dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał preem82
    także mea 700, bierz bierz .... łokazja
    tym bardziej ze nic wiecej /zadna inna szafka/ w te lazience nie ma racji bytu !! tylko pod umywalke!!
  2. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał preem82
    a dzieki dzieki .... na początku sam mialem obiekcje.... oczywiscie co do ceny... ale tez mi sie podoba... zwłaszcza uchylne fronty górnych szafek, taki fajne niezawadzają
    a przyznaj sie ile zabuliles za calosc kuchni ?? i ile za blat /chce mezowi humor poprawic ze ma taka oszczedna zone/

    Cytat Napisał Ewus
    A jak już przy łazienkach, dajcie jakieś ciekawe szafki z umywalkami bo nie mogę się zdecydować i mam tylko kilka dni ((
    Sama nie wiem co bym chciała, a na szerokość tylko 70 cm może mieć ta szafka.

    Mea cudna ta szafka z umywalką,, bierz jak za 7 stówek
    wrzuce ci za chwile takie ktore widzialam w tgsie szafeczki z kola no i moja ulubiona z twinsa!!


    to moj ulubiony twins - taka umywalka bedzie na bank w gornej lazience ale bez szafki /choc szafka nie powiem bardzo jest urocza ale nie bedzie mi pasowala bo brazowa/
    http://allegro.pl/kolo-twins-szafka-...414872301.html


    queene specjalnie dla ciebie staram sie unikac klikania w ! ... ale czasem mi ine wychodzi
  3. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    a mnie sie marzy łązienka total black...poza armaturą sanitarną bo czarne kibelki jakoś nie bardzo ale taka grafitowa, czarna, z błyskiem
    coś w tym stylu

    albo taka:


    ech...........oby do lata
  4. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Jasek
    Matko Boska Maciek toz to dzielo Szatana mialbym stracha wejsc do takiej lazienki
    maciek to zapodal jako przyklad umywalki a nie kafli ... kafle bylu kilka/nascie/ stron po tyle
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    queene mnie by sie tez to podobalo ale mam za mala lazienke na total black wiec dowale do niej bieli i czerwieni bedzie ciekawie
  6. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Queene z tv mówisz ?? ta pierwsza to jak dla mnie, ale już mam płytki więc nic nie zmienię

    No, blat sam to mam mało, do dolnej muszę pod umywalkę jakąś szafkę pojechaną bo nic innego się nie zmieści , a jakiś ręcznik, plyn gdzieś trza schować,
    a łazienki proste mam , bez cudów/wianków

    A jak myślicie drogo wyjdą szklane ścianki u szklarza do prysznica ???

    bo mi nijak te gotowce nie pasuja

    Ale niektóre łazienki bajeczne )
  7. navi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    navi Zarejestrowany: 11.07.2010 Posty: 155
    Cytat Napisał mea
    [...]
    2. zapomnianych dziur na kasety do rolet mojego murarza
    Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że miałem to samo.
    Na wstępie powiedziałem że chce mieć rolety ... i oczywiście zapomnieli, ba nawet mi chcieli wmówić że było odwrotnie, że nie chciałem.
    Ja też zapomniałem o wnękach ... dopiero jak zauważyłem u kolegi na budowie wnękę nad oknem to mi się przypomniało.
    Na dole kazałem usuwać nadproża w całości ... na górze można już było odzyskać 8cm z nadproża bo był wykonany z kształtki solbetu, ale pozostałe brakujące 10cm na skrzynkę musiałem zaoszczędzić na wysokości okna.
  8. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał Jasek
    A ja juz widzialem ze to biale cos na podlodze to wrota do otchlani piekielnej .Maciek a co z ta welna kurde wszyscy mi polecali duet toprock&superock a wy tu z isoverem wylecieliscie i jeszcze same maty hmmm podzielta sie wiedza
    kiedys o tym czytalem i padl wybor na isovera, konkretnie to Ci nic nie pomoge wiecej, supermata ma chyba najmniejszy wspolczynnik (o,o33) chociaz nie wiem, ale moj kolega jechal na toprocku
  9. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Queene my akurat widzieliśmy robotę pana Adama wcześniej i wiedzieliśmy co bierzemy.Mea wylewki też u nas robił.
  10. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał mea
    queene mnie by sie tez to podobalo ale mam za mala lazienke na total black wiec dowale do niej bieli i czerwieni bedzie ciekawie


