dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    grazzie dobry czlowieku ... kazdy alkohol /nawet na spole z psem/ wypity za moje zdrowie jest bezcenny ...
    Czego to alkohol nie robi z psem! Wlasnie go wypuscilem na siku - zobaczyl zajaca i zerwal 3cm skorzana obroze (wypuszczam go jeszcze niestety na dlugiej 15m smyczy bo ogrodzenie nie gotowe). Juz myslalem ze pojdzie w las za zajacem i slad po nim zaginie, a on sobie na skraju zbocza.. siku i do domu

    PS. to otworze sobie jeszcze browarka na Twoje zdrowie
  2. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    meeeaaaaa zdrówka szczęścia pomyslności.......mało stresów

    to my obie Rybki jesteśmy...teraz już wiem czemu tak cie lubie

    a na zdrówko..........herbatka..rumianek, melisa, lawenda te sprawy to STO
  3. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał mea
    podsumowujac dyskusje:
    darujcie te komentarze alem juz sie troszku wstawila ...opijamy z mezem fakt ze nareszcie jest cisza i spokoj i nikt nam nie przeszkadza saczyc drineczka ku czci ukonczonego 31 roku zycia
    Również dołączam się do życzeń .....wszystkiego najlepszego..... i mało stresu życzę:]
  4. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Mea słońce wszystkiego najlepszego i oby Ci ta budowa nie przysparzała nerwów i obyś szybko zamieszkała w nowym domku.

    P/s Trzymajcie kciuki, i macie rację tej miny to sie boję najbardziej - jak zamilknę = Pan płytkarz mnie zabił i jestem w szpitalu,
    wersja lekka pozbierał swoje zabawki i zostawił mnie i leże na zawał też w szpitalu
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Ewus
    Mea słońce wszystkiego najlepszego i oby Ci ta budowa nie przysparzała nerwów i obyś szybko zamieszkała w nowym domku.

    P/s Trzymajcie kciuki, i macie rację tej miny to sie boję najbardziej - jak zamilknę = Pan płytkarz mnie zabił i jestem w szpitalu,
    wersja lekka pozbierał swoje zabawki i zostawił mnie i leże na zawał też w szpitalu
    trzymamy kciuki ...
  6. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    mea - wszystkiego naj.... a w szczególności zdrowego kolana
  7. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Ewa biorac pod uwagę Twój urok osobisty to myslę, że nie będzie żadnego problemu
  8. STALID SYMPATYK FORUM (min. 10)
    STALID Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 43
    Sprzedam 20 worków 27,5 kg gładzi Franspol GS-1 dosyć tanio, żeby mi nie leżało.
  9. mariuszkotula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariuszkotula Zarejestrowany: 02.03.2011 Posty: 85
    Cytat Napisał Ewus
    Mea słońce wszystkiego najlepszego i oby Ci ta budowa nie przysparzała nerwów i obyś szybko zamieszkała w nowym domku.

