dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa z66
Strona 9 z 9
  1. zenx WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zenx Zarejestrowany: 03.01.2011 Posty: 1
    Witam wszystkich budujących i zamierzających budować,

    My jesteśmy na etapie oczekiwania na pozwolenie - mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dostaniemy i ruszymy z robotą.
    Dom będzie podpiwniczony (zejście do piwnicy w pomieszczeniu gospodarczym), ponadto zrezygnowaliśmy z podcienia wejściowego i zamieniliśmy jedną łazienkę na poddaszu na garderobę - tylko tyle zmieniliśmy w oryginalnym projekcie. Zobaczymy jak to wyjdzie podczas budowy

    Markat, czy byłaby możliwość zobaczenia Waszego domu? My będziemy budować w Jaworznie, więc mamy niedaleko.

    Pozdrawiam wszystkich!
  2. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Markat, czy byłaby możliwość zobaczenia Waszego domu? My będziemy budować w Jaworznie, więc mamy niedaleko.
    Witaj Zenx!
    No i jeszcze jedna zetka nam się rodzi
    Jeśli chodzi o zobaczenie domu, to myślę iż nie powinno być problemów-szczegóły możemy ustalić poprzez pocztę[email protected]
  3. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Koledzy mam pytanie - czy ktoś już montował u siebie ogrzewanie podłogowe i jak rozmieściliście szafki rozdzielcze. Dalej, czy przebicie w pomieszczeniu gospodarczym na poddasze dla centralnego ogrzewania zrobiliście zgodnie z projektem? Bo coś mi się widzi , że pion przebiega zaraz obok okna a nawet na oknie .
    Ocieplenie poddasza, temat co mnie dręczy czy ocieplaliście stryszek, jeżeli tak to dawaliście wełnę pomiędzy jętki. Może kilka fotek. No i oczywiście paroizolacja i zabudowa halogenów w suficie na poddaszu też ciekawy temat, jak po zamontowaniu lampek utrzymać paroizolację?
  4. chol3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chol3 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 10
    Coś widzę, że wszyscy zapracowani przy swoich z66 i nikt nie ma czasu wejść na forum.U mnie robota trochę poszła do przodu już mam więźbę i dach przykryty membraną. W czasie budowy przychodzą nowe pomysły i trochę pozmieniałem mój domek. Trochę mi majster podpowiedział jak wykorzystać lepiej poddasze. Tak wykombinowałem, ze mam teraz na górze dużą jedną łazienkę i 4-ry duże pokoje a korytarzyk mały tylko z prawej strony. Powiedzcie mi jak tu się wstawia zdjęcia to bym wam pokazał moją zetkę. Pozdrawiam wszystkich budujących
  5. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Witaj chol3
    Cieszymy się że budowa idzie pełną parą.
    Instrukcja do zdjęć
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...6-ZDJ%C4%98CIA
  6. rozkwit WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rozkwit Zarejestrowany: 17.08.2011 Posty: 5
    Witam wszystkich.
    Budujemy Z66 w konstrukcji drewnianej w Mysłowicach. W projekcie dokonaliśmy kilka zmian. Najważniejsze to oddzielny garaż z kotłownią na paliwo stałe. Papierologia prawie za nami-roboty ruszyły. Jesteśmy na etapie fundamentów. Chętnie obejrzałbym Z66 już stojący-najlepiej również szkieletowy...
    Wkrótce napiszę więcej!!!!! Pozdrawiam!
  7. chol3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chol3 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 10
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e6c9c2c89.html
    Tak wygląda na razie mój domek w Wągrowcu. Chciałem wkleić więcej zdjęć ale zapisuje mi zawsze tylko jedno.
  8. chol3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chol3 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał chol3
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e6c9c2c89.html
    Tak wygląda na razie mój domek w Wągrowcu. Chciałem wkleić więcej zdjęć ale zapisuje mi zawsze tylko jedno.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...df3b132ee.html
  9. becia11 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    becia11 Zarejestrowany: 16.02.2011 Posty: 2
