dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa otwocka
  1. skladdrewna WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skladdrewna Zarejestrowany: 20.02.2009 Posty: 1
    "nax
    Dokładnie miałem to samo. Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.
    mateush
    Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej."
    kilka słów komentarza:

    Szanowni Państwo,
    Przytaczając tutaj powyższe wydarzenia w sposób niezamierzony przedstawiacie w negatywnym świetle nasz skład drewna choć z wypowiedzi wynika że chodzi o kogoś zupełnie innego. W wypowiedzi użytkownika „nax” poda nazwa firmy Sledzdiewscy. Nie powinniśmy promować konkurencji ale proszę wpisać nazwę tej firmy w Google, a otrzymacie Państwo dowód, że jest to zupełnie inny skład położony w okolicach Mińska Mazowieckiego. Jeśli chodzi o wypowiedź użytkownika „Mateush” to wyraźnie napisane jest że nie wiadomo czy to ten w o okolicach Ostrów Ostrowik – dla Państwa informacji w tej okolicy znajduje się kilka składów i tartaków. Również sam zarzut o zmianie ceny nie pasuje do nas, ponieważ w naszym przypadku cena podana przez telefon, może ulec zmianie przy wizycie osobistej ale tylko na korzyść klienta. To znaczy przez telefon podawana jest cena stała, natomiast jeśli klient przyjedzie i negocjuje cenę może uzyskać rabat przez co cena jest niższa. Analogiczna sytuacja jest wówczas, kiedy klient zamawia większą ilość drewna jak ma to miejsce np. przy więźbie dachowej – wówczas uzyskuje cenę niższą niż przy informacji telefonicznej. Trudno mi jednak wyobrazić sobie sytuację, by przez telefon podawać cenę niższą niż przy zakupie osobistym. Wiecie Państwo, oczywiście nie zawsze uda się zadowolić klienta ale nasz skład istnieje na rynku od roku i zależy nam na pozytywnej a przede wszystkim sprawiedliwej opinii.
    Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych doświadczeń z kontrahentami

    Michał Stefanowski
    Skład Drewna Ostrów
    www.skladdrewna.com.pl

    PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów
  2. lukaszkw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszkw Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 219
    do sladdrewna

    No Michał ciekawe jaką mi cene zaoferujesz bo szykuję się do Ciebie przybyć z projektem nawyliczenie kosztów i jeszcze paru innych spraw związanych oczywiście z drewnem

    Pozdrawiam
  3. libran79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    libran79 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 56
  4. nax SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nax Zarejestrowany: 21.01.2009 Posty: 21
    Cytat Napisał skladdrewna
    "nax
    Dokładnie miałem to samo. Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.
    mateush
    Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej."
    kilka słów komentarza:

    Szanowni Państwo,
    Przytaczając tutaj powyższe wydarzenia w sposób niezamierzony przedstawiacie w negatywnym świetle nasz skład drewna choć z wypowiedzi wynika że chodzi o kogoś zupełnie innego. W wypowiedzi użytkownika „nax” poda nazwa firmy Sledzdiewscy. Nie powinniśmy promować konkurencji ale proszę wpisać nazwę tej firmy w Google, a otrzymacie Państwo dowód, że jest to zupełnie inny skład położony w okolicach Mińska Mazowieckiego. Jeśli chodzi o wypowiedź użytkownika „Mateush” to wyraźnie napisane jest że nie wiadomo czy to ten w o okolicach Ostrów Ostrowik – dla Państwa informacji w tej okolicy znajduje się kilka składów i tartaków. Również sam zarzut o zmianie ceny nie pasuje do nas, ponieważ w naszym przypadku cena podana przez telefon, może ulec zmianie przy wizycie osobistej ale tylko na korzyść klienta. To znaczy przez telefon podawana jest cena stała, natomiast jeśli klient przyjedzie i negocjuje cenę może uzyskać rabat przez co cena jest niższa. Analogiczna sytuacja jest wówczas, kiedy klient zamawia większą ilość drewna jak ma to miejsce np. przy więźbie dachowej – wówczas uzyskuje cenę niższą niż przy informacji telefonicznej. Trudno mi jednak wyobrazić sobie sytuację, by przez telefon podawać cenę niższą niż przy zakupie osobistym. Wiecie Państwo, oczywiście nie zawsze uda się zadowolić klienta ale nasz skład istnieje na rynku od roku i zależy nam na pozytywnej a przede wszystkim sprawiedliwej opinii.
    Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych doświadczeń z kontrahentami

