dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18606
    Jaka jest w tej chwili uczciwa cena za sufity podwieszane (ruszt podwójny krzyżowy) i za kafelkowanie ?
    Macie może namiary na kogoś godnego polecania ?
  2. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    kafelki u nas robi Pan Marek, polecam (niestety nr nie mam pod ręka) ceny zalezy co chcesz, płaskie powierzchnie 45zł za mkw brał, szlif krawędzi 30zł/mb cokoliki inaczej, otwory inna kwota, ale porządnie. Pedant, przez co troszkę marudny jak chcesz poszukam nr kom
  3. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    opis pasuje do naszego kafelkarza. Czy to jest Marek P. z Jastrzębia-Zdroju?
  4. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18606
    Cytat Napisał alhana
    kafelki u nas robi Pan Marek, polecam (niestety nr nie mam pod ręka) ceny zalezy co chcesz, płaskie powierzchnie 45zł za mkw brał, szlif krawędzi 30zł/mb cokoliki inaczej, otwory inna kwota, ale porządnie. Pedant, przez co troszkę marudny jak chcesz poszukam nr kom
    To ja poproszę o numer

    Jeszcze podnoszę pytanie o ceny montażu sufitu g-k.
  5. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał rutino78
    opis pasuje do naszego kafelkarza. Czy to jest Marek P. z Jastrzębia-Zdroju?
    taaak
    tylko w twoim opisie nie było o pedantycznym (pozytywnie) podejściu pana Marka, nazwiska nie znam
  6. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    życze wszystkim takich fachowców jak ten Marek.
    facet trochę z innego świata. szacunek jest ważny. źle będzie spał jeśli nie będziesz zadowolony z jego usług.
    bezinteresownie pomógł mi w wielu sprawach. żałuję że nie zleciłem mu połozenia paneli, wstawienia drzwi i paru innych drobiazgów.
    wygląd, nastrój i preferowana muzyka generalnie zakazana pracował w wielu krajach i lubi ambitne zadania.
    jest tanio.
    telefon, nie wiem czy aktualny: 721 079 770
  7. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał rutino78
    życze wszystkim takich fachowców jak ten Marek.
    facet trochę z innego świata. szacunek jest ważny. źle będzie spał jeśli nie będziesz zadowolony z jego usług.
    bezinteresownie pomógł mi w wielu sprawach. żałuję że nie zleciłem mu połozenia paneli, wstawienia drzwi i paru innych drobiazgów.
    wygląd, nastrój i preferowana muzyka generalnie zakazana pracował w wielu krajach i lubi ambitne zadania.
    jest tanio.
    telefon, nie wiem czy aktualny: 721 079 770
    tel aktualny, muzyka boska tez zleciłabym mu wiecej rzeczy gdyby wczesniej byl u nas
    zanim połozy plytki, najpierw pomierzy tak zeby nic sie nie zmarnowało
    jak docinał kg to nie było miejsca gdzieby sie poszczerbiły
    klej miesza w piwnicy, nakleił sobie folie budowlana zeby sie wylewka nie pobrudziła.
    cały nadmiar doliczony do powierzchni (wg innego kafelkarza wyliczony) został i starczy na schody do piwnicy
    och dużo by opowiadac.
  8. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Cytat Napisał alhana
    tel aktualny, muzyka boska tez zleciłabym mu wiecej rzeczy gdyby wczesniej byl u nas
    zanim połozy plytki, najpierw pomierzy tak zeby nic sie nie zmarnowało
    jak docinał kg to nie było miejsca gdzieby sie poszczerbiły
    klej miesza w piwnicy, nakleił sobie folie budowlana zeby sie wylewka nie pobrudziła.
    cały nadmiar doliczony do powierzchni (wg innego kafelkarza wyliczony) został i starczy na schody do piwnicy
    och dużo by opowiadac.
    A można wiedzieć ile ten pan Marek bierze np. za 1mkw podłogi/ściany czy jak liczy inne elementy np w łazienkach? No i czy wobec faktu, że jest tak wychwalany, jest szansa, że będzie wolny w wakacje?
  9. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Nie została komuś folia kubełkowa ? Chyba braknie mi 4-5mb, a nie chcę kupować całej rolki ?
  10. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    Cytat Napisał elmagra
    A można wiedzieć ile ten pan Marek bierze np. za 1mkw podłogi/ściany czy jak liczy inne elementy np w łazienkach? No i czy wobec faktu, że jest tak wychwalany, jest szansa, że będzie wolny w wakacje?
    45 zl/mkw
    30 za mb szlifów
    10z mb cokolika
    ktos ogladal ostatnio jego prace u nas zadzwon zapytaj
    nam sie udalo wziac go prawie z marszu, bo wlasnie wrocil z wyjazdu.
    Jeszcze konczy, ostatnie beda schody do piwnicy.
  11. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    U nas dziś skończono wylewki. Jak długo myślicie musimy czekać, że można było kłaść kafle w kotłowni, żeby postawić piec i resztę wyposażenia?
  12. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał elmagra
    U nas dziś skończono wylewki. Jak długo myślicie musimy czekać, że można było kłaść kafle w kotłowni, żeby postawić piec i resztę wyposażenia?
    Az przeschnie Wstrzymalbym sie z 2 tygodnie. Optymalnie to nawet 3
  13. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Az przeschnie Wstrzymalbym sie z 2 tygodnie. Optymalnie to nawet 3
    Adam, 3 tygodnie to ja spokojnie poczekam, bałam się, że trzeba odczekać więcej niż 5 tygodni. Bylebyśmy w maju zrobili te kafle to będzie git.
  14. alhana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alhana Zarejestrowany: 27.08.2012 Posty: 127
    podajcie prosze namiary na stolarza Karola, chyba bede zmuszona poszukac kogos kto bedzie mial dla mnie czas
  15. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18606
    Szukam fachowcow od sufitow podwieszanych. Macie kogoś godnego polecenia ?
  16. moos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moos Zarejestrowany: 15.09.2010 Posty: 43
    Polecam Pana Szymona o którym wspomina MEA w namiarach na dostawców i wykonawców Link - 782 799 490
    U mnie robili wysokie skosy w salonie, ocieplenie + GK wszystko z rusztowań na wysokości 3-5 metrów.
    Poszło im całkiem sprawnie, nic nie pęka, ja jestem zadowolony.
  17. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał moos
    Polecam Pana Szymona o którym wspomina MEA w namiarach na dostawców i wykonawców Link - 782 799 490
    U mnie robili wysokie skosy w salonie, ocieplenie + GK wszystko z rusztowań na wysokości 3-5 metrów.
    Poszło im całkiem sprawnie, nic nie pęka, ja jestem zadowolony.
    Fachmana od karton gipsow wystarczy spytac czego uzywa na laczenia, jak nie proponuje lub co gorsza nie wie co to produkty stair-flexa to odrazu dziekowac i wyganiac
  18. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18606
    Akurat jeden z moich potencjalnych wykonawców zna, ale stosuje folię, jako warstwe poslizgową między krawedzia sciany (tynk gipsowy), a płyty, w krawędź płyty wtopiona fizelina dochodzaca do płyty i akryl.

