dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Pracuje ktos z Was na codzien z kompresorami ? Musze kupic przejscie ze standardowego wyjscia kompresorka (szybkozlaczka chyba zenska - tj. gniazdo) na gwint. Gdzie takich akcesorii szukac w okolicy oprocz marketow ?
    najtansze rozwiazanie jakie ja mialem jesli chodzi o gwint, to przerobilem stary weżyk do baterii umywalkowej tzn. z jednej strony odciąłem koncowke, w wężyk włożyłem wentyl rowerowy i skrecilem cwibantem, a z drugiej strony mialem 1/2 " wew.gw., do tego przejsciowke na 1" łatwo juz dostaniesz.
  2. Lisek_77 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Lisek_77 Zarejestrowany: 29.01.2010 Posty: 322
    Witam, dawno mnie tu nie było, zanim sczytałem wszystko minęły 2 godziny

    U nas elewacja zrobiona, piwnica wykończona , robimy łazienki, piec gazowy mam nadzieje puszczę w tym tygodniu, przeprowadzkę planujemy na luty.

    Jakby ktoś chciał zobaczyć (bdan chyba chce) oczojebny biały tynk Caparola Amphisilan na mojej kostce to jutro wrzucę fotę
  3. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 18.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Tyle ze po pierwsze cena dotyczy domu 180m2 plus oddzielnego garazu 40m2 i jest w niej m.in. przywoz ziemi na ponad 11 tys pln. A po drugie to Aga nr 1 nigdy nie pisala ze zrobi to za 50% tej ceny Pozatym co porownujesz ceny robocizny plyty fundamentowej do normalnych fundamentow? Tu musi byc duza roznica. Tobie za to poszlo pewnie 2 x wiecej kasy na sam beton, stal i styropian
    Adaś,
    a nawet 45 metrowego garażu.
    No normalnie dzięki za wsparcie, hahaha !
    Matko, skąd Ty tego mojego posta sprzed dwóch lat wytrzasnąłeś ????
    Taaaaaa, byłam wtedy bardzo rozżalona - sami wiecie, budowa BARDZO BOLEŚNIE WERYFIKUJE nasze wyobrażenia o koszcie postawienia domu.
    Arturo jest jeszcze PRZED więc wszystko przed nim.


    Arturo72,
    no nieeeeeee, to Ty byłeś i z Tobą się tak kłóciłam te dwa lata temu ???
    O żesz Ty, łobuzie jeden, hahaha !
    Pamiętam Cię, pamiętam !
    O nie, teraz to ja Cię przypilnuję z tymi Twoimi kosztami budowy.
    Uważaj - BĘDĘ CIĘ MIAŁA NA OKU, hahaha !
  4. marek.Bud FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marek.Bud Zarejestrowany: 06.10.2007 Posty: 270
    haha to juz nie tylko zonie bedziesz sie spowiadal z wydanej kasy ale i niektorym osobom z forum. dobre
  5. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Arturo72
    mea,nawet jeśli wydałem na stan 0 55 tys.zł to uwaga-kosztorys do kopalni mam na 65tys.zl,niech mi oddadzą jedynie 70%(tak jak to robią) to stan 0 mam prawie za darmo i dalej mam 240tys.zł do wykorzystania

    Są listwy z taśmą klejącą od spodu
    to że ci kopalnia zwróci te 70%, to wcale nie znaczy że budowa kosztowała mniej....bo to wtedy będzie dom za 300tys a nie za 250tys....taka drobna różnica...
  6. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Cytat Napisał Lisek_77
    Witam, dawno mnie tu nie było, zanim sczytałem wszystko minęły 2 godziny

    U nas elewacja zrobiona, piwnica wykończona , robimy łazienki, piec gazowy mam nadzieje puszczę w tym tygodniu, przeprowadzkę planujemy na luty.

    Jakby ktoś chciał zobaczyć (bdan chyba chce) oczojebny biały tynk Caparola Amphisilan na mojej kostce to jutro wrzucę fotę

    Oczywiście, że chcę

    Napisz jeszcze jak cenowo ten Amphisilan wychodzi (moze byc na priv)
  7. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Lisek_77
    Witam, dawno mnie tu nie było, zanim sczytałem wszystko minęły 2 godziny

    U nas elewacja zrobiona, piwnica wykończona , robimy łazienki, piec gazowy mam nadzieje puszczę w tym tygodniu, przeprowadzkę planujemy na luty.

