dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. adiqq Guest
    Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Pati, ten najmłodszy - 19 lat jeszcze nie ma....raczej go nie znasz....będzie mieć przechlapane za te wagary dzisiejsze....
    chciałem dobrze, bo wiem jak mnie bolało, jak 1 wóz rejestrowałem na siebie i nie miałem zniżek żadnych....
  2. agucha77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agucha77 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 297
    I na ubezpieczeniu niestety też stracisz z jego powodu, zresztą napisałam na prv. Ale w końcu, co brat to brat!!
  3. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    robiłem symulację na necie - zrobiłem jakbym sam był właścielem i jak dodałem jego jako współwłaściela, wpisując od kiedy ma prawko i wiek - róznica tylko około 20-30zł - aż sam się zdziwiłem...
  4. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał preem82
    najtansze rozwiazanie jakie ja mialem jesli chodzi o gwint, to przerobilem stary weżyk do baterii umywalkowej tzn. z jednej strony odciąłem koncowke, w wężyk włożyłem wentyl rowerowy i skrecilem cwibantem, a z drugiej strony mialem 1/2 " wew.gw., do tego przejsciowke na 1" łatwo juz dostaniesz.
    Hm. Ty chyba mowisz o kompresorku samochodowym / rowerowym ? Ja mowie o takim troche wiekszym z butla 150l, dwutlokowym co daje te 300-400l/min - tutaj koncowka to typowa hydrauliczna szybkozlaczka taka jak do pistoletow lakierniczych i tak dalej
  5. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał bdan
    Adam - jeżeli możesz podaj proszę link gdzie kupowałeś rury i kształtki do wentylacji
    Uzytkownik "wentylacje" na allegro, czyyliiii ten oto on
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał nowy 1
    Jesteś zadowolona ze stolarza? Żona prosiła abym zapytał czy robił Ci projekt czy sama wymyśliłaś układ w kuchni , aha i czy wiedziałaś jak co będzie stało w momencie robienia instalacjii? Dotyczy też łazienki. Mieliscie już coś w głowie co gdzie bedzie
    widzialam juz 2 kuchnie /moja bedzie trzecia/ i kilka szaf w wykonaniu tego stolarza - sa swietne!!

    projekt robilam sama .. pan mi potem troche zweryfikowal moje rozpedzone plany i sciagal mnie na ziemie ... zwlaszcza cenowo !!

    co do lazienek - rozplanowanie robilam sama ... i wedlug tego potem robilam fachowe projekty !! kafle byly juz autorstwa pani projektant
  7. magdalena8 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdalena8 Zarejestrowany: 29.09.2011 Posty: 112
    Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach

    My również rozpoczynamy budowę naszego domku, w tym roku planujemy zakończyć stan 0.
    W przyszłym tygodniu na plac budowy wchodzi ekipa która wykona dla nas płytę fundamentową.
    Narazie jesteśmy na etapie wytyczania budynku przez geodetę który aby to zrobić, zażyczył sobie 16 pali zaostrzonych 1.0m oraz 8 desek 1.5m.
    Może ktoś z was orientuje się gdzie mogłabym je dostać. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  8. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Uzytkownik "wentylacje" na allegro, czyyliiii ten oto on
    dziękuję
  9. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    mam pytanie czy ktos z was nie ma zapotrzebowania na ziemie/gline ?? mam do wywiezienia kilka aut /tak ze 2/ bo musze wyczyscic dzialke ...

    a moze wiecie gdzie by mozna wywiezc taka ziemie ??
  10. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał magdalena8
    Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach

    My również rozpoczynamy budowę naszego domku, w tym roku planujemy zakończyć stan 0.
    W przyszłym tygodniu na plac budowy wchodzi ekipa która wykona dla nas płytę fundamentową.
    Narazie jesteśmy na etapie wytyczania budynku przez geodetę który aby to zrobić, zażyczył sobie 16 pali zaostrzonych 1.0m oraz 8 desek 1.5m.
    Może ktoś z was orientuje się gdzie mogłabym je dostać. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Ooo,powodzenia życzę,przy dobrych wiatrach i organizacji tydzień czasu płyta i stan 0 zrobiony(sam byłem w szoku)
    Widzę,że edukacja budowlana przyszłych inwestorów zmierza w dobrym kierunku
    Polecam skład drewna w Wilczej 239-74-15,za kompletne "wyposażenie" dla geodety,czyli deski i zaostrzone paliki płaciłem 100zł.
  11. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    mam pytanie czy ktos z was nie ma zapotrzebowania na ziemie/gline ?? mam do wywiezienia kilka aut /tak ze 2/ bo musze wyczyscic dzialke ...

    a moze wiecie gdzie by mozna wywiezc taka ziemie ??
    E Mea jak nie masz co z tym zrobic to ja to wezme U mnie sporo miejsca
  12. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Daga&Adam
    E Mea jak nie masz co z tym zrobic to ja to wezme U mnie sporo miejsca
    jak chcesz ... zaladujesz sobie i bedzie
  13. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    jak chcesz ... zaladujesz sobie i bedzie
    Tzn. jak mam placic za transport to nie chce Az tak tego na chama nie potrzebuje - ot zbieram na sepa jak ktos juz jest zdesperowany i za darmo oddaje No chyba ze ktos blizej bedzie reflektowal!
  14. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Hm. Ty chyba mowisz o kompresorku samochodowym / rowerowym ? Ja mowie o takim troche wiekszym z butla 150l, dwutlokowym co daje te 300-400l/min - tutaj koncowka to typowa hydrauliczna szybkozlaczka taka jak do pistoletow lakierniczych i tak dalej
    Nie nie,,, ja mialem tak przerobione, ale podlaczone do normalnego kompresora 100 l. , poprzez koncowke do pompowania samochodu. Do 8 bar trzymalo spoko. Takze zamierzony efekt wytrzymalo.
  15. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Mea--- dostalas priv-a ?
  16. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał preem82
    Mea--- dostalas priv-a ?
    poszla odpowiedz
  17. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene

    ja dzis ODDAŁAM MIESZKANIE
    ale mi lżej, jedna sprawa załatwiona

    ups...znowu duble ?
    no to juz ostatecznie opuscilas chwalowicka ... ech ...
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    a co do geodetow ... kurna 3 miesiac mi gosc robi mapy kanalizacji ... ja tam pryszcz ale sasiada juz scigaja wodociagi !! a wszystko przez 3 miesieczny sezon urlopowy w UM ponad 2 miechy trzymali operat i teraz wrocil do poprawek !!
  19. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał mea
    no to juz ostatecznie opuscilas chwalowicka ... ech ...
    nie ech tylko yes yes yes
    zobaczysz za kilka tygodni tez bedziesz żegnAc chwałowicką bez zalu
  20. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    nie ech tylko yes yes yes
    zobaczysz za kilka tygodni tez bedziesz żegnAc chwałowicką bez zalu
    nie dosc ze bez zalu to z Pompa !!!!
    no ale bylysmy najblizej a uciekamy na dwa skrajne konce rybnika !!
Pokaż wyniki od 22821 do 22840 z 34093