dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Sarnaaa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarnaaa Zarejestrowany: 20.03.2007 Posty: 53
    witajcie kochani,ja po takiej przerwie ,ale nie mieliśmy neta no i ogólnie same zawirowania wiosna za oknem, mi już 2 miesiące zostało i dzidzia będzie z nami Na budowie na razie same przygotowania ,w połowie marca ma wejść murarz,teraz szukam taniego tartaku (na wodzisławskiej jest na skrzyżowaniu),ale nie wiem czy tam drewno w dobrym stanie.W ogóle to zastanawiamy się czy nie zrobić stropodachu tradycyjnego bo żelaza mamy sporo. No i gotówki nie za dużo...Pozdrawiam Was serdecznie!!!! muszę teraz nadrobić zaległości
  2. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    to piejar będzie coś wiedzieć,
    bo do Piekar gonić auto po 1,5 tony to raczej się nie opłaca
  3. daggulka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    daggulka Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 15932
    no własnie...napisze mu na priv albo na maila...ostatnio go tu wcale nie widać
    dzięki, jamles
  4. sycz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sycz Zarejestrowany: 05.02.2007 Posty: 40
    Witajcie. zaczynam za pare tygodni budowe i potrzebuje waszej pomocy bo kasy jak prawie każdy nie mam za duzo i szukam gdzie jest najtaniej. A wiec pomózcie mi gdzie najtaniej w naszej okolicy lub wokół można znaleść pustaki ceramiczne (a może taniej by było zamiast porothermu budowa w ytongu?), stal , cement, stropy gestożebrowe oraz gdzie najtaniej dostać okna oraz dzrwi a także gdie najtaniej dostac elementy na dach czy wieżbe ,dachówka itp.? Pozdrawiam i naprawdę na was liczę bo widzę tutaj pełno ludzi którzy się budują lub sie niedawno wybudowali więc będą w temacie.
  5. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    Cytat Napisał daggulka
    no własnie...napisze mu na priv albo na maila...ostatnio go tu wcale nie widać
    dzięki, jamles
    chyba dostoł flaszka od Sebo
  6. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    Cytat Napisał sycz
    Witajcie. zaczynam za pare tygodni budowe i potrzebuje waszej pomocy bo kasy jak prawie każdy nie mam za duzo i szukam gdzie jest najtaniej. A wiec pomózcie mi gdzie najtaniej w naszej okolicy lub wokół można znaleść pustaki ceramiczne (a może taniej by było zamiast porothermu budowa w ytongu?), stal , cement, stropy gestożebrowe oraz gdzie najtaniej dostać okna oraz dzrwi a także gdie najtaniej dostac elementy na dach czy wieżbe ,dachówka itp.? Pozdrawiam i naprawdę na was liczę bo widzę tutaj pełno ludzi którzy się budują lub sie niedawno wybudowali więc będą w temacie.
    daj do wyceny do Budozbytu, Lubaru to w Rybniku, Buster, Sagapol ww Gliwicach,
    dachówka to jeszcze Budman w Gliwicach,
    stal w Rybniku -Tesko, Metallco w Żernicy
    w Pilchowicach jest Dach Decker ( albo Ciupke)
  7. Graszka1970 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Graszka1970 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 418
    Co do nocy oby tylko tak było Co 3h butla i spokojny sen jedno przewijanko i OK.

    Najpiękniejszy to był dzisiejszy ranek 6:00 wstaje do pracy patrzę na niego a on sobie leży i "podziwia" świat tymi swoimi cudownymi oczętami

    Wtedy stwierdziłem że moje serce jest jego i niech robi z nim co chce.

    Nie wiem czy wszyscy tak przeżywają - ale te kilka dni sprawiły że chce się żyć, skrzydła rosną u ramion, problemy stają się taaakiiieee malutkie, a życie nabiera prawdziwego sensu. Nie bardzo wiem jak mam jeszcze przekazać Wam to uczucie - zaprawdę wielu z Was wie o czym mówię - ale tym którzy jeszcze nie próbowali - serdecznie plecam

    A imię - było problemem - ale przyszło samo w dniu narodzin - Filip

    Ze słonecznymi pozdrowieniami

    Sebastian
    pięknie to napisałeś Sebo.....po takich pięknych słowach aż serce się raduje i każdy zrozumiał co chciałeś nam przekazać

