dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. bulipj WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bulipj Zarejestrowany: 08.07.2015 Posty: 2
    Witam szukam firmy do wykończenia wnętrz kompletnie wszystko od poddasza do piwnicy elewacji stary domek do odnowienia lokalizacja Zwonowice proszę o namiar na sprawdzona firmę czas realizacji od zaraz
    mail: [email protected]
  2. grzeniu666 ELITA FORUM (min. 1000)
    grzeniu666 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 2311
    @tomek2015, "Zgadzasz się z opinią firmy TYNK4YOU" tj. z opinią @MagdyRybnik że partacze, czy z własną opinią? Pewnie zarejestrowałeś się na forum aby nam powiedzieś że się zdadzasz ze sobą, całkiem to wiarygodne, nikt nie pomyśli że jesteś związany z ową firmą.
  3. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał tomek2015
    Zgadzam się z opinią firmy TYNK4YOU, jeśli chodzi o tynkarzy to naprawdę są świetni. Nie znalazłem lepszej firmy tynkarskiej w całym Rybniku
    toś se synek zrobił reklama.... bu haha w brew pozorom ludzie odwiedzają to forum i czytają je... wiync oszczyńdz se hańby i zajedz do tych ludzi i sprostuj sytuacje bo jak ni to ta opinia zostanie rozesłana po całym rybniku i okolicach.
  4. Krysztalek26 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krysztalek26 Zarejestrowany: 28.06.2014 Posty: 2
    Witajcie! Proszę podpowiedzcie mi gdzie najtaniej można kupić dobre szambo betonowe 10m3 3-komorowe??? Znalazłam dosyć interesujące ogłoszenie na olx http://http://olx.pl/oferta/zbiornik...tml#f6f8902900 , ale przeszukałam cały internet i jakoś nie potrafie żadnych informacji na temat tej firmy odnaleźć. Czy warto ryzykować?
  5. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cze ludzie Dawno mnie tu nie było. Buduję altankę i uczę się kłaść kostkę granitową - narazie idzie całkiem dobrze

    Tynk4You widzę ma nas tu za idiotów...

    Pozdrowienia!
  6. apuska SYMPATYK FORUM (min. 10)
    apuska Zarejestrowany: 04.02.2012 Posty: 72
    witam,

    czy ktos moze poleciec jakiegos kompetentnego kominiarza z Rybnika?
    mamy problem z wentylacja i przydalby sie ktos, kto doradzi cos, a nie tylko wezmie kase za przyjscie
  7. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Pytanie do moderatora i nie tylko-jak to jest z tym opisywaniem firm w internecie? Czy mogę wyrazić swoje opinie o firmie jezeli nie sprostała oczekiwaniom czy raczej nie mogę gdyż dostałam groźby pod swoim adresem, ze jezeli nie wycofam wpisu "szkalującego" dobre imię firmy to .......
    Ja napisałam prawdę -zresztą i tak malo napisałam bo byłaby długa historia-oczywiście czekam na pozytywne zakończenie ale niesmak pozostaje
  8. kuba2101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kuba2101 Zarejestrowany: 16.05.2015 Posty: 10
    Witajcie
    Poleci ktoś dobrego dealera z oknami (od dobrego producenta - mam na myśli profile Schuco, Brugmann itp) z dobrą ekipą montażową?
    To co się dzieje na rynku to jest jakaś masakra - za niedługo konkurencja z nożami będzie się gonić, a ja chce tylko mieć dobre okna, dobrze zamontowane...
    Dzięki za info.
  9. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał Deysi
    Pytanie do moderatora i nie tylko-jak to jest z tym opisywaniem firm w internecie? Czy mogę wyrazić swoje opinie o firmie jezeli nie sprostała oczekiwaniom czy raczej nie mogę gdyż dostałam groźby pod swoim adresem, ze jezeli nie wycofam wpisu "szkalującego" dobre imię firmy to .......
    Ja napisałam prawdę -zresztą i tak malo napisałam bo byłaby długa historia-oczywiście czekam na pozytywne zakończenie ale niesmak pozostaje
    to zależny czy napisana jest prawda..... Jeżeli tak to firma se może; gdyż forum służy do dzielenia się swoimi opiniami. W przypadku napisania nieprawdy to coś innego ale ja bym się nie przejmował... droga postępowania za pomówienie itp. w internecie jest taka że trwa kila lat. i przeważnie kończy się umorzeniem. Co do gróźb przedstawiciela firmy w stosunku do inwestora sprawa jest dużo prostsza.... polecam zgłosić ten fakt na policję, zaraz na 100% mają prokuratora na karku. na priv posłałem linka z artykułami w tej sprawie.
  10. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Napisałam prawdę, bo to nie sztuka podchodzić kilka razy do poprawek tzn zeszlifowania tłumacząć ,ze jest mokre po 6 tygodniach od nałożenia -temperatury po 25 stopni. Przyjechala inna firma spróbowała raz i dało się -więc komuś się nie chciało. A nie odbieranie telefonów to już standard -zresztą z tego co się dowiedziałam to nie tylko ode mnie...Zostałam z gładzią na sufitach od początku maja i jak dlugo mialam czekać .....Ja wciąz czekam na polubowne zakończenie sprawy i wyjście z tej sytuacji z twarzą.......
  11. VON TAISS WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    VON TAISS Zarejestrowany: 31.07.2015 Posty: 1
    Cytat Napisał Deysi
    Uwaga na firmę Szymon Pietrzak Mades- sufity GK zaczęły pękać więc ów Pan nałożył gładź i do dnia dzisiejszego tłumaczenia, iż gładź nie wyschła bo nie potrafi zeszlifować(targa się , ciągnie itp). Podchodzenie do tematu kilka razy razy. Nie pisze o opóznieniach -rezygnacja z kuchni, dodatkowe koszty itp. Niestety usługa została zapłacona wcześniej bo problemy pojawiły się po 3 miesiacach od wykonania. Nie potrafi nakładać gładzi , szlifować i niestety musiałam inną firmę wynająć. Sprawa trafi dalej może odechce mu się oszukiwać ludzi
    ciekaw jestem czy tej księżnej został jeszcze jaki wykonawca którego nie osmarowała na forum bo z tego co widać po wpisach to każdemu zdążyła dołożyć i oczywiście zapłaciła napewno każdemu z nich- na takich klientów trzeba uważać. Najlepiej przed podjęciem pracy dobrze posłuchać co mówi o innych.
  12. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Odwagi Pan nie ma przyjechać na budowę ale żeby takie pierdy napisać to się na raz można zalogować bardzo wiarygodne-zresztą inni ocenią Pana wypowiedź....niestety każdy miał uregulowane a szkoda bo teraz nie musiałabym płacić po raz drugi , a co do wykonawców to żeby o sobie tak napisać trzeba mieć firmę zarejestrowaną a nie ogłaszać się w internecie jako firma a firmy się nie ma -niestety jak się bagno narobi na budowie to wszystko wychodzi..ale tą kwestię już ktoś inny wyjaśni. A co do osmarowania jak to Pan nazwał to ja nikogo nie oczerniam piszę w skrócie jak usługa została wykonana. Nie jest Panu wstyd, inne firmy to próbują jeszcze coś naprawić a Pan się pogrąża coraz bardziej i mówi, że sufit pęka bo ja po nim skacze albo nim ruszam specjalnie ...nowa teoria na pękające miejscami łączenia...
  13. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał Deysi
    Pan się pogrąża coraz bardziej i mówi, że sufit pęka bo ja po nim skacze albo nim ruszam specjalnie ...nowa teoria na pękające miejscami łączenia...
    lol Deysi to ty chyba mieszkasz w autrali jak chodzisz po suficie.... heheheh
  14. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał apuska
    witam,