    Michał Stefanowski
    Skład Drewna Ostrów
    www.skladdrewna.com.pl

    PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów
    Panie Michale
    Nie uważam joko bym cyt."w sposób niezamierzony przedstawial w negatywnym świetle Pański skład drewna", gdyż właśnie jak Pan słusznie zauważył celowo podałem nazwę firmy w którym dokonywałem zakupu właśnie dla tego ,aby uniknąć nieporozumień i nikogo,a w szczególności "tych utrzciwych" nie urazić.Jednak ma Pan rację w jednej rzeczy,a mianowicie,jeżeli piszemy o kimś negatywnie poprostu podawajmy nazwę firm i tak unikniemy domysłów czy to ten skład czy może pięć sąsiednich w danej miejscowości,bo jak widać może się dostać tym ,którzy na to nie zasłużyli.Pozdrawiam
  5. Regut1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Regut1 Zarejestrowany: 14.03.2007 Posty: 1443
    Cytat Napisał skladdrewna
    "PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów
    Jak zauważył "nax" nikt nie ma tu złej woli. Po prostu we wzajemnej wymianie informacji pomiędzy budującymi dziwi forumowicz, którego cała korespondencja na forum (3 posty) ogranicza się wyłącznie do trzykrotnego polecania jednego wykonawcy. Okazuje się, że przy budowie nie ma innych problemów, nie ma innych wykonawców i dostawców (dobrych albo złych), a cały wysiłek intelektualny oczywiście poza budową (jak mniemam) sprowadza się do reklamy.
    Taki przekaz brzmi to po prostu niewiarygodnie. Zresztą nie tylko dla mnie.
    Cieszę się, ze cała dyskusja spowodowała wyjście "z cienia" skład drewna i Pana Michała, który dowiedział się o powyższym i trafił na forum.
    Mam nadzieje ze swoimi doświadczeniami cały czas będzie się dzielił również Alan i nie zamilknie po tym jak pojawił się pan Michał.

    Panie Michale,
    Rynek jest pojemny. Dla dobrego i rzetelnego wykonawcę zawsze znajdzie się miejsce. I tego swojego miejsca na rynku panu życzę. Mam nadzieje że wkrótce ten fakt będzie miało okazje potwierdzić więcej osób, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Redka - Pana niedalekiego sąsiada, którego bloczki podobnie, jak inni forumowicze z grupy otwockiej, swego czasu sam miałem możliwość sprawdzić.

    Pozdrawiam
  6. crashproof STAŁY BYWALEC (min. 300)
    crashproof Zarejestrowany: 10.12.2008 Posty: 446
    Hej, nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale myślę, że Wy tutaj wiecie najlepiej.

    Myślę o zakupie działki i postawieniu domu gdzieś w okolicach wyznaczonych przez trójkąt Zakręt-Wiązowna-Stary Konik (np. Majdan czy Halinów).

    Moje pytanie to dojazd do Warszawy: jak to w praktyce wygląda rano i wieczorem, jak wszyscy jadą do/z pracy? Ja potrzebuję bywać na Ostrobramskiej i na Mokotowie.

