dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Pati ta stacja to koszt ok.2000 zł.
    Ja papiery złożyłam dwa tygodnie temu,bardzo miła pani dzwoniła do mnie,że brakuje podpisu męża na jednym papierku i tylko to było do uzupełnienia.Wszystko inne w porządku,a miałam tylko to nasze oświadczenie,że woda zdatna.Za tydzień mogę iść się meldować.
  2. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    serio tylko oświadczenie ?? kurcze....super !! no z jednej strony super ale z drugiej - trzeba coś z tym zrobić
    mogłabyś napisac cos wiecej o tej stacji ?? 2000 brzmi sensownie
  3. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Pati ta stacja to koszt ok.2000 zł.
    Ja papiery złożyłam dwa tygodnie temu,bardzo miła pani dzwoniła do mnie,że brakuje podpisu męża na jednym papierku i tylko to było do uzupełnienia.Wszystko inne w porządku,a miałam tylko to nasze oświadczenie,że woda zdatna.Za tydzień mogę iść się meldować.
    Toto filtruje tez bakterie coli ? Ja bym chyba nie zaryzykowal pic na stale taka wode!!
  4. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Adam bakterie coli giną podczas gotowania więc w kuchni problem znika
    a azotynów nie wygotujesz
  5. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    Adam bakterie coli giną podczas gotowania więc w kuchni problem znika
    a azotynów nie wygotujesz
    No a przy myciu rak? Naczyn w zmywarce? Ja bym sie czul jakby po mnie cos lazilo Chyba mam jakas fobie
  6. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Daga&Adam
    No a przy myciu rak? Naczyn w zmywarce? Ja bym sie czul jakby po mnie cos lazilo Chyba mam jakas fobie
    nie zapominaj że bakterie E.coli sa w tobie cały czas i są całkiem pożyteczne z bakteriami żyjemy i do tego trzeba przywyknąć

    giną w 70st C. więc zmywarka załatwia sprawe i przy myciu rąk mydłem i ciepłą wodą...to nie jest takie trudne zeby z nimi wygrać
    mnie bardziej martwią te azotyny...
  7. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    nie zapominaj że bakterie E.coli sa w tobie cały czas i są całkiem pożyteczne z bakteriami żyjemy i do tego trzeba przywyknąć

    giną w 70st C. więc zmywarka załatwia sprawe i przy myciu rąk mydłem i ciepłą wodą...to nie jest takie trudne zeby z nimi wygrać
    mnie bardziej martwią te azotyny...
    A obok sasiedzi maja wszyscy szamba, czy kanalizacje ?
  8. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    paradoksalnie - wszyscy są podłączeni do kanalizacji
    do wody - 4 nowe domy w tym mój - nie
  9. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    paradoksalnie - wszyscy są podłączeni do kanalizacji
    do wody - 4 nowe domy w tym mój - nie
    A studnie masz gleboko ?? Bo te coli i azotyny swiadcza... wiesz o czym Z drugiej strony ktos moze spuszczac szambo i paredziesiat metrow dalej - jak grunt jest latwo przepuszczalny to spokojnie taka woda moze do Twojej studni tez przesiaknac

    Ja bym sie nie pierdzielil i odzalowal na ten wodociag, a studnie wykorzystasz do podlewania kwiatkow i mycia samochodu - jemu coli nie zaszkodzi (chociaz delikatnemu francuzowi nie wiadomo - lepiej sie dowiedziec ha ha Te filtry nawet jak beda "niedrogie" (2k) to zapewne wklady i eksploatacja raz dwa wyrownaja koszt wodociagu...

    Sam sie prawie poddalem i chcialem juz studnie wiercic ale po przemysleniu doszedlem do wniosku ze co woda z wodociagu to z wodociagu - badana chyba minimum raz w tygodniu, sprawdzona i zdrowa. I jakos sie udalo wszystko zalatwic i zrobic tanim kosztem mimo ze mialem ze 400mb do najblizszej rury

    BTW. Przy takiej wodzie odpada Ci niestety najwieksza zaleta jaka mozna miec w kuchni w lato - lodowka z kostkarka!! Tam musi byc podlaczona woda pod cisnieniem, wiec tylko z wodociagu.. No chyba ze sa takie gdzie sie nalewa do zbiornika ale jeszcze takiej nie spotkalem!
  10. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Cytat Napisał mea
    netmar trafiłes na szczyt sezonu...
    a nam powiedziano ze to z powodu "wymyślatych" okien

    Cytat Napisał mea
    a ją właśnie czekam na wypis ... już jestem szczęśliwsza
    eee to super! w domu juz?
  11. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    juz juz ... nareszcie !!!

    no i teraz siedze przed kompem i zastanawiam sie jak ogarnac ten balagan ... na siedzaco !!
  12. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał mea
    juz juz ... nareszcie !!!

    no i teraz siedze przed kompem i zastanawiam sie jak ogarnac ten balagan ... na siedzaco !!
    jak ?? wydać kilka szybkich polecen małżowi .... jak wroci hehee
  13. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał preem82
    jak ?? wydać kilka szybkich polecen małżowi .... jak wroci hehee
    taaaak no oczywiscie ...
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny

    jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??
  15. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Oj dobrze mea że przypomniałaś...trzeba zabrać się za kompletowanie faktur, może uda się dostać kaskę jeszcze w tym roku?
  16. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny

    jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??
    Od tego roku maja 3 m-ce na wyplate od daty zlozenia wniosku wiec do miesiaca powinnas miec kaske na koncie
  17. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    Cytat Napisał mea
    heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny

    jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??
    Ja skladalem wniosek to Pani powiedziala ze maja 4 miesiace. i po rowniutkich 4 miechach dostalem kase. Nieliczylbym na przyspieszenie z ich strony
  18. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał mea
    heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny

    jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??
    wydaje mi sie, że jak juz zabrala się za to, to teraz powinno byc raz dwa. Przynajmniej tak było u nas, po poprawieniu błędu i parafki kasa była do 2 tyg.
  19. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Od tego roku maja 3 m-ce na wyplate od daty zlozenia wniosku wiec do miesiaca powinnas miec kaske na koncie
    a gdzie takie cos wyczytales ??
  20. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    a gdzie takie cos wyczytales ??
    Sorry rzeczywiscie maja 4 m-ce
Pokaż wyniki od 21861 do 21880 z 34093