dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    mein Gott, kto tu wrzucił ten folnet.pl? samochód bym krócej wybierał niż teraz membranę dachową
    a tak serio, to róznice w cenie nie są jakieś porażające, to moze warto skusić się na jakiegoś duponta? czy skoro poddasze nieużytkowe, to każda będzie dobra?

    Za chwilę zaczyna się budowanie, pierwsze iskry na linii geodeta(leniwy)-budowlaniec.
    jutro już konkretnie zamawiam uzbrojenie oraz deski na szalunek. Wielka Kopara oraz dwie wywrotki zamówione. jakies wkręty mam kupić..

    Pozdrawiam z Brennej!
  2. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Hehe, noooo - to dawaj go do "Usterki".
  3. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał AGA NR 1
    Daga&Adam,
    zgadzam się.
    Z Damianem było dokładnie to samo, tłumaczyłam to naszym zlocie ( na którym nie byłeś, łobuzie ).
    Otóż, Damian rozwinął firmę i pozatrudniał kilku nowych ludzi. I nie da się ukryć, ci nowi.... trochę kuleli, bardzo elegancko mówiąc.
    I to jest wlasnie najwieksza bolaczka tej branzy - pracownicy! Kiedys czytalem bloga wlasciciela firmy budowlanej / wykonczeniowej. Moznabylo plakac ze smiechu co ci ludzie wyczyniali, choc wlascicielowi do smiechu na pewno nie bylo Ot dobrzy fachowcy ida swoja droga i otwieraja swoje firmy. I zatrudniaja... no wlasnie nie maja kogo! Nikt dobry nie bedzie harowal za marne grosze, a sredniakow i tych calkowitych partaczy co nawet lopaty nie umieja obsluzyc trzeba pilnowac. Jak tylko sie firma rozwinie i nie ma kto pilnowac - zaczynaja sie fuszery... Tak bylo z Olszarem, tak bylo jak Aga pisze - z Damianem. I pewnie z wieloma innymi firmami.. Jak nie ma kto pilnowac to zaczynaja isc najkrotsza droga, zwykle naprzekor wszystkim zasadom i normom.. Bo robota za grosze - najwyzej szef opieprzy, a jak zwolni? Pojdzie do innego pracodawcy i bedzie powtorka z rozrywki Pracy sie niestety nie szanuje
  4. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Rutino78,
    ech, pamiętam ten pierwszy dzień na budowie - byłam najszczęśliwszą babką na świecie.
    Z emocji miałam wypieki.
    Miło wspominam ten czas.


    Trzymam mocno kciuki !
  5. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał Daga&Adam
    I to jest wlasnie najwieksza bolaczka tej branzy - pracownicy! Kiedys czytalem bloga wlasciciela firmy budowlanej / wykonczeniowej. Moznabylo plakac ze smiechu co ci ludzie wyczyniali, choc wlascicielowi do smiechu na pewno nie bylo Ot dobrzy fachowcy ida swoja droga i otwieraja swoje firmy. I zatrudniaja... no wlasnie nie maja kogo! Nikt dobry nie bedzie harowal za marne grosze, a sredniakow i tych calkowitych partaczy co nawet lopaty nie umieja obsluzyc trzeba pilnowac. Jak tylko sie firma rozwinie i nie ma kto pilnowac - zaczynaja sie fuszery... Tak bylo z Olszarem, tak bylo jak Aga pisze - z Damianem. I pewnie z wieloma innymi firmami.. Jak nie ma kto pilnowac to zaczynaja isc najkrotsza droga, zwykle naprzekor wszystkim zasadom i normom.. Bo robota za grosze - najwyzej szef opieprzy, a jak zwolni? Pojdzie do innego pracodawcy i bedzie powtorka z rozrywki Pracy sie niestety nie szanuje
    Otóż to.
    Nic dodać nic ująć.
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    tak wlasnie analizuje moje ekipy:
    muraz - z ogloszenia /potem sie okazalo ze robi u goscia "czytajacego forum" wiec pojechalam poogladac/
    dekarz - polecany przez muraza ... dobry ale tez dla ludzi o mocnych nerwach chociaz mysle ze raz nauczony 5 razy sprawdzi nastepny projekt
    okna brama drzw - oknoplast ... polecany, nie tani ale jak sie powiedzialo A to potem trzeba bylo za to B-eknac ... mowie o mojej suwance nikt inny by mi takiej nie zrobil
    elektryk - z forum /sam sie polecil /
    wentylatorzy - pionierska robotka na forum ale warto bylo !!
    hydraulik - no comments
    tynki i wylewki - polecani przez Gabrysie ... i chyba wiecej u nikogo z forum nie robili przedemna /chyba ze nie wiem/
    ocieplenie i g-k - pionierska robotka ... oceie jak skoncza narazie jest OK
    przylacza wod-kan - polecona ekipa ale nie z forum wiec na forum tez pioniersko
    kafelkarz - polecony z forum ... szkoda ze planuje "rzucic robota bo juz mu sie nie chce"
    elewacja - niby polecona ekipa ale w sumie z ogloszenia ... posmotrim uwidim

    kogos pominelam ??

