dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Czy w Beskidach nikt nie buduje?
  1. inwestorbb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    inwestorbb Zarejestrowany: 08.02.2013 Posty: 185
    Cytat Napisał Einz
    Witamy w Beskidach!
    Bardzo przyjemny ten projekt, ale z tego co wyczytałem chcesz zlikwidować garaż, tak?
    Jeżeli życzysz sobie, to mogę podać namiary na budowlańców, którzy u mnie działają.
    Oczywiście czekam na namiary.
  2. kajmanxxl ELITA FORUM (min. 1000)
    kajmanxxl Zarejestrowany: 28.11.2010 Posty: 1574
    ale tu ruch się zrobił witam wszystkich nowych
  3. AKK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AKK Zarejestrowany: 22.11.2009 Posty: 35
    Pilnie szukam niedrogiego dekarza do wymiany obróbki blacharskiej przy kominach na dachu płaskim. Robota w Tychach.
    Krzysztof - 607 15 43 43
  4. xtr FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    xtr Zarejestrowany: 16.02.2007 Posty: 166
    Panowie,
    Mam do sprzedania słup drewniany, skrzynkę elektryczną oraz jakieś 40metrów kabla przyłączeniowego. Za całość chciałbym 300zł. Odbiór własny w jasienicy.
    Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o info na priva.
  5. turalyon DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    turalyon Zarejestrowany: 08.05.2012 Posty: 944
    Witam. Może ktoś polecic jakąs niedrogą firme do zrobienia przyłącza wodnego? Mam tego z 50m + przecisk 5m
  6. cieszynianka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    cieszynianka Zarejestrowany: 23.03.2008 Posty: 13035
    Cytat Napisał modena
    Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego fachowca , który wykona podejścia kanalizacyjne (w fundamencie)
    Ewentualnie potrzebuję też wykonać drenaż opaskowy i odwodnienie ( z rynien)
    Skoczów i okolice
    Najlepiej na priv
    Pozdrawiam
    Poszło
  7. modena DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    modena Zarejestrowany: 04.07.2012 Posty: 780
    Cytat Napisał cieszynianka
    Poszło
    Przyszło ,dziękuję .
  8. lugra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lugra Zarejestrowany: 11.04.2013 Posty: 23
    Witam wszystkich Ja rozpoczynam budowę w Żywcu jestem na etapie projektu indywidualnego ( spory spadek na działce więc ciężko coś dobrać gotowego) Dom ok 160m2 + piwnice Większość robót będę wykonywał sam

    Prowadzę również firmę budowlaną zajmującą się tynkami maszynowymi. Z racji tej działalności (ok 15 lat doświadczenia) chętnie mogę komuś polecić jakieś firmy wykonawcze z którymi współpracuję (od dziury w ziemi do oddania budynku) Również jeśli ktoś potrzebuje atrakcyjnie kupić materiały budowlane to mogę polecić hurtownie które za bardzo nie zdzierają
  9. Dave79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dave79 Zarejestrowany: 27.03.2008 Posty: 19
    Witam wszystkich. W maju zaczynam budowę na granicy Bielsko Janowice. Szukam kierownika budowy.
    Czy ktoś może polecić kogoś znającego się na rzeczy nie tylko do robienia wpisów w dzienniku?
    I jeszcze jedna rzecz gdzie kupowaliście beton, bloczki szalunkowe, kruszywa i stal?

    Dziękuję za informacje
  10. lugra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lugra Zarejestrowany: 11.04.2013 Posty: 23
    Dave79 odezwij się na PW to dam Ci namiary na dobrego kierownika tak samo w sprawie materiałów mogę pomóc
  11. Einz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Einz Zarejestrowany: 30.01.2013 Posty: 72
    Ooo, wreszcie ta grupa odżyła, jak cały świat dookoła.
  12. STEFANY STAŁY BYWALEC (min. 300)
    STEFANY Zarejestrowany: 25.07.2009 Posty: 360
    Witajcie po długiej przerwie. Szukam ekipy do elewacji zewnętrznej, dom jest ocieplony i zrobiony na szaro. Teraz tylko tynk akrylowy. Macie kogoś godnego polecenia, bardzo proszę o inf na priv, no i jeszcze jakieś wytyczne odnośnie cen. Robocizna samego tynku, bo materiał mam swój. Pozdrawiam wiosennie
  13. Dave79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dave79 Zarejestrowany: 27.03.2008 Posty: 19
    Witam,

