dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    ... a co do pieniedzy to jeszcze miesiac i wszyscy co w grudniu rozliczali roznice w vacie powinni miec tez na koncie ;d
    tak jak godosz .... czekomy....
  2. agucha77 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agucha77 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 297
    Co do Ikei: ja lubię bardzo, choć rzeczywiście w weekend przerąbane. Ja mogę w tygodniu, mieszkamy blisko.
    Najlepsze jest to, że można dzieci zostawić w bawialni, a samemu połazić, wszystkiego dotknąć, wszędzie zajrzeć. Niektóre rozwiązania są świetne, pomysły dobre, można się zainspirować. Jedzenie też całkiem, całkiem, choć ja nie kupuję hot dogów, wolę łososia z brokułami
  3. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał preem82
    tak jak godosz .... czekomy....
    no to jo tysz czekom...
  4. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    a co do pieniedzy to jeszcze miesiac i wszyscy co w grudniu rozliczali roznice w vacie powinni miec tez na koncie ;d
    Ja oddałam wniosek jakoś na początku grudnia, a pieniążki wpłynęły na konto w zeszłym tygodniu Także nic tylko spoglądać na saldo, lada chwila się pojawią.
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    jade dzis ostatecznie "odebrac dach"
    ech nareszcie!!

    edit
    a mialo byc tak pieknie ...
    na sam koniec braklo tasmy kalenicowej i gasiorow


    UWAGA WSZYSCY ZAMAWIAJACY DACHY W HANDLOBUDZIE

    wychodzi taniej jak robia oferte ale obowiazkowo wszystko trzeba przejrzec z dekarzem bo ja dokupilam materialow za przeszlo 3000 !!tak wspaniale licza ...
  6. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Wydaje mi się, że to nie jedynie Handlobud, a większość hurtowni ma problem z liczeniem materiału. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest liczenie samemu lub przez wykonawcę. Mi materiał na dach policzyli fachowcy. Oni się będą martwić jak im braknie
  7. Lisek_77 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Lisek_77 Zarejestrowany: 29.01.2010 Posty: 322
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Na szpilkach jest przesrane - to fakt. Nie zebym chodzil ale tak slyszalem Na sam chodnik mozesz jednak uzyc kostki granitowej szlifowanej. Wyglada rownie pieknie (jak nie piekniej) i nog sie nie lamie, z tym ze jest cholernie droga
    A po ile wychodzi ta szlifowana, bom właśnie ciekaw ?
  8. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    mnie w Handlobudzie przeliczyli zostało mi troche dachówek, te droższe elementy były akurat, tylko rynien i uchwytów brakło

    powiedzcie mi jak wygląda sprawa z podłączeniem sie do kanalizy, mam studzienke w drodze tylko że ona nie ma takiej odnogi w moją strone ...czytałam na stronie wodociągów - piszą że trzeba im jakies wykopy przygotować - napisze mi to ktoś po ludzku ? zlecaliscie przyłączenie wodociągom czy innej firmie - sąsiad wiem ze wynajął inną firme bo taniej, jak to finansowo wychodzi ? tego sąsiada też oczywiście podpytam tylko jego nie ma jak ja jestem na budowie :/
  9. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    studzienke mam w drodze przed domem, jakis metr od granicy działki, tylko w tej studzience jak pisałam - nie ma tej odnogi w moją stronę....ale to chyba nie mój problem ? czyli rozumiem że ja robie wykop od domu do granicy działki ? a potem ten 1m robią oni ? a nie dają studzienki na działce ?
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ok podjade tam dZis bo mam po drodze, dzieki
  11. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał mea
    UWAGA WSZYSCY ZAMAWIAJACY DACHY W HANDLOBUDZIE
    wychodzi taniej jak robia oferte ale obowiazkowo wszystko trzeba przejrzec z dekarzem bo ja dokupilam materialow za przeszlo 3000 !!tak wspaniale licza ...
    Hehe u mnie Budozbyt walnął się o 30%... nie policzyli wogóle daszku nad kawałkiem domu nad parterem (garaż) a tylko główny nad piętrem. Dobrze, że na podstawie tej wyceny nie wybrałem droższej dachówki bo tak mało wychodziło...
  12. viperolo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    viperolo Zarejestrowany: 20.05.2009 Posty: 267
    NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA FORUMOWYCH KOBIET!!!!!!