    Jego kilkuletnie realizacje widziałem, nic nie pęka.
  19. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał fotohobby
    Akurat jeden z moich potencjalnych wykonawców zna, ale stosuje folię, jako warstwe poslizgową między krawedzia sciany, a płyty, w krawędź płyty wtopiona fizelina dochodzaca do płyty i akryl.

    Jego kilkuletnie realizacje widziałem, nic nie pęka.
    No tak ale to nie jest laczenie tylko ukrycie styku zabudowy z ciezka sciana Ja pisalem raczej o tym co stosuja na laczenia miedzy plyty i narozniki (wew/zew)! Jak siatke z wlokna szklanego -> pogonic i w ogole nie rozmawiac (to jest najstarszy i najgorszy sposob laczenia), jak tasme papierowa - troche lepiej ale szukac takiego co odrazu powie ze poleca tuff-tape Zabudowa na tych tasmach jest zdecydowanie najmocniejsza
  20. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18606
    Narożników nie mam, bo nie mam skosów
    Plyty lączą na stair-flexa.

    Przy okazcji, ja się Brink sprawuje ? Masz nagrzewnicę w zestawie ?
    Jesli nie, to zdazylo się kiedys, że zaprotestowal i wyłączyl nawiew ?
Pokaż wyniki od 33421 do 33440 z 34093