dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa otwocka
  1. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Hurrraoptymizm to niestety przypadlosc wielu budujacych... Mnie to tez dopadlo. A rzeczywistosc okazala sie bolesna
    Konczac zycze ....optymizmu.
  2. martta DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martta Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 587
    Cytat Napisał mlk
    czy ktos może mi powiedzieć ile kosztuje 1kWh prądu budowlanego??
    dzięki!
    nie wiem czy aktualne po od pół roku mam już "normal"
    Taryfa C11
    cena za energię czynna 1 kWh 0,1512
    cena opłaty zmiennej przesyłowej 1 kWh 0,2431
    razem: 0,3943

    dla porównania "normal" wychodzi: 0,3265 taryfa G11
  3. Lawy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Lawy Zarejestrowany: 21.01.2004 Posty: 809
    Prosiłbym o nieporuszanie tego tematu.....są chwile kiedy o nim zapominam i dobrze się czuję.....
  4. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Lavy, chodzi ci o prad czy o kase?
    Pozdro
  5. martta DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martta Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 587
    Cytat Napisał Chatte
    Mój zakamarek to Kolonia Błota. Licząc od Warszawy - to jakieś 500-600m do administracyjnej granicy z Warszawą.

    Monika a słyszałaś o nowych pomysłach na nitkę autostrady, Miedzeszyn protestuje to próbują rzucić nitkę granica miedzy Józefowem a Wwa.
    sa plany do wgladu w urzedzie Miasta,
    rodzice maja do Werbeny ze 150m i jw planach ako ostatni zostaja a sasiedzi "do likwidacji" . kolejny koszmarek a tyle nowych domów sie wybudowało i buduje jeszcze, no i osiedle przy Werbeny/3 Maja
  6. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Martta, to znaczy Jozefow chce puscic autostrade przez swoje tereny? Chyba oszaleli Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie.
    Pozdrawiam
  7. Enzo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Enzo Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 122
    Cytat Napisał vivaldi
    Martta, to znaczy Jozefow chce puscic autostrade przez swoje tereny? Chyba oszaleli Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie.
    Pozdrawiam
    Czy chce czy musi to już inna sprawa a kto z decydentów gdzie mieszka i jaką ma siłe przebicia to też inna para kaloszy.... Swojskie klimaty i taplanie się w błotku...

    Odemnie będzie do autostrady 3 km. Autostrada wg planów ma biec koło stacji Orlenu przy torach (nie chodzi tu o stacje przy rondzie w Otwocku).

    Jaka będzie decyzja ostateczna co do jej lokalizacji to zobaczymy.
  8. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Martta zasiala ziarno niepokoju...
    Ale chyba na razie nie jest tak zle.
    Prosze przeczytac ponizszy tekst (str.9):
    http://www.jozefow.pl/WWW/RM/JNS/JNS_0502/jns0502.pdf
    Pozdrawiam
  9. martta DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martta Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 587
    łomatko
    teraz wszystko będzie na mnie
    Vivaldi gazetke czytałam ale jest ze stycznia, niestety mamy maj a ekolodzy dalej nie odpuszczaja i nic na razie nie wiadomo.
    Jestem na bieżąco przez sasiadke która ma być do "wysiedlenia" a wcale nie chce i co dwa dni jest w Urzedzie.
    Na razie to plany ale nic nie wiadomo, wszystko zależy od układów burmistrz Józefowa a Wwa, a te nie są najlepsze.

