dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
GRUPA Wrocławska - działki
Strona 4 z 126
  1. malmuc Lider FORUM (min. 2800)
    malmuc Zarejestrowany: 10.03.2006 Posty: 4120
    A może ktoś jest zainteresowany działką budowlaną w Świętej Katarzynie? 1400m
  2. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Kilka informacji nt. Bielan Wrocławskich (południe Wrocławia jakby kto nie wiedział )
    Działki od 200 zł/m2. Raczej duże metraże (>1000m2). Gmina ma pieniądze ponieważ ostro robią drogi .... z tego co się dowiadywałem to są wszystkie media. Okolica bardzo zyskuje i sporo się tam buduje zwłaszcza pezez deweloperów. Dobre połaczenie do Centrum miasta
  3. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Dabell
    W końcu udało mi się dzisiaj pojechać w Twoje okolice. Starą lipę chyba znalazłem ... ale po prawej stronie nic nie ma ...rola. Od Twojej działki najbliższy dom jest tak z 100 m ?
    Gdzie media ? Musisz podprowadzić ?
  4. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    NOTO,
    co do Bielan - tylko czy o to ci chodzi, zeby mieszkac jak w miescie za 200zł/m2? To chyba lepiej kupic dzialke w miescie.
  5. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał NOTO
    Dabell
    W końcu udało mi się dzisiaj pojechać w Twoje okolice. Starą lipę chyba znalazłem ... ale po prawej stronie nic nie ma ...rola. Od Twojej działki najbliższy dom jest tak z 100 m ?
    Gdzie media ? Musisz podprowadzić ?
    Dobrze mówisz Noto - rola - z 60cm humusu . Przyjedź za 2 -3 miesiące, to sie zdziwisz . Ruszamy mam nadzieję w czerwcu, sąsiad za nami też . Byliśmy do tej pory umówieni z poprzednim włascicielem, że ma uprawiać na naszej działce dalej co chce, a my mamy utrzymaną działkę za friko.
    Media :
    1 Prad - umowę już podpisałam - jest przy rogu mojej działki i następnej na której, są już fundamenty u sąsiada - w ciągu miesiąca mam mieć własną skrzynkę obok jego.
    2. Gaz - mam warunki, zgodnie z którymi gazociąg będzie pociągnięty najpierw droga gminną od ostatniego domku, a potem drogą wewnętrzną własnie tą przy lipie.
    3. Woda - jest przy tym własnie domku. W tym tygodniu podpisujemy umowe partycypacyjną w gminie (dostaniemy 1zł /mb ,bo bez tego nie dostaniemy warunków przyłączy (będzie nas 3 sasiadów i może jescze ten z działki za nami - bo jest juz na etapie finalizowania notariusza - jednak kupuje, ale dopisze się później). Wybudujemy wspólnie kawałek sieci wodociągowej, aż do tej działki gdzie są fundamenty - łącznie ok. 180mb.
    Pozdrawiam
    dabell
  6. joakar WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joakar Zarejestrowany: 22.03.2006 Posty: 9
    dabell - dzięki za informacje, niestety młode nam się pochorowało i dopiero dochodzi do siebie, a ja moge zajrzeć do internetku. Nie wiem czy działka jeszcze aktualna, ale nie omieszkam obejrzeć sobie Rogoży/a (tylko to dopiero w wekend bo w tyg. nie ma kiedy).
  7. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał joakar
    dabell - dzięki za informacje, niestety młode nam się pochorowało i dopiero dochodzi do siebie, a ja moge zajrzeć do internetku. Nie wiem czy działka jeszcze aktualna, ale nie omieszkam obejrzeć sobie Rogoży/a (tylko to dopiero w wekend bo w tyg. nie ma kiedy).
    Jokar, wiem od właściciela, że jednak gość się zdecydował. Ale rejony sa ciekawe. Jest jeszcze jedna działka do kupienia koło mnie - następna w głębi za ostanim domkiem, ale z mankamentem - linia sredniego napięcia. Działka jest b. duża 2200-2300m2 a do wykorzystania (bez kontaktu z siecią) jest ok. 1500-1700m2. Sieć przecina działkę w poprzek w tylnej jej częśći.
    Pojedźcie i porozglądajcie się po całej wsi - miło by było mieć niedaleko sąsiadów z dziećmi - jak mam synka 4 -latka i 21 miesięczną pannę .
    Pozdrawam
    Dabell
  8. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Cytat Napisał dabell
    Pojedźcie i porozglądajcie się po całej wsi - miło by było mieć niedaleko sąsiadów z dziećmi - jak mam synka 4 -latka i 21 miesięczną pannę .
    I własnie o to chodzi. Możemy sobie pomóc znaleźć "fajnego" sąsiada/sąsiadkę ... również przez Internet.
    Zawsze to lepiej (obyty w wirtualnym świecie) niż nieznany mruk
    Można łatwiej i szybciej złożyć się na brakującą infrastrukturę itp.

