dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa otwocka
  1. libran79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    libran79 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 56
  2. Irma OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Irma Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 9312
    Polecam usługi szklarskie, które oferuje pan Wiesław Sobecki. Wpisuję się tutaj bo ten pan jest z Otwocka. Ja buduję 40km w stronę Lublina, ale jedyny dobry szkalrz w naszym mieście wziął i niestety umarł.
    Dzisiaj pan Sobecki zakładał mi w domu lustra, jestem bardzo zadowolona.
    dokładnie, terminowo i sympatycznie.
  3. alan80 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alan80 Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 4
    Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła
  4. szostak25 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szostak25 Zarejestrowany: 20.10.2008 Posty: 28
    poszukuje firm, sklepów, które sprzedają przydomowe oczyszczalnie ścieków w dobrych cenach oraz jakiej firmy wybalibyście dla siebie
    pozdrawiam
  5. lukaszkw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszkw Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 219
    A gdzie w naszych okolicach braliście beton na głównie na fundament B26
    Jakie firmy polecacie i co sądzicie o betoniarni z Jatnego firmy chyba REDEK
  6. misiekotwock SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misiekotwock Zarejestrowany: 21.02.2008 Posty: 53
    Cytat Napisał szostak25
    poszukuje firm, sklepów, które sprzedają przydomowe oczyszczalnie ścieków w dobrych cenach oraz jakiej firmy wybalibyście dla siebie
    pozdrawiam
    ja wybrałem sotralentz-oczyszczalnia drenażowa.zbiornik,rury i studzienki kupowałem w radomiu.mieli najlepszą cene ogłaszali się na allegro.jak będzie poterzeba służe kontaktem.
  7. misiekotwock SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misiekotwock Zarejestrowany: 21.02.2008 Posty: 53
    Cytat Napisał lukaszkw
    A gdzie w naszych okolicach braliście beton na głównie na fundament B26
    Jakie firmy polecacie i co sądzicie o betoniarni z Jatnego firmy chyba REDEK
    redek godny polecenia.ja brałem od nich na ławy,chudziaka a potem na strop.za każdym razem bezproblemowo.raz zabrakło mi 3 m3 bo żle wyliczyłem to dowieżli w ciągu 40 min a była już 18 godzina.polecam firme
  8. tyborek74 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tyborek74 Zarejestrowany: 12.01.2008 Posty: 32
    Cytat Napisał misiekotwock
    Cytat Napisał lukaszkw
    A gdzie w naszych okolicach braliście beton na głównie na fundament B26
    Jakie firmy polecacie i co sądzicie o betoniarni z Jatnego firmy chyba REDEK
    redek godny polecenia.ja brałem od nich na ławy,chudziaka a potem na strop.za każdym razem bezproblemowo.raz zabrakło mi 3 m3 bo żle wyliczyłem to dowieżli w ciągu 40 min a była już 18 godzina.polecam firme
    też polecam Redka
    oprócz betonu kupowaliśmy od nich bloczki na fundamenty - również OK, chociaz podobno niektórzy widzieli lepsze, ale raczej nie za taką cenę
  9. Regut1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Regut1 Zarejestrowany: 14.03.2007 Posty: 1443
    Cytat Napisał alan80
    Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła
    Rzeczywiście musza być niesamowici, skoro na ogólną liczbę trzech swoich postów na forum, we wszystkich trzech ich polecasz. No ale oczywiści mogę sie mylić
  10. mateush SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateush Zarejestrowany: 27.04.2006 Posty: 70
    [quote="Regut1"]
    Cytat Napisał alan80
    Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła
    Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej.
  11. nax SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nax Zarejestrowany: 21.01.2009 Posty: 21
    [quote="mateush"]
    Cytat Napisał Regut1
    Cytat Napisał alan80
    Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła
    Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej.
    Dokładnie miałem to samo.Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.
  12. Regut1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Regut1 Zarejestrowany: 14.03.2007 Posty: 1443
    "alan80" w odniesieniu do pozostałych forumowiczów miał najzwyczajniej w świecie szczęście. W tym kontekście przestaje się dziwić, że we wszystkich swoich postach na forum poleca
    Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340.

    To szczeście było tak duże że od 2008r. nie może o nim zapomnieć i piszę tylko o tym. Pewnie inni dostawcy, wykonawcy nie byli tak perfekcyjni.
  13. lukaszkw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszkw Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 219
    Albo jest po prostu właścicielem tego składu drewna.

    A skoro już tak naciskacie na ten skład drewna, gdzie sami braliście i co polecacie.
  14. Regut1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Regut1 Zarejestrowany: 14.03.2007 Posty: 1443
    Ja brałem w miejscowości Augustówka k. Pilawy ale własciciel ma identyczną przypadłosć jak opisywany tu skład. Po przekazaniu wykazu, uzgodnieniu ceny i wpłaceniu zaliczki i przed samym odbiorem o ponad 10 % podniósł wartosć zamówienia. Towar został zapłacony i odebrany ale "niesmak" i sposób załatwienia sprawy pozostał. Dlatego NIE POLECAM WYKONAWCY.

    Wcześniej zastanawiałem sie nad sprowadzeniem całego transportu ze świetokrzyskiego. Cena była kusząca. W grupie halinowskiej i sulejowskiej robi tak wiele osób. Proponuje popytać tam o sprawdzony tartak
  15. dominka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka Zarejestrowany: 08.06.2007 Posty: 212
    PILNIE sprzedam barakowóz - tanio - razem ze skrzynką + kabel do prowizorki. W środku rozprowadzona inst. elektryczna.Odbiór - Józefów, szczególy na priv.
  16. djedgar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    djedgar Zarejestrowany: 29.06.2006 Posty: 17
    Czy moze ktos polecic solidna ekipe do wykonania elewacji (tynku zewnetrznego)
    Jakie Wam wychodzily ceny z m ?

    Dzieki,
    djedgar
  17. AMFI DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AMFI Zarejestrowany: 17.06.2008 Posty: 723
    co do budowlanki polecam inwestrut

    czy macie kogoś w okolicy od schodów?
  18. maewcia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maewcia Zarejestrowany: 16.01.2007 Posty: 52
    Szukam wykonawcy do barierki z kwasówki z poręczą drewnianą...

    Polecacie kogoś ?
  19. maewcia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maewcia Zarejestrowany: 16.01.2007 Posty: 52
    Cytat Napisał AMFI
    co do budowlanki polecam inwestrut

    czy macie kogoś w okolicy od schodów?


    schody - polecam GAMAX z Józefowa, mają swoja stronę www.gamax.com.pl
  20. AMFI DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AMFI Zarejestrowany: 17.06.2008 Posty: 723
    Cytat Napisał maewcia
    schody - polecam GAMAX z Józefowa, mają swoja stronę www.gamax.com.pl
    dzięki bardzo, zaraz ich sprawdzę
Pokaż wyniki od 3481 do 3500 z 4496