dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Kraków i okolice zaczynamy 2008
Strona 10 z 10
  1. mk1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mk1 Zarejestrowany: 10.10.2006 Posty: 158
    Witam Grupę Krakowską !

    Jaki stan u Was? Nam przez wakacje udało się podłączyć wszystkie media, tynki, wylewki, i poddasze zrobione. Brama garażowa i dzrzwi wejściowe też są. Dzis jesteśmy umówieni z ekipa od rolet ale cena nas lekko powaliła... Pod koniec miesiaca zaczynamy łazienki i cały czas mamy problem z ziemia, której dośc sporo potrzebujemy a której nie możemy nigdzie zdobyc albo cena jest taka że zwyczajnie nas na nią nie stać. Macie może jakieś namiary na ziemię w sensownej cenie potrzebujemy ok 50 ciężarówek. Pozdrawiam
  2. netspiker FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    netspiker Zarejestrowany: 17.05.2007 Posty: 202
    Jesli ktos chcialby sie pozbyc uzywanej betoniarki, to ja chetnie odkupie
  3. hose SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hose Zarejestrowany: 20.05.2008 Posty: 43
    Mam na zbyciu duże ilości ziemi z wykopów w miejscowości Śledziejowice. Chętnie poratuję kogoś potrzebującego.

    Pozdrawiam

    Monika
  4. bradykardia1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bradykardia1 Zarejestrowany: 17.10.2009 Posty: 147
    witam
    wprawdzie lato idzie ,ale różnie z pogoda bywa - mam do odsprzedania piecyk kozę i piec gazowy z demontażu weissman przed demontażem był sprawny , przeleżał kilka lat w garażu - okolice makro
  5. pam ELITA FORUM (min. 1000)
    pam Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 1270
    OOOOO, to jednak ktoś z zaczynajacych w 2008 przeżył. To dobra wiadomość
  6. Vafel ELITA FORUM (min. 1000)
    Vafel Zarejestrowany: 21.03.2007 Posty: 1923
    Ja też przeżyłem...
  7. mbu WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mbu Zarejestrowany: 14.09.2010 Posty: 0
    Witam Wszystkich,
    Mamy zamiar budować w okolicach Skawiny i mamy dylemat dotyczący wyboru projektu, jeśli Ktoś z Was buduje tamaryszki 2, tamaryszki 2(N) lub tamaryszki 6 i mógłby pokazać choćby stan surowy to będziemy bardzo wdzięczni. Info poproszę na [email protected]. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiamy Wszystkich Budujących .
  8. geopartner WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    geopartner Zarejestrowany: 15.03.2010 Posty: 9
    ktoś kiedyś pytał o chłopa od badań gruntu, to ja mogę polecić tego http://geolog.dl.pl/ . U mnie robił i nie zdarł kasy
    anka
  9. savip WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    savip Zarejestrowany: 04.02.2011 Posty: 2
    Witam,

    Potrzebuje gruzu pod droge na dzialke w Rzeszotarach, jestem gotow zaplacic za transport,
    jesli znacie kogos lub sami chcecie sie pozbyc gruzu, zapraszam do kontaktu na priv,

    pozdrawiam
  10. spyra3009 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009 Zarejestrowany: 19.06.2009 Posty: 41
    witam, czy wiecie gdzie mozna pozyczyc w miare dobrej cenie gietarke dekarską??????? potrzebuje pilnie zrobic obróbki blacharskie na dachu......z góry dzięki za odp.
  11. dom w kalateach 2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dom w kalateach 2 Zarejestrowany: 08.02.2011 Posty: 59
    Witam. Przyjmę lub kupię po dobrej cenie gruz i kamień na utwardzenie drogi. Działka w Więcławicach gm. Michałowice.
  12. ejasinsk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ejasinsk Zarejestrowany: 18.12.2009 Posty: 24
    Witam,

    mam do sprzedania blaszak ( nie używany) za 900 zł
    pustaki max oraz projekt dom w rododendronach 6P http://allegro.pl/projekt-dom-w-rodo...2.html#gallery

