dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Queene a kiedy brałaś kredyt w ING??My też mamy z jakiejś promocji,ale nie pamiętam dokładnie czy prowizja czy marża.Generalnie na działkę też mieliśmy w ING i byłam zadowolona z profesjonalnej obsługi,spłaciliśmy przed czasem dużo i tyle.
    Ewuś z ust mi to wyjęłaś,że jest jeden taki samochód,do którego nie trzeba dokładać.....służbowy.I w temacie samochodów więcej się nie wypowiem,bo właśnie tym darmowym jeżdzę,ale dyskusja bardzo interesująca.

    Arturo proszę cię nie pisz,że nie chcesz wprowadzać złej atmosfery na tym forum,bo już dawno ją wprowadziłeś.Jak potrzebujesz komuś ubliżać to proponuję bar piwny.I szkoda to jest wielka,że tutaj bywasz.
  2. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Arturo proszę cię nie pisz,że nie chcesz wprowadzać złej atmosfery na tym forum,bo już dawno ją wprowadziłeś.Jak potrzebujesz komuś ubliżać to proponuję bar piwny.I szkoda to jest wielka,że tutaj bywasz.
    Nie pisz nigdy czegoś,czego nie jesteś pewna lub coś na czym się nie znasz lub nie masz pojecia o tym....bo to świadczy tylko o Tobie.
    Skończyłem temat...
    A jako,że jestem pamiętliwy to tą tabelkę przypomnę Ci jak już będziesz ogrzewała domek,no chyba,że będzie już nowa "moja"
    https://spreadsheets.google.com/ccc?...CPXvw_YC#gid=0
  3. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Pisać to ja mogę tutaj co chcę,ty nie musisz tego czytać.Ciekawe co tak cię interesowało w moim profilu?Oczywiście góro tego forum ty za to się znasz na WSZYSTKIM doskonale!!!
  4. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    a propos piwa, baru i na rozluznienie posladow bo sie za fest spinacie i cos wesolego na dobranoc:
    Czy w piwie obecne są żeńskie hormony?

    Kiedyś pewien górnik przekonywał kolegów, że w piwie są żeńskie hormony. No, to postanowiliśmy sprawdzić tę informację. Zaszliśmy do gospody i każdy wypił po 10 piw. Pod koniec dziesiątego stwierdziliśmy, że:

    - Przybraliśmy na wadze.
    - Gadaliśmy zupełnie bez sensu.
    - Straciliśmy zdolność logicznego myślenia.
    - Nie udawało nam się przyznać do błędu, choć było jasne, że go popełniliśmy.
    - Każdy z nas wmawiał drugiemu, że jest centrum wszechświata.
    - Odczuwaliśmy bóle głowy i brak apetytu na seks.
    - Straciliśmy zupełnie kontrolę nad naszymi emocjami.
    - Trzymaliśmy się bez przerwy za ręce.
    - Co dziesięć minut musieliśmy chodzić do toalety i to wszyscy razem.
  5. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Gabrysiu kredyt brałam we wrześniu ub.r. Po analizie wyszło że lepiej bez prowizji - chcę szybciej spłącić kredyt i wtedy lepiej podarować sobie prowizję a marża została

    a jeszcze sie pochwale ze już dostałam z veluxa zwrot za okna z tej ich promocji, szybciutko to poszło i 200 "nazad"
  6. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Maciek Maciek...a kto Cię przykrył jak się po przyjściu walnąłeś na łóżko? ...kto podał Ci rano coś na ból głowy ?.....pewnie koledzy ?
    ale to wyjaśnia dlaczego mężczyźni tak lubią piwo...poczuć się kobietą...bezcenne
  7. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Maciek za poprawę humoru na noc masz u mnie piwo (z tymi żeńskimi hormonami)!
    Pati fajnie tak dostać kaskę nie?? Gratulacje! Ja najbliższej której się spodziewam to za odliczenie VAT,chociaż ciekawa jestem czy nas będą wzywać,bo jak mąż oddawał to pani zapowiedziała,że "i ta pewnie będziecie państwo wzywani do wyjaśnienia"cokolwiek by to miało znaczyć.
  8. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ja oddałam rozliczenie 22.12.
    i czekam do czego się przy............czepią
  9. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    Maciek Maciek...a kto Cię przykrył jak się po przyjściu walnąłeś na łóżko? ...kto podał Ci rano coś na ból głowy ?.....pewnie koledzy ?
    ale to wyjaśnia dlaczego mężczyźni tak lubią piwo...poczuć się kobietą...bezcenne
    brawooooo ...
  10. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    czy tak mowia ludzie pracujacy na kopalni ?! popraw sie!

