dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
GRUPA Wrocławska - działki
  1. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał Ivonesca
    Cytat Napisał dabell
    Cytat Napisał NOTO
    Generalnie ta strona Wrocka jest chyba trochę zapomniana ... a szkoda bo jest ciekawsza bardziej zalesiona itp. przez co bardziej urokliwa.
    Dokładnie tak, w porównaniu do południa to to jest pustkowie Ale jak w perspektywie kilku lat za Malinem będzie obwodnica autostradowa to się może zmienić. Trochę dalej np. w Ligocie Małej jest więcej nowych domków bo powstało już małe osiedle i ono chyba przyciąga następnych, ale ceny o wiele wyższe, w Rogożu za niedługo bedzie podobnie a na razie ceny nieporównywalne. Kiedy szukaliśmy działki koniec 2003 np. w Szymanowie m2 działki nieuzbrojonej kosztowało ok. 50 zł teraz 70-80 zł zależnie od lokalizacji.
    Pozdrawiam
    to trochę dalej to jest Ligota Piękna...nie Mała i nowych domków jest tam cała masa jeśli mówisz o małym osiedlu w Ligocie to pewnie tylko o tym zaraz na początku wsi po prawej stronie .......chyba dobrze dalej nie poglądałeś tej okolicy Ligota polaczyła się z Wisznią juz tymi nowymi domkami...nie wiadomo gdzie granica ...teraz w stronę Malina tez się dużo pobudowało...
    pozdrawiam
    krajanka raz jeszcze
    Ivonesca to prawda, że się nie wgłębiałam w Ligotę Piękną oczywiście a z drogi wnętrza wsi nie widać.
    Pozdrawiam
  2. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał dabell
    Cytat Napisał Ivonesca
    Cytat Napisał dabell
    Cytat Napisał NOTO
    Generalnie ta strona Wrocka jest chyba trochę zapomniana ... a szkoda bo jest ciekawsza bardziej zalesiona itp. przez co bardziej urokliwa.
    Dokładnie tak, w porównaniu do południa to to jest pustkowie Ale jak w perspektywie kilku lat za Malinem będzie obwodnica autostradowa to się może zmienić. Trochę dalej np. w Ligocie Małej jest więcej nowych domków bo powstało już małe osiedle i ono chyba przyciąga następnych, ale ceny o wiele wyższe, w Rogożu za niedługo bedzie podobnie a na razie ceny nieporównywalne. Kiedy szukaliśmy działki koniec 2003 np. w Szymanowie m2 działki nieuzbrojonej kosztowało ok. 50 zł teraz 70-80 zł zależnie od lokalizacji.
    Pozdrawiam
    to trochę dalej to jest Ligota Piękna...nie Mała i nowych domków jest tam cała masa jeśli mówisz o małym osiedlu w Ligocie to pewnie tylko o tym zaraz na początku wsi po prawej stronie .......chyba dobrze dalej nie poglądałeś tej okolicy Ligota polaczyła się z Wisznią juz tymi nowymi domkami...nie wiadomo gdzie granica ...teraz w stronę Malina tez się dużo pobudowało...
    pozdrawiam
    krajanka raz jeszcze
    Ivonesca to prawda, że się nie wgłębiałam w Ligotę Piękną oczywiście a z drogi wnętrza wsi nie widać.
    Pozdrawiam
    a na tym osiedlu które widac z drogi właśnie mieszkam ja
    zapraszam w odwiedziny jakby Cię coś interesowało ....lub w ogóle tak sobie na herbatkę
  3. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    a na tym osiedlu które widac z drogi właśnie mieszkam ja
    zapraszam w odwiedziny jakby Cię coś interesowało ....lub w ogóle tak sobie na herbatkę
    Ivonesca wczoraj wieczorem czytałam Twój dziennik. Chciałabym już być na waszym etapie . Na herbatkę to ja zawsze bardzo chętnie , już niedługo częściej będę jeździła w tamte strony. Jak się zacznie zabawa to dam znać
    Pozdrawiam serdecznie
  4. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał dabell
    a na tym osiedlu które widac z drogi właśnie mieszkam ja
    zapraszam w odwiedziny jakby Cię coś interesowało ....lub w ogóle tak sobie na herbatkę
    Ivonesca wczoraj wieczorem czytałam Twój dziennik. Chciałabym już być na waszym etapie . Na herbatkę to ja zawsze bardzo chętnie , już niedługo częściej będę jeździła w tamte strony. Jak się zacznie zabawa to dam znać
    Pozdrawiam serdecznie
    OK. czekam
    pozdrawiam
  5. burgundczyk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    burgundczyk Zarejestrowany: 27.03.2003 Posty: 152
    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    <ciach!>
    Sadków - kolejna bardzo ładna wioska. Dojazd bardzo dobry, komunikacja autobusowa i kolejowa z Wrocławiem superowa. Niestety te ceny! Kiedy my szukaliœmy to były tylko działki przy torach w miarę przyzwoitej cenie. Nie mniej jednak Sadków to wioska w której chciałabym mieszkać.
