dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Kraków i okolice zaczynamy 2008
Strona 10 z 11
  1. Ja mam po 35 zł ale pewnie coś dojdzie za figo fago jakieś ekstra.
  2. Pam, a mógłbyś się podzielić namiarami na Twojego płytkarza? Cena wydaje się dość atrakcyjna - mi się nie udało na razie znaleść jakiegość za mniej niż 50 PLN
    Sprzedam bloczki fundamentowe.
  3. Cytat Napisał Savik
    Pam, a mógłbyś się podzielić namiarami na Twojego płytkarza? Cena wydaje się dość atrakcyjna - mi się nie udało na razie znaleść jakiegość za mniej niż 50 PLN
    Ja zrobi to podam, bo nie wiem jakie efekty. Ma zaczynac za 2 tygodnie.
  4. Czy moge prosić o jakies namiary na solidnego fachowca od podłóg? Najlepiej jakiegos sprawdzonego, ale w ostateczności jesli z terminami będzie neiciekawie to muszę zadowolić się..... tym trochę "gorszym" (tylko nie partaczem!!).
    Proszę o namiary i jakąś opinię o człowieku....
    Pozdrawiam
  5. Witam Grupę Krakowską !

Jaki stan u Was? Nam przez wakacje udało się podłączyć wszystkie media, tynki, wylewki, i poddasze zrobione. Brama garażowa i dzrzwi wejściowe też są. Dzis jesteśmy umówieni z ekipa od rolet ale cena nas lekko powaliła... Pod koniec miesiaca zaczynamy łazienki i cały czas mamy problem z ziemia, której dośc sporo potrzebujemy a której nie możemy nigdzie zdobyc albo cena jest taka że zwyczajnie nas na nią nie stać. Macie może jakieś namiary na ziemię w sensownej cenie potrzebujemy ok 50 ciężarówek. Pozdrawiam
  6. Jesli ktos chcialby sie pozbyc uzywanej betoniarki, to ja chetnie odkupie
  7. Mam na zbyciu duże ilości ziemi z wykopów w miejscowości Śledziejowice. Chętnie poratuję kogoś potrzebującego.

Pozdrawiam

Monika
  8. witam
    wprawdzie lato idzie ,ale różnie z pogoda bywa - mam do odsprzedania piecyk kozę i piec gazowy z demontażu weissman przed demontażem był sprawny , przeleżał kilka lat w garażu - okolice makro
  9. OOOOO, to jednak ktoś z zaczynajacych w 2008 przeżył. To dobra wiadomość
  10. mbu Zarejestrowany: 14.09.2010 Posty: 0
    Witam Wszystkich,
    Mamy zamiar budować w okolicach Skawiny i mamy dylemat dotyczący wyboru projektu, jeśli Ktoś z Was buduje tamaryszki 2, tamaryszki 2(N) lub tamaryszki 6 i mógłby pokazać choćby stan surowy to będziemy bardzo wdzięczni. Info poproszę na kwadratowekolo@poczta.onet.pl. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiamy Wszystkich Budujących .
  11. ktoś kiedyś pytał o chłopa od badań gruntu, to ja mogę polecić tego http://geolog.dl.pl/ . U mnie robił i nie zdarł kasy
    anka
  12. savip Zarejestrowany: 04.02.2011 Posty: 2
    Witam,

Potrzebuje gruzu pod droge na dzialke w Rzeszotarach, jestem gotow zaplacic za transport,
    jesli znacie kogos lub sami chcecie sie pozbyc gruzu, zapraszam do kontaktu na priv,

pozdrawiam
  13. witam, czy wiecie gdzie mozna pozyczyc w miare dobrej cenie gietarke dekarską??????? potrzebuje pilnie zrobic obróbki blacharskie na dachu......z góry dzięki za odp.
  14. Witam. Przyjmę lub kupię po dobrej cenie gruz i kamień na utwardzenie drogi. Działka w Więcławicach gm. Michałowice.
  15. Witam,

mam do sprzedania blaszak ( nie używany) za 900 zł
    pustaki max oraz projekt dom w rododendronach 6P http://allegro.pl/projekt-dom-w-rodo...2.html#gallery

Krzysztoforzyce --- okolice Krakowa ( tel 668850080 lub e-mail [email]edyta.7@onet.eu , [email]slonik.1@onet.eu)
  16. Szukam dachowki Roben Monza Plus Tobago okolo 220m2 dachu w dobrej cenie w okolicach Crzanowa.
  17. Sprzedam działkę budowlaną (w części rolna) w miejscowości IZDEBNIK pow. 27,30 arów (z możliwością podziału na mniejszą ). Działka z widokiem na Babią Górę i Lanckoronę. Na działce znajduje się linia energetyczna, gazowa w najbliższym czasie wodna. Okolica piękna i spokojna - dojazd asfaltowy.
    POLECAM kontakt tel. 501 047 911 lub 691332560 , Izdebnik
    Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.
  18. Witam jestem z Tarnowa. Wykonuje wokolicy instalacje elektrycze i alarmowe. Firma solidna zero problemów robie w Kraku i w stronę Sącza też. Bardzo dobra jakość materiałów na wszystko fakturka vat i odbiór do ZE.

Zapraszam na stronę www.elektrotec.cba.pl lub tel. 508848609

Na stronie zdjęcia gotowych instalacji

Szybko i solidnie. Każda instalacja indywidualnie wyceniana wg potrzeb klienta.
    Dla kilku zleceń mogę zejść z ceny o jakieś 500 zł więc można kilka domów umawiać.

Pozdrawiam
    " Elektryka prąd nie tyka "

Cały czas eksperymentuje . . .

elekryk-tarnów.pl
  19. Witam

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany nowoczesnym i energooszczędnym systemem grzewczym dla domu to zapraszam do kontaktu info@dumarchwent.pl
    Informację do poczytania na temat systemu www.sztuka-ogrzewania.pl

Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.
    eco-technika.com.pl
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 201
Strona 10 z 11