    Pozdrowienia dla Dzielnej Żoneczki i Filipa
  8. Sarnaaa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarnaaa Zarejestrowany: 20.03.2007 Posty: 53
    moje gratulacje!!!!!
  9. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Sebo gratulachy!!
    pozdrowienia z Rużomboroka
  10. lee28 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lee28 Zarejestrowany: 29.04.2007 Posty: 468
    Cytat Napisał sycz
    Witajcie. zaczynam za pare tygodni budowe i potrzebuje waszej pomocy bo kasy jak prawie każdy nie mam za duzo i szukam gdzie jest najtaniej. A wiec pomózcie mi gdzie najtaniej w naszej okolicy lub wokół można znaleść pustaki ceramiczne (a może taniej by było zamiast porothermu budowa w ytongu?), stal , cement, stropy gestożebrowe oraz gdzie najtaniej dostać okna oraz dzrwi a także gdie najtaniej dostac elementy na dach czy wieżbe ,dachówka itp.? Pozdrawiam i naprawdę na was liczę bo widzę tutaj pełno ludzi którzy się budują lub sie niedawno wybudowali więc będą w temacie.
    Ja maxy kupowałem rok temu w Sagapolu w Gliwicach, mieli najtaniej, taniej niż lubar, budozbyt, handlobud.
  11. lee28 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lee28 Zarejestrowany: 29.04.2007 Posty: 468
    Cytat Napisał Sarnaaa
    witajcie kochani,ja po takiej przerwie ,ale nie mieliśmy neta no i ogólnie same zawirowania wiosna za oknem, mi już 2 miesiące zostało i dzidzia będzie z nami Na budowie na razie same przygotowania ,w połowie marca ma wejść murarz,teraz szukam taniego tartaku (na wodzisławskiej jest na skrzyżowaniu),ale nie wiem czy tam drewno w dobrym stanie.W ogóle to zastanawiamy się czy nie zrobić stropodachu tradycyjnego bo żelaza mamy sporo. No i gotówki nie za dużo...Pozdrawiam Was serdecznie!!!! muszę teraz nadrobić zaległości
    Drewna nie kupuj na skrzyżowaniu, lekko tam, a właściwie mocno kantują jak nie przypilnujesz. Przykład, na stropy kupiłem 5 kubików desek szalunkowych, nie ładowałem sam, tylko kupiłem i kazałem przywieźć, po zrobieniu dwóch stropów, jak sprzedawałem deski znajomemu zrobiło sie z tego 2 kubiki (sam ładowałem i mierzyłem). Wiem straty, ale nie liczę że było więcej niż 1kubik strat, murarz bardzo deski oszczędzał. Zresztą, stropy miały po około 90m2.
    Drewno na wieźbę kupowałem w tartaku w czyżowicach, dobre ceny i jakość.
  12. stiff STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stiff Zarejestrowany: 06.06.2005 Posty: 399
    Witam.Robił ktoś schody samonosne drewniane ?Można jakieś namiary.
  13. lee28 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lee28 Zarejestrowany: 29.04.2007 Posty: 468
    Cytat Napisał stiff
    Witam.Robił ktoś schody samonosne drewniane ?Można jakieś namiary.
    Ja robiłem,znaczy mam zamówione i będą sie robiły za 2-3 miesiące. Jeśli chcesz to moge dać namiar na gościa ale jest z Rybnika. Jak co to pisz na priv.
  14. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    - Ja cię stresuję, kur..?! Uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach!
    - Ta, krew, od razu...
    Czy to Misiek Koterski i odmień "to be" z "Dnia świra"?
  15. stiff STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stiff Zarejestrowany: 06.06.2005 Posty: 399
    Cytat Napisał piejar
    - Ja cię stresuję, kur..?! Uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach!
    - Ta, krew, od razu...
    Czy to Misiek Koterski i odmień "to be" z "Dnia świra"?
    Dokładnie
  16. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał stiff
    Cytat Napisał piejar
    - Ja cię stresuję, kur..?! Uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach!
    - Ta, krew, od razu...
    Czy to Misiek Koterski i odmień "to be" z "Dnia świra"?
    Dokładnie
    "to be ku...wa or not to be"
    film jest the beścior
  17. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    Cytat Napisał Ewelinka
    ...
    film jest the beścior
    Taaa... i nawet wiem dlaczego go lubię
  18. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał piejar
    Cytat Napisał Ewelinka
    ...
    film jest the beścior
    Taaa... i nawet wiem dlaczego go lubię
    bo jest zajefajny?
  19. KiR FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KiR Zarejestrowany: 03.11.2007 Posty: 205
    Cytat Napisał piejar
    Gdzieś po północy dostołech od Sebo SMS-a że już mo synka.
    Niech mu karlus rośnie zdrowo
    Seba wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Spóźnione, ale jakoś dawno mnie tu nie było.
  20. sebo8877 Lider FORUM (min. 2800)
    sebo8877 Zarejestrowany: 03.11.2005 Posty: 4324
    KiR - dzięki ślicznie za życzonka

    Sebo8877
Pokaż wyniki od 4221 do 4240 z 34093