    na forum jest fajnie bo nie znam sie ani na budownictwie ani na samochodach a tu rozmawiam jak rowny z rownym i robie wrazenie fachowca ;d
    a co mialo byc ?? "ciulosz!!" ??
    pamietaj ze ja jestem "slazakiem nabytym" wiec dopiero sie ucze!!
  11. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał queene
    ja oddałam rozliczenie 22.12.
    i czekam do czego się przy............czepią
    My oddaliśmy 30.12 i też czekamy...Pani zapowiedziała że może to potrwać 4 miesiące
  12. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    No, mógłby się ten Urząd pospieszyć. Taki przypływ gotówki teraz byłby jak znalazł Ja nie pamiętam kiedy oddaliśmy, ale będzie już ponad miesiąc i echo.
  13. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    kurde a ja nie rozliczylam w ubieglym roku ... rozlicze za caly SSZ
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    hehe jak sie jeszcze teraz zacznie skladanie pitow rocznych to juz wogole te papiery pojda w odstawke!!

    ja chce sie rozliczyc szybko to przynajmniej zwrot z pita dostane wczesniej niz w lipcu !!! ciekawe czy w tym roku bedzie za co na wakacje pojechac !! mamy taka umowe zejak dostaniemy zwrot z pita to dokladamy do wakacji /ostatnie 2-3 lata doplacalam niestety ;( ale teraz dziecko jest wiec jest szansa!!/
  15. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Cytat Napisał adiqq
    witajcie...
    ja za zeszły rok oddawałem w marcu i dostałem równo a nawet trochę pozniej niż za 6 miesięcy...teraz dałem już do policzenia, za 2 tygodnie planuję złożyć...niestety na szybko zwrot nie ma za bardzo co liczyć....swoje trzeba odczekać...
    Oj, to chyba nie jest reguła. Jak dwa lata temu rozliczałam za remont mieszkania to zwrot był szybko.
  16. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    To oczywiste. Jak zaczną się rozliczenia roczne to po ptokach. Sporo z nas złożyła wniosek jeszcze w zeszłym roku więc liczymy na szybki zwrot Tak co się nie przeliczymy
  17. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    a ja naiwna myślałam że mają na to 3 miesiące...czemu tak myślałam ? skądś to musiałam wziąć ...
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    a ja naiwna myślałam że mają na to 3 miesiące...czemu tak myślałam ? skądś to musiałam wziąć ...
    przy rocznych pitach jest okreslony czas ... i chyba tylko przy tych ...
  19. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    Maciek Maciek...a kto Cię przykrył jak się po przyjściu walnąłeś na łóżko? ...kto podał Ci rano coś na ból głowy ?.....pewnie koledzy ?
    ale to wyjaśnia dlaczego mężczyźni tak lubią piwo...poczuć się kobietą...bezcenne
    po sylwestrze nie wiem czemu moja poduszka lezala w ubikacji i kto tak wspanialomyslny ja tam zaniosl i w jakim celu<co?>
    co do pitow to wczesniej US mial 6 miesiecy teraz 4 miesiace, nie wiem tylko czy jak np. po 3 miesiacach trzeba sie udac w celu korekty czy dalej czas mierzony jest od pierwszego zlozenia czy kolejne 4 miesiace od dnia zlozenia korekty?
  20. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    wiesz jak to przeczytalam to chcialam tylko napisac "pierdolisz" ... ale pewnie mnei ocenzuruja ...
    Kiedy to prawda
    pozdr.
Pokaż wyniki od 11561 do 11580 z 34093