    ogolnie pol na pol
  7. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Wiecie co, ale według mnie najgorsi to są..... kafelkarze.
    Baaaardzo ciężko trafić na idealnego kafelkarza.
    Jak ktoś takiego ma, to szczerze zazdroszczę...
  8. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał AGA NR 1
    Wiecie co, ale według mnie najgorsi to są..... kafelkarze.
    Baaaardzo ciężko trafić na idealnego kafelkarza.
    Jak ktoś takiego ma, to szczerze zazdroszczę...
    Ja mam.. Siebie Ale nie polecam, bo baardzo wolny jestem
  9. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Dokładnie Mea tak,nie tylko jeden będzie z nas żył.
    Ja uważam,że dzięki temu forum znalazłam wiele cennych informacji,wielu dobrych fachowców,że jestem to winna innym,żeby dobrych polecać a przed złymi uchronić.Złymi według tylko i wyłącznie mojej opinii.
  10. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    heh, nadrobiłem trochę i tak mi się rzuciło, że dominują Wagi w wątku
    Tak w kwestii znaków zodiaku, to sam fakt że ktoś ma słońce w znaku Wagi, wcale nie znaczy że jest wagą...ja np. jestem zodiakalnym Skorpionem, ale u mnie Waga jest znakiem dominującym...znak zodiaku może być bardzo mylący...ale to temat na dłuższą dyskusję

    Mea - kafelkarz planuje rzucic robota, ale on tak już dość długo obiecuje
    ale na pewno jeszcze u mnie kilka rzeczy porobi...no i na pewno nie raz na kawke wpadnie...bo zaprzyjaźniliśmy się...

    ja miałem większość ekip z polecenia (niekoniecznie z forum) i z tych ekip jestem zadowolony, z pozostałych już mniej...
  11. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Ja mam.. Siebie Ale nie polecam, bo baardzo wolny jestem
    Ooooo proszę, a u mnie łazieneczka górna jeszcze nie zrobiona...
  12. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Adam to wychodzi z takiego założenia jak ja,że nikt mu tak dobrze nie zrobi jak sam sobie zrobi.....
  13. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał adiqq

    Mea - kafelkarz planuje rzucic robota, ale on tak już dość długo obiecuje
    ale na pewno jeszcze u mnie kilka rzeczy porobi...no i na pewno nie raz na kawke wpadnie...bo zaprzyjaźniliśmy się...
    nie wiem czy doczytales ze w sobote zmarla mu mama ... no i u mnie troche jeszcze posiedzi na przyszly rok ma cos do zrobienia "u szfagra" wiec moze faktycznie tylko "obiecuje"

    jak narazie nie moge na niego zlego slowa powiedziec ... wrecz przeciwnie ... robi szybko, ladnie i ma do mnie "przecierpliwosc" a przy tym wszystkim ma oko na calokształt lubie takich ludzi
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Adam to wychodzi z takiego założenia jak ja,że nikt mu tak dobrze nie zrobi jak sam sobie zrobi.....
    ale to jest zarezerwowane dla ludzi z duza dawka samozaparcia, czasu i odwagi
  15. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Mietek stwierdził, że nie doceniasz jego możliwości mówiąc "długo"
  16. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    To się zgłoszę może kiedyś.... po Twojego Mea, albo po Daga&Adam...


    Ja już na oczy nie widzę, dwoi mi się po tych Nurofenach...
    Zaraz kąpanko, wetrę jeszcze żel Volataren i nunu... i obym rano wstała.


    Kolorowych !
  17. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    dobra fajnie sie dyskutuje ale jutro tez jest dzian a coponiektorzy zaczna go juz o 4.30 ... niestety skonczylo sie rumakowanie ... nastal sierpien i wstaje juz po ciemku ;( a tak fajnie bylo wstawac jak juz za oknem bylo jasno ... ech
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał adiqq
    Mietek stwierdził, że nie doceniasz jego możliwości mówiąc "długo"
    ostatnio jakos chyba zmienil zdanie ...
    jesien jest moja

    zostalo mu samych podlog jakies 150 m2 jak n ie wiecej ... a gdzie lazienki, zabudowy ze o schodach nie wspomne ...
  19. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ja na swojej budowie miałam jedną ekipę ( właściwie to 1 gość) który jak do tej pory robił wszystko idealnie, dlatego jak polecił mi płytkarzy to wzięłam w ciemno...i znowu trafiłam - są dokładni i ekspresowi - 2 łazienki i prawie 100 m2 podłogi w 3 , max 4 tygodnie - chyba szybko
    do każdej pozostałej ekipy mam jakieś "ale"
    ale już bliżej niż dalej dziś udało sie nam sprzedać mieszkanie więc jedziemy z otoczeniem domu
    zostało jakieś 70 dni do godziny W jak Wyprowadzka
  20. Jasek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jasek Zarejestrowany: 15.12.2008 Posty: 404
    Hesus Maryja ale siem zadyma zrobila BTW jak juz kiedys pisalem net to potega bo po spapraniu u Ewus to fama na caly region poszla usmialem sie jak mi moj instalator odradzal Olszara bo tak sie klientow nie traktuje. Aga ja slyszalem od Mariusza (elektryka) o twojej przygodzie z kafelkarzem w kuchni, jesli mnie pamiec nie myli to sie nie dziwie ze nie wspominasz dobrze
Pokaż wyniki od 19761 do 19780 z 34093