dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Brysia8 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8 Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 414
    Cytat Napisał Arturo72
    Hej
    Spróbuj moją,polecam szczerze,od razu do SSO ale nie wiem jak u nich z terminami.
    Marek Depo,wklep w google.
    Już znalazłem nr.695-375-955
    Dzięki za namiar- projekt wysłany, zobaczymy co wymyśli
  2. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18666
    Cytat Napisał halina46
    Domek ślicznie otynkowany - tynkarze Kuby są nie do pobicia Kto szuka tynkarzy i wylewkarzy- polecam tę firmę- są naprawdę świetni.

    Apacz- mieszkacie już?
    A można prosić namiary ? Pewnie były nie raz, ale tu sie kiepsko wyszukuje...

    EDIT: eee, ale to tynki wewnętrzne ? Ja szukam kogoś od elewacji
  3. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18666
    Cytat Napisał Brysia8
    Polećcie jakiegoś dobrego majstra od płyty fundamentowej.
    Możemy prace już zaczynać a ekipy brak.
    Później szukać na SSO wraz z stropem żelbetowym. Miejsce: Orzesze 43-180.
    Mogę polecić swoją ekipę z Gliwic

    http://www.zumi.pl/2673039,Zakbud_S....ice,firma.html

    Nieczęsto sie zdążą, by ekipy budowlane chwaliły swoich poprzedników, ale w moim przypadku zarówno wylewkarze, tynkarze, czy ekipa od okien chwaliły poziomy, kąty, równość ścian.
  4. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18666
    Przepraszam za dubla, ale tu jednak więcej osób zagląda:

    Sprzedam styropian białyAustrotherm 20 lub Swisspor 20 cm.
    Austrotherm ma lambdę 0.04. Swisspor 0.038.

    Mam cztery paczki, w każdej są trzy płyty 1x0.5 m
    Cena - 66% aktualnej ceny na Allegro

    Sprzedam tez metalowe, zamykane na wkładkę patentową drzwi budowlane.
    Drzwi są regulowane, można dostosować je do otworów o różnej wysokości.
  5. Brysia8 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8 Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 414
    Cytat Napisał fotohobby
    Mogę polecić swoją ekipę z Gliwic

    http://www.zumi.pl/2673039,Zakbud_S....ice,firma.html

    Nieczęsto sie zdążą, by ekipy budowlane chwaliły swoich poprzedników, ale w moim przypadku zarówno wylewkarze, tynkarze, czy ekipa od okien chwaliły poziomy, kąty, równość ścian.
    Dzięki Ci wielkie - do nich się zwróciłam miesiąc temu, zwleka z odpowiedzią, niestety, chyba sie nie podejmie.
    Pytałam Cię kiedyś na PW o ekipę, bo chwaliłeś ich bardzo.

    Dzięki i miłego!
  6. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Witam,

    Mam pytanie, czy komuś nie zostało odrobinę farby Dekoral CZEKOFASHION?
  7. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Witam, po przerwie
    Pytanie mam czym zabezpieczyć krawężnik przy skarpie??
    Czy samo zabetonowanie wystarczy, czy czym za zbroić??
    Na razie murku oporowego nie będzie, bo to musiałby być porządny mur oporowy 20x2m więc pozostaje skarpa, jeszcze nie zagospodarowana.
  8. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    Witam,
    gdzie kupie tynki FOVEO w Rybnik-Gliwice? mam juz klejem foveo zaciagnieta styr+siatka, ale wykonawca nie przyszedl w tym roku skonczyc
    Mam plan ogrodzenie z silikatow otynkowac tak jak dom (tynk silkonowy w planie), wiec na moje rozumowanie(?) na ten mur musze nalozyc siatke i klej?

    i dwa: gdzie kupie kamienie biale w wielkosci piesci dziecka?
  9. kasy1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasy1 Zarejestrowany: 11.03.2013 Posty: 106
    Cytat Napisał rewqq
    Witam,
    gdzie kupie tynki FOVEO w Rybnik-Gliwice? mam juz klejem foveo zaciagnieta styr+siatka, ale wykonawca nie przyszedl w tym roku skonczyc
    Mam plan ogrodzenie z silikatow otynkowac tak jak dom (tynk silkonowy w planie), wiec na moje rozumowanie(?) na ten mur musze nalozyc siatke i klej?

    i dwa: gdzie kupie kamienie biale w wielkosci piesci dziecka?
    Tynkii Foveo kuisz w firmie Lubar na ul.Konarskiego
  10. kasy1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasy1 Zarejestrowany: 11.03.2013 Posty: 106
    Sprzedam tynki silikatowe Baumit w kolorze 3105/kawa z mlekiem/na okolo 200 m2.
    Atrakcyjna cena!Kontakt 790777464
  11. kubus2907 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubus2907 Zarejestrowany: 08.05.2010 Posty: 18
    jakby ktos mial folie po welnie z isovera to biore
  12. Basik2004 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Basik2004 Zarejestrowany: 14.03.2010 Posty: 27
    Cytat Napisał rewqq
    Witam,
    gdzie kupie tynki FOVEO w Rybnik-Gliwice? mam juz klejem foveo zaciagnieta styr+siatka, ale wykonawca nie przyszedl w tym roku skonczyc
    Mam plan ogrodzenie z silikatow otynkowac tak jak dom (tynk silkonowy w planie), wiec na moje rozumowanie(?) na ten mur musze nalozyc siatke i klej?