    Nie wiecie może gdzie teraz najtaniej beton, bloczki szalunkowe do zalewania oraz stal. Polecacie jakieś firmy? Dzięki za pomoc.
  14. emisb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    emisb Zarejestrowany: 16.10.2009 Posty: 170
    Cytat Napisał STEFANY
    Witajcie po długiej przerwie. Szukam ekipy do elewacji zewnętrznej, dom jest ocieplony i zrobiony na szaro. Teraz tylko tynk akrylowy. Macie kogoś godnego polecenia, bardzo proszę o inf na priv, no i jeszcze jakieś wytyczne odnośnie cen. Robocizna samego tynku, bo materiał mam swój. Pozdrawiam wiosennie
    Też mnie to czeka. 10zł-m położenie tynku- robocizna, tyle mi ostatnio powiedział ociepleniowiec..
  15. STEFANY STAŁY BYWALEC (min. 300)
    STEFANY Zarejestrowany: 25.07.2009 Posty: 360
    Emisb, cena robi wrażenie. Jesienią 2012 przymierzaliśmy się do tynku, fachowiec krzyknął sobie 15 zł za robociznę, fakt, ma bardzo dobre opinie, ale mu podziękowałam. Dwie inne ekipy tak 13 zł po negocjacjach. Koniec końców przesunęliśmy tynki na wiosnę, a te ekipy nie odbierają już telefonów, chyba się firmy zwinęły. A możesz mi posłać namiary na tego ociepleniowca? Z góry wielkie dzięki
  16. lugra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lugra Zarejestrowany: 11.04.2013 Posty: 23
    Różnica w cenie bierze się stąd że ten za 10 złoty po prostu położy akryl i zatrze Natomiast np moi znajomi którzy biorą 15-16 szpachlują jeszcze raz klejem na brzytwę ,szlifują i i dopiero akryl W efekcie nie ma problemu że jak słoneczko przyświeci to widać każde łączenie płyt Oczywiście jeśli już jest zrobione perfekt to za sam akryl okolice 10-12
  17. STEFANY STAŁY BYWALEC (min. 300)
    STEFANY Zarejestrowany: 25.07.2009 Posty: 360
    Cytat Napisał lugra
    Różnica w cenie bierze się stąd że ten za 10 złoty po prostu położy akryl i zatrze Natomiast np moi znajomi którzy biorą 15-16 szpachlują jeszcze raz klejem na brzytwę ,szlifują i i dopiero akryl W efekcie nie ma problemu że jak słoneczko przyświeci to widać każde łączenie płyt Oczywiście jeśli już jest zrobione perfekt to za sam akryl okolice 10-12
    U mnie teoretycznie już jest zrobione perfekt, robił tata budowlaniec z kolegą tynkarzem. Choć znając życie znalazłby się taki, który dostrzeże niedociągnięcia. Podaj proszę namiary na tych swoich znajomych.
  18. emisb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    emisb Zarejestrowany: 16.10.2009 Posty: 170
    Cytat Napisał lugra
    Różnica w cenie bierze się stąd że ten za 10 złoty po prostu położy akryl i zatrze Natomiast np moi znajomi którzy biorą 15-16 szpachlują jeszcze raz klejem na brzytwę ,szlifują i i dopiero akryl W efekcie nie ma problemu że jak słoneczko przyświeci to widać każde łączenie płyt Oczywiście jeśli już jest zrobione perfekt to za sam akryl okolice 10-12
    Jedna sprawa to gładka powierzchnia pod tynkiem. A druga to jak nie masz płyt kładzionych na zakładkę to jest duża szansa że łączenia w pewnych okolicznościach będą widoczne.
  19. lugra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lugra Zarejestrowany: 11.04.2013 Posty: 23
    Płyty na zakładkę nie mają tu nic do tego. Po prostu 90% firm jedzie na szybkości na raz klej od razu akryl i kasa.Mało kto robi przerwę na wyschnięcie kleju ( a powinien schnąć kilka tygodni) nie mówię już o podwójnym szpachlowaniu (odpowiednia warstwa kleju) czy podwójnym siatkowaniu w newralgicznych miejscach.W ładny słoneczny dzień można sobie takie elewacje pooglądać i naprawdę widać różnice.
    Co do tel napisz na PW to podeśle
  20. Wiosenna1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wiosenna1 Zarejestrowany: 16.03.2012 Posty: 78
    A ja proszę o namiar na niedrogiego brukarza- do zrobienia są schody do domu i tarasik ok 10 m2.
Pokaż wyniki od 1981 do 2000 z 2091