dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. adiqq Guest
    Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    jak duże te lustra? może faktycznie trochę przepłaciłem - ale w momencie jak to kupowałem, to miałem wrażenie że nie płacę dużo
    podejrzewam że to trzeba by na m2 przeliczyć, poza tym z tymi moimi szafkami miał dużo więcej docinania no i montaż dochodzi(same lustra to praktycznie nie ma montażu)
  2. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    kurka szklarz w rybniku mi moje lustra wycenil na 1000 z montazem a szklarz w wodzislawiu te same lustra wycenil mi na 600 z montazem ... troche spora roznica!!!
    Jak duze te lustra i czy jakos specjalnie obrabiane ? Za moje lustro do szafy wielkosci ok 160x70 czyli lekko ponad 1m2 zaplacilem u nas 100 pln, dodatkowo bylo klejone od tylu na folii zeby w razie zbicia nie rozpadlo sie na kawalki Ile masz m2 tych luster ??
  3. Jasek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jasek Zarejestrowany: 15.12.2008 Posty: 404
    Cytat Napisał AGA NR 1
    I tak trzeba będzie zrobić.
    Czyli wojna - prawdopodobnie to skończy się w Sądzie.
    No i nawet jak wygrają to totalna "rozpierducha" w domu jeszcze...
    Ech.
    Niech zaczna od rzecznika praw konsumenta, juz pomalu firmy sie go boja (mi sie tak pare razy udalo wywalczyc swoje bez udzialu sadu) Od biedy on jest w stanie zapewnic (niestety odplatnie) ekspertyze.
  4. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ale naskrobaliscie przez ten dzień
    zainspirowaliscie mnie i machnę te pismo do wodociągów
    na pompę zakładam filtry (znaleziono mi takie przeciwko azotanom-powinno działac tez na azotyny-zbadam po założeniu)
    przymierzam sie do wychlorowania studni-działa na colę tylko jeszcze nie wiem na jak długo
    dziś gotowałam pierwszy obiad - butla przy zlewie i dałam radę (eden stoi jeszcze na mieszkaniu)-nie kojarzycie gdzie mozna kupic taką pompkę na 5l butle ? chyba w makro to widziałam....ale chyba

    kończymy malowanie , jutro tapetowanie, w piątek przyjada meble do sypialni więc pierwsza noc w domku z piatku na sobote, w sobote przeprowadzka
  5. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Pati, siedze w domu, nudzi mi się jak chlera na tym L4 to siedze i piszę co mi ślina na język przyniesie
  6. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    dziś gotowałam pierwszy obiad - butla przy zlewie i dałam radę (eden stoi jeszcze na mieszkaniu)-nie kojarzycie gdzie mozna kupic taką pompkę na 5l butle ? chyba w makro to widziałam....ale chyba
    http://allegro.pl/pompka-do-wody-do-...857173227.html

    Takie cos? Tu masz z Rybnika.
  7. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Też się będę musiała za te wodociągi zabrać,ale mi powiedzieli,że nie mam warunków technicznych do podłączenia.Mam sobie sama rozbudować SIEĆ a po wybudowaniu oddać ją wodociągom i będę miała mniejsze opłaty przez x lat.Oczywiście ja też miałabym być tym jeleniem,żeby jako czwarta działka wybudować sieć,która jak się orientowałam wyszłaby ok.20 tysięcy a sąsiedzi by się podłączyli za grosze.
    Pisałam pisma do Urzędu miasta,jakieś paragrafy o dostępie ludności do wody tam miałam wymienione i co....miasto nie ma pieniędzy przeznaczonych na to do 2013 roku.
  8. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał adiqq
    Pati, siedze w domu, nudzi mi się jak chlera na tym L4 to siedze i piszę co mi ślina na język przyniesie
    a ze jest nas dwoje ... to sie tego troche zbiera!!
  9. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Gabrysia - poczytaj wątki na forum o rozbudowie sieci - muszą ci pieniądze zwrócić za tę rozbudowe, tyle że robią to bardzo niechętnie tłumacząc się brakiem pieniędzy.
    Nie ma obowiązku przekazywania sieci wodociągom - chociaż wodociągi próbują przymuszać do przekazania sieci(tłumacząc to że inaczej nie podłączą cię), ale to niezgodne z prawem. Tak jak pisałem, muszą ci zwrócić te pieniądze na rozbudowę sieci
    Jak 2 lata temu zgłebiałem temat, to byli już forumowicze którzy wygrali z wodociągami sprawy w tej kwestii - oczywiście w sądzie.( a to trochę może trwać)
    zaraz ci znajdę ten wątek...
    o, np. tutaj