    tez byla biaala jednym z faworytow
  11. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Widzicie tak to jest ,że niektórych chwalimy a niektórych nie.Nam np.nie przyspadł do gustu Test-pol.Wcale nie jesteśmy zadowoleni.Poszli po najmniejszej linni,spieprzyli nam gniazdka,przewiercili kable,zrobili wyloty nie tam gdzie mieli itp.
  12. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Mam prośbę do osób,które starały się wczoraj albo dzisiaj wysłać mi priva o przesłanie jeszcze raz,ponieważ miałam przepełnioną skrzynkę i nic nie doszło.
  13. navi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    navi Zarejestrowany: 11.07.2010 Posty: 155
    Cytat Napisał Daga&Adam
    [...]
    Ja wiekszosc robie sam i mnie by przez krzywe tynki krew zalewala - przy robieniu szafy, przy klejeniu kafelek i tak dalej Dlatego mam takie troche chorobliwe podejscie akurat do kwestii "prostosci" tynkow i wogole wszystkiego, co mi tutaj robily obce ekipy, a czego nie zrobilem sam
    pozdr.
    Mam tak samo ... dlatego się we mnie gotuje jak widzę, że coś mi paprzą i to za moje pieniądze.
    Najchętniej robił bym wszystko sam, ale brak czasu i też umiejętności.
  14. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    ale ja tylko pokazalem blat w naszym typie za lazienke pewnie bysmy sie nie wyplacili
    hehe ....:-p pewnie ...
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał navi
    Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że miałem to samo.
    Na wstępie powiedziałem że chce mieć rolety ... i oczywiście zapomnieli, ba nawet mi chcieli wmówić że było odwrotnie, że nie chciałem.
    Ja też zapomniałem o wnękach ... dopiero jak zauważyłem u kolegi na budowie wnękę nad oknem to mi się przypomniało.
    Na dole kazałem usuwać nadproża w całości ... na górze można już było odzyskać 8cm z nadproża bo był wykonany z kształtki solbetu, ale pozostałe brakujące 10cm na skrzynkę musiałem zaoszczędzić na wysokości okna.
    u nas jak twierdzi Tomek /murarz/ da sie wyciagnac jedna Lke i cofnac ja do srodka wyciagajac 5cm styro ktore tam dali ... probowal sie tlumaczyc tekstem "bo nikt nie daje na gore rolet" czym mnie jedynie podqrwil i uslyszal "ja daje!!" i powiedzial tylko "da sie zrobic "


    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Widzicie tak to jest ,że niektórych chwalimy a niektórych nie.Nam np.nie przyspadł do gustu Test-pol.Wcale nie jesteśmy zadowoleni.Poszli po najmniejszej linni,spieprzyli nam gniazdka,przewiercili kable,zrobili wyloty nie tam gdzie mieli itp.
    oo chetnie uslysze co skiepscili !! bede wiedziala na co patrzec

    a powiedz mi byli u ciebie wczesniej ?? omawialiscie projekt i wogole ??
  16. navi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    navi Zarejestrowany: 11.07.2010 Posty: 155
    Cytat Napisał mea
    1. zapamietac - zabrac niwelator na statywie jak przyjdzie ekipa od wylewek ...
    2. zabrac dalmierz optyczny do liczenia powierzchni !!
    3 laserowa poziomice krzyżową na statywie jak będą montować kątowniki przed tynkowaniem
  17. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał mea
    a przyznaj sie ile zabuliles za calosc kuchni ?? i ile za blat /chce mezowi humor poprawic ze ma taka oszczedna zone/
    no za kpl. kuchnie 12 tysi, mialobyc 10 ale ja dorzucilem te uchylne górne fronty wiec trzabyło doplacic, a za blat jakos 6 tysi. Ale tak jak mowilem żona chciala cos porządnego bo predzej mielismy kuchnie taką tanszą BRW i po kilku przeprowadzkach z wynajmowanych mieszkan szlag ją trafił. Także teraz padł wyrok: musi być porządna, tymbardziej że nie planujemy sie juz stamtąd wyprowadzać

    No i do tego trzeba doliczyc taki mały niuans: gniazdko podłogowe na środku kuchni za 5 stówek.
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał navi
    3 laserowa poziomice krzyżową na statywie jak będą montować kątowniki przed tynkowaniem
    uff jak dobrze ze mam kolegow geodetow co maja na swoich budowac takie zabawki wyjdzie taniej a conieco zawsze da sie pozyczyc z kopalni w dziale mamy swietny dalmierz optyczny i od zapierniczenia niwelatorw ostatnio sobie pozyczylam komplet jak chcialam zaniwelowac studzienke kanalizacyjna i policzyc czy mi spadek wystarczy
  19. izamar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izamar Zarejestrowany: 22.10.2009 Posty: 12
    witam, odkupię deski szalunkowe ok.2,5-3 m3 możliwie czyste, może komuś zostało z budowy? tel 501580251 e-mail [email protected]
  20. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    to jak juz o lazienkach, my z zonka wybralismy to:
    na duza lazienke: Cydonia - paradyz
    Cydonia - Paradyż
    a na dolna lazienke chyba zdecydujemy sie na to:
    Tender - Paradyz:

    Byl jeszcze jeden typ ale nie pamietam nazwy....
Pokaż wyniki od 13241 do 13260 z 34093