dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    heheh ....

    u nas jak Olszar mial robic wylewkii to sie spóźnił jeden dzien bo mial opoznienie z poprzedniej budowy i sam szef robil razem z chłopakami. Jak uwidzieli mó niwelator ---> moja żona + waserwoga <----- to sie smiali pod nosem, ale wiedzieli że robota musi byc dobrze wykonana i zech ich niewypusci z budowy dopoki nieskonczą, a przyjechali kolo 12 w poludnie, skonczyli okolo 21. A swoją drogą na drugi dzien jak wylewki podeschły sprawdziłem poziom niwelatorem laserowym oraz waserwogą na 12 mb szerokosci domu bylo tylko 3 mm roznicy, także wylewki u nas byly naprawdę OK.

    A co do blatu to my tez zamawialismy u Kowalskiego na Rybnickiej i obsługa na miejsc + samo wykonanie i montaż naprawde EXTRA. Blat czarny nakrapiany złotem, cena 1300 za m2.
  2. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Cytat Napisał Daga&Adam
    U mnie ekipa olszara pierwsze co zobaczyla to moj niwelator optyczny - mysleli ze jestem geodeta W kazdym razie dosyc ich to zmobilizowalo i starali sie robic perfekcyjnie rowno (i w sumie im wyszlo)

    Jak ktos jest przed wylewkami to moge pozyczyc ten eksponat jako dobry mobilizator hehe
    Wydaje mi się, Pan Olszar już go ma. Bynajmniej jeżeli jest to coś takiego , co kładzie na środku pokoju a na ścianach wyznacza mu punkty
  3. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    ma ma .... ale to jest jak sie nie mylę waserwoga elektroniczna ... u mnie to mial, bardzo fajne urządzonko ...
  4. Jasek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jasek Zarejestrowany: 15.12.2008 Posty: 404
    Ale tu zadyma z tymi tynkami a jak dla mnie wynika jedno szacun dla p. Damiana ze nie olal Macka jak to mialo miejsce w sprawie Ewus vs Olszar (mam nadzieje ze to jakos zrobiliscie bo mi sie to klawiszowanie po nocach snilo i bylo katalizatorem dla zrobienia anhydrytow u mnie). BTW i o co chodzi z tymi zapisami na welne to juz nie jest rockwool na topie (toprock+ superock) chyba mnie cos ominelo BTW Jak ktos ma ochote zobaczyc tynki u mnie to zapraszam (tylko cw ale z gotowych workow baumita jakos nie przekonaly mnie gipsowki)
  5. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał Daga&Adam
    U mnie ekipa olszara pierwsze co zobaczyla to moj niwelator optyczny - mysleli ze jestem geodeta W kazdym razie dosyc ich to zmobilizowalo i starali sie robic perfekcyjnie rowno (i w sumie im wyszlo)

    Jak ktos jest przed wylewkami to moge pozyczyc ten eksponat jako dobry mobilizator hehe
    tez mam takie cudo, swietna sprawa bo wszystko idzie sprawdzic, po wylewkach w dwoch rogach pokoju oddalonych kolo 10m roznica w wysokosciach nie cale 5mm
  6. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    Maciek pisał o niej wyżej, miał folię na szalunkach stropowych, to jeden z możliwych powodów odpadnięcia tynku, ale nie chcę sie wypowiadać za niego,
    dokladnie tak, folia budowlana byla wylozona na deskach szalunkowych pod wylanie stropu. oczywiscie jakby firma nie byla pewna czy sie to bedzie trzymac nie podjelaby sie wykonania tego zadania. po drugie spizarka byla tynkowana jako ostatnie pomieszczenie, moze braklo baumita albo czegos ...?
    oczywiscie p. Damian czytajac forum teraz pewnie wnikliwie i wszystkie rozmowy na jego temat raczej by sie nie odwazyl tego nie poprawic
    oczywiscie pozdrawiamy p. Damiana
  7. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Cytat Napisał Jasek
    Ale tu zadyma z tymi tynkami a jak dla mnie wynika jedno szacun dla p. Damiana ze nie olal Macka jak to mialo miejsce w sprawie Ewus vs Olszar (mam nadzieje ze to jakos zrobiliscie bo mi sie to klawiszowanie po nocach snilo i bylo katalizatorem dla zrobienia anhydrytow u mnie). BTW i o co chodzi z tymi zapisami na welne to juz nie jest rockwool na topie (toprock+ superock) chyba mnie cos ominelo BTW Jak ktos ma ochote zobaczyc tynki u mnie to zapraszam (tylko cw ale z gotowych workow baumita jakos nie przekonaly mnie gipsowki)
    Jasek a kto Tobie robił tynki, Pan Damian?

    No już mea odpisała, że ktoś inny. Po ile płaciłeś?
  8. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał bdan
    Jasek a kto Tobie robił tynki, Pan Damian?
    nie jaskowe tynki robila zupelnie inna ekipa .. .ponoc bardzo fajna!!


