dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Forum dla Tymowiczów z Horyzontu
  1. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał stukpuk
    Cytat Napisał Jola i Jarek
    Ok już zamkniemy w sprawie pęknięcia
    Stuku, słyszałeś??
    Co?
    zamkniemy w sprawie pęknięcia stropu
  2. wasiek Lider FORUM (min. 2800)
    wasiek Zarejestrowany: 27.04.2007 Posty: 2964
    Gosiaczek, ja kobieta jestem.... a co do tarasu, to wszystko jest w porządku i mój mąż, który ma 186cm wzrostu spokojnie przechodzi pod końcówką zadaszenia i ma jeszcze dużo luzu. Z tym, że nasz Granat jest w wersji maxi.... szerokość tarasu będzie 5 metrów a pod zadaszeniem wyjdzie jakieś 3,80. Jak masz jeszcze jakies pytania to ....pytaj...
  3. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    ale tu fajnie ruch w interesie lubie to stukupuku miłej podróży wracaj do nas wasiek kobieto dziekuje za odpowiedz i przepraszam za pomyłke płci jak bede cos chcaiła to zapytam na pweno
    bania dzieki za propozycje napewno skorzysta
    a teraz po krótce wróciłam od budowlanca ma zrobic mi kosztorys ale chyba sie zdecyduje hihih bo za duzego wyboru nie mam
  4. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał gosiaczek272
    ale tu fajnie ruch w interesie lubie to stukupuku miłej podróży wracaj do nas wasiek kobieto dziekuje za odpowiedz i przepraszam za pomyłke płci jak bede cos chcaiła to zapytam na pweno
    bania dzieki za propozycje napewno skorzysta
    a teraz po krótce wróciłam od budowlanca ma zrobic mi kosztorys ale chyba sie zdecyduje hihih bo za duzego wyboru nie mam
    Witam Gosiaczku, ciekaw jestem jak Wam poszło z majstrem?? Z czego będzie chciał budować?
  5. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Gosiaczku, kosztorys to on wystrzeli między 35 a 54 tys(w zależności od regionu tak wyceniają u nas by budowali ok 25 tys) za robocizna jeśli będzie równierz wstawił więźby dachowe
  6. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    Jareczku mam nadzieje że taniej bo tam gdzie ja buduje to ceny chyba bardziej (mam nadziej) zblizone do waszych bo to nie centrum Polski a i nie jest to jakaś aglomeracja uuu bogu dzieki
  7. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał gosiaczek272
    Jareczku mam nadzieje że taniej bo tam gdzie ja buduje to ceny chyba bardziej (mam nadziej) zblizone do waszych bo to nie centrum Polski a i nie jest to jakaś aglomeracja uuu bogu dzieki
    no to właśnie życzymy takiej ceny jak u nas
  8. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    aa i jeszcze Jarku ale nie zabij mnie za to pytanie i plisss nie odsyłaj do wcześniejszych stron (haha za względu na naszą dobrą znajomoś bądz pobłażliwy dla gosiaczka) golądałam zdjecia kasi i piotrka i łązienka wygląda jak moja teraz taka mała czy to wina zdjecia czy oni mają przeniesioną tą łazienke tam gdzie antresola
  9. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    25 tysiaków z więźbą własnie hola hola dobry pomysł mi wpadł dzieki Tobie oczywiście Jarku
    prosze wszystkich tymkowiczów o podanie ile ekipa sobie zażyczyła wtedy bede miała jakieś rozeznianie i nie wypadną mi oczy jak mi żuci cene kolo
  10. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał gosiaczek272
    aa i jeszcze Jarku ale nie zabij mnie za to pytanie i plisss nie odsyłaj do wcześniejszych stron (haha za względu na naszą dobrą znajomoś bądz pobłażliwy dla gosiaczka) golądałam zdjecia kasi i piotrka i łązienka wygląda jak moja teraz taka mała czy to wina zdjecia czy oni mają przeniesioną tą łazienke tam gdzie antresola
    Faktyczne andresola jest ciut mniejsza od oryginalnej z ok 1 - 2 m2 (my mamy wg projektu i jest super)
  11. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    to dobrze i wierze Ci na słowo bo poprostu sie przeraziłam garaż też wygląda mały ale moze to zdjecia aaaa to co oni mają tam gdzie jest faktycznie łązienka???
  12. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał gosiaczek272
    to dobrze i wierze Ci na słowo bo poprostu sie przeraziłam garaż też wygląda mały ale moze to zdjecia aaaa to co oni mają tam gdzie jest faktycznie łązienka???
    Garaż to przydałby sie poszerzyć ok 20 - 30cm
  13. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Gosiaczku, To co widzieliśmy zdjęcie Granata kilka postów wcześniej i jest pokazany zadaszony taras to w nasym przypadku misiała byś podnieść o 3 - 4 pustaki ścianki kolankowej (granat wg projektu ma 3 pustaki wysokości ścianki kolankowej a tymek wcale nie ma ścianki kolankowej)
  14. wasiek Lider FORUM (min. 2800)
    wasiek Zarejestrowany: 27.04.2007 Posty: 2964
    I tu masz rację Jarku. Granat ma trzy pustaki plus 24 cm wieńca i na to dopiero murłata około 20 cm. Razem scianka kolankowa wychodzi - bez wylewki - około 115 cm.
    Potem połozyliśmy 5 cm styro i 6cm wylewki, żeby wyrównać podłoge razem z łazienką gdzie jest ogrzewanie podłogowe.
  15. jakubalina FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jakubalina Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 122
    Cytat Napisał faziband
    witam my mamy projekt w zmianach okno w salonie będzie 270 czyli okno to małe i te balkonowe połączone na środku i całe balkonowe do dołu. ta pani co robi nam zmiany powiedziała że dobry pomysł dzięki temu zyskamy w pokoju dwa rogi np. na wstawienie kanapy rogowej nasi sąsiedzi też mają takie okno i super to wygląda

