dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał mea
    no ja juz po komisji zusowskiej ... zwolnienie uznane za zasadne!!

    a i pozdrowienia dla tego kto mnie podkablowal do zusu ze jestem na budowie ... przykre to ale ja mam zalecenie lekarskie - CHODZIC i nie okreslone gdzie chodzic !! lekarz mi powiedzial ze kontrola byla na gronowej 9 wiec raczej ten kto mnie podkablowal czyta forum !!
    ja jak mialem rewir i tylko jezdzilem "ogladac" na budowe to raczej mialem jezyk za klawiszami na forum
  2. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał adiqq
    Maciek - świeże info - 28%
    chwałowicki będzie mieć pewnie około 17-18%
    dzieki, wiec mam do sprzedania okolo 2t mialu z jankowic ;d
  3. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    czy dawaliscie pape termozgrzewalną na parterze niepodpiwniczonym ? ja mam salon i kuchnie bez piwnicy i tam chyba powinna byc papa - folia-styro-podłogówka-wylewka....tak ? czy jesli poziom posadzki jest metr nad ziemią na betonowej zbrojonej płycie to tylko przesmarowanie płynną folią - 2xfolia budowlana zamiast papy...nie chce zeby mi coś śmierdziało
    czym zagruntowac chudziaka przed położeniem papy w piwnicy ?
    ja pod styro dawalem tylkoczarna folie, zaluje moze tylko, ze nie zabezpieczylem czyms extra styku sciana/chudziak, ale tez slyszalem, ze te masy gumowe do smarowania traca swoje wlasciwosci po 3 latach?!
  4. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał mea
    lisek mam namiar na hurtownie gdzie taniej dostalam kable niz w meskonie
    elmis to totalna porazka !! kabel ziemny 3 razy drozszy niz ja kupowalam!!
    Z kablami to jest niezła masakra, rabat od ceny cennikowej rzędu 60-70% jest realny dla dobrze negocjującego, ktoś kto ma firmę i ciągle kupuje może mieć i ponad 80% rabatu. Chore ale stąd taki rozrzut cen.
  5. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał queene
    KiR to jeszcze przede mną ale wylewek sie nie suszy ani nie wietrzy z tego co mi wiadomo okna mają byc pozamykane
    Wylewki wiążą 21 dni (niektórzy piszą 14 a nawet 27), w tym czasie muszą być bezwzględnei mokre co można osiągać róznymi sposobami. Polewać albo zakryć folią po polaniu i ograniczyć wietrzenie do minimum. Generalnie ja bym te 3 tygodnie trzymał wilgotność 100%.
  6. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Trzy dni zaległosci na FM a tu takie zamieszanie

    Mea główka do góry z własnego doswiadczenia wiem ze to co cie nie zabije to cie wzmocni

    Możecie polecic jakąs fimrę, która specjalizuje się w "skomplikowanych" dachach???
  7. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    ja jak mialem rewir i tylko jezdzilem "ogladac" na budowe to raczej mialem jezyk za klawiszami na forum
    jak to mowia madry polak po ...
  8. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał netmar