    Napisałam, bo warto wiedzieć co się dzieje, chyba
  10. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Marrta, nie martw sie, nie twoja to wina, ze od tylu lat nie potrafia sie panowie tego swiata dogadac co do drogi... Czy ten plan jest gdzies w sieci? Ja nie znalazlem. Prosze opisz dokladnie jak ma przebiegac ta autostrada. Tak ulica po ulicy...
    Dziekuje
  11. martta DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martta Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 587
    Muszę znależć gazetkę z namiarami dokładniejszymi, wiem że odcinek od Wału Miedzesz. do torów miałby iść ulicą Werbeny( graniczna między Józefowem a Falenicą).
    W Urzędzie Józefowa gdzieś jest dokładniejsza mapka, chyba była załączona do gazetki do której nas odesłałeś.
  12. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Martta, jestem bardzo zainteresowany przebiegiem trasy po drugiej stronie torow. Jak bedziesz cos wiecej wiedziec - napisz prosze. Ode mnie do granicy z Falenica jest - mysle - 1000-2000m. Zaczynam sie martwic.
    Pozdrowienia
  13. Lawy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Lawy Zarejestrowany: 21.01.2004 Posty: 809
    Dużo na temat obwodnic, autostrad wokół Wawy, plany, mapki jest na stronie SISKOM
  14. Japan STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Japan Zarejestrowany: 17.07.2002 Posty: 372
    A ja z innej beczki może kochani macie namiary na fachowca od DGP muszę na cito kłaść instalację. Pozdrawiam.
  15. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Lawy, wszedlem na link, ale koncepcji "jozefowskiej" tam nie znalazlem. Czyzby byla jedynie plotka, kaczka dziennikarska?
    Japan, a propos twojej beczki - fachowca takowego nie znam, ale napisz na jakim etapie jestes (czytaj: w ktorym momencie najlepiej robic instalacje)?
    Pozdrowka
  16. martta DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martta Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 587
    Cytat Napisał vivaldi
    Lawy, wszedlem na link, ale koncepcji "jozefowskiej" tam nie znalazlem. Czyzby byla jedynie plotka, kaczka dziennikarska?
    no wiesz co kurcze sprawdziłam zanim chlapnęłam dziobem ( czytaj kliknęłam paluchem)

    u mnie całe "Błota" o tym tylko szumią, w Urzędzie też sporo osób się podpytuje, koncepcję próbują przeforsować ekolodzy
  17. Enzo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Enzo Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 122
    Ekolodzy????????

    Jak wrócę do domu to spuszczę łomot kanarkowi
  18. Lawy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Lawy Zarejestrowany: 21.01.2004 Posty: 809
    Cytat Napisał vivaldi
    Lavy, chodzi ci o prad czy o kase?
    Pozdro
    ekhmmm......noooo.....o kasę.....


    a prądu oficjalnie jeszcze nie mam
  19. vivaldi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    vivaldi Zarejestrowany: 08.09.2003 Posty: 468
    Ciekaw jestem w ktorym miejscu oni sa Zieloni
    A u nas niby nie ma co chronic!? Jak zwykle chca wymusic kase na zainteresowanych stronach. No i jak z tym przebiegiem planowanej autostrady po drugiej stronie torow (przeciwnej niz Werbeny)? Czy ktos wie? Bede wdzieczny za info.
    Pozdrawiam
  20. mlk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mlk Zarejestrowany: 24.11.2003 Posty: 898
    z innej beczki, kominowej:
    rozmawiałem z kominkarzami i moimi wykoanwcami i wygląda że nie ma sensu wkładać jakiegokolwiek wkładu do dobrze wymurowanego komina do kominka

    waham się tylko jaki wkład kupić do komina piecowego: czy MK Żary (b. drogi) czy też komin z Metexu (http://www.metex-kominy.pl/) polecany przez zawodowy sklep hydrauliczny z ul. Wiązowskiej? ten drugi wyjdzie conajmniej 30% taniej, oglądałem oba i poza gdżetami (typu drzwiczki wyczystki za 120zł z Żar) to nie widziałem znaczących różnic

    na budowie: mam już prawie wszystkie ściany - dom wygląda zaj...ście duży, szczególnie stołowy
    wczoraj nawet dwie cegły murowałem
Pokaż wyniki od 1481 do 1500 z 4496