    Krzysztoforzyce --- okolice Krakowa ( tel 668850080 lub e-mail [email][email protected] , [email][email protected])
  13. passatwv SYMPATYK FORUM (min. 10)
    passatwv Zarejestrowany: 04.03.2007 Posty: 20
    Szukam dachowki Roben Monza Plus Tobago okolo 220m2 dachu w dobrej cenie w okolicach Crzanowa.
  14. anulab SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anulab Zarejestrowany: 28.12.2006 Posty: 41
    Sprzedam działkę budowlaną (w części rolna) w miejscowości IZDEBNIK pow. 27,30 arów (z możliwością podziału na mniejszą ). Działka z widokiem na Babią Górę i Lanckoronę. Na działce znajduje się linia energetyczna, gazowa w najbliższym czasie wodna. Okolica piękna i spokojna - dojazd asfaltowy.
    POLECAM kontakt tel. 501 047 911 lub 691332560 , Izdebnik
    Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.
  15. thomyk STAŁY BYWALEC (min. 300)
    thomyk Zarejestrowany: 17.11.2010 Posty: 322
    Witam jestem z Tarnowa. Wykonuje wokolicy instalacje elektrycze i alarmowe. Firma solidna zero problemów robie w Kraku i w stronę Sącza też. Bardzo dobra jakość materiałów na wszystko fakturka vat i odbiór do ZE.

    Zapraszam na stronę www.elektrotec.cba.pl lub tel. 508848609

    Na stronie zdjęcia gotowych instalacji

    Szybko i solidnie. Każda instalacja indywidualnie wyceniana wg potrzeb klienta.
    Dla kilku zleceń mogę zejść z ceny o jakieś 500 zł więc można kilka domów umawiać.

    Pozdrawiam
  16. Dumaxxxnt SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dumaxxxnt Zarejestrowany: 30.09.2009 Posty: 21
    Witam

    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany nowoczesnym i energooszczędnym systemem grzewczym dla domu to zapraszam do kontaktu [email protected]
    Informację do poczytania na temat systemu www.sztuka-ogrzewania.pl

    Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.
  17. agek82 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agek82 Zarejestrowany: 06.11.2012 Posty: 5
    Witam wszystkich,
    Mam do sprzedania bramę wjazdową budowlaną wraz ze słupkami.
    Wymiary bramy:
    Szerokość 5 m
    wysokość 1,7 m
    Wysokość słupków: 2,4 m
    Brama była używana tylko na mojej budowie.

    Brama do odebrania w Krakowie, Piaski Stare.
    Cena: 600zł - do negocjacji.
    Tel. 604-63-20-93
  18. tewu77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tewu77 Zarejestrowany: 02.02.2009 Posty: 118
    Witam
    Zacząłem budowę kilka lat temu. Ze względu na braki finansowe oraz po prostu fach w rękach sam wybudowałem od podstaw Rodo 6(P). Obecnie kończę instalacje i zaczynam tynki ... wszystko na bieżąco.

    Niestety brak kasy nie pozwala mi myśleć o szybkim wprowadzeniu się do nowego domu.
    Piszę bo Chętnie sprzedam sąsiednią działkę, oraz mogę znacznie pomóc w budowie lub po prostu wybudować kupującemu dom. Zależy mi na sprzedaży bo chciałbym jeszcze pomieszkać w nowym domu bo człowiek nie jest coraz młodszy.
    Działka w okolicach Cianowic Dużych, uzbrojona we wszystkie media [kanalizacja na etapie projektowym], widokowa, niecałe 10km od granic miasta, boczna droga - cisza wszechobecna!

    Tu ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/sprzedam-dzialke-CID3-ID6QPaX.html
    Gdyby znalazł się chętny to zapraszam na priv
  19. hans klos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hans klos Zarejestrowany: 14.03.2009 Posty: 12
    witam chcialem zapytac o ekipe do ocieplenia domu
    macie jakas sprawdzona firme w dobrej cenie
Pokaż wyniki od 181 do 199 z 199
Strona 10 z 10