dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał tomekatomek
    Czy ktoś kupował bloczki fundamentowe w Sośnicowicach w firmie Małro ? Czy są dobrej jakości ? Proszę o informację gdzie kupić dobre i w rozsądnej cenie bloczki fundamentowe.
    my braliśmy, wyszły najtaniej w okolicy z przewozem
  2. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Z Małro się źle współpracuje,transport drogi jak cholera,baby zmierzłe,nie ma z kim gadać.I niby najlepsza cena na allegro,a okazuje się,że podane w aukcji dane są nieprawdziwe,podają cenę netto itp.
    To nic tylko zalicytowac odpowiednia ilosc i rzadac przywozu bo regulamin Allegro jasno mowi, ze ceny na aukcji musza byc cenami brutto
  3. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Gabrysia ma rację, ja chciałam kupić u nich kostki brukowe, zwykłe, szare 5 cm. Skuszona podaną ceną zadzwoniłam , żeby dogadać szczegóły. Okazało się, że w podanej cenie nie mają, cena jest wyższa, do tego transport do Rybnika i koniec końców kupione w Prefrowie za 27 zł/m2 okazały się być tańsze niż oferowane za 25 zł/m2 w Małro. Trzeba się upewnić, czy to co oferują wirtualnie to rzeczywistość.
  4. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Adam,ale Małro ma to w dupie.Tak im powiedziałam,że zalicytuje i mają obowiązek to dostarczyć w tej cenie,na co oni,że policzą transport tak drogi,żeby wyrównać tą cene produktu.Do tego siedzi tak typowa blondynka,nawet mój chłop,który ma anielską cierpliwość musiał wyjść,bo nie mógł z nią się dogadać.
  5. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Reasumując obsługa lipna, ale jak jakościowo bloczki wyglądają ? Czy są wystarczająco mocne i równe ?
  6. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał tomekatomek
    Reasumując obsługa lipna, ale jak jakościowo bloczki wyglądają ? Czy są wystarczająco mocne i równe ?
    Ja kupowalem bloczki w ARBET (to jest na granicy Wodzislawia i Pszowa tudziez Radlina) - powiem szczerze ze krzywe byly pieronsko ale drugich tak mocnych bloczkow nigdzie nie kupilem (a kupowalem pozniej do roznych fundamencikow z roznych hurtowni). Te z bodaj bruk-betu - eleganckie z wygladu, rowniotkie jak stol ale pekaly przy byle wierceniu, kruszyly sie rogi etc. Z jednej strony na to i tak przyszla rapowka, z drugiej tynk i jest rowniotko, a przynajmniej wiem ze mam pancerna piwnice
  7. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał tomekatomek
    Reasumując obsługa lipna, ale jak jakościowo bloczki wyglądają ? Czy są wystarczająco mocne i równe ?
    nasze równe i wytrzymałe, ale nie mam porównania z innymi.
    My bylismy zadowoleni, z tym że załatwialiśmy bloczki przez wykonawce, i kontakt mielismy z ich kierowcami tylko, bezproblemowymi ludźmi
  8. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686


    Mam myszy pod elewacją, aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Tydzień temu skończyli kłaść tynk. No chyba mnie rozerwie. Wczoraj pierwszy raz je usłyszałam przy wejściu do domu. Aż się boję pomyśleć jak długo tam siedzą i jakie tunele w styropianie sobie porobiły. Co teraz? Jest jakaś szansa to paskudztwo wysiedlić? Unicestwić? Zamordować? Macie jakieś pomysły albo doświadczenia w tym temacie?
  9. markow79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markow79 Zarejestrowany: 12.09.2010 Posty: 93
    A czy przy klejeniu styropianu dawaliście aluminiowe listwy startowe ?
  10. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Tak, są listwy startowe. Ocieplenie było robione 2 lata temu, wczoraj pierwszy raz usłyszałam te paskudne myszy.
  11. stibdom FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    stibdom Zarejestrowany: 04.03.2011 Posty: 124
    hi, Sprzedam po super dobrej cenie okolo 20 worków tynku do wewnątrz - Dolina Nidy - tynk cementowo-wapienny super lekki. tel. 601885286
  12. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał agusia_x
    Tak, są listwy startowe. Ocieplenie było robione 2 lata temu, wczoraj pierwszy raz usłyszałam te paskudne myszy.
    u mnie tak samo...tylko ze coś większego niż myszy łazi mi pod dachówkami w tej częsci gdzie nie mam stropu nad salonem i kuchnią.
    wszystkie dostepne srodki wypróbowane, na wiosne robi się cicho. Teraz mam kota..i czekam na chłody. Jednak obstawiam ze weszło to po rynnie albo konstrukcji dachu nad tarasem bo ocieplenie było nieruszone

