dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Czy w Beskidach nikt nie buduje?
  1. Wódowlaniec FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wódowlaniec Zarejestrowany: 23.10.2009 Posty: 139
    Cytat Napisał DoraMichal
    Witam wszystkich,
    starujemy z budową pod Andrychowem. Czy ktoś dysponuje namiarami na tanie deski do szalunków i stropu, pełną cegłę i niedrogi a dobry beton??
    Będę wdzieczny za podpowiedzi.
    Deski do szalownia kupowałem i z resztą teraz też będę dokupywał w tartaku w Jeleśni "PRODREW PLAST" .Mają dobre ceny (zależne o długości desek).
  2. damateos WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    damateos Zarejestrowany: 10.02.2010 Posty: 3
    Witam wszystkich Budujacych w Beskidach!
    Na dniach rusza nasza budowa w Lekawicy (tej blizej Zywca). Kompletujemy materialy na sso i prosze o sugestie, gdzie by tu sie w stal zbrojeniowa zaopatrzyc . Zycze wszystkim walczacym sil niestrudzonych,dobrej pogody i niech sie mury...
  3. kasia28 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia28 Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 153
    Cytat Napisał damateos
    Witam wszystkich Budujacych w Beskidach!
    Na dniach rusza nasza budowa w Lekawicy (tej blizej Zywca). Kompletujemy materialy na sso i prosze o sugestie, gdzie by tu sie w stal zbrojeniowa zaopatrzyc . Zycze wszystkim walczacym sil niestrudzonych,dobrej pogody i niech sie mury...
    Możesz spróbować w Nidku "Herming stal" tel. 338755479. Ceny konkurencyjne miła obsługa.
  4. nika76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nika76 Zarejestrowany: 02.12.2008 Posty: 43
    Ja polecam te sprawdzone adresy. Mają tam dobre produkty w dobrych cenach.

    Gwoździe _mały sklepik z gwoździami w Wapienicy
    Materiały ścierne-sklep firmowy przy fabryce Kingspora w Wapienicy
    Pianki,silikony-Mazańcowice Centrum dociepleń( najlepiej kupić przez allegro i u nich odebrać)
    płytki- hurtowania płytek w Żorach
    Obróbki blacharskie, parapety, daszki itp-blacharnia jedzie się uliczką od Grażyńskiego,szybkie terminy i taniocha
    fronty ,blaty -bez pośredników stolarnia Majer
    Stal zbrojeniowa, sitka ogrodzeniowa -Jasienica
  5. Wódowlaniec FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wódowlaniec Zarejestrowany: 23.10.2009 Posty: 139
    Cytat Napisał nika76
    Ja polecam te sprawdzone adresy. Mają tam dobre produkty w dobrych cenach.

    Gwoździe _mały sklepik z gwoździami w Wapienicy
    Materiały ścierne-sklep firmowy przy fabryce Kingspora w Wapienicy
    Pianki,silikony-Mazańcowice Centrum dociepleń( najlepiej kupić przez allegro i u nich odebrać)
    płytki- hurtowania płytek w Żorach
    Obróbki blacharskie, parapety, daszki itp-blacharnia jedzie się uliczką od Grażyńskiego,szybkie terminy i taniocha
    fronty ,blaty -bez pośredników stolarnia Majer
    Stal zbrojeniowa, sitka ogrodzeniowa -Jasienica
    Można prosić o dokładny adres tego warsztatu blacharskiego koło ul.Grażyńskiego.Interesują mnie parapety i większe ilości obróbek blacharskich (stała współpraca) pod warunkiem ,że faktycznie taka taniocha tam jest.
  6. mada230 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada230 Zarejestrowany: 12.08.2010 Posty: 10
    Witam . Jaki koszt orientacyjny dom 137m2 + garaż w Bielsku dzielnica Lipnik mam 1 wycenę strop nad piwnicą ściany zew.i działowe strop z schodami na poddasze użytkowe ściany zew.i działowe poddasze+ więźba 38tyś! Co myślicie? Dużo? mało?
  7. emisb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    emisb Zarejestrowany: 16.10.2009 Posty: 170
    Cytat Napisał nika76

