dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    Cytat Napisał queene
    wystawki (mini pomieszczenia) ma tez Panel na Gliwickiej, troche jest tez w Panelu na Wodzisławskiej, poza tym Max Ceramika na Mikołowskiej, Sanimex Na rondzie zebrzydowickim
    ja brałam wszystko w Primo na Raciborskiej ale u nich za dużo wystawek akurat nie było ale za to dostałam ceny z netu i nawet poniżej i na samej podłodze salon/kuchnia/hol zaoszczędziłam 2500 zl w stosunku do ceny wyjściowej płytek w OBI
    oooo super, musze koniecznie tam zajrzec dzieki, dzieki, dzieki wielkie Moze w takim razie nie bedzie trzeba korzystac z allegro
  2. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Jeśli chodzi o fajne pomysły z aranżacją łazienek polecam Merę w Tychach , nie polecam tam kupować bo zaj..... drogo minusem też jest to że jest tam zakaz fotografowania aranżacji ;/ fajne wystawki mają też w LM Mikołów (ale mało ich ) co do płytek w Katowicach jest taka fajna hurtownia gdzie mają zajefajne płytki w II gatunku - brałem ja brali znajomi i póki co nikt nie narzeka ceny zazwyczaj 50% ceny półkowej ( czasem nawet 25% )
    ( z hurtowni brałem płytki tylko do kuchni na ścianę bo się za późno dowiedziałem o niej ;( )
  3. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Cytat Napisał queene
    osłaniacie jakoś roślinki na zimę ? trawy ozdobne, lawenda, azalia, kocimiętka, eualiptus niebieski, hibiskus - robić coś z tym ? pierwszy mróz przetrwały

    cyprysiki przy wejściu na pewno schowam....ale coś jeszcze ?
    Pati osobiście zakrywamy tylko araukarie, klon palmowy i zastanawiam się czy nie zasłonić w tym roku sosen iberyjskich ? dodatkowo będziemy zakrywać drzewa owocowe ale to raczej w obawie przed sarnami ( obgryzają korę ) reszta będzie musiała wytrzymać
  4. Justyna P STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P Zarejestrowany: 06.09.2010 Posty: 461
    Projekty w salonach z płytkami sprowadzają się raczej do wyliczenia płytek, które potrzebujesz żeby wykonać łazienkę wg swojej wizji. Gingeros a gdzie ta hurtwowani. My mamy już zamówione płytki na parter i łazienki. Ale jeszcze potrzebne nam są do pralni i chyba garażu.
    Co do zakupu płytek polecam również skład w Gliwicach Brzezince (Marek Lekan) - też dają bardzo dobre ceny i to w sumie nie tylko na płytki, ale na różne rzeczy dot. wykończenia - my zamówiliśmy u nich panele na piętro z Balterio. Z tym, że "wystawki" dużej nie mają.
  5. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał bulajev
    Wielkie Dzięki AGA NR 1 za namiar na tą kostkę,dzisiaj kupiliśmy całość,ale kłaść będziemy na wiosnę ale nie mamy pojęcia jak zagospodarować działkę i jak ułożyć tą kostkę
    Są jakieś programy albo macie kogoś żeby nam zaprojektował alejki,itp.rzeczy
    A właśnie usłyszałam w sobotę, że kostka sprzedana !


    Super, że się dogadaliście - Artur b. zadowolony, Wy na pewno też będziecie.
    Kostka jest piękna.


    Co do programów - gdzieś kiedyś miałam linka do takiego programu ( któregoś z producentów kostek ), postaram się odszukać.
  6. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Co do płytek :
    takie exclusive polecam zobaczyć w "SANIMEX" - w Rybniku i w Gliwicach.
    Chociaż w "SANIMEXIE" w Gliwicach jest dużo większy salon i większy wybór.


    Z tańszych płytek polecam "MAX CERAMIKĘ" na Mszanie.
    Rewelacyjne ceny, sporo wyprzedaży, końcówek serii itd.
  7. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał Justyna P
    Projekty w salonach z płytkami sprowadzają się raczej do wyliczenia płytek.
    Dokładnie tak jest - a projekty tam wykonane ani to ładne, ani funkcjonalne.
    Zrobione na szybko, byle jak, "na odczepnego".

    Niestety, żebym zaprojektować idealnie łazienkę to trzeba albo trochę posiedzieć i zaprojektować ją sobie samemu ( jeszcze trzeba mieć zmysł ).... albo zdać się na projekt indywidualny u projektanta ( trzeba mu zapłacić ).
    Ten drugi wariant - zawsze o niebo ładniejszy, taka prawda.
  8. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Cytat Napisał Justyna P
    Gingeros a gdzie ta hurtwowani.
    tak mniej więcej tutaj
  9. Justyna P STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P Zarejestrowany: 06.09.2010 Posty: 461
    Dzięki. Mapka z pewnością się przyda
  10. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    zacznijmy od tego ze zeby dobrze zaprojektowac lazienke trzeba to zrobic na etapie PROJEKTU !!! a juz napewno na etapie instalacji wtedy mozna nawet odleglosci pomiedzy roznymi rzeczami dobrac do plytek ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze potem strasznie zmienia sie gust i koncepcja wraz z nim ale mi bardzo pomogla projektantka w lazienkach u kuczy na Zorskiej 200 ... laska mimo ze plytkowa inwencja raczej sie nie popisala tak zmysl jesli chodzi o przestrzen miala swietny !!! pomysl na skosne drzwi i wneke z umywalka w mojej gornej lazience jest jej ... i "chodniczek" z innego koloru kafli tez szkoda ze Mietek ten efekt kosmicznie spierniczyl ... bywa ...

