dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 585
    Nowobudujący! Bednarka do sprzedania- po cenie zakupu w hurtowni. Zainteresowanych proszę o kontakt- oferta grzecznościowa.
  2. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    Halina, wdzięczność żony to najlepszy pieniądz!
  3. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Cytat Napisał modena
    Co dobrego wsypać do fundamentu ( żeby się dobrze zagęszczało) i gdzie kupić ?
    Obdzwoniłam chyba większość lokalnych firm i tych co wożą kruszywa i każdy mówi co innego. Jak chcę żółty piasek z Gardawic( 1 gat) to inny mówi że nie jest dobry ,że lepszy szary, jak pospółka to znów niedobra z Zabłocia dobra z Kończyc inny że w Kończycach zła , wysiewka -jeden nawija jaka ona dobra a kilku innych mówi że jest jak bagno i nie da się zagęścić.
    Normalnie można zwariować
    Na razie moim faworytem jest żółty piasek( cena )
    My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele
  4. MAR70 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MAR70 Zarejestrowany: 13.02.2013 Posty: 42
    Fajne kruszywo wozi pan Adam z Szostaka 668 146 638.
    Ukladanie kostki idzie i to dosyć dobrze,już trochę więcej zarobiłem,ale też nie ma kto zapłacić.Mam plan do 7 czerwca skończyć.
  5. adam 76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adam 76 Zarejestrowany: 14.11.2011 Posty: 42
    zamawiał ktoś schody w firmie jastpol z jastrzębia?
    dali fajną cenę ale nic o nich nie wiemy
  6. minertu OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    minertu Zarejestrowany: 01.06.2009 Posty: 5942
    Cytat Napisał Deysi
    My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele
    Może piaskownia z Godowa jak potrzebuję to zawsze tam jadę po piach.
  7. ds88 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ds88 Zarejestrowany: 15.03.2011 Posty: 34
    Witam czy stawiał z was ktoś sam kominy systemowe z leiera? jak długo stawia sie taki jeden komin? były jakieś problemy.pozdrawiam
  8. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał MAR70
    Fajne kruszywo wozi pan Adam z Szostaka 668 146 638.
    Ukladanie kostki idzie i to dosyć dobrze,już trochę więcej zarobiłem,ale też nie ma kto zapłacić.Mam plan do 7 czerwca skończyć.
    Jak fajnie, że posuwamy się do przodu No więc będziemy sobie kibicować, u nas też na 1 czerwca ma być koniec Czy się uda ?? Zobaczymy.
  9. MAR70 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MAR70 Zarejestrowany: 13.02.2013 Posty: 42
    halina to trzymamy kciuki za Was i za nas.
  10. Barti1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Barti1 Zarejestrowany: 13.05.2013 Posty: 4
    Sprzedam stemple budowlane, belki stropowe, deski szalunkowe tel 608 250 225
  11. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18579
    Cytat Napisał Deysi
    My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele
    Nie zauważyłem "ciapy" pomimo, iż wykop z piaskiem jest w stosunku do płyty poszerzony o 1m i trochę deszczu w trakcie ostatnich paru tygodni przyjął.
    Fakt, że ten piasek w zależności od warstwy z jakiej został wybrany jest różny i warto zobaczyć go przed samym przywiezieniem.
    Ja w każdym razie jestem zadowolony, ale też potrzebowałem tylko warstwy 15cm
  12. muza35 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    muza35 Zarejestrowany: 08.07.2010 Posty: 9
    Witam. Mam do sprzedania wjazdową bramę metalową (długość 4m, wysokość 1,5m) oraz furtkę (1m dł), a także skrzynkę elektryczną budowlaną oraz 9 nowych parapetów zewnętrznych stalowych, białych na 25 cm szerokich (niestety mi były potrzebne 30 cm, a te zostały).
    Brama świetnie się nada np. do ogrodzenia terenu budowy ( u mnie właśnie taką rolę spełniła).

    I jeszcze jedna gorąca prośba: powiedzcie mi PROSZĘ, jak wejść w zakładkę "kupię, sprzedam" oraz zakładkę, w której podajecie namiary na sprawdzonych fachowców.
    Z góry dziekuję.
    Telefon 886190774. Żory


    SKRZYNKA JUZ SPRZEDANA
  13. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    No tak bo my pierwszy raz zamawialismy pozagatunkowy i ten był ciapowaty, drugi gatunek juz lepszy jest -troszke jest gliny ale w sumie jest ok. Bo pierwszy gatunek szary nie chce sie za bardzo zageszczac-jest całkowicie sypki. My mamy bardzo duzo do zasypania prawie 400 ton potrzebujemy

    Cytat Napisał fotohobby
    Nie zauważyłem "ciapy" pomimo, iż wykop z piaskiem jest w stosunku do płyty poszerzony o 1m i trochę deszczu w trakcie ostatnich paru tygodni przyjął.
    Fakt, że ten piasek w zależności od warstwy z jakiej został wybrany jest różny i warto zobaczyć go przed samym przywiezieniem.
    Ja w każdym razie jestem zadowolony, ale też potrzebowałem tylko warstwy 15cm
  14. kalina11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kalina11 Zarejestrowany: 04.11.2011 Posty: 48
    Cytat Napisał mea
    mam pytanie czy orientujecie sie czy da sie serwisowac /pewnie odplatnie/ peknieta plyte z indukcji ??
    spadla mi szklanka na plyte i strzelil naroznik akurat w miejscu sterowania ... plyta dziala ale nie jest to bezpieczne bo jak mi sie woda dostanie na sterowanie to dupa ...
    Jeśli masz dobre ubezpieczenie domu, zgłoś szkodę z polisy, jeśli Twoja polisa nie ma tego w zakresie, to gwarancja raczej nie pokryje takiego uszkodzenia, gdyby szyba poprostu pękła np. w wyniku różnicy temp., to co innego


    Pozdrawiam
    Kalina
  15. kalina11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kalina11 Zarejestrowany: 04.11.2011 Posty: 48
    Cytat Napisał mea
    mam pytanie czy orientujecie sie czy da sie serwisowac /pewnie odplatnie/ peknieta plyte z indukcji ??
    spadla mi szklanka na plyte i strzelil naroznik akurat w miejscu sterowania ... plyta dziala ale nie jest to bezpieczne bo jak mi sie woda dostanie na sterowanie to dupa ...
    Jeśli masz dobre ubezpieczenie domu, zgłoś szkodę z polisy, jeśli Twoja polisa nie ma tego w zakresie, to gwarancja raczej nie pokryje takiego uszkodzenia, gdyby szyba poprostu pękła np. w wyniku różnicy temp., to co innego


    Pozdrawiam
    Kalina
  16. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    przepraszam czy tu żyją?
  17. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    hehe no wlasnie tez sie zastanawialam... jakos ostatnio cicho tu...
  18. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Ludziska domy pokończyły i znikły
  19. neszka83 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    neszka83 Zarejestrowany: 21.11.2011 Posty: 398
    ja jeszcze nie ale juz niedlugo Bede prosic jeszcze o polecenie jakiej firmy farby sa najlepsze niedlugo nas czeka malowanko
Pokaż wyniki od 31961 do 31980 z 34093