dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    też jestem praktycznie nonstop...ale jakoś odechciało mi sie odzywać
    ale sledze wątek więc nic mnie nie ominie
  2. irb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    irb Zarejestrowany: 29.05.2010 Posty: 229
    Jestem jestem
  3. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Cytat Napisał irb
    Jestem jestem
    I ja, i ja też

    Znowu mnie naszły wątpliwości odnośnie waluty kredytu. Znowu szala przelewa się na strone euro. Podwyżka stóp i planowane kolejne jakoś skutecznie odciągają mnie od kredytu złotówkowego.
  4. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
  5. jamaju DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jamaju Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 504
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Kurcze ja Ci powiem odnosnie drzwi zewnetrznych, ze popelnilem wielki blad. Kupilem drzwi CALa o takie:



    Tyle ze kolor orzech. Wszystko full wypas - drzwi debowe, zamki antywlamaniowe, super uszczelki i tak dalej.. Tylko kolor mi sie nie podobal bo byl za ciemny. Teraz sie juz jakos obyl i nawet mi sie podoba Aaaaale zaplacilem za nie jakos ok. 6k pln !! I jak teraz sobie na spokojnie mysle - to byl najbardziej nieudany zakup na calej budowie i przy wykanczaniu domu. Drugi raz kupilbym porzadne antywlamaniowe stalowe i ocieplane drzwi za 2-3k pln i juz CAL niby robi drzwi z wyzszej polki, pierwsza liga taka.. Ale zaluje - szczegolnie jak moj pies chcac isc na spacer rzuca sie na nie z pazurami (juz go tego oduczam z dobrym skutkiem).
    pozdr.
    Kupilem takie same drzwi tyle że sosonowe i niestety sie wypaczyły Będziemy skladać reklamację.

    A z innej beczki. Nie wiem czy już wiecie ale 13 czerwca na rybnickim stadionie bedzie koncert Bryana adamsa!

    mea mnie wyprzedziła Ja się wybieram
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    szynka co do drzwi to u mnie "wybor" podyktowany jest brakiem wyboru !! po prostu projektant zaprojektowal mi drzwi wyzsze niz standardy !! sa 2,30 wysokie a standardowe sa do 2,1 !! obnizyc nie dam rady bo nadproze jest rowne z oknem a okna juz mam zamowione!! i poza tym mniejsze drzwi na tej ogromnej scianie beda wygladaly jak wejscie dla krasnoludkow !!
  7. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    ponoc sprzedaz biletow od jutra!!

    dobra dobija 14 ... pakuje sie do "domu" czyli smigam zaplacic za beton, odwiedzic handlobud a na koniec do kosmetyczki .. wszak slynne juz na cala kopalnie "czerwone paznokcie pani geolog" trzeba utrzymac w ładzie i skladzie
  8. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał agusia_x
    I ja, i ja też

    Znowu mnie naszły wątpliwości odnośnie waluty kredytu. Znowu szala przelewa się na strone euro. Podwyżka stóp i planowane kolejne jakoś skutecznie odciągają mnie od kredytu złotówkowego.
    Stopy poszly o 0,25 pkt procentowego wiec tyle, co nic Nie wiadomo jaki to wogole bedzie mialo wplyw na WIBOR

    Ja bym sie bardziej obawial tego, co RPP ma na mysli piszac, ze nalezy zaostrzyc dostep do kredytow walutowych dla "Kowalskich". Czy przypadkiem nie oznacza to, ze sa one bardziej ryzykowne ?

    Ktos tu pisal o kredycie na 300 tys w EURO na 30 lat z rata 1410 pln. Ja mam dokladnie taka rate przy kredycie 280 tys pln w zlotowkach! Jezeli masz bardzo dobra zdolnosc kredytowa to uderzaj do swojego banku i negocjuj. Banki nie sa znowu takie sztywne - jest tam zawsze osoba decyzyjna, ktora potrafi "zrobic dobrze", szczegolnie jak osoba jest klientem banku od dawna, nie ma problemow w BIKu, ma dobra zdolnosc kredytowa - na takich klientach bankom zalezy i sa sklonne obnizyc marze. U mnie musielismy sie nawet na male oszustwo szarpnac bo oficjalnie bank nie mogl zejsc ponizej marzy 1%. Ale mial podpisane umowy z kilkoma posrednikami (typu expander) i umowa zostala przygotowana tak, jakby byla zalatwiana przez takiego wlasnie posrednika. Dzieki temu mam ekstra niska marze 0,7%. Zalatwial to dyrektor oddzialu. I zeby nie bylo - nie bralem kredytu w zadnym podejrzanym banku tylko w PEKAO SA, a uwierzcie, ze szycha ze mnie zadna (ale korzystam z pozytywnym skutkiem z uslug tego banku od 10-ciu lat!).

