dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał adiqq
    a wiesz, też mnie czeka ten temat....zapisuje skrupulatnie telefon
    Juz Ci wspolczuje, jezeli chcesz wybrukowac cala droge do domu to UH, niezle sie wykosztujesz
  2. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał adiqq
    nie mam zamiaru brukować całości...na początek tylko pojazd pod garaż + pod schody i do schodów do piwnicy...reszte odpuszczam..
    Nono - calosci masz duuuzooo - na dojazd to bardziej jakies plyty azurowe betonowe pod kola tylko by Ci sie przydaly (latwiej odsniezyc), a reszta z jakiegos zwirku i juz Ja czekam tylko na troche lepsza pogode i zaczynam u siebie robic opaske wokol domu + poki co chodnik z granitu (ze zjazdem do garazu poczekam jeszcze 3-4 miesiace jak miasto utwardzi dojazd, bo teraz wwoze tone gliny na kolach). Ciekawym ile zajmie mi samo ukladanie, bede robil pierwszy raz
  3. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Wekend w IKEA to jest nieporozumienie,tam są tłumy.Ja tam podjeźdżam do południa i jest luz, w tygodniu oczywiście.Swoją drogą to bardzo nie lubię tego sklepu,jadę wtedy kiedy dziecię wymyśli sobie jakiego pluszaka,bądź klientka poprosi o przysługę.
  4. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Swoją drogą to bardzo nie lubię tego sklepu,jadę wtedy kiedy dziecię wymyśli sobie jakiego pluszaka,bądź klientka poprosi o przysługę.
    Uff to nie jestem sama A już myślałam że ze mną coś nie tak, tylu ludzi chwali ten sklep...
  5. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    Cytat Napisał adiqq
    a wiesz, też mnie czeka ten temat....zapisuje skrupulatnie telefon
    dzogurt - jakie teraz w ogóle są ceny za brukwowanie?

    Wlasnie nie wiem jak to wyglada obecnie, musze sie rozejrzec, posprawdzac.
  6. mariuszkotula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariuszkotula Zarejestrowany: 02.03.2011 Posty: 85
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Adam z tej strony wiec nie pani ;] Jezeli tak to tym bardziej wzor jest z czapy wziety bo jezeli nie wpisales symbolu potegi do kwadratu to powinno zostac 3,14 * 1 * 200, wiec dziw w postaci "/2*2" jest kompletnie nieprawidlowy



    Wyluzuj kolego bo Ci zylka peknie i beda nici z budowania !
    che ja już na końcówce więc wiem że nerwy to zły doradca
  7. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Jestem , żyję i kocham mojego płytkarza )))

    Płytki już na nowo zrobione ))

    Nawet miny groźnej nie zrobił , aż mnie zaskoczył .

    Mariusz dziękuję za chęć pomocy, ale właśnie takiego płytkarza mam i nie oddam na razie )

    Dziękuję za kciuki - ewidentnie pomogły.

    A co do obliczeń, może byście mnie poedukowali z równań z dwiema niewiadomymi wyprowadzonych z zadań tekstowych
    ja nie pamiętam kiedy podstawówke kończyłam, a się pomocy podjęłam aaaaaaaaaaaaa
  8. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Juz Ci wspolczuje, jezeli chcesz wybrukowac cala droge do domu to UH, niezle sie wykosztujesz
    O, też muszę spisać namiary, bo lada dzień by się przydało , ale u mnie kostki granitowej nie będzie, dość mam łamania nóg na szpilkach.
    Toż się po tym chodzić nie da.
    Dobrze, że znajomi zrobili , to sobie potestowałam.

    I też tego trochę mamy ((
  9. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Ewus
    Jestem , żyję i kocham mojego płytkarza )))
    Nawet miny groźnej nie zrobił , aż mnie zaskoczył .
    Wszak za darmo chyba nie robił.
    No chyba,ze za gratis,to Anioł nie człowiek
    P.S.
    Za kasę każdy i ze 100razy będzie poprawiał
  10. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    E, no bez przesady Arturo jakby mi ciągle ktoś coś zmieniał, to bym się wkurzyła
    pewnie dlatego tak się cykałam bo ja myślałam swoimi kategoriami.
  11. adamscool FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamscool Zarejestrowany: 19.04.2008 Posty: 152
    Czytałem wszystkie posty po kolei i za racji tego iż matematyka jest jedną z moich dziedzin, którymi się interesuję to po przeczytaniu kilku postów odnośnie tego liczenia już się trochę śmiałem. Jak pewnym osobom to wychodziło według mnie znając średnicę wewnętrzną bo ona jest ważna, wzór na objętość walca bo mamy wysokość 200cm i wszystko wyjdzie w m3 czy cm3.

    V = ?
    Dobrze myślę chyba.
  12. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał Ewus
    Nawet miny groźnej nie zrobił , aż mnie zaskoczył .
    Czekaj jak przyjdzie do placenia !! ;D
  13. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał Ewus
    O, też muszę spisać namiary, bo lada dzień by się przydało , ale u mnie kostki granitowej nie będzie, dość mam łamania nóg na szpilkach.
    Toż się po tym chodzić nie da.
    Dobrze, że znajomi zrobili , to sobie potestowałam.