    <ciach!>
    a mozesz mi podeslac info jakie ceny slyszalas za dzialki i w ktorym miejscu? ja tak z ciekawosci...
  6. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Cytat Napisał burgundczyk
    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    <ciach!>
    Sadków - kolejna bardzo ładna wioska. Dojazd bardzo dobry, komunikacja autobusowa i kolejowa z Wrocławiem superowa. Niestety te ceny! Kiedy my szukali�my to były tylko działki przy torach w miarę przyzwoitej cenie. Nie mniej jednak Sadków to wioska w której chciałabym mieszkać.
    <ciach!>
    a mozesz mi podeslac info jakie ceny slyszalas za dzialki i w ktorym miejscu? ja tak z ciekawosci...
    A jakie były wcześniej ceny ?
  7. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Byłem na wycieczce w Żernikach Wrocławskich.
    Działki po 100 zł/m2 i do tego duże (pow. 10a). Jest gaz, dobry dojazd do Wrocławia (tak mi się wydaje).
    Przeważają duże domy (oni chyba po kilka rodzin mieszkają )
  8. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Wczoraj zawieżliśmy znajomych , żeby pokazać im naszą działkę i inne w okolicy i okazało się, że w ciągu ok.2 miesięcy 2 działki znalazły chętnych, do następnej za nami już jest chętny prawie finalizujący sprawę. Szczerze mówiąc wcale się nie dziwię bo cena jest jak na 15km od rynku Wrocławia jeszcze bardzo niska 45-50 zł za m2 (ale ja płaciłam za metr 29 zł w listopadzie 2003), działki 1200m2, gaz za chwilę będzie bo złożyliśmy juz wniosek o warunki przyłączenia i w lato będziemy zaczynać budowę, sieć wodociągową też będziemy ciągnąć razem z sąsiadem za nami i w tej chwili będziemy rozmawiać z tymi swieżymi ziemianami coby sie do nas dołączyli. Jak wcześniej pisałam Tepsa już jest. Ta cena jest niska, bo po drugiej stronie drogi do Poznania w Malinie ceny dochodzą już do ok 70 zł bez uzbrojenia (ale tam jak pisała Ivonesca prawie łączą się z Ligotą Piękną).
    NOTO zajrzyj tam. Jeżeli chodzi o wąskie gardło przy wjeździe do miasta (pisałeś o tym wcześniej) - to naprowadzono mnie na objazd od Psar do ul. Obornickiej (wjazd w ul. Księgową naprzeciw hotelu Jasek, potem zaraz w lewo w dłuuuugą ul. Kominiarską albo Kominkową prowadzący do skrzyżowania z ul. Sułowską będącą przedłużeniem Obornickej - na skrzyzowaniu w lewo. Miałam szczęście bo jak jechałam do Trzebnicy do pani architekt, akurat ul. Żmigrodzka była jednostronnie zamknięta i objazd do miasta przed Marinem w stronę Obornickiej spowodował korek aż w okolice zakładów Mamuta i stacji diagnostycznej Fiata. A ja przejechałam puściuteńką nową asfaltówką i dotarłam do miasta w normalnym czasie.
    Pozdrawiam
  9. Art-p FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Art-p Zarejestrowany: 13.02.2006 Posty: 163
    A my kupiliśmy działkę w Groblicach za Siechnicą Jak na okolice bardzo tanio (29pln/m2). Bardzo spokojna okolica, same nowe ładne domki. Nic więcej tylko się budować
  10. Wojty Lider FORUM (min. 2800)
    Wojty Zarejestrowany: 20.10.2004 Posty: 3160
    Cytat Napisał NOTO
    Byłem na wycieczce w Żernikach Wrocławskich.
    Działki po 100 zł/m2 i do tego duże (pow. 10a). Jest gaz, dobry dojazd do Wrocławia (tak mi się wydaje).
    Przeważają duże domy (oni chyba po kilka rodzin mieszkają )
    Kiedy szukalismy dzialki 2 lata temu marzyly mi sie Zerniki. Bardzo blisko Wrocka, duzo nowych domkw. Ale okazalo sie ze przez te, najtansze za 100-130zl/m2 przechodzila linia sredniego napiecia, (na niektorych stal nawet slup) W ogole pelno bylo wokół napowietrznych linii energ. Nie mowiac juz ze najdowaly sie bardzo blisko nowobudowanej obwodnicy Za to dzialka, ktora nam sie podobala, srodku miejscowosci, kolo parku kosztowala 250zl/m2!!!
    Wiec nasze plany musialy sie niestety zmienic i wybralismy Kamieniec
  11. MarzannaPG ELITA FORUM (min. 1000)
    MarzannaPG Zarejestrowany: 22.03.2004 Posty: 1967
    Cytat Napisał burgundczyk
    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    <ciach!>
    Sadków - kolejna bardzo ładna wioska. Dojazd bardzo dobry, komunikacja autobusowa i kolejowa z Wrocławiem superowa. Niestety te ceny! Kiedy my szukaliœmy to były tylko działki przy torach w miarę przyzwoitej cenie. Nie mniej jednak Sadków to wioska w której chciałabym mieszkać.