    Możecie polecic jakąs fimrę, która specjalizuje się w "skomplikowanych" dachach???
    w zaleznosci od poziomu odwagi ... jak cechujecie sie stalowymi nerwami to moj dekarz trudne dachy robi ponoc perfekcyjnie !!
  9. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Cytat Napisał mea
    w zaleznosci od poziomu odwagi ... jak cechujecie sie stalowymi nerwami to moj dekarz trudne dachy robi ponoc perfekcyjnie !!
    ha ha wolałabym swoje nerwy pozostawić w nienaruszonym stanie
  10. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał netmar
    ha ha wolałabym swoje nerwy pozostawić w nienaruszonym stanie
    wiem po swoim dachu ze oni sa dobrzy ale akcja z wiezba mnie rozlozyla na lopatki !! mysle ze gosc teraz bedzie tak na to uwazal ze w najblizszym czasie tego bledu nie popelni poza tym dach zrobiony jest idealnie!!!
  11. irb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    irb Zarejestrowany: 29.05.2010 Posty: 229
    Kurcze czytam i oczom nie wierze :/ nie czuje rąk nóg i siedzenia od jazdy na rowerze pogoda do dupy....
  12. Gosia samosia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosia samosia Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 85
    Cytat Napisał queene
    ogniwo eko 24kW ? czy już eko plus...bo ja czekam aż wprowadzą go do sprzedaży a może już jest
    gdzie kupowałas i za ile ? poczekam jeszcze do targów i bede musiała podjąć decyzję
    Ogniwo eko 24Kw...mąz myślał nad plusem ale stwierdził że lepiej wziąć to co"starsze" a juz sprawdzone , niż niesprawdzona nowość...a i troche kasy zostaje
    Gdzie i za ile posyłam na pw.
  13. Gosia samosia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosia samosia Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 85
    Cytat Napisał queene
    czy dawaliscie pape termozgrzewalną na parterze niepodpiwniczonym ? ja mam salon i kuchnie bez piwnicy i tam chyba powinna byc papa - folia-styro-podłogówka-wylewka....tak ? czy jesli poziom posadzki jest metr nad ziemią na betonowej zbrojonej płycie to tylko przesmarowanie płynną folią - 2xfolia budowlana zamiast papy...nie chce zeby mi coś śmierdziało
    czym zagruntowac chudziaka przed położeniem papy w piwnicy ?
    Mieliśmy nie dawać papy ale w ostatniej chwili zmienilismy zdanie. Myśle że lepiej dać niz później sobie w brode pluć że sie nie dało.
    Śmierdziec ponoc nie będzie:|...mysle że wiedzą co mówią Ci co radzą papę dawać.
  14. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Gosia samosia
    Ogniwo eko 24Kw...mąz myślał nad plusem ale stwierdził że lepiej wziąć to co"starsze" a juz sprawdzone , niż niesprawdzona nowość...a i troche kasy zostaje
    Gdzie i za ile posyłam na pw.
    mój mówi to samo....a ja właściwie nie wiem dokładnie czym się różni ten nowy poza większym rusztem dodatkowym...dobra ide czytac priva
  15. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    przepraszam,że tutaj,ale jak pytacie o kable to ja polecę moją hurtownię na Nowinach el-skład ul.Grunwaldzka,fajnie się z nimi negocjowało i miałam lepsze ceny niż w Meskonie.
  16. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Gabrysia zostawiłam priv
  17. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Robiliscie deskowanie do ław fundamentowych czy tez wylewaliscie beton bezposrednio do ziemi?
  18. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał netmar
    Robiliscie deskowanie do ław fundamentowych czy tez wylewaliscie beton bezposrednio do ziemi?
    mysmy deskowali na pewno wejdzie mniej betonu i idzie to pozniej pomalowac
  19. Lisek_77 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Lisek_77 Zarejestrowany: 29.01.2010 Posty: 322
    Cytat Napisał agreston
    Z kablami to jest niezła masakra, rabat od ceny cennikowej rzędu 60-70% jest realny dla dobrze negocjującego, ktoś kto ma firmę i ciągle kupuje może mieć i ponad 80% rabatu. Chore ale stąd taki rozrzut cen.
    Hmm, na pierwszy rzut dla elektryka potrzebowałem 100 m i wziąłem z El-voltu na Wodzisłąwskiej, potem się okazało, że najtaniej w mieście jest w ... Obi i Praktikerze (70 zł różnicy na 100 m)

    Cytat Napisał GabrysiaBP
    przepraszam,że tutaj,ale jak pytacie o kable to ja polecę moją hurtownię na Nowinach el-skład ul.Grunwaldzka,fajnie się z nimi negocjowało i miałam lepsze ceny niż w Meskonie.
    Dzięki Gabrysia, właśnie jestem na etapie elektryki, także chłonę wszelką wiedzę
  20. copec FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    copec Zarejestrowany: 22.02.2009 Posty: 108
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Chyba masz maly blad w sygnaturce:

    "Instalacje, tynki i posadzki 13.10.2020!"

    No chyba ze planujesz robic instalacje dopiero za 9 lat
    to dziwne ja tego nie widzę wogóle
Pokaż wyniki od 15441 do 15460 z 34093