    I też tego trochę mamy ((
    Na szpilkach jest przesrane - to fakt. Nie zebym chodzil ale tak slyszalem Na sam chodnik mozesz jednak uzyc kostki granitowej szlifowanej. Wyglada rownie pieknie (jak nie piekniej) i nog sie nie lamie, z tym ze jest cholernie droga
  14. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał adamscool
    Czytałem wszystkie posty po kolei i za racji tego iż matematyka jest jedną z moich dziedzin, którymi się interesuję to po przeczytaniu kilku postów odnośnie tego liczenia już się trochę śmiałem. Jak pewnym osobom to wychodziło według mnie znając średnicę wewnętrzną bo ona jest ważna, wzór na objętość walca bo mamy wysokość 200cm i wszystko wyjdzie w m3 czy cm3.

    V = ?
    Dobrze myślę chyba.
    Objetosc to w prostych brylach zawsze przekroj razy wysokosc (dlugosc, czy cokolwiek). Wiec V = Pi * r^2 * h

    Adam - biezesz ta kozke ?? Bo troche porzadkow robie i pozbywam sie wszelkiego barachła Jutro jade do katosow wiec moge podrzucic jak juz wczesniej rozmawialismy Jak chcesz to pusc mi na priva swoj numer tel. - zadzwonie jutro kolo 8-9! (w orzeszu bede kolo 11).
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał madzia11mk
    mea sto lat i jak najszybszego wprowadzenia się do nowego domku

    BTW, w niedzielę wybraliśmy się do IKEI i wiecie co - ten sklep nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Wiem, wiem niedziela, tłumy i wogóle ale jakoś wolę mniejsze sklepiki, gdzie można na spokojnie wszystko pooglądać, dotknąć, porozmawiać ze sprzedawcą - a tutaj - pośpiech, bo już idą następni, tłok, wszyscy zabiegania, zajęci...jakiś taki balagan, zero ladu i składu...eee to nie dla mnie...ale to tylko takie moje wrażenia, spostrzeżenia...przyszłam się do Was wyżalić...
    ja tam ikee lubie ... nawet bardzo !! a ikeowskie rozwiazania /niektore/ uwazam za wrecz wybitne!!
    ale zasada nr 1
    NIE JECHAC DO IKEI W WEEKEND CHYBA ZE MASZ ZAMILOWANIA DO TLUMOW

    zasada nr 2
    NIGDY, PRZENIGDY NIE JECHAC DO IKEI JAK JEST JAKAS MEGA AKCJA PROMOCYJNA /jak to bylo w ten weekend!!/ tego nie jest w stanie zniesc nawet milosnik tlumow

    zasad nr 3
    KATALOG !!!!!!!!!!!! nalezy go znac i zasadniczo wiedziec czego sie szuka!! ja juz niejednokrotnie przeszlam ikee w godzine /co jest nielada wyczynem/ a to tylko dlatego ze wiedzialam po co przyszlam i kupowalam tylko to co chcialam bezpieczne dla mnie i portfela

    zasadna nr 4
    JESLI JEDZIESZ PO INSPIRACJE - NIE LODZ SIE ZE WYJDZIESZ BEZ OBIADU ... TAM IDZIE ZGLODNIEC A ZARCIE JEST DOBRE I TANIE

    ps.
    jade w srode do ikei ktos cos potrzebuje ??
  16. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał adamscool
    Czytałem wszystkie posty po kolei i za racji tego iż matematyka jest jedną z moich dziedzin, którymi się interesuję to po przeczytaniu kilku postów odnośnie tego liczenia już się trochę śmiałem. Jak pewnym osobom to wychodziło według mnie znając średnicę wewnętrzną bo ona jest ważna, wzór na objętość walca bo mamy wysokość 200cm i wszystko wyjdzie w m3 czy cm3.

    V = ?
    Dobrze myślę chyba.
    nie rozumie o co pytasz?i wogole czy pytasz czy twierdzisz z tymi cm3 lub m3?
  17. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    jade w srode do ikei ktos cos potrzebuje ??
    Zasada nr 5 - wpieprzyc na koniec 6 hot-dogow po zlotowce inaczej wyjazd uwazam za nieudany
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Zasada nr 5 - wpieprzyc na koniec 6 hot-dogow po zlotowce inaczej wyjazd uwazam za nieudany
    ja tam sie stoluje w stolowce a nie budce z hotdogami

    jesli hotdogi to tylko w mc Gasiu !!! kazdy inny hotdog to marna imitacja
  19. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Oooo w Mc Gasiu jedzonko dobre aczkolwiek jak dla mnie i dla mojej wife hot-dogi jedynie w Rybniku na torgu u takiej jednej pani, kiedys ten "wózeczek" mial młodszy pan ale od kilku lat sprzedaje tam pani, niewiem czy ona pracuje dla niego czy to jej interesik. Taki czerwony na kółkach ..... b.smaczne ,,,, mniam mniam
  20. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    preem ale mc Gas w wodziu na rynku ... nie rybnickie podrobki ... tam sprzedaje wlasciciel tej "sieci" i tylko on jeden wie co podac jak sie poprosi "cheeasburgera z pod lady"
Pokaż wyniki od 14181 do 14200 z 34093