    czy ktos moze poleciec jakiegos kompetentnego kominiarza z Rybnika?
    mamy problem z wentylacja i przydalby sie ktos, kto doradzi cos, a nie tylko wezmie kase za przyjscie
    Najbardziej kompetentny jakiego znam to pan Czubak Jan z Rydułtów- mistrz kominiarski "obsługujący " Rybnik. Tel.(32) 4579373 Zna się na swojej robocie, chętnie doradzi i pomoże.
  15. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał kuba2101
    Witajcie
    Poleci ktoś dobrego dealera z oknami (od dobrego producenta - mam na myśli profile Schuco, Brugmann itp) z dobrą ekipą montażową?
    To co się dzieje na rynku to jest jakaś masakra - za niedługo konkurencja z nożami będzie się gonić, a ja chce tylko mieć dobre okna, dobrze zamontowane...
    Dzięki za info.
    Grzomba Marek na ul. Mikołowskiej w Rybniku- mam jego okna na profilach Schucco, sprawują się super, ekipa montująca też bez zarzutu. Okna nie najtańsze , ale warto zapłacić.
  16. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Cytat Napisał kuba2101
    Witajcie
    Poleci ktoś dobrego dealera z oknami (od dobrego producenta - mam na myśli profile Schuco, Brugmann itp) z dobrą ekipą montażową?
    To co się dzieje na rynku to jest jakaś masakra - za niedługo konkurencja z nożami będzie się gonić, a ja chce tylko mieć dobre okna, dobrze zamontowane...
    Dzięki za info.
    Dla odmiany ja mam okna z GBI Rybnik -dobra ekipa montażowa -okna deceuninck teraz inoutik Belgijska firmy okucia roto -jestem zadowolona jak na razie ale jak wiadomo najwięcej zależy od ekipy...
  17. Brysia8 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8 Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 414
    Polećcie jakiegoś dobrego majstra od płyty fundamentowej.
    Możemy prace już zaczynać a ekipy brak.
    Później szukać na SSO wraz z stropem żelbetowym. Miejsce: Orzesze 43-180.
  18. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Brysia8
    Polećcie jakiegoś dobrego majstra od płyty fundamentowej.
    Możemy prace już zaczynać a ekipy brak.
    Później szukać na SSO wraz z stropem żelbetowym. Miejsce: Orzesze 43-180.
    Hej
    Spróbuj moją,polecam szczerze,od razu do SSO ale nie wiem jak u nich z terminami.
    Marek Depo,wklep w google.
    Już znalazłem nr.695-375-955
  19. Brysia8 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8 Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 414
    Cytat Napisał Arturo72
    Hej
    Spróbuj moją,polecam szczerze,od razu do SSO ale nie wiem jak u nich z terminami.
    Marek Depo,wklep w google.
    Już znalazłem nr.695-375-955
    Dzięki, jutro od rana będę dzwoniła
  20. Brysia8 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8 Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 414
    Cytat Napisał gall86
    Witam,
    Szukam jakieś dobrej firmy, która zajmuje się montażem oczyszczalni scieków. Interesuje mnie model gdzie ścieki lecą do studni chłonnej. Czy ktoś ma namiary na jakąś sprawdzoną ekipę? Buduję w Czerwionce.
    Z góry dzięki za pomoc
    Witaj,
    zapytam o płytę, masz namiar na jakkiegoś speca od płyty?
    Jestem na etapie szukania, a widzę że budowałeś niedaleko mnie
Pokaż wyniki od 33981 do 34000 z 34093