    Dzięki z góry za wszelkie informacje.
  7. dominka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka Zarejestrowany: 08.06.2007 Posty: 212
    Crashproof najlepiej zapytaj na forum Józefowa.Na to forum możesz wejść przez stronkę m. Józefów. Kiedyś ktoś tam pytał o dojazdy i mieszkańcy chętnie się dzielili info odnośnie swoich wypracowanych skrótów i patentów na w miarę szybki dojazd do pracy.
    Ja dopiero się buduję, a właściwie "wykańczam" i powiem Ci, że jak jadę do domku w godzinach porannych, to w stronę Wa-wy jest niezły korek na Nadwiślance i dalej na Wale niestety też. Najgorsze jest to nieszczęsne rondko. Można jeszcze jechać Patriotów ale myślę,że tam może być jeszcze bardziej tłoczno.
  8. tyborek74 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tyborek74 Zarejestrowany: 12.01.2008 Posty: 32
    Cytat Napisał crashproof
    Hej, nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale myślę, że Wy tutaj wiecie najlepiej.

    Myślę o zakupie działki i postawieniu domu gdzieś w okolicach wyznaczonych przez trójkąt Zakręt-Wiązowna-Stary Konik (np. Majdan czy Halinów).

    Moje pytanie to dojazd do Warszawy: jak to w praktyce wygląda rano i wieczorem, jak wszyscy jadą do/z pracy? Ja potrzebuję bywać na Ostrobramskiej i na Mokotowie.

    Dzięki z góry za wszelkie informacje.
    Część,

    ja będę się przeprowadzać (mam nadzieję że jeszcze w tym roku) z Ostrobramskiej do Wiązowny. Nie odpowiem dokładnie na Twoje pytanie, niemniej nie może być rewelacyjnie w godzinach szczytu - chyba jak wszędzie. Mój mąż ma to szczęście, że pracuje w Zakręcie, więc "jeździ pod prąd" i dojazd zajmuje mu około 15 min, więc rewelacja.

    pozdrawiam
  9. djedgar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    djedgar Zarejestrowany: 29.06.2006 Posty: 17
    Czy w okolicach Otwocka mozna gdzies zakupic drewniana hustawke ogrodowa ?
    Za wszelkie informacje z gory dziekuje,

    DJedgar
  10. wozniak28 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wozniak28 Zarejestrowany: 28.12.2007 Posty: 72
    Sprzedam Pustaki Winerbergera
    - Max220 1200szt - 12 palet (zafoliowanych) 2,30PLN/szt
    - U220 794 szt - 6,5 palety 2,10PLN/szt
    Odbiór osobisty

    Halinów
  11. Lucky Mike FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lucky Mike Zarejestrowany: 02.09.2005 Posty: 235
    Witam,

    Czy ktoś z Sz. P. ma godną polecenia firmę do wywozu nieczystości płynnych z Przydomowej Oczyszczalni Ścieków, działającą w Wawrze / okolicach.

    Dzwoniłem do MPO i Transnec'u, ale panie słysząc coś o wyjmowaniu filtra i specjalnej procedurze wypompowywania oświadczyły, że takich usług ich firmy nie świadczą. Co nie musi być prawdą, ale biorąc pod uwagę, że jak pierwszy raz przyjechali do mnie po odbiór śmieci to rozwalili mi bramę wszytsko jest możliwe ...
    Będę to robił 1 raz, więc chciałbym żeby panowie z szambojeta mieli doświadczenie

    Pozdrawiam,
  12. dominka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka Zarejestrowany: 08.06.2007 Posty: 212
    A może ktoś reflektuje na barakowóz razem z prowizorką budowlaną, inst, elektryczna rozprowadzona w środku. Cena 1000 zł do uzgodnienia.
  13. lukaszkw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszkw Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 219
    Cytat Napisał dominka
    A może ktoś reflektuje na barakowóz razem z prowizorką budowlaną, inst, elektryczna rozprowadzona w środku. Cena 1000 zł do uzgodnienia.
    Daj na siebie namiar bo znajomy chetnie by to cudo zobaczył
    pozdrawiam
  14. mateush SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateush Zarejestrowany: 27.04.2006 Posty: 70
    Witam,

    czy ktoś z grupowiczów ma jakiegoś godnego polecenia instalatora który zrobi instalację CO CW na którą złoży się kocioł gazowy z kominkiem z płaszczem wodnym (połączone przez wymiennik) ? Może ktoś robił to rozwiązanie u siebie ?