    Jakby ktoś chciał zobaczyć (bdan chyba chce) oczojebny biały tynk Caparola Amphisilan na mojej kostce to jutro wrzucę fotę
    ja tez chetnie zobacze

    luty ?? co ty cala zime bedziesz robil ??
  8. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał adiqq
    to że ci kopalnia zwróci te 70%, to wcale nie znaczy że budowa kosztowała mniej....bo to wtedy będzie dom za 300tys a nie za 250tys....taka drobna różnica...
    hehe to sluszna uwaga

    ja tak na szybko sprawdzilam ze wylewka na 125 m2 to koszt ok 4k ... tyle by arturo musial doliczyc ... i takich nieprzewidzianych wczesniej kosztow jest maaaaaseee
  9. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    kurde mam nadzieje ze dzis bedzie troche lapszy dzien niz wczoraj ... Adam z Aga dzialaja nad moja skarpa, pan stolarz dzwonil ze kuchnia bedzie we wtorek ... bedzie OK

    o i nawet pan z kamieniem juz jedzie

    jeszcze tylko niech mi pani doktor powie ze mloda nie jest znowu tak bardzo chora i bedzie wogole gitara ...
  10. nowy 1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1 Zarejestrowany: 30.01.2011 Posty: 433
    Cytat Napisał mea
    kurde mam nadzieje ze dzis bedzie troche lapszy dzien niz wczoraj ... Adam z Aga dzialaja nad moja skarpa, pan stolarz dzwonil ze kuchnia bedzie we wtorek ... bedzie OK

    o i nawet pan z kamieniem juz jedzie

    jeszcze tylko niech mi pani doktor powie ze mloda nie jest znowu tak bardzo chora i bedzie wogole gitara ...
    Jesteś zadowolona ze stolarza? Żona prosiła abym zapytał czy robił Ci projekt czy sama wymyśliłaś układ w kuchni , aha i czy wiedziałaś jak co będzie stało w momencie robienia instalacjii? Dotyczy też łazienki. Mieliscie już coś w głowie co gdzie bedzie
  11. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Adam - jeżeli możesz podaj proszę link gdzie kupowałeś rury i kształtki do wentylacji
  12. agucha77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agucha77 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 297
    Adiqq, ubezpieczyłeś juz samochód? Jeżeli nie, to podaj mi na prv dane do ubezpieczenia, może uda mi się coś korzystnego przygotować
  13. nowy 1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1 Zarejestrowany: 30.01.2011 Posty: 433
    Mam pytanie ile płaciliście za drzewo na dach (impregnacja w tartaku - dach mam około240 m.kw.) -interesuje mnie cena tegoroczna dla porównania
  14. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał agucha77
    Adiqq, ubezpieczyłeś juz samochód? Jeżeli nie, to podaj mi na prv dane do ubezpieczenia, może uda mi się coś korzystnego przygotować
    no właśnie jestem w trakcie...
  15. agucha77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agucha77 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 297
    No i? Ale Ty chcesz na 12 rat? To jaka jest za to zwyżka?
  16. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał agucha77
    No i? Ale Ty chcesz na 12 rat? To jaka jest za to zwyżka?
    zaraz dostaniesz priv
    już poszedł
  17. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    na razie się wstrzymałem, bo net mi strasznie się rwie i tak nie dam rady wniosku przez net wypełnic
  18. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    już zdążyłem pożałowac, że byłem dobry i dopisałem młodego do umowy....
    zaszedłem do UM - potrzebuję jego zgodę na rejestesrację - mogę donieść jutro
    W US kolejny problem - on nie ma NIP, musi złożyć wniosek i oczywiście podpisać PCC3/A.
    Zaszedłem to tygla gdzie chodzi, żeby mi to w przerwie podpisał i co? ZONK - wagary sobie zrobił...ciśnienie strasznie mi skoczyło....
    a phona mu ojciec zabrał, bo natrzaskał ponoć rachunek na 300zł....
    czyli po raz kolejny potwierdziło sie : nie rób nikomu dobrze, nie będzie ci źle....
  19. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Adi to złota maksyma
    ja tez juz wielokrotnie sie o tym przekonałam
    który to ten brat taki niegrzeczny
  20. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Adi to złota maksyma
    ja tez juz wielokrotnie sie o tym przekonałam
    który to ten brat taki niegrzeczny

    ja dzis ODDAŁAM MIESZKANIE
    ale mi lżej, jedna sprawa załatwiona

    ups...znowu duble ?
Pokaż wyniki od 22801 do 22820 z 34093