    i dwa: gdzie kupie kamienie biale w wielkosci piesci dziecka?
    tynki Foveo w dobrej cenie w Platformie Budowlanej w Czeladzi
  13. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    po dlugim czasie wracam na forum dlugo mnie tu nie bylo ale potrzebuje pomocy!!! Moze ktos bedzie mial jakies informacje w temacie. A temat... nietypowy... nasza wiezba dachowa zostala zaatakowana przez Spuszczela pospolitego... dziurawi nam wiezbe... jak sie tego cholerstwa pozbyc... moze ktos mial z czyms podobnym do czynienia i zna kogos kto skutecznie to wytepi??? Za chwile nam dach spadnie na glowe :/ Domek nowy, a tu taki pasazer na gape z gory dzieki
  14. aklow SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aklow Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 18
    witajcie
    czy możecie mi polecić kogoś do tynków wewnętrznych? musimy otynkować kawałek ściany przed zamontowaniem bramy garażowej i jeden tynkarz nas olał nie dojechał nawet żeby zobaczyć co i jak więc szukam następnego... pomóżcie proszę
  15. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    Cytat Napisał aklow
    witajcie
    czy możecie mi polecić kogoś do tynków wewnętrznych? musimy otynkować kawałek ściany przed zamontowaniem bramy garażowej i jeden tynkarz nas olał nie dojechał nawet żeby zobaczyć co i jak więc szukam następnego... pomóżcie proszę
    dobrze to znam, mi 3 nie podjechalo... wiec dom nieotynkowany, mam nadzieje ze na wiosne skonczymy elewacje bo nie mam juz sil do tych fachowcow

    a potem trzeba sie zabrac za ogrod i mam pytanie:

    kliniec/tluczen to gdzie kupie najtaniej z dowozem? koniecznie musi nie obdzierac kolan dzieciom bo chce zeby polezal u nas dluzej bo nie chce mi sie ukladac kostki a podoba mi sie efekt (u innych) wiec najlepiej zeby byl kilkanascie lat przynajmniej. Na sciazke i taras
  16. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    Cytat Napisał aklow
    witajcie
    czy możecie mi polecić kogoś do tynków wewnętrznych? musimy otynkować kawałek ściany przed zamontowaniem bramy garażowej i jeden tynkarz nas olał nie dojechał nawet żeby zobaczyć co i jak więc szukam następnego... pomóżcie proszę
    dobrze to znam, mi 3 nie podjechalo... wiec dom nieotynkowany, mam nadzieje ze na wiosne skonczymy elewacje bo nie mam juz sil do tych fachowcow

    a potem trzeba sie zabrac za ogrod i mam pytanie:

    kliniec/tluczen to gdzie kupie najtaniej z dowozem? koniecznie musi nie obdzierac kolan dzieciom bo chce zeby polezal u nas dluzej bo nie chce mi sie ukladac kostki a podoba mi sie efekt (u innych) wiec najlepiej zeby byl kilkanascie lat przynajmniej. Na sciazke i taras
  17. aga71 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aga71 Zarejestrowany: 24.09.2008 Posty: 83
    Jeśli ktoś chciałby zabezpieczyć swój dom na etapie budowy /co polecam/,
    to chętnie odstąpię swój używany i w pełni sprawny alarm /istnieje możliwość montażu/.
    W zestawie: obudowa, akumulator, syrena, klawiatura, centrala, czujniki.
    Cena 500 zł za komplet


    [email protected]
  18. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał rewqq
    dobrze to znam, mi 3 nie podjechalo... wiec dom nieotynkowany, mam nadzieje ze na wiosne skonczymy elewacje bo nie mam juz sil do tych fachowcow

    a potem trzeba sie zabrac za ogrod i mam pytanie:

    kliniec/tluczen to gdzie kupie najtaniej z dowozem? koniecznie musi nie obdzierac kolan dzieciom bo chce zeby polezal u nas dluzej bo nie chce mi sie ukladac kostki a podoba mi sie efekt (u innych) wiec najlepiej zeby byl kilkanascie lat przynajmniej. Na sciazke i taras
    Ja kupowałam w firmie Kosider Czesław 44-340 Godów; Dworcowa 6
    Telefon:32 476 51 17
    Mam super fajny tłuczeń granitowy, ubity na płasko- zamiast kostki jest idealny. Pan przywiózł na miejsce, bez problemu dowiózł ile zabrakło. Polecam
  19. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Do tynkowania spróbuj u Kuby Sachy 513 162 182. Jest dobry i terminowy. Jakość usługi 1 klasa
  20. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Mam do odsprzedania 5 kompletów włączników/wyłączników do rolet/żaluzji firmy Karlik. Na komplet składa się włącznik/wyłącznik + ramka. Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany. Zainteresowanych proszę o kontakt 784 606 034. Dla forumowiczów negocjacja cen oczywiście jak najbardziej możliwa http://olx.pl/oferta/wlacznik-wylacz...tml#2c7ddd5cb5
Pokaż wyniki od 34001 do 34020 z 34093