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...y-dzia%C5%82ki
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Też się będę musiała za te wodociągi zabrać,ale mi powiedzieli,że nie mam warunków technicznych do podłączenia.Mam sobie sama rozbudować SIEĆ a po wybudowaniu oddać ją wodociągom i będę miała mniejsze opłaty przez x lat.Oczywiście ja też miałabym być tym jeleniem,żeby jako czwarta działka wybudować sieć,która jak się orientowałam wyszłaby ok.20 tysięcy a sąsiedzi by się podłączyli za grosze.
    Pisałam pisma do Urzędu miasta,jakieś paragrafy o dostępie ludności do wody tam miałam wymienione i co....miasto nie ma pieniędzy przeznaczonych na to do 2013 roku.
    no widzisz ta sama "śpiewka"
    ja słyszałam wersję o zwrocie 25% wartosci wodociągu pod warunkiem oddania go wodociągom
    a ustnie słyszałam ze moze w 2013 coś sie bedzie działo
  11. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Adiqq dzięki,ja wiem co oni muszą,ale wiem też,że nie chcą.Nie stać mnie na ciąganie się po sądach z nimi.Właśnie mi powiedzieli,że będę płaciła mniej za wodę,tylko że ja mam ich gdzieś.W ogóle tego nie odczuję jak będę płaciła przez 30 lat po 50 zł zamiast 100 zł na przykład.
  12. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    witajcie
    ależ ten parter się szybko buduje... z czego ja im zapłace?
    był dzis pan od reku (na razie nie ten od Mei) i mówił mówił mówił.. polecał mistrala ale montuje też inne.
    wiele rzeczy się dowiedziałem lecz nie wiem co sądzić o okapie, jedni chętnie wpinają pod reku, ten twierdzi ze będzie się filtr zapychał i lepiej zrobić wylot przez strop i dach.
    Wg niego wentylatorki na prad stały dłuugo się zwracają.
    Nie wiem co z tym podgrzewaczem, trochę to bez sensu grzanie zimą powietrza tysiącwatową grzałką. wodny podgrzewacz to zaś półtora tysiąca. chyba zawierzę renoventowi gdzie niby nie trzeba grzałki.
  13. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Daga&Adam
    no takie takie gdzies to widziałam tez w sklepie
    dzieki
  14. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Adiqq dzięki,ja wiem co oni muszą,ale wiem też,że nie chcą.Nie stać mnie na ciąganie się po sądach z nimi.Właśnie mi powiedzieli,że będę płaciła mniej za wodę,tylko że ja mam ich gdzieś.W ogóle tego nie odczuję jak będę płaciła przez 30 lat po 50 zł zamiast 100 zł na przykład.
    a dlaczego mniej - jak wybudujesz ten wodociag to wtedy beda ci odliczac ?
  15. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Adiqq dzięki,ja wiem co oni muszą,ale wiem też,że nie chcą.Nie stać mnie na ciąganie się po sądach z nimi.Właśnie mi powiedzieli,że będę płaciła mniej za wodę,tylko że ja mam ich gdzieś.W ogóle tego nie odczuję jak będę płaciła przez 30 lat po 50 zł zamiast 100 zł na przykład.
    może napisz pismo z jakimiś paragrafami znalezionymi w wątku - a jest tego tam trochę, może się przestraszą i pękną...szanse na to są małe, ale są....
  16. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    może razem cos napiszemy ??
    jestescie obcykani w temacie
    pomożecie ??
  17. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    pewnie że tak, ale jutro, jak mi włączą prąd, czyli po 14
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    widzisz Gabrysiu ? damy radę
    a te urządzenia - z odwróconą osmozą - kosztuja od 1500 zl. Jutro jade do sklepu na Wodzislawskiej, zobacze co mi zaproponują
  19. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Pisałam już to pismo jakieś dwa lata temu i wtedy się nic nie udało,a właśnie się powoływałam na paragrafy.Oczywiście zamierzam znowu pociągnąć temat,więc chętnie skorzystam z pomocy.
  20. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Pati a powiesz gdzie na Wodzisławskiej to też ch ętnie podjadę.
Pokaż wyniki od 21981 do 22000 z 34093