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karorynaa Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 9
    [IMG][/IMG]
  4. karorynaa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karorynaa Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 9




    w końcu udało się dodać zdjęcia
  5. kaskaromcio WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaskaromcio Zarejestrowany: 25.11.2011 Posty: 1
    Witam,bardzo podoba nam się projekt SIELANKI i jesteśmy zdecydowani na ten projekt. Ale bardzo byśmy z mężem chcieli zobaczyć ją na żywo i stąd moja prośba : czy buduje ktoś z Państwa blisko Bydgoszczy?
  6. moja sielanka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moja sielanka Zarejestrowany: 27.12.2011 Posty: 11
    Witam Sielankowiczów !
    Z dumą mogę powiedzieć, że do Was dołączam!
    Projekt zachwycił mnie swą prostotą, więc pozostało tylko przekonać drugą połówkę ale siła argumentów była powalająca ( przygotowałam się pilnie) i decyzja zapadła projekt zakupiony SIELANKA odbicie lustrzane bez garażu.
    Obecnie projekt się aranżuje z małymi zmianami, tzn: okna na jednej wysokości i większe, rezygnuję ze spiżarni aby mieć większą kuchnię,zamiast filara w kuchni będzie ściana, kombinuje jeszcze ze schodami i kominkiem oraz kotłownią, jest za mała bo niestety gazownia mam odmówiła przyłącza - czekam na projekty propozycje od architekta.
    Na razie tyle, pozdrawiam Was gorąco.
    M&M
  7. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Witam - spodobał mi się projekt Sielanka z garażem. Czy jest ktoś kto podzieliłby się swoją wiedzą na temat kosztów budowy stanu surowego zamkniętego ? Chętnie zobaczyłbym ten dom na żywo - czy jest ktoś u kogo mógłbym sobie Sielankę obejrzeć ? Z góry dziękuję.
  8. rafti WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafti Zarejestrowany: 01.09.2010 Posty: 7
    Witam!
    Właśnie kończymy budowę Sielanki, wprowadziliśmy zmiany tzn. schody z salonu przenieśliśmy do przedpokoju, poszerzyliśmy garaż, częściowo podpiwniczyliśmy. Skąd jesteś???? My mieszkamy w kujawsko pomorskim.


    Cytat Napisał tomekatomek
    Witam - spodobał mi się projekt Sielanka z garażem. Czy jest ktoś kto podzieliłby się swoją wiedzą na temat kosztów budowy stanu surowego zamkniętego ? Chętnie zobaczyłbym ten dom na żywo - czy jest ktoś u kogo mógłbym sobie Sielankę obejrzeć ? Z góry dziękuję.
  9. maczek.28 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maczek.28 Zarejestrowany: 07.06.2012 Posty: 1
    Witam wszystkich sielankowiczów właśnie zdecydowaliśmy się na sielankę A1 i chętnie zobaczylibyśmy taką w rzeczywistości może ktoś buduje sielankę w podkarpackim lub w woj. sąsiednich będziemy wdzięczni za wskazówki
  10. dyziop WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dyziop Zarejestrowany: 14.11.2011 Posty: 2
    Witam wszystkich Sielankowców,

    My również dołączamy do grona osób budujących Sielankę. Nasz projekt to Sielanka II A 35st.
    Wszystkie dzienniki budowy i blogi jakie zdołaliśmy wyszukać w internecie przeczytaliśmy od początku do końca. Jest w nich naprawdę mnóstwo cennych informacji, które już na tym etapie niejednokrotnie pomogły nam podjąć decyzję albo o zmianach w projekcie albo też o "drobiazgach" na placu budowy. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy, że my również chcemy pomóc następnym Sielankowiczom przede wszystkim informacją i zdjęciami. Zapraszam na bloga http://sielanka2012.blogspot.com

    Pozdrawiamy.
    Patrycja, Piotr
  11. rojku SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rojku Zarejestrowany: 18.04.2010 Posty: 63
    No my mamy tynki. W naszym dzienniku zaległości, ale chętnych na oględziny zapraszamy do Uszwi (koło Brzeska)