    Pzdr
  15. Liseczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Liseczek Zarejestrowany: 04.06.2008 Posty: 56
    Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.
    Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie
    Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]
    pozdrawiam
    Liseczek
  16. Woju76 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Woju76 Zarejestrowany: 24.06.2008 Posty: 161
    Cytat Napisał glowac
    Cytat Napisał sławek_k
    Zakładał ktoś u siebie rekuperacje?

    Możecie polecić jakąś firmę?
    My mamy Bartosza - firma LinkAir z Bartyckiej - pełen profesjonalizm - POLECAMY !!
    Może to nie ta sama firma bo ja chciałem Was przestrzec przed firmą Link-air z Bartyckiej. Nie co do ich kompetencji bo jej nie miałem okazji sprawdzić, ale co do słowności. Umawiają się, później ściemniają że coś im wypadło, mają oddzwonić, nie oddzwaniają.... Słowem klienta mają głęboko w du....ie... Chyba nie zauważyli że eldorado dla różnego rodzaju maści "budowlańców" JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO... A takie traktowanie skreśla (przynajmniej u mnie) tych jegomości całkowicie....
  17. szostak25 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szostak25 Zarejestrowany: 20.10.2008 Posty: 28
    poszukuję erbetki: Otwock i okolice.
    może ktoś z was chce sprzedać???
  18. libran79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    libran79 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 56
  19. Wotes WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wotes Zarejestrowany: 27.02.2009 Posty: 6
    Witam obecnych i przyszłych Forumowiczów,

    Razem z żoną zamierzamy od lipca budować dom . Aktualnie jesteśmy na etapie wyboru projektu. Wiem, że do pnb potrzebna jest też adaptacja projektu gotowego (fundamenty + zmiany) którą to przygotowuje architekt. Ktoś na innym forum radził, aby podpytać się w Starostwie o adresy i opinie na temat lokalnych architektów, ale miła Pani z Komunardów odmówiła, zasłaniając się wewnętrznym zakazem.
    Pytam więc na forum.
    Czy ktoś może polecić architekta z którym współpracował i jest zadowolony ze współpracy? Przeczytałem wszystkie posty z ostatnich 2 lat, ale brak jest tam info o architektach z naszej okolicy.
  20. mateush SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateush Zarejestrowany: 27.04.2006 Posty: 70
    Cytat Napisał Wotes
    Witam obecnych i przyszłych Forumowiczów,

    Razem z żoną zamierzamy od lipca budować dom . Aktualnie jesteśmy na etapie wyboru projektu. Wiem, że do pnb potrzebna jest też adaptacja projektu gotowego (fundamenty + zmiany) którą to przygotowuje architekt. Ktoś na innym forum radził, aby podpytać się w Starostwie o adresy i opinie na temat lokalnych architektów, ale miła Pani z Komunardów odmówiła, zasłaniając się wewnętrznym zakazem.
    Pytam więc na forum.
    Czy ktoś może polecić architekta z którym współpracował i jest zadowolony ze współpracy? Przeczytałem wszystkie posty z ostatnich 2 lat, ale brak jest tam info o architektach z naszej okolicy.
    Czołem - adaptację projektu i plan zagospodarowania robił mi znajomy z uprawnieniami który w zasadzie chyba się tego nie podejmie bo robi coś zupełnie innego w tej chwili i chyba nie bardzo ma czas, ale przeróbki więźby dachowej robiła mi Pani Krystyna Skwara: 500 103 405. Jako jedna z niewielu osób w okolicy ma również uprawnienia konstruktora co w wypadku więźby było ważne.

    Pzdr

    Pzdr
Pokaż wyniki od 3501 do 3520 z 4496