    do wybierania plytek to wlasnie kucza i glazura krolewska swietnie sie nadaja /maja stojaki z calymi kolekcjami i duzo mozna wybrac ilosc aranzacji ograniczona ale tez sa ciekawe ale z robieniem projektow tam uwazajcie bo kucza zastrzega sobie ze WSZYSTKO TRZEBA BARC OD NICH a to kosmiczna kasa jest !!!! a w glazurze trzeba wydac 2000 na kazda lazienke projektowana u nich ... choc pami w GK tez niezle sie wykazala jesli o nasze gusta chodzi ... co prawda uklad byl juz przesadzony ale to co zapodala w duzej mierze zrealizowalismy powiedzialabym ze nawet w jakis 90%
  11. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    a my tam nic nie projektowaliśmy po prostu wiedzieliśmy jaki chcemy kolor płytek wiedzieliśmy że chcemy duże lustro - poprosiłem co prawda znajomą żeby mi zrobiła parę wizualizacji iiiii na nasze szczęście żadna nie była do zaakceptowania więc po prostu coś mi powiedzieliśmy coś podpowiedział kafelkarz coś goście od budowy domu i wyszło fajnie zresztą łazienka jak i cała reszta jest do mieszkania a do oglądania to jest zamek w Pszczynie
  12. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Gingeros
    zresztą łazienka jak i cała reszta jest do mieszkania a do oglądania to jest zamek w Pszczynie
    a ja bym powiedziala raczej ze ma byc taka zeby moc w niej wypoczac ... jesli komus do tego sprzyja jakis kolor, swiatlo, swiece ... to takie rzeczy trzeba uwzglednic w projekcie ... z reszta jak w kazdym innym pomieszczeniu ... jedne sa bardziej inne mniej praktyczne - u mnie duuuuzo robi swiatlo i uwazam ze to byl strzal w 10
  13. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    do oglądania to jeszcze są moje schody.........a tak naprawdę to głównie ja sama projektowałam nasze łazienki,właśnie na etapie projektu domu wprowadziłam parę zmian,później zwiedziłam mnóstwo salonów,wybrałam kolekcję a na koniec pojechałam do TGS-u,żeby mi to ładnie wyrysowali w programie i ,żebym mogła to zobaczyć.Z łazienek jestem zadowolona i na razie nie chcę nic zmieniać.
    no to dokladnie tak jak ja
  14. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    Cytat Napisał mea
    no to dokladnie tak jak ja
    No ja wlasnie tez mam zamiar tak zrobic ;] wizja juz jest mniej wiecej ale nie mam pomyslu jak ladnie plytki ulozyc, zeby to mialo rece i nogi. I dlatego skorzystam z pomocy i dam sobie jeszcze ta lazienke rozrysowac. Tym bardziej, ze w prawie kazdym salonie robia to za darmo jesli sie kupi u nich plytki. U nas pani robi to za 100 zlotych jezeli sie nie kupi. Wydaje mi sie, ze nie jest to jakis wielki majatek
  15. Doti90 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Doti90 Zarejestrowany: 23.10.2012 Posty: 12
    Witam,

    Mam pytanie czy ktoś może ma u siebie zrobione ogrzewanie ścienne?
    Jak się to sprawdza? Szukam rozwiazania ogrzewania u siebie na górze gdzie mam dość niskie skosy....
    Chciałam ogrzewanie podłogowe, ale to wiaże się z kładzeniem płytek które lepiej przewodza ciepło, co nie do końca się sprawdzi
    w pokoju dziecięcym... Dajac grzejnik znowu będzie strata miejsca na ścianie gdzie można ewentualnie postawić biurko...

    Możecie coś doradzić?
  16. Doti90 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Doti90 Zarejestrowany: 23.10.2012 Posty: 12
    Czyli panele w przypadku podłogówki też się sprawdzaja? To sa specjalne panele pod podlogówkę, czy te standardowe?
  17. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał Doti90
    Czyli panele w przypadku podłogówki też się sprawdzaja? To sa specjalne panele pod podlogówkę, czy te standardowe?
    Oczywiście że się sprawdzają ludzie dużo o tym piszą na FM.
    My mamy zwykłe panele ale podkład specjalnie na podłogówkę (taki z dziurkami )
  18. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Czy możecie polecić lokalnego producenta szamb betonowych?
    Szukam i szukam i nie wiem co wybrać...
  19. Art_83 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Art_83 Zarejestrowany: 17.05.2011 Posty: 85
    Czy ktoś z Was montował u siebie POŚ?
  20. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    Cytat Napisał Art_83
    Czy ktoś z Was montował u siebie POŚ?
    osobiście nie ale rodzice niedawno montowali, konkretnie tata sobie zamontowal sam
Pokaż wyniki od 29981 do 30000 z 34093