    P/s Trzymajcie kciuki, i macie rację tej miny to sie boję najbardziej - jak zamilknę = Pan płytkarz mnie zabił i jestem w szpitalu,
    wersja lekka pozbierał swoje zabawki i zostawił mnie i leże na zawał też w szpitalu
    Gdyby ten płytkarz okazał się niewypałem to jestem w stanie z ręką na sercu zaproponować prawie profesjonalistę (taki semisyntetik) facet robi bardzo dokładnie jest przyzwoity z ceną (zeszły rok płaciłem 35 za podst.płytkę) dba o szczegóły współpracuje z inwestorem ,jest szalenie wymagający co do inwestora i siebie. Jak w zeszłym roku mi płytkował cały dom to naprawdę nie musiałem o nic się martwic bo wiedziałem że fuszerki nie odstawi straszne miał wymagania(np. jak miałem kupic na jutro kolanko a kupiłem za 2 dni to prawie ze mną nie gadał) ale dzięki temu teraz mam wszystkio tip top . podliczenie roboty też było perfekt żadnych niewiadomych coś pięknego. Facet był prostym człowiekiem ale w płytkowaniu naprawdę był tip top
  10. mariuszkotula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariuszkotula Zarejestrowany: 02.03.2011 Posty: 85
    Cytat Napisał Daga&Adam
    koro napisales wzor, to znaczy ze chciales go poddac naszej ocenie. A ja mam jakies takie nieodparte wrazenie ze pomyliles sobie wzory na pole i obwod kola bo w tym drugim jest *2 Ale dobra, juz sie nie czepiam
    Wiesz co studia elektrotechniczne skończyłem 9 lat temu więc trochę zapomniałem się w tych <>^^ czy podobne ale podstawy matmy to na dost. umiałem moim zdaniem jak ty nie potrafisz zrozumieć wzoru
    3,14 *1/2*2*200 to znaczy że skończyłaś nie studia tylko" fiku miku" no i fakt faktem niech udzieli ci porady mąż ,trzeba kompletnie być zmęczonym dniem żeby nie zrozumieć że 1/2*2 to promień równy jedynce 1 czyli nie wpisałem 1 podniesionej do kwadratu bo tak nikt na świecie nie robi BO JEDYNKA DO KWADRATU TO PO PROSTU JEDEN PANI MGR., a przechwalanie się mężem mgr inż.matmy to nie na miejscu. Moja żona jest lekarzem a ja nigdy nie wykorzystuję okazji żeby się tym przechwalać a STUDIOWAŁA 10 LAT LICZĄC SPECJALIZACJĘ, mój stary znajomy w latach 80 tych zrobił mgr matematyki potem zrobił inż. budownictwa a potem w latach współczesnych inż .elektrotechniki i z tym gościem mogę iść na piwko pogadać o laskach pożartować i jest super POMIMO ŻE MA 55 LAT nigdy facet by mnie nie upokorzył w ten sposób jak ty. Trzeba być mgr inż matmy żeby się tu wypowiadać.
  11. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    najbardziej mnie bawi jak ktos usiluje wytlumaczyc komus cos czego sam nie rozumie i nie pije do matematyki tylko do czytania ze zrozumieniem

    a tak btw

    Daga&Adam to w 99,9% /jesli nie w 100%/ Adam !!
  12. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mariuszkotula
    Wiesz co studia elektrotechniczne skończyłem 9 lat temu więc trochę zapomniałem się w tych <>^^ czy podobne ale podstawy matmy to na dost. umiałem moim zdaniem jak ty nie potrafisz zrozumieć wzoru
    3,14 *1/2*2*200 to znaczy że skończyłaś nie studia tylko" fiku miku" no i fakt faktem niech udzieli ci porady mąż ,trzeba kompletnie być zmęczonym dniem żeby nie zrozumieć że 1/2*2 to promień równy jedynce 1 czyli nie wpisałem 1 podniesionej do kwadratu bo tak nikt na świecie nie robi BO JEDYNKA DO KWADRATU TO PO PROSTU JEDEN PANI MGR.,
    Adam z tej strony wiec nie pani ;] Jezeli tak to tym bardziej wzor jest z czapy wziety bo jezeli nie wpisales symbolu potegi do kwadratu to powinno zostac 3,14 * 1 * 200, wiec dziw w postaci "/2*2" jest kompletnie nieprawidlowy