    Wiec.. Negocjowac!!!!
    pozdr.
  9. irb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    irb Zarejestrowany: 29.05.2010 Posty: 229
    oooooooo Bryan Adams w Rybniku super !!!!!
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ja czytałam niedawno ze Robbie Williams tez tam miał wystepowac a tu prosze...Bryan Adams nieźle
  11. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Mea to nie musisz jechać tak daleko do Pana Karola tych pięknych drzwi oglądać,przyjedź do mnie.
    Wstępnie chciałam takie same jak Adam,tylko naczytałam się samych dobrych rzeczy o panu Karolu i się zdecydowaliśmy.
  12. irb FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    irb Zarejestrowany: 29.05.2010 Posty: 229
    Ej ludziki popisz ta co fajnego jak tam Mea ba budowie i reszta? Mom dzisiaj kiepski dzień
  13. agucha77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agucha77 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 297
    Witam,
    napiszcie dobrzy ludzie, u kogo warto zamówić postawienie kominka (z obudową nowoczesną)? Ile trzeba za takie coś zapłacić w dzisiejszych czasach?

    Pozdrawiam
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Mea to nie musisz jechać tak daleko do Pana Karola tych pięknych drzwi oglądać,przyjedź do mnie.
    Wstępnie chciałam takie same jak Adam,tylko naczytałam się samych dobrych rzeczy o panu Karolu i się zdecydowaliśmy.
    do ciebie przyjade poogladac na gotowo
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał irb
    Ej ludziki popisz ta co fajnego jak tam Mea ba budowie i reszta? Mom dzisiaj kiepski dzień
    uszy do gory ... bedzie gorzej !!
  16. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał agucha77
    Witam,
    napiszcie dobrzy ludzie, u kogo warto zamówić postawienie kominka (z obudową nowoczesną)? Ile trzeba za takie coś zapłacić w dzisiejszych czasach?

    Pozdrawiam
    zamow u szynki /Adama/ on ma taki kominek co nawet mi sie podoba a to trudna sztuka do osiagniecia a stawial sam !!
  17. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał agucha77
    Witam,
    napiszcie dobrzy ludzie, u kogo warto zamówić postawienie kominka (z obudową nowoczesną)? Ile trzeba za takie coś zapłacić w dzisiejszych czasach?



    Jak Ci sie podoba to tu masz zestawienie materialow z cenami:

    Material (marmur) -> 1700 pln, stal do zrobienia konstrukcji -> ok 100 pln, profile i plyty kg - nie wiem ale pewnie z 100-200 pln. Pozyczenie spawarki od kumpla (i duzo elektrod - pierwszy raz spawalem -> czteropak tyskiego. Plytki (czarne przed kominkiem 60x60 - kupione w leroyu) - 120 pln.

    Robocizna - wlasna. 4 dni. Ale daloby sie zrobic w dwa, bo robilem popoludniu i baaaaaaardzo sie z tym szczypalem (pozatym jak pisalem - pierwszy raz w zyciu spawalem i trzeba bylo czesto oczom dawac odpoczywac

    Teraz mam jeszcze fajne dwa LEDowe spoty z gory skierowane w dol, fajnie to wyglada, moze cykne fotke hmm

    I oto fotka:



    pozdr.
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał irb
    Ej ludziki popisz ta co fajnego jak tam Mea ba budowie i reszta? Mom dzisiaj kiepski dzień
    a ja tydzień ....trzeba gdzieś wyrwać...się...
  19. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    a ja tydzień ....trzeba gdzieś wyrwać...się...
    uszy do gory !! zaczynamy nowy dzien a co szczesliwsi - jak ja - zaczynaja nowy weekend !!
  20. adi1964 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adi1964 Zarejestrowany: 13.12.2010 Posty: 85
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Mea to nie musisz jechać tak daleko do Pana Karola tych pięknych drzwi oglądać,przyjedź do mnie.
    Wstępnie chciałam takie same jak Adam,tylko naczytałam się samych dobrych rzeczy o panu Karolu i się zdecydowaliśmy.
    Gabrysiu mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcie drzwi na forum
Pokaż wyniki od 12241 do 12260 z 34093