dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa częstochowska i okolice
  1. Archi100 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Archi100 Zarejestrowany: 12.07.2009 Posty: 554
    Cytat Napisał adamoos Zobacz post
    Witajcie, proszę o podawanie namiarów na składy z bloczkami betonowymi tzw betonitami i ewentualnie ceny po jakich braliście, czy jesteście zadowoleni, czy nie? Pozdrawiam Adam
    Ja będę brał ze składu z Rędzin ul. Wesoła cena 2,90 - i podobno są ok. Jeszcze wiem że robią też w Niwkach, są droższe i chyba nawet lepsze, gośc robi tam kostkę brukową.
  2. er0n FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    er0n Zarejestrowany: 11.12.2008 Posty: 119
    Cytat Napisał adamoos Zobacz post
    Witajcie, proszę o podawanie namiarów na składy z bloczkami betonowymi tzw betonitami i ewentualnie ceny po jakich braliście, czy jesteście zadowoleni, czy nie? Pozdrawiam Adam
    Ja kupowałem u gościa na ulicy Korkowej. Bloczki robi sam, są dobrej jakości, płaciłem 2,7-2.8, nie pamiętam dokładnie. Mam porównanie ponieważ brakło mi ich trochę i dokupiłem 30szt w składzie.
    Bardzo nasiąkały wodą i w niektórych miejscach były aż żółte od piachu.
  3. lili07 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lili07 Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 667
    Nas bloczki kosztowały 2,5 pln netto- bardzo dobrej jakości. Skład w dzielnicy Gnaszyn
  4. skresz DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz Zarejestrowany: 29.11.2009 Posty: 629
    Witam wszystkich jeśli ktoś byłby zainteresowany zienia z wykopu na podsypkę to za około 2-3 tygodnie będziemy wywozić około 800m3

    można przyjechać zobaczyć jak wygląda jak ktoś by się zdecydował to 9zł m3 w odległości 10km od Kłobucka (w cenie załadunek, przywóz i wysypanie)

    można brać po 1 aucie (12-18m3)

    chodzi nam o częściowe pokrycie kosztów

    tel 792020455
  5. adi29 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adi29 Zarejestrowany: 25.09.2009 Posty: 33
    Cytat Napisał er0n Zobacz post
    Ja kupowałem u gościa na ulicy Korkowej. Bloczki robi sam, są dobrej jakości, płaciłem 2,7-2.8, nie pamiętam dokładnie. Mam porównanie ponieważ brakło mi ich trochę i dokupiłem 30szt w składzie.
    Bardzo nasiąkały wodą i w niektórych miejscach były aż żółte od piachu.
    potwierdzam bloczki bardzo dobrej jakosci na ulicy Korkowej (murarz bardzo chwalil),rowne.wlasciciel mily,transport do mnie -ok.30km ok.50zl z dwukrotnym przywozem.ja placilem w lutym br.2.40 szt.pozdrawiam
  6. devileczek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    devileczek Zarejestrowany: 27.06.2009 Posty: 544
    Czy ktos orientuje sie w cenach za wykonanie przyłącza wod-kan ( razem z projektem lub bez) ? Media są w drodze, dlugosc przylacza jakies 12m. Moze ktos zna godna polecenia firme od przylaczy wod-kan ( projekt, formalnosci, wykonanie, czyli od A do Z). Z gory dziekuje za informacje.

    Ah , zapomnialem o dachowkach, gdzie mozna pojechac i zobaczyc ekspozycje pokryc dachowch ? Moja druga polowa nie moze sie zdecydowac na kolor
  7. er0n FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    er0n Zarejestrowany: 11.12.2008 Posty: 119
    Ah , zapomnialem o dachowkach, gdzie mozna pojechac i zobaczyc ekspozycje pokryc dachowch ? Moja druga polowa nie moze sie zdecydowac na kolor [/QUOTE]