    <ciach!>

    a mozesz mi podeslac info jakie ceny slyszalas za dzialki i w ktorym miejscu? ja tak z ciekawosci...
    Sorry, ze tak późno odpowiadam, ale nie powiadomiono mnie o odpowiedzi w tym wątku. Ceny kształtowały się następująco 50zł za metr na działkach przy torach (podziałkowane na 1000m2) niedaleko kąpielisk Wektory - a to było 3 lata temu. 4 km dalej kupiłam 3600m2 po 11zł/m2! Przekształcenie kosztowało mnie 1700zł!
  12. domi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domi Zarejestrowany: 24.01.2006 Posty: 51
    Ja kupiłem od gminy na przetargu w tamtym roku za 930 metrów zapłaciłem 36,000 tyś w Dobrzykowicach ale z tego co wiem to gmina szykuje następny przetarg na wiosnę tel do gminy 071/3180123 Czernica
  13. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Cytat Napisał domi
    Ja kupiłem od gminy na przetargu w tamtym roku za 930 metrów zapłaciłem 36,000 tyś w Dobrzykowicach ale z tego co wiem to gmina szykuje następny przetarg na wiosnę tel do gminy 071/3180123 Czernica
    Własnie wybieram się na wycieczkę w okolice Dobrzykowic
    Proszę o powiadomienie sołtysa o przyjeżdzie osób z kamerami ... co by ktoś nie pomyślał że to terroryści
  14. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    ..... 4 km dalej kupiłam 3600m2 po 11zł/m2! Przekształcenie kosztowało mnie 1700zł!
    Oczywiście ceny już nieaktualne ....
  15. Wojty Lider FORUM (min. 2800)
    Wojty Zarejestrowany: 20.10.2004 Posty: 3160
    Cytat Napisał domi
    Ja kupiłem od gminy na przetargu w tamtym roku za 930 metrów zapłaciłem 36,000 tyś w Dobrzykowicach ale z tego co wiem to gmina szykuje następny przetarg na wiosnę tel do gminy 071/3180123 Czernica
    Tak tanio - 39zl/m??? - w Kamiencu, 2 km od Dobrzykowic sa po 100zl/m - tyle,ze uzbrojone. Jak szukalam dzialki w Dobrzykowicach 2 lata temu to byly ok 50-70zl/m2

    A w jakim stanie dzialka (jakie media) i ile srednio kosztowalo was uzbrojenie dzialki?
  16. domi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domi Zarejestrowany: 24.01.2006 Posty: 51
    Może ma ktoś z was jakeś namiary na nie drogiego i solidnego kierownika budowy podam swoją skrzynkę to można wysłać [email protected]
  17. domi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domi Zarejestrowany: 24.01.2006 Posty: 51
    Jak szukałem tam dzałek to ceny były różne od 45 tyś do 80 tys bez uzbrojena ale dowiedzałem że gmina szykuje przetarg i się załapałem ale warto sobie do gminy zadzwonić i się spytać kiedy będzie następny a z tego co wiem to szykóją przetarg. To jets Gmina Czernica 071/3180123 pani Michalak
  18. NOTO Lider FORUM (min. 2800)
    NOTO Zarejestrowany: 20.03.2004 Posty: 3487
    Byłem na wycieczce ....
    okolice od Kamieńca do Chrząstawy Wlk. ... dalej już drogi nie było
    Okolica łądna, sporo domów się buduje. Ale dojazd dla mnie nieciekawy (potrzebuję dostać się w okolice pl. 1 Maja.).
    Dzisiaj bez korków zajęło mi to z końca drogi ok. 27 min (normalna jazda).
    Być może trasa była nieoptymalna ale tak to chyba wychodzi ....
  19. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    NOTO to może szukaj w Malinie, Krynicznie. Stamtąd robisz szybki MYK przez nowiusieńki most (z założeniem , że jak nowy to może się szybko nie podziurawi) i jestes na miejscu. A te okolice o ktorych piszę sa przepiękne!
  20. MarzannaPG ELITA FORUM (min. 1000)
    MarzannaPG Zarejestrowany: 22.03.2004 Posty: 1967
    Cytat Napisał NOTO
    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    ..... 4 km dalej kupiłam 3600m2 po 11zł/m2! Przekształcenie kosztowało mnie 1700zł!
    Oczywiście ceny już nieaktualne ....
    Zgadza się. Teraz okoliczne działki wszystkie są już budowlane (przekształcone) i kupione. To przekształcenie było tak tanie, bo było nas 4 do całego terenu (ponad hektar). W sumie 'fuksnęło' się. Czego życzę wszystkim szukającym swego miejsca na ziemi.
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2519