    Cytat Napisał mariuszkotula
    a przechwalanie się mężem mgr inż.matmy to nie na miejscu. Moja żona jest lekarzem a ja nigdy nie wykorzystuję okazji żeby się tym przechwalać a STUDIOWAŁA 10 LAT LICZĄC SPECJALIZACJĘ, mój stary znajomy w latach 80 tych zrobił mgr matematyki potem zrobił inż. budownictwa a potem w latach współczesnych inż .elektrotechniki i z tym gościem mogę iść na piwko pogadać o laskach pożartować i jest super POMIMO ŻE MA 55 LAT nigdy facet by mnie nie upokorzył w ten sposób jak ty. Trzeba być mgr inż matmy żeby się tu wypowiadać.
    Wyluzuj kolego bo Ci zylka peknie i beda nici z budowania !
  13. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    O ludzie,ale się uśmiałam.Czytanie ze zrozumieniem się kłania Panie Mariuszu.Chyba trzeba iść na to piwko z 55-letnim MGR.....
    Adam chyba musisz jednak zmienić ten nick,wiesz ja jestem za tym kalkulatorem.
    Jak Was czytam to zaraz mi się przypominają dyskusje kilka stron wcześniej z "moim ulubionym" użytkownikiem tego wątku. Ale jaja....
    Mea kobitko najlepszego,dużo zdrówka,miłości i cierpliwości do budowlańców!!!
  14. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    O ludzie,ale się uśmiałam.Czytanie ze zrozumieniem się kłania Panie Mariuszu.Chyba trzeba iść na to piwko z 55-letnim MGR.....
    Adam chyba musisz jednak zmienić ten nick,wiesz ja jestem za tym kalkulatorem.


    Swoja szosa Mariusz - jezeli wytkniecie jakiegos bledu to dla Ciebie takie wielkie upokorzenie ze az sie zagotowales to slabe masz nerwy
  15. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    heja,
    wczesniej pytalem o brukowcow, nie macie juz jakis namiarow? Potrzebowalbym kogos sprawdzonego, polecanego.
  16. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał dzogurt
    heja,
    wczesniej pytalem o brukowcow, nie macie juz jakis namiarow? Potrzebowalbym kogos sprawdzonego, polecanego.
    Probuj pod tym numerem: 790 282 343. Bardzo fajny gosc ktory nie powinien zedrzec za wiele, a robi swietnie. Pare razy z nim wspolpracowalismy (kopareczka) i efekty jego pracy byly swietne. Szczegolnie kostka granitowa.. miodzio Niestety nawet nie pamietam jak ma na imie
  17. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    mea sto lat i jak najszybszego wprowadzenia się do nowego domku

    BTW, w niedzielę wybraliśmy się do IKEI i wiecie co - ten sklep nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Wiem, wiem niedziela, tłumy i wogóle ale jakoś wolę mniejsze sklepiki, gdzie można na spokojnie wszystko pooglądać, dotknąć, porozmawiać ze sprzedawcą - a tutaj - pośpiech, bo już idą następni, tłok, wszyscy zabiegania, zajęci...jakiś taki balagan, zero ladu i składu...eee to nie dla mnie...ale to tylko takie moje wrażenia, spostrzeżenia...przyszłam się do Was wyżalić...
  18. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał madzia11mk
    jakiś taki balagan, zero ladu i składu...eee to nie dla mnie...ale to tylko takie moje wrażenia, spostrzeżenia...przyszłam się do Was wyżalić...
    Eee ikea i zero ladu i skladu ? A szlas zgodnie ze strzalkami ? Patrzylas na "mapke" ? Pierwszy raz w Ikei ? Ja za pierwszym razem tez nie zajarzylem ze trzeba chodzic zgodnie ze strzalkami i kierunkiem, inaczej faktycznie moze sie wydawac ze tam chaos lekki jest, a tam wszystko uporzadkowane wedlug dzialow i kategorii

    BTW. Blizej o polowe i taniej jest jechac do Ostravy!
  19. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Eee ikea i zero ladu i skladu ? A szlas zgodnie ze strzalkami ? Patrzylas na "mapke" ?
    Pierwszy raz w IKEi ale znam zasady poruszania się po takich sklepach - mapkę obejrzałam, nawet wziełam ze sobą, na strzałki też spoglądaliśmy, ale to nie sklep dla mnie...może gdybym szła za czymś konkretnym, ale my chcieliśmy tylko pooglądać i jedyne co rzeczywiście pooglądaliśmy to były kuchnie...

    Nie, mi się tam nie podoba i już
  20. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    mea ---> spóźnione ale szczere ---> STO LAT

    http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0
Pokaż wyniki od 14161 do 14180 z 34093