    Witam! Czy ktos buduje Z66 w okolicy Wroclawia? Jestesmy z mezem na etapie kupna projektu, zdecydowalismy sie na projekt Z66 ale chcielibysmy jednak zobaczyc go najpierw na zywo. Gdyby byla taka mozliwosc Bardzo prosze o odpowiedz, projekt musimy kupic do konca wrzesnia. Moj e-mail [email protected] Dziekuje z gory. Ps. Pozdrawiamy zetkowiczow i mamy nadzieje ze, juz niedlugo do was dolaczymy
  10. rozkwit WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rozkwit Zarejestrowany: 17.08.2011 Posty: 5
    Szkielet stoi!!!!!! Kominek właśnie wstawiają. Teraz przerwa do przyszłego czwartku. Mamy budowlańca wizjonera-podpowiada nam zmianę. Muszę zagadać kierownika budowy czy zaakceptuje zmianę....
  11. TERESA53 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    TERESA53 Zarejestrowany: 03.11.2011 Posty: 1
    Cytat Napisał rozkwit
    Szkielet stoi!!!!!! Kominek właśnie wstawiają. Teraz przerwa do przyszłego czwartku. Mamy budowlańca wizjonera-podpowiada nam zmianę. Muszę zagadać kierownika budowy czy zaakceptuje zmianę....
    Witam wszystkich budujących z66.
    Nam też spodobał sie ten projekt ale chcielebyśmy w wersji szkieletowej i z pewnymi zmianami. Dlatego mam dużo pytań do rozkwita i prośbę o kontakt na [email protected]
  12. rozkwit WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rozkwit Zarejestrowany: 17.08.2011 Posty: 5
    Link do "szkieletu" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5a5fef5bd.html Od poniedziałku krycie dachu i obijanie ścian!!!!!!!!!!!
  13. rozkwit WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rozkwit Zarejestrowany: 17.08.2011 Posty: 5
  14. chol3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chol3 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 10
    Co tak ucichło na tym forum? Czy wszyscy już tak zapracowani?
    Ciekawi mnie czy już ktoś zamieszkał w swoim z66 bo do mnie za dwa tygodnie wchodzi płytkarz i latem planuję się wprowadzać.
  15. zeberki WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zeberki Zarejestrowany: 26.03.2010 Posty: 3
  16. sonia! WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sonia! Zarejestrowany: 04.05.2012 Posty: 1
    Cytat Napisał markat
    Witaj Urszulo
    Cieszymy się bardzo, że następni zarażeni projektem z66 odwiedzają nasze forum. Niestety mieszkamy w okolicy Sosnowca a więc nie są to okolice Warszawy.
    Natomiast my oraz wspaniałe grono forumowiczów chętnie opowiemy i podpowiemy o detalach i różnych rozwiązaniach w naszych zetkach.
    Jeśli chodzi o wielkość domu to jest bardzo indywidualne podejście do tematu. Dla nas jest w sam raz, nawet nie dokonywaliśmy dużych zmian w projekcie praktycznie żadnych
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
    Witaj
    w maju zaczynamy budowę z66 a więc ostatnia szansa na ostatnie zmiany w projekcie. Byłaby mozliwość zobaczenie z66 w realu?
    pozdrawiam
  17. Ania O. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ania O. Zarejestrowany: 01.02.2012 Posty: 3
    Witam. Mamy projekt, działeczkę więc czas na adaptację ,pozwolenia i ruszamy. Może ktoś buduje w zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim. Z radością zobaczymy dokonania(w budowie domu oczywiście) , aby uniknąć później niespodzianek. Szczególnie interesują nas zdjęcia i rozwiązania wnętrza. Pozdrawiam i dziękuję z góry Kontakt [email protected]
  18. chol3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chol3 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 10
    No ja już od niedzieli mieszkam w swojej zetce. Jeszcze wkoło domu kupa roboty no i znowu zaczyna się walka z papierami do odbioru
  19. kingsikejs WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kingsikejs Zarejestrowany: 31.12.2014 Posty: 3
    cześć, gdyby ktoś był zainteresowany. Z przyczyny zmiany planów życiowych niestety mam do sprzedania nieużyty projekt z66 w odbiciu lustrzanym w wersji szkieletowej. Odsprzedam w atrakcyjnej cenie Jeżeli ktoś się zastanawia, proszę o kontakt na priv lub tel 692 082 656.
    Pozdrawiam szczęśliwych zetkowiczów.
Pokaż wyniki od 161 do 179 z 179
Strona 9 z 9