    Tak więc posiadacze domów .... "poszukajcie sobie sąsiada !"
  9. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał NOTO
    Cytat Napisał dabell
    Pojedźcie i porozglądajcie się po całej wsi - miło by było mieć niedaleko sąsiadów z dziećmi - jak mam synka 4 -latka i 21 miesięczną pannę .
    I własnie o to chodzi. Możemy sobie pomóc znaleźć "fajnego" sąsiada/sąsiadkę ... również przez Internet.
    Zawsze to lepiej (obyty w wirtualnym świecie) niż nieznany mruk
    Można łatwiej i szybciej złożyć się na brakującą infrastrukturę itp.

    Tak więc posiadacze domów .... "poszukajcie sobie sąsiada !"
    I zawsze jest później do kogo chodzić na kawkę, bez potrzeby wsiadania do samochodu Ale tak na poważnie - jak ma się koło siebie sensownych ludzi to i zycie mozna sobie łatwiej zorganizować - typu szkoła -podwożenie dzieci, zajęcia pozalekcyjne. Ja na szczęście mam kolezankę - ta w ostatnim domku, która nie możesię doczekać, aż się przeprowadzimy , ma też synka w wieku mojego, może jeszcze się coś pojawi w przyszłości .
    Pozdrawiam
    Dabell
  10. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Pomoc sąsiedzka czasami bardzo , ale to bardzo jest potrzebna. Przypilnuje domu, podwiezie dzieci, zrobi nawet zakupy gdy zachorujemy i można razem piwko wypić, wspólne łacze do netu zrobić
  11. joakar WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joakar Zarejestrowany: 22.03.2006 Posty: 9
    No to sprawa się rozwiązała, ale i tak pojedziemy obejrzymy.

    Dobry są siad to skarb

    dabell no twoje to już stare dzieci są moja córuchna dopiero 9 miechów skonczyła
  12. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Xena dzięki za namiar ... trochę drogi sa działki w tej okolicy.
    Gdzie tam budowane są szeregi ?
  13. MonaM WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MonaM Zarejestrowany: 24.04.2006 Posty: 7
    Cytat Napisał malmuc
    A może ktoś jest zainteresowany działką budowlaną w Świętej Katarzynie? 1400m

    czy ten namiar jest aktualny? prosze o więcej informacji
  14. mi5iak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mi5iak Zarejestrowany: 25.04.2006 Posty: 439
    ja się przyłączę, bo powoli zastanawiam się nad działką...
    myślał ktoś z was o miejscowości Siedlec?

    - Piękny las Malin w pobliżu
    - Stadnina koni
    - Nowa szkoła
    - Łatwy i w bezproblemowy wjazd do Wrocławia od strony Zakrzowa lub Polanowic
    - Węzeł autostrady A8 w Ramiszowie (5 min drogi autkiem)

    ???
  15. Dinos WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dinos Zarejestrowany: 26.04.2006 Posty: 4
    Witam wszystkich!

    Chiałbym się dowiedzieć, co myœlicie (co wiecie, co słyszeliœcie) o Golędzinowie.
    Jest to miejscowoœć za Pęgowem w stronę Obornik Œlšskich.
    Golędzinów jest ładnie położone: blisko lasu, również jest tu stadnina koni i stawy...

    Za wszelkie informacje dziękuję
  16. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Jeśli zbudują obwodnicę śródmiejską do drogi poznańskiej to będzxiesz miał świetny wjazd w miasto ...
  17. mi5iak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mi5iak Zarejestrowany: 25.04.2006 Posty: 439
    Cytat Napisał NOTO
    a co do samolotów .... w sumie chyba nie takie straszne w tej okolicy.
    wiesz, ze samoloty zrzucaja paliwo przed lądowaniem?
  18. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    Cytat Napisał mi5iak

    wiesz, ze samoloty zrzucaja paliwo przed lądowaniem?
    już to słysze którys raz.
    powiedz cos więcej na ten temat
  19. Dinos WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dinos Zarejestrowany: 26.04.2006 Posty: 4
    mi5iak "Szukam działki pod wrocławiem:
    600-1200m2, do 50tys, szkoła w pobliżu"

    W takiej cenie (do 50tys) sš działki właœnie w Golędzinowie; majš po 2300m2, sš położone przy lesie, niedaleko sš stawy i stadina koni. Szkoła i przedszkole jest w Pęgowie (rzut beretem ). Do granic wrocka jedzie się 12-15min (przepisowo).

    Ja sobie tam zarezrwowałem działeczkę, ale jest ich jeszcze z osiem.
  20. mi5iak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mi5iak Zarejestrowany: 25.04.2006 Posty: 439
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Cytat Napisał mi5iak

    wiesz, ze samoloty zrzucaja paliwo przed lądowaniem?
    już to słysze którys raz.
    powiedz cos więcej na ten temat
    po prostu samolot tankuje trochę z lekkim zapasem, a nie może lądować z paliwem. chodzi o bezpieczeństwo... więc jak już schodzi to je po prostu wyrzuca do atmosfery. Oczywiście je (chyba) rozpyla i ono szybciej paruje... nie sądzę aby spadała z nieba szklaneczka paliwa... ale jak pada deszczyk to spada to nam na okienka... tyle wiem
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 2519
Strona 4 z 126