    Cytat Napisał queene
    dzięki za info
    ja jednak naiwnie przyjmę że jak uda mi sie ściągnąć do siebie p.Olszara to on już bedzie wiedział co i jak....wystarczy ze powiem ze znam Adama
    na haslo "Adam" mamy znizke i perfecto wylewki

    swoja droga czy komus robil wylewki pan Adam od tynkow gabryskowych ?? mi oferowal wylewki za 30 ... znajac moje umiejetnosci to za 28 powinien sie zgodzic



    Cytat Napisał preem82

    A co do blatu to my tez zamawialismy u Kowalskiego na Rybnickiej i obsługa na miejsc + samo wykonanie i montaż naprawde EXTRA. Blat czarny nakrapiany złotem, cena 1300 za m2.
    o zesz qrka ... macie nadwyzki finansowe ?? ja sie szczypie na strzegom za 400zl/m2 !!!
  9. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Cytat Napisał Jasek
    Ale tu zadyma z tymi tynkami a jak dla mnie wynika jedno szacun dla p. Damiana ze nie olal Macka jak to mialo miejsce w sprawie Ewus vs Olszar (mam nadzieje ze to jakos zrobiliscie bo mi sie to klawiszowanie po nocach snilo i bylo katalizatorem dla zrobienia anhydrytow u mnie).

    Jasek oczywiście, że zrobiliśmy, kuliśmy wszystko co klawiszowało i wylaliśmy odpowiednim materiałem )
  10. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Ewus
    Jasek oczywiście, że zrobiliśmy, kuliśmy wszystko co klawiszowało i wylaliśmy odpowiednim materiałem )
    a robil ci to olszar czy ktos inny ??
  11. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał mea
    o zesz qrka ... macie nadwyzki finansowe ?? ja sie szczypie na strzegom za 400zl/m2 !!!

    hehehe .... no niestety ja w kuchni wiecej gotuje, ale co do wyboru blatu zostawiłem żonie wolną rękę, a kto jak kto ale chyba MEA wiesz ze jak kobieta sie na cos uprze to ciezko przegadac ....
  12. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Mea a jak tam przymiarki do wentylacji po targach. Myślisz cały czas o Brinku? Widzę, że na forum dużo osób ma ten rekuperator. Tak się zastanawiam, żeby to z nim nie było jak z tynkami p. Damian (nie chce powiedzieć, że robi źle, czy dobrze) a jedynie w kontekscie, że ktos polecił i nastepni biorą. Gdzieś czytałam, że tam wymiennik jest plastikowy - chłopcy majacy Brinka na pewno analizowaliście i jak to jest, lećcie sprawdzić jak nie wiecie i czy to ma znaczenie z czego ten wymiennik.
    Przykładowo kangaxx w wątku
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...16#post4564616
    brinka stawia na niższym miejscu niż inne rekuperatory - pomijam Bartosza, który ma dużo wyższą cenę
    Wiesz w ogóle się na tym nie znam i boje się, żeby nie dać się złapać na jakąś marketingową łapkę. Druga sprawa, że tak do końca nie jestem przekonana co do tej rekuperacji i cały czas mam dylematy. Czasami czytam, że gdzieś w innych wątkach osoby mają zaprzyjaźnionych właścicieli firm montujących wentylację i że odradzają do domków jednorodzinnych.
    A jak Twoje przemyślenia
  13. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    no ale dodam, że wygląda bosko ... kremowa kuchnia i czarny blat ...
  14. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał preem82
    no ale dodam, że wygląda bosko ... kremowa kuchnia i czarny blat ...
    rzuc fotke, my tez bedziemy robic biala lub perlowa kuchnie z czarnym blatem
  15. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    firma leonard z bedzina, oglasza sie na allegro i kumpel 2 miesiace z tamtad sciagal do boguszowic


    Maciek podaj link do tego allegrowicza, ma tez jakieś styropiany?

    Będę potrzebować styro podłogę, pod wylewki. Po ile kupowaliście i gdzie można kupic tanio
  16. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    uno momento, tylko to wrzuca na picassa.... chyba ze mozna jakos bezposrednio ...??? w posta ???
  17. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Cytat Napisał mea
    a robil ci to olszar czy ktos inny ??
    Mea, sami
    Opowiem Ci szczegóły jak się spotkamy .

    Preem82 czekam na foty, ten ze złotkami akurat będzie u nas w łazience
    na kuchenny blat czarny w stronę srebra/siwego
  18. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał bdan
    Maciek podaj link do tego allegrowicza, ma tez jakieś styropiany?

    Będę potrzebować styro podłogę, pod wylewki. Po ile kupowaliście i gdzie można kupic tanio
    musisz pisac do firm z allegro z rejonu, policza Ci calosc ewentualnie transport. za eps100 placilem chyba 136zl/kubik, a eps70 chyba 108zl/kubik w budozbycie.
    na parterze kladlem 10cm twardego a na pietrze 3cm miekiego styropianu
  19. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
  20. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    Cytat Napisał bdan
    Maciek podaj link do tego allegrowicza, ma tez jakieś styropiany?

    Będę potrzebować styro podłogę, pod wylewki. Po ile kupowaliście i gdzie można kupic tanio
    bdan nie patrz tylko na cene styro ale na jakosc. Ja osobiscie pod wylewki dawalem AustroTherm. Swietny styropian, twardy. Braklo mi 4 paczki i musialem na szybko dokupic gdzie sie dalo... Ten dokupiony (cos z OBI) byl o wiele gorszy, choc rzekomo spelnia te same normy jakosci.
Pokaż wyniki od 13201 do 13220 z 34093