    przy okazji witam sie po dłuższej przerwie i link -> http://allegro.pl/show_item.php?item=3668123800
    Zbiornik cwu 300l z podwójna wężownicą zamontowany 1,5 roku na gwarancji. Wymienniki wody WGJ-S DUO z dwiema wężownicami spiralnymi (z możliwością zamontowania grzałki EJK). Dzięki wyposażeniu wymiennika w drugą wężownicę możliwe jest podłączenie go do dwóch różnych źródeł zasilania, np. kotła C.O. i kolektora słonecznego. Wymienniki WGJ-S stojące jako ciśnieniowe podgrzewacze akumulacyjne, przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielo-rodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i innych. dane kontaktowe tel. 604230998, mail: [email protected] preferuje odbiór osobisty

    w dziale ogłoszeń też już wisi
  13. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    O matko i córko,jak ja się boję takich gryzoni fuuuuuj.Mam nadzieję,że do nas nic nie przylezie.Pati po dachu to może kuny łażą...
  14. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    kuny albo nornice...w ziemi mamy dziury i to wygląda na nornice
  15. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Queene, spóźniłaś się z tym bojlerem. Kupiłam tydzień temu dokładnie ten sam, za większe pieniądze Wzięłabym chętnie, mam blisko.

    Co do myszy- niestety to jest urok dwuwarstwowych ścian. Z tego powodu między innymi jestem zwolennikiem ścian 44 cm i koniec. Na to tynk i po sprawie. Nikt mnie nie przekona, że pod styropian nie wlezie mysz, pająk, robactwo i mrówki. Może nie od razu, ale jak wyczają, że tam jest ciepło i bezpiecznie, to mieszkają sobie przez całe lata, i rozmnażają się tam brrrrrrrrrrr. Spróbuj na ziemię pod feralne miejsce wysypać zatrute ziarno, ja tak wytępiłam myszy w budynku gospodarczym. Nie wiem czy się uda, ale spróbować warto.
  16. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Forumowicze, poszukuję pieca kuchennego, węglowego. Z kafli lub metalowego, takiego z lat 80. Może ktoś ma i chce się pozbyć??
  17. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Na nornice - tylko trutka lub pasta dla gryzoni ( niebieskie paskudztwo, super im smakuje ta trucizna) ale UWAGA na psy i zwierzęta domowe.

    Na kuny - jest sprawdzony sposób- rozłóż koło domu i w ogrodzie sierść psa ( z wyczesania lub obcięta). Kuny się boja , czują psa i wyniosą się. Mnie wlazły pod maskę auta, wygryzły wygłuszenie silnika i narobiły szkód w elektryce. Stary sąsiad mi poradził rozrzucenie psich kudłów i rzeczywiście to DZIAŁA. Dodam, że właściciel kłaków ( Nero) z nami nie mieszkał jeszcze. Wyczesaliśmy biedaka i całe wiadro kudłów wywaliłam po ogrodzie i wokół garażu- mam spokój z kunami. Sposób tani, bezpieczny , no trochę nieestetyczny ale skuteczny!!! Polecam.
  18. kubus2907 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubus2907 Zarejestrowany: 08.05.2010 Posty: 18
    kupowal ktos drzwi prysznicowe w firmie rea? http://www.lazienka-rea.com.pl/drzwi...lean-id-4.html
    cena jest dosyc dobra, mam umywalke,odplyw liniowy i deszczownice z tego sklepu i nie narzekam tylko co do drzwi to chcialbym poznac opinie innych
  19. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    O to z mojej Glorii się sama sierść sypie to mam nadzieję,że kuny nas nie polubią.
  20. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Dzięki za informację na temat bloczków. Poradźcie mi jeszcze w następujących kwestiach:
    1. Gdzie kupowaliście strop Teriva i jak oceniacie jego jakość oraz czy pustaki wybraliście żużlobetonowe czy z keramzytu
    2. Czy ktoś budował z YTONGA i podpowie gdzie kupić w dobrej cenie
    3. Szukam dobrej dachówki w dobrej cenie i składu w którym mógłbym zobaczyć dachówki jak największej liczby producentów

    Z góry dzięki za informacje.
Pokaż wyniki od 32801 do 32820 z 34093