  13. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    agusia_x czy Twoim doradcą w Budozbycie jest Paweł Grabowski? Tak pytam bo właśnie dostalam od niego życzenia i jakiś znajomy mail się tam też pojawił

    BTW to już nasz trzeci przedstawiciel w Budozbycie, poprzedni odeszli...
  14. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Cytat Napisał madzia11mk
    agusia_x czy Twoim doradcą w Budozbycie jest Paweł Grabowski? Tak pytam bo właśnie dostalam od niego życzenia i jakiś znajomy mail się tam też pojawił

    BTW to już nasz trzeci przedstawiciel w Budozbycie, poprzedni odeszli...
    Pierwszy raz z nim współpracuję, bo o tym że jest przedstawicielem Budo-Zbytu dowiedziałam się niedawno, a jest to mój znajomy. Zrobił nam wycenę na dach i szczerze byłam pozytywnie zdziwiona, bo Budo-Zbyt zawsze dawał nam najwyższe ceny materiałów, a teraz są na drugim miejscu, zaraz za Handlobudem. A i różnica niewielka. Ogólnie facet ok, ale jak się sprawuje jako przedstawiciel, ciężko mi powiedzieć. Wyjdzie w praniu.
  15. adamscool FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamscool Zarejestrowany: 19.04.2008 Posty: 152
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    nie rozumie o co pytasz?i wogole czy pytasz czy twierdzisz z tymi cm3 lub m3?
    absolutnie nie pytam tylko napisałem, że według mnie bardzo łatwo to przeliczyć czy w m3 czy w cm3 wody.
  16. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał Lisek_77
    A po ile wychodzi ta szlifowana, bom właśnie ciekaw ?
    Gdzies widzialem ceny w granicy 1200 pln / tone. Z tego ulozysz te 7m2 czyli wychodzi ~170 pln / m2 + transport, pewnie kolo 200 Bardzo duzo. A przy tym balbym sie troche co bedzie w zimie! Taki zeszlifowany granit musi byc cholernie gladki i sliski

    Ja bede podjazd i chodniki robil sam, wiec na pewno wszedzie bedzie granit Raz, ze bardziej mi sie podoba, a dwa ze IMHO latwiej ja ulozyc. Kostka z granitu jest dosc nieregularna wiec nie tworzy idealnie rownej i gladkiej plaszczyzny, jak rowna kostka betonowa. Dlatego dopuszczalne sa minimalne odchylki, ktore conajwyzej nadadza jej efekt starosci Tak to sobie tlumacze
  17. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Jestem przed zakupem materiałów na dach. Dostaję wyceny na rózne dachówki, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia, którą firmę wybrać. Która z poniżej wymienionych jest godna uwagi::
    - Roben
    - Tondach
    - Koramic
    - Rupp
    - Creaton
  18. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał agusia_x
    Jestem przed zakupem materiałów na dach. Dostaję wyceny na rózne dachówki, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia, którą firmę wybrać. Która z poniżej wymienionych jest godna uwagi::
    - Roben
    - Tondach
    - Koramic
    - Rupp
    - Creaton
    IMHO Wszystkie sa godne uwagi. Tondach jest mniej znana (czeska czy slowacka) i pewnie jest tansza.. Bralbym to, co Ci sie podoba (i co jest sensowne cenowo) nie patrzac na konkretna firme - wszystkie powinny dlugo cieszyc oko
  19. mariuszkotula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariuszkotula Zarejestrowany: 02.03.2011 Posty: 85
    Cytat Napisał agusia_x
    Jestem przed zakupem materiałów na dach. Dostaję wyceny na rózne dachówki, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia, którą firmę wybrać. Która z poniżej wymienionych jest godna uwagi::
    - Roben
    - Tondach
    - Koramic
    - Rupp
    - Creaton
    Ja mam Koramic podwójnie poryzowaną z fabryki w Niemczech (Gorlitz) a moja mamcia ma też Koramic ale z fabryki w polsce(Konice) obydwa rodzaje charakteryzują się miękką ceramiką więc docina się je bardzo łatwo. Kupowałem to w ubiegłym roku w Budo-Zbycie, dachówka była bardzo droga ale z tego co porównywałem z innymi firmami to podobała mi się najbardziej, wydaje się że jakośc najwyższa ale nie jestem w tym specjalistą. Moim zdaniem trzeba przed zakupem dokładnie sprawdzic jak ona wygląda na placu(magazynie) w firmie bo może znacznie różnić się od wystawki, musi byc równa na całej powierzchni(bez buł) i trzeba pamiętac o tym że jak się zrobi przelew to dupcia blada więc z dachówką naprawdę trzeba uważac. Kiedyś czytałem dużo na ten temat i wniosek był jeden n-nie patrz się na firmę tylko na to co stai na magazynie. pozdrawiam
  20. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Ogłaszam wszem i wobec, że mamy drzwi hehe
    Nie będziemy już ogrzewać otoczenia .
Pokaż wyniki od 14221 do 14240 z 34093