    Domex, Deco, Orlikowscy w Kusiętach.... Jeśli nie możecie sie zdecydować n a kolor, a macie jakies swoje typy, to spytajcie w sklepie, może dadzą wam namiary na kogoś, kto juz kupił podobna dachówkę. Zawsze to lepiej zobaczyć pokrycie dachowe w realu na 200-300m2 niż na ekspozycji w sklepie.
  8. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Devileczek, ja płaciłam za projekt przyłącza 800 zł + 22% vatu, a samo przyłącze wod-kan kosztowało mnie 4 tys.
    Woda po drugiej stronie ulicy, a kanalizacja po środku drogi. Nie było zbyt duzo kopania, ale zaangażowany był sprzęt specjalistyczny tzw. kret do przejscia pod asfaltową jezdnią. To i tak jest tańsze rozwiązanie niż zrywanie asfaltu, kopanie i zalewanie ponownie asfaltem. Za to drugie rozwiązanie firma z ulicy Rocha krzyknęła 8300 zł
    Projekt wykonywała mi pani Teresa Syc tel. 603279529 . Bardzo miła osoba.
  9. Archi100 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Archi100 Zarejestrowany: 12.07.2009 Posty: 554
    ja znalazłem projektanta który wykona mi projekt za 350 pln, i też mam wodę po drugiej stronie drogi i do tego powiatowej. Mam też ekipę która wstępnie mi to zrobi i przekopie pod drogą "tunel" i całość ma kosztować około 3500 pln.
  10. Petronelli FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Petronelli Zarejestrowany: 12.03.2007 Posty: 271
    witam
    Czy korzytsaliscie z projektanta ogrodów i jezlei tak , to czy warto taki projekt wykonać i jezeli to kogo polecacie, dzieki za odpowiedź
  11. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Ja też jestem zainteresowana tym tematem.
    Będę z pewnością zlecać projekt i wykonawstwo ogrodu jakiejś firmie ogrodniczej. Jeszcze nie wybrałam.
  12. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Petronelli, znalazłam coś takiego http://www.zielonyogrodek.pl/ogrody/...kt-ogrodu.html

    W poniedziałek spotykam się z właścicielką pewnej firmy ogrodniczej, to napiszę o swoich spostrzeżeniach.
  13. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Ile kosztuje gipsowanie ścian na naszym terenie?
    Jeden wykonawca zastrzelił mnie kwotą 16 zł netto, a drugi 20 zł brutto. Ceny bez materiału oczywiście.
  14. Petronelli FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Petronelli Zarejestrowany: 12.03.2007 Posty: 271
    I jak spotkanie z Pania od firmy ogrodniczej?
    My zas w środę umówilismy sie na spotkanie z projektantka ogrodu , http://www.projektogrod.eu/dane_osobowe.html , zobaczymy jakie koszty i co powie, ale dziwi mnie ż enikt nie korzystał z usług ogrodniczych ,żeby podzielić sie spostrzezeniami.
  15. devileczek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    devileczek Zarejestrowany: 27.06.2009 Posty: 544
    Czy moglby ktos polecic jakies hurtownie w okolicy Cz-wy. Gdzie kupowaliscie bloczki betonowe i pustaki np. Porotherm/Poroton etc ? Pozdrawiam
  16. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Petronelli, spotkanie z panią architekt ogrodów było bardzo sympatyczne i zaowocuje zimą wykonanym projektem, a wiosna pracami w ogrodzie. Okazało się, że nie jest ona właścicielką firmy ogrodniczej w sensie sprzedaż roślin, tylko projektuje i wykonuje z ekipa ogrody. Oto jej adres: www.euronas.pl
    A jak Twoje spotkanie?

    Devileczek, materiałów o których piszesz tam nie kupowałam ale inne owszem i stwierdzam, że ceny mają atrakcyjniejsze . Sprawdź ten kontakt: Hurtownia w Bieżeniu tel. do właściciela pana Damiana 605 036 544

    Proszę ponownie o informacje o koszt gipsówki na zwykły tyn cementowo-wapienny.
  17. devileczek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    devileczek Zarejestrowany: 27.06.2009 Posty: 544
    Cytat Napisał Renatka Zobacz post
    Petronelli, spotkanie z panią architekt ogrodów było bardzo sympatyczne i zaowocuje zimą wykonanym projektem, a wiosna pracami w ogrodzie. Okazało się, że nie jest ona właścicielką firmy ogrodniczej w sensie sprzedaż roślin, tylko projektuje i wykonuje z ekipa ogrody. Oto jej adres: www.euronas.pl
    A jak Twoje spotkanie?

