dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. adiqq Guest
    Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Jasek
    Jak ja bylem to byla zadyma jakis naczelnik wyszedl i cos tam trabil ze od grudnia nowe prawo weszlo itp. ogolnie byla fajna zadyma ale nikomu nie pozwolili wpisac 15zl
    robią to bezprawnie....i tyle....naprostuję ich...hehe
  2. Jasek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jasek Zarejestrowany: 15.12.2008 Posty: 404
    Cytat Napisał adiqq
    robią to bezprawnie....i tyle....naprostuję ich...hehe
    daj znac jak ci poszlo
  3. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Jasek
    daj znac jak ci poszlo
    spoko, uzbroję się w argumenty i pójdę...nie omieszkam dać znać....
  4. Dars SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dars Zarejestrowany: 15.06.2009 Posty: 73
    Cytat Napisał Riczi5
    Niestety o rodzaju oczyszczalni w dużej mierze decyduje grunt jaki jest na działce. U mnie niestety jest glina. Pozostaje mi tylko oczyszczalnia biologiczna lub szczelne szambo. Zastanawiam się nad bio-hybrydą, może ktoś w okolicy taką posiada i wyrazi swoją opinię.
    U nas jest bio-hybrydą. Działa od listopada 2012. Na razie nie zauważyłem specjalnych problemów, ale krótko ją użytkujemy.
  5. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    szukam pilnie dobrego elektryka zrobienie instalacji w całym domu. Prosze o namiary
  6. Tomi78 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomi78 Zarejestrowany: 03.10.2007 Posty: 16
    Cytat Napisał alhana
    szukam pilnie dobrego elektryka zrobienie instalacji w całym domu. Prosze o namiary
    Ja mogę polecić "moich", nie było żadnego problemu mimo że trochę wymyślałem różnych rzeczy. Firma detronic, www.detronic.com.pl
    P. Tomek 607 935 433
  7. grzeniu666 ELITA FORUM (min. 1000)
    grzeniu666 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 2309
    Adam, przy schodach te cokoliki od ściany to sprawa tylko estetyki i mogło by ich nie być, czy może z jakiś względów technicznych czy praktycznych potrzebne?
  8. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał Tomi78
    Ja mogę polecić "moich", nie było żadnego problemu mimo że trochę wymyślałem różnych rzeczy. Firma detronic, www.detronic.com.pl
    P. Tomek 607 935 433
    dzięki
    czekamy na wycene od nich
  9. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    ze sie tak wetne to jak nie dasz cokolikow to przy myciu zabrudzi sie cala sciana, to raz a dwa bez cokolikow to chyba lyso by bylo
  10. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał grzeniu666
    Adam, przy schodach te cokoliki od ściany to sprawa tylko estetyki i mogło by ich nie być, czy może z jakiś względów technicznych czy praktycznych potrzebne?
    Tak jak neszka83 napisała - przy myciu szybko by się ściana obok zabrudziła. Estetycznie tez byłoby to ciężko wykończyć (drewno lubi sobie pracować więc albo byłaby tam szpara albo trzeba by użyć jakiegoś akrylu / kitu którego estetyka jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia! Druga sprawa to boczne ściany nie są nigdy co do mm równe - mogą być też lekko nierównoległe do biegu schodów - wtedy szczeliny będą nierówne Generalnie nie wyobrażam sobie braku cokolika przy ścianie. On ukrywa wszelkie drobne "błędy"

    Chciałem na początku schody bez podstopnic i bez listw cokołowych ale jak zobaczyłem te schody to takie zapragnąłem Chyba je zabarwie na ciemniejszy kolor, a ściana obok jasny brąz, będą dużo ładniejsze
  11. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    oto człowiek, który kocha własne schody
    a tak serio to są super.
  12. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał rutino78
    oto człowiek, który kocha własne schody
    Heheheh Mam tak z wszystkim co sam wydlubie
  13. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    chyba znalażlem rozwiązanie swojego problemu - uchwała rady miasta
    http://bip.um.rybnik.eu/Docs/1211/ZI...TH_ZIP/akt.pdf

    "§ 1. 1. Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na jednego mieszkańcazamieszkującego nieruchomość, w wysokości 15 zł miesięcznie.
    2. W przypadku, gdy odpady komunalne są zbierane i odbierane w sposób selektywny, stawka opłaty, o której
    mowa w ust. 1 wynosi 10 zł."

    to chyba jest jednoznaczne....
    druknę tę uchwałę i z nią pójdę...ciekawe jaka będzie reakcja....
  14. magdalena8 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdalena8 Zarejestrowany: 29.09.2011 Posty: 112
    Ta cała ustawa śmieciowa to jedno wielkie nieporozumienie. Gmina Jejkowice ,powiat rybnicki opłata za śmieci 20zł ,no chyba że segregowane to 15 zł.
    Gdzie tu sprawiedliwość?
  15. nowy 1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1 Zarejestrowany: 30.01.2011 Posty: 433
    Kto Wam tynkował dom ? Dajcie namiary firmy solidnej i w miarę niedrogiej .Moze być na prv
  16. Riczi5 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Riczi5 Zarejestrowany: 23.04.2009 Posty: 30
    Cytat Napisał Dars
    U nas jest bio-hybrydą. Działa od listopada 2012. Na razie nie zauważyłem specjalnych problemów, ale krótko ją użytkujemy.
    Gdzie kupiliście, kto wam montował, jaką mocie średnicę rury wentylacyjnej, buczenie kompresora jest mocno uciążliwe? Chciałbym ją zobaczyć jak pracuje, jeśli jest to możliwe.
  17. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    [quote=alhana]szukam pilnie dobrego elektryka zrobienie instalacji w całym domu. Prosze o namiary[/quote

    P.Kazimierz tel. 501 480 664 elektryk Popielów. Robi instalacje, bramy , alarmy itp. Firma sprawdzona.
  18. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał magdalena8
    Ta cała ustawa śmieciowa to jedno wielkie nieporozumienie. Gmina Jejkowice ,powiat rybnicki opłata za śmieci 20zł ,no chyba że segregowane to 15 zł.
    Gdzie tu sprawiedliwość?
    każda gmina tak ustala ceny, żeby wyjść na swoje....ja tam się nie dziwię że w mniejszych miejscowościach są wyższe ceny.....
  19. Meeaa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Meeaa Zarejestrowany: 12.02.2013 Posty: 2
    Cytat Napisał alhana
    szukam pilnie dobrego elektryka zrobienie instalacji w całym domu. Prosze o namiary
    Ja również mogę polecić Pana Tomka z firmy detronic. Ja jestem zadowolony choć nie mam porównania.
  20. Tomi78 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomi78 Zarejestrowany: 03.10.2007 Posty: 16
    Cytat Napisał adiqq
    każda gmina tak ustala ceny, żeby wyjść na swoje....ja tam się nie dziwię że w mniejszych miejscowościach są wyższe ceny.....
    Cała ta ustawa to wielkie .... U nas narazie wiedzą ile trzeba będzie płacić a reszta wyjdzie w praniu
Pokaż wyniki od 31381 do 31400 z 34093