    _________________________
    www.dwawjednym.pl/sielanka
  12. abbell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    abbell Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 10
    Witam. Zakupiłam projekt Sielanka - lustrzane odbicie z podwójnym garażem. Zaczynam dach i muszę podjąć decyzję: dachówka cementowa czy ceramiczna? Nie mam zielonego pojęcia, ile kasy trzeba wydać na sielankowy dach? Proszę o orientacyjną podpowiedź - dychami: dziesięć tysięcy, dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści a może więcej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  13. stokrotkax10 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stokrotkax10 Zarejestrowany: 15.12.2011 Posty: 2
    Witam ja również chętnie dołączę do grupy Sielankowiczów dopiero zaczynam przygodę na forum Moja sielanka jest już w stanie surowym zamkniętym mamy zrobione prądy cześć centralnego oraz tynki budujemy na podkarpaciu pozdrawiam wszystkich
  14. stokrotkax10 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stokrotkax10 Zarejestrowany: 15.12.2011 Posty: 2
    Cytat Napisał abbell
    Witam. Zakupiłam projekt Sielanka - lustrzane odbicie z podwójnym garażem. Zaczynam dach i muszę podjąć decyzję: dachówka cementowa czy ceramiczna? Nie mam zielonego pojęcia, ile kasy trzeba wydać na sielankowy dach? Proszę o orientacyjną podpowiedź - dychami: dziesięć tysięcy, dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści a może więcej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Moja sielanka ma czterospadowy dach bez garażu nasz dach jest pokryty blacho dachówką jego koszt to ok 40 000. fachowcem nie jestem ale moi znajomi mają dachówkę cementową i strasznie narzekają pije dużo wody przez co dach jest ciężki i bardzo szybko przez to pokrywa się ochydnym zielonym mchem. Ceramiczna wygląda ślicznie na dachu ale i koszt jest większy droższa robota, więcej drzewa
  15. karorynaa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karorynaa Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 9
    Witam.
    Dawno się nie odzywałam
    My już z Sielanką jesteśmy na etapie wykańczania wnętrza ( i siebie ) tzn położona jest już terakota w garażu i kotłowni, pralnia też już zrobiona. Czekamy jeszcze na szambo . Może jak się uda to i kotłownia będzie już zrobiona, fajnie by było już na zimę trochę przepalić, bo to lepiej dla tynków i w ogóle. Niestety zamieszkaniem w naszej sielance tej zimy ,to chyba raczej nie realne , ale jestem dobrej myśli.
    Jak będę miała troszkę czasu wrzucę kilka zdjęć co by się pochwalić.

    Pozdrawiam serdecznie.
  16. SielankaII WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SielankaII Zarejestrowany: 05.12.2012 Posty: 2
    Witam w listopadzie rozpoczęlismy budowę sielanki II 35st Paliwo Stałe jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiemy. Na dzien dzisiejszy mamy zrobiony stan zerowy czekamy do konca zimy ok marca zaczniemy dalsze roboty. Mam pytanie do mieszkajacych w sielankach : czy spizarnia nie jest za mala? bo zastanawiamy sie czy wogole jest sens ją robić.
  17. SielankaII WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SielankaII Zarejestrowany: 05.12.2012 Posty: 2
    I pytanko gdzie mozna umiescic schody w przedpokoju? Jesli chcecie podam Wam koszty stanu zerowego.
  18. Anagra WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anagra Zarejestrowany: 09.12.2012 Posty: 5
    Witam,
    nowa na forum, budowa Sielanki przewidywana na wiosnę 2013r.
    Czytam wszelkie wpisy na temat budowy i zmian, jakie zostają wprowadzone. Jak większość budujących również przewiduję zmiany:
    - ściana salonu przeniesiona przed schody (zmniejszony salon)
    - schody dwuzabiegowe zajmujące część sypialni (7 wg projektu)
    - druga połowa sypialni przeznaczona na garderobę (część)
    - za schodami i w części drugiej połowy sypialni małe pomieszczenie (ok. 2mx1.5m) z wejściem od salonu (grajdoł mojej gorszej połowy)
    - rezygnacja ze spiżarni - powiększona kuchnia
    - zlikwidowane pomieszczenie gospodarcze- powiększona łazienka
    - powiększony garaż i tam pomieszczenie gospodarcze
    - dostosowanie okien do pomieszczeń wewnątrz ale tak, by z zewnątrz wygląd był estetyczny
    pozdrawiam wszystkich sielankowiczów
  19. rafti WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafti Zarejestrowany: 01.09.2010 Posty: 7
    Witam!
    Oto moje schody w przedpokoju przeniesione z salonu



    http://forum.muratordom.pl/entry.php...g-amp-Mar-nowy
  20. Anagra WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anagra Zarejestrowany: 09.12.2012 Posty: 5
    rafti,
    jakoś moja kobieca wyobraźnia niezbyt rozwinięta jest, gdzie dokładnie w przedpokoju są Twoje schody?
    Napisz proszę, jakich dokonałeś zmian, może coś zgapię
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 99
Strona 4 z 5