    powiększamy o 0,5 m dom żeby garaż był większy bo 3m to troszkę mało

    jak się wkleja zdjęcia niech mi ktoś napisze na gg 3641563
    Witam, widzę że jeszcze ktoś podziela moje zdanie i poszerza garaż. Dzięki za wsparcie !!! Wytłumacz jeszcze raz dokładnie jakie wymiary będzie miało to okno w salonie połączone z drzwiami balkonowymi
  16. jakubalina FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jakubalina Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 122
    Cytat Napisał Jola i Jarek
    Witam Alino i Kuba
    Wstawiam zdjęcie "waszego" tymka z okniem 150x150 w kuchni


    P.S. A czy nie pomysleliscie zrobić Ganek z drewna + okna, byłby jeszcze ładniej
    Sorry Jarek wróciłem dopiero z delegacji, dzięki za to okno 150/150. Tak okna będą drewniane a ganek murowany ale wykończony jak w tym projekcie : http://www.archipelag.pl/projekty-do...reaMinMenu=120
  17. jakubalina FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jakubalina Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 122
    Cytat Napisał Jola i Jarek
    Witaj Wasiak z Granatu
    Ja tez czasami śledzę wasz forum.
    Dziekujemy cie za drogocenne wskazówki dla Tymowiczów.
    Z tym Waszym podciagiem i filarami w salonie wygląda ciekawiej i moze to będzie z twojego pomysłu Kuba.
    Pozdrowienia dla Granatowców
    Tak, Wasiek dzięki za to zdjęcie podciągu - nie taki on straszny jak go malują można rzec - w drewnie może być naprawdę ładny.
  18. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    tarce siły czytam i trace siły ja już sama nie wiem co i gdzie srobic 130m2 do przy pmoich 61m2 mieszkania to lux a jak patrze na zdjecia to mi sie wydaje ze ten dom jest mały ratunku mimo mojego wzrostu 160cm to jakos mały no cuż po przespaniu nocy a do pójścia do architekta zostały mi jeszcze dwie wiec bede wam teraz opowiadac o moich snacha wy mnie wyspierajcie hah i oczywiscie wyrażajcie swoje zdania
    a wiec na dzien dzisiejszy zmiany
    1. Scianka kolankowa 1,5 lub dwa pustaki.....ile to daje powierzchni nie wiem
    2. wykusz na bank z tego sie nie wycofam a jak ktoś mi to bedzie z głowy próbował wybic to sie na jego oczach tne...
    3. schody ze spocznikem czy jak sie to pisze
    4. jedno duze okono balkonowe ???? i tu sie za wcześnie obudziłam
    5. jedno dodatkowe okno dachowe w pokoju nad salonem mniejszym
    6. aaaaa okienka jak u jarka te malutkie z przodka
    7. zamurowuje ściane za wiatrołapem i robie spirzarke
    8. a góra nie mam na nią pomysłu
  19. Jola i Jarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jola i Jarek Zarejestrowany: 11.07.2007 Posty: 927
    Cytat Napisał gosiaczek272
    tarce siły czytam i trace siły ja już sama nie wiem co i gdzie srobic 130m2 do przy pmoich 61m2 mieszkania to lux a jak patrze na zdjecia to mi sie wydaje ze ten dom jest mały ratunku mimo mojego wzrostu 160cm to jakos mały no cuż po przespaniu nocy a do pójścia do architekta zostały mi jeszcze dwie wiec bede wam teraz opowiadac o moich snacha wy mnie wyspierajcie hah i oczywiscie wyrażajcie swoje zdania
    a wiec na dzien dzisiejszy zmiany
    1. Scianka kolankowa 1,5 lub dwa pustaki.....ile to daje powierzchni nie wiem
    2. wykusz na bank z tego sie nie wycofam a jak ktoś mi to bedzie z głowy próbował wybic to sie na jego oczach tne...
    3. schody ze spocznikem czy jak sie to pisze
    4. jedno duze okono balkonowe ???? i tu sie za wcześnie obudziłam
    5. jedno dodatkowe okno dachowe w pokoju nad salonem mniejszym
    6. aaaaa okienka jak u jarka te malutkie z przodka
    7. zamurowuje ściane za wiatrołapem i robie spirzarke
    8. a góra nie mam na nią pomysłu
    N a pierwsze pytanie jeśli podniesiesz o 1,5 pustaka to będziesz miała ok 150 m2 użytkowej i odrazu na drugie pytanie jeśli zrobisz wykusz to zyskasz jeszcze dodatkowe ok 2 m2 i juz masz duży dom
    3. my mamy ze spocznikiem
    4. okno balkonowe duże??? a gdzie meble jesli będzie mniej sciań ??
    %, dokładnie nie wiem gdzie jest??
    6. jestem za
    7. a jak przeniesiesz brudne ziemniaki do kuchni?? przez salon??
    8. bez komentarzy
  20. Ania i Maciej FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ania i Maciej Zarejestrowany: 16.09.2007 Posty: 215
    witam

    u nas w salonie też będzie jedno duże okno z tyłu domu tak jak na fotkach u Wasiek, dzięki za zdjęcia, teraz mam obraz jakto będzie wyglądało w realu

    a co do utraty ścian, to chyba zależy ile kto chce mieć mebli i jakie wysokie, prawda. My będziemy mieli całą wolną ścianę od pokoju więc na niską komodę wystarczy

    A i M
Pokaż wyniki od 1001 do 1020 z 7678