    Gwoździe _mały sklepik z gwoździami w Wapienicy

    Można wiedzieć gdzie dokładnie mieści się ten sklepik?
  8. Saxxxnt Guest
    Saxxxnt Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał mada230
    Witam . Jaki koszt orientacyjny dom 137m2 + garaż w Bielsku dzielnica Lipnik mam 1 wycenę strop nad piwnicą ściany zew.i działowe strop z schodami na poddasze użytkowe ściany zew.i działowe poddasze+ więźba 38tyś! Co myślicie? Dużo? mało?
    Jeśli to cena z fundamentami to wygląda bardzo tanio zależy jeszcze jaki projekt dachu i parę innych czynników.
  9. Seb2006 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seb2006 Zarejestrowany: 10.03.2011 Posty: 3
    Sprzedam stal zbrojeniowa fi 12mm dlugosc 12m 40pretow, cena do uzgodnienia miejsce odbioru Jaworze oraz stemple budowlane roznej dlugosci tel.506178347 [email protected]
  10. mada230 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada230 Zarejestrowany: 12.08.2010 Posty: 10
    Dach dwuspadowy kąt 40st. nad garażem taras, schody i strop nad piwnica lany tradycyjnie( zbrojenie itp będzie robić ekipa ) a ten na piętrze to z gotowych elementów Dodam że garaż będzie dobudowywany do istniejącego domu. I jak teraz to wychodzi?
  11. Saxxxnt Guest
    Saxxxnt Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Jeśli ekipa jest sprawdzona czyli jesteście ich pewni że wykonają to poprawnie to ja bym był zadowolony z oferty.
    Sam dach prosty dwuspadowy przy kryciu dachówką to około od 50zł.Pewnie macie tam ponad około 200m2
    więc już tu jest 10tyś. Zostaje 28tys za resztę co nie jest wygórowaną ceną.
  12. mada230 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada230 Zarejestrowany: 12.08.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał Sapient
    Jeśli ekipa jest sprawdzona czyli jesteście ich pewni że wykonają to poprawnie to ja bym był zadowolony z oferty.
    Sam dach prosty dwuspadowy przy kryciu dachówką to około od 50zł.Pewnie macie tam ponad około 200m2
    więc już tu jest 10tyś. Zostaje 28tys za resztę co nie jest wygórowaną ceną.
    Ekipa buduje od 95 roku raczej nie ma na nich skarg cena nie obejmuje dachówki sama więźba .
    dzięki za odpowiedzi
  13. darek009 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darek009 Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 1
    Witam
    Mam do sprzedania stemple budowlane w stanie niemalże nowym, z wyciętymi zamkami itp. Stempli sztuk 120 plus minus kilka sztuk, długość 2,80. 6 zł do negocjacji.
    Sprzedam tez garaż budowlany (blaszak) stan "prawie nówka" wymiary dł 5 szer 3.
    Stemple do odebrania na "już"...co do garażu to za jakieś 2 tyg. Cena za garaż 800 do negocjacji.
    telefon 604 695 960
    Wszystko do odebrania w jaworzu nałężu.
    pozdrawiam
  14. danielox SYMPATYK FORUM (min. 10)
    danielox Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 50
    Witam,

    Czy ktoś może polecić dobrą i sprawdzoną ekipę instalatorską centralnego ogrzewania?


    Pozdrawiam
  15. ptyc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyc Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 27
    Witam Wszystkich,
    poszukuję ekipy budowlanej od stanu zero do stanu zamkniętego. Możecie kogoś polecić? Dodam, iż planowany dom jest podpiwniczony oraz na stoku - na granicy B-B i Bystrej; dlatego zależy mi na ekipie doświadczonej w podobnych realizacjach
    Pozdrawiam
  16. xtr FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    xtr Zarejestrowany: 16.02.2007 Posty: 166
    Cytat Napisał danielox
    Witam,

    Czy ktoś może polecić dobrą i sprawdzoną ekipę instalatorską centralnego ogrzewania?


    Pozdrawiam
    Prosze bardzo:
    Instalator Kim s.c. PHU. Mrowiec J.R.E., Kalisz J.
    Adres:Krucza 14, 43-316 Bielsko-Biała, woj. śląskie
    Telefon:33 814 48 87

    Firma robila u mnie wod-kan i CO. Polecam z reka na sercu.
  17. danielox SYMPATYK FORUM (min. 10)
    danielox Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 50
    Dziękuję xtr za namiar.

    Kolejnym tematem jest oczyszczalnia, polecano nam produkty Delfin jednak nie mają w ofercie produktu który by nam odpowiadał.
    Jakie oczyszczalnie macie u siebie, czy może ktoś polecić firmę z okolic Bielska?

    Pozdrowienia
  18. Saxxxnt Guest
    Saxxxnt Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Mam Delfina Pro 6 Działa ale ponieważ okres poniżej 6 miesięcy to ciężko coś powiedzieć konkretnego
    Nie śmierdzi po otwarciu klapy jak z szamba czyli raczej działa prawidłowo.
  19. Beasza STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza Zarejestrowany: 14.09.2006 Posty: 312
    Jesli ktoś jest zainteresowany Sprzedam kiosk-barak budowlany oraz 1,5 palety (około 200 szt) termotonu (Owczary) P+W 11,5 na ścianki działowe wymiary: 325x115x235 (144 szt. na palecie)
    tel. 600 377 184
    Pozdrawiam
  20. Seb2006 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seb2006 Zarejestrowany: 10.03.2011 Posty: 3
    Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś moze mi polecić firmę z Bielska i okolic która robi projekty przyłącza wody i kanalizacji?? Z góry dziękuje
Pokaż wyniki od 1801 do 1820 z 2091