    Devileczek, materiałów o których piszesz tam nie kupowałam ale inne owszem i stwierdzam, że ceny mają atrakcyjniejsze . Sprawdź ten kontakt: Hurtownia w Bieżeniu tel. do właściciela pana Damiana 605 036 544

    Proszę ponownie o informacje o koszt gipsówki na zwykły tyn cementowo-wapienny.
    Renatka

    Na Tobie zawsze mozna polegac. Informacje z pierwszej reki Odnosnie gipsowki - to temat rzeka. Niedawno jedna brygada robila gipsowke u moich rodzicow. Robili dokladnie, troche 'prostowali' sciany, jeden sredniej wielkosci pokoj we dwoch robili dwa dni. I to naprawde robili, az zrobili. Jest idealnie. Ceny nie pamietam ale mogew zapytac. Do czego zmierzam. Cena gipsowki zalezy od tego jakie masz podloze czyli tynk cementowo-wapienny oraz jakie masz wymagania wzgledem jakosci i dokladnosci. Gipsowka, gipsowce nie rowna. Najlepszym rozwiazaniem bylo umowic sie z jedna firma na tynk i gipsowke. Wtedy bardziej przylozyliby sie do tynkow, znajac co ich czeka w przeciwnym razie podczas gipsowki. Zycze powodzenia

    P.s. Pan Grzegorz bedzie u mnie kierownikiem
  18. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Cytat Napisał devileczek Zobacz post

    P.s. Pan Grzegorz będzie u mnie kierownikiem
    Naprawdę? Mam nadzieję, że i Ty będziesz zadowolony.

    Dowiedz się, proszę o cenę usługi tego gipsowania. U mnie tynki już są - równe, ale chropawe.
  19. qraska SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qraska Zarejestrowany: 03.01.2006 Posty: 30
    witajcie ponownie
    trochę tutaj nie zaglądałem (brak czasu)
    mam do sprzedania wychodek dla nowo powstającego budynku do postawienia na placu.
    mi już nie będzie potrzebny a może komuś się przyda
    wszystkim zainteresowanym którzy chcieli by sobie obejrzeć stan techniczny prosze o kontakt na priv!!
  20. adam_cz-wa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adam_cz-wa Zarejestrowany: 02.03.2007 Posty: 281
    Cytat Napisał jurasC2 Zobacz post
    Paweł Wolfram zakładał u mnie wodę ,kanalizacje oraz całą podłogówkę- mogę go polecić.

    Co do ogrzewania gazem, to ja ogrzewam 250m od lutego i kosztuje mnie ok 750pln (razem z ciepłą wodą
    Jeśli chcesz :

    - mieć wykonawcę który nie dotrzymuje uzgodnionych terminów
    - rzeźbi na każdym kroku
    - zmienia produkt który wybrałeś do instalacji bez konsultacji z inwestorem ( np.grzejniki)
    - nie otrzymać żadnych dowodów zakupu ( piec, grzejniki, pompa itd)
    - dopłacać za rzeczy które są w standardowym wyposażeniu gratis (np.do kotła)
    - "mija się z prawdą" stosunkowo często
    - poznać koszt realizacji zamówienie dopiero po jego zakończeniu

    zatrudnij Pana P. WOLFRAMA który okazał się najgorszym wyborem jeśli chodzi o wykonawcę na mojej inwestycji...

    p.s.
    Polecenia z forum tego czy innego także należy traktować wg zasady ograniczonego zaufania.
    JurasC2 bez urazy wiem że to Twój znajomy i być może u Ciebie się spisał bez zarzutu ale u mnie dał ciała bez dwóch zdań.

    pozdrawiam
Pokaż wyniki od 2041 do 2060 z 2662