dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    to nie murłata, to widać kolejną krokiew w tle za murem.
  2. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał magdalena8
    Witam,

    Czy jest na forum ktoś, kto brał drewno na dach z Euroclas w Czyżowicach. Ogólnie zastanawiam się skąd pochodzi drewno które oferują.
    My braliśmy całą więźbę od nich. Nie mamy zastrzeżeń, ale skąd mają drewno to Ci nie powiem.
  3. nowy 1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1 Zarejestrowany: 30.01.2011 Posty: 433
    Pytanie(może śmieszne ale co tam) do kobiet. Na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętów agd do kuchni. Obecnie nie mamy zmywarki, płyty indukcyjnej mikrofali i nie mamy zielonego pojęcia co wybrać żeby potem nie żałować A jak się pójdzie do sklepy to wszystko zachwalają .Może macie jakieś faworyty sprawdzone do zabudowy?
  4. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał nowy 1
    Pytanie(może śmieszne ale co tam) do kobiet. Na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętów agd do kuchni. Obecnie nie mamy zmywarki, płyty indukcyjnej mikrofali i nie mamy zielonego pojęcia co wybrać żeby potem nie żałować A jak się pójdzie do sklepy to wszystko zachwalają .Może macie jakieś faworyty sprawdzone do zabudowy?
    nie jestem kobietą, ale wypowiem się w tej kwestii bo sprzęt do kuchni w większości ja wybierałem, a żona zaakceptowała wybór (ja spędzam w niej więcej czasu niż ona)
    Zmywarka - wcześniej miałem Siemensa, teraz padło na Electroluxa - bo cena była koszystna - patrzyłem na parametry(zależało mi na małym zużyciu wody, opóznionym starcie) i cene. Płyta - przede wszystkim na cene - one wszystkie podobnie wyglądają i jeszcze może na wielkość i układ pól grzewczych.
    Ja mam każdy sprzęt innej firmy - dla mnie to nie ma większego znaczenia - i tak wszystko jest w zabudowie...
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    zmywarka siemens /ponoc po boschu jedyny sluszny wybor/ kwestia programow ... ja myje glownie na 35 szybkim ale jak cos brudniejszego wkladam to na 60 ...
    plyta elektrolux - bez wodotryskow za 1200zl
    lodowka - u nas musiala byc SbS z kostkarka i barkiem - maz tak wymyslil i sie ciesze bo fajny bajer i duza !!!
    piekarnik - mial byc najprostszy ale ostatecznie taniusko znalazlam wypasnego samsunga z twin convectioin /pieczenie w 2 komorach niezaleznie!!/ ma troche bajerow ... koszt ok 1400 ...

    ogolnie srednia polka cenowa a sprawdzone marki !!
  6. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał nowy 1
    Pytanie(może śmieszne ale co tam) do kobiet. Na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętów agd do kuchni. Obecnie nie mamy zmywarki, płyty indukcyjnej mikrofali i nie mamy zielonego pojęcia co wybrać żeby potem nie żałować A jak się pójdzie do sklepy to wszystko zachwalają .Może macie jakieś faworyty sprawdzone do zabudowy?
    u mnie miał być czarny kolor sprzętów...i klasa conajmniej A+...i wiodąca marka w danym rodzaju sprzętu ze średniej/wyższej półki

    i wybór zawęził sie do 3 firm: Teka (płyta) Bosch(zmywarka) i Samsung reszta
  7. aro_32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aro_32 Zarejestrowany: 27.12.2009 Posty: 220
    Widzę że sporo było dyskusji na temat wentylacji. Mi właśnie dzisiaj będą montować nawiewniki w oknach i chciałem podpytać czy ktoś ma już zamontowane - we wszystkich pomieszczeniach (pokojach) czy tylko w niektórych. Mam projekcik zrobiony tak by w miarę logicznie powietrze przepływało, ale w domu gdzie to już funkcjonuje zawsze jakieś cenne obserwacje można poczynić.
    I czy odczuwalne jest w praktyce przymykanie się wywiewników w zależności od stopnia wilgotności?
  8. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    powinieneś mieć we wszystkich pomieszczeniach w których nie ma wywiewu....polecam też zrobić, już po montażu tzw obrzęd gromniczny wg przepisu Adama_mk
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-quot-wykonany...
  9. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    Cytat Napisał queene
    u mnie miał być czarny kolor sprzętów...i klasa conajmniej A+...i wiodąca marka w danym rodzaju sprzętu ze średniej/wyższej półki

    i wybór zawęził sie do 3 firm: Teka (płyta) Bosch(zmywarka) i Samsung reszta
    za queene tylko przytakne TEKA plyta, Bosch zmywarka i Samsung reszta

    queene, ty z moja zonka to chyba jednomyslne jestescie we wszystkim, wiecej niz polowa rzeczy w naszych domach jest identyczna
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał dzogurt
    za queene tylko przytakne TEKA plyta, Bosch zmywarka i Samsung reszta

    queene, ty z moja zonka to chyba jednomyslne jestescie we wszystkim, wiecej niz polowa rzeczy w naszych domach jest identyczna
    zweryfikujemy na kolejnych parapetówach
    ale to wiosną/latem - żeby na dworze móc posiedzieć
  11. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    my chyba sezon parapetowkowy zaczniemy dopiero od swiat - za duzo roboty jest jeszcze do ogarniecia !! ale MAM JUZ MOJA MEGA SZAFE !! w koncu na dole wyglada to tak jak powinno bez tej szafy to jedyne co bylo widac to syf i kilometry kabli !!!
  12. nonoa_ona FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nonoa_ona Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 110
    Cytat Napisał dzogurt
    za queene tylko przytakne TEKA plyta, Bosch zmywarka i Samsung reszta

    queene, ty z moja zonka to chyba jednomyslne jestescie we wszystkim, wiecej niz polowa rzeczy w naszych domach jest identyczna
    No az nie takie jednomyslne, ale fakt faktem jest, ze mamy wiele wspolnych rzeczy w domu bez wzajemnej konsultacji.
    Mysle, ze wynika to poprostu z dobrego gustu, no nie Queene?
  13. aro_32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aro_32 Zarejestrowany: 27.12.2009 Posty: 220
    Cytat Napisał adiqq
    powinieneś mieć we wszystkich pomieszczeniach w których nie ma wywiewu....polecam też zrobić, już po montażu tzw obrzęd gromniczny wg przepisu Adama_mk
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-quot-wykonany...
    świetny wątek. Jak dodatkowo zamontuję drzwi wewn. przynajmniej do częsci gospodarczej to sprawdzę skuteczność tego co mi dziś zamontują i nie tylko.
  14. bdan ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 1237
    Mam pytanie - czy jak przychodziła wam dostawa płytek, to czy każdą paczke otwieraliście i sprawdzaliście czy płytki nie sa uszkodzone, popekane, czy tez mieliście nadzieję, że wszystko będzie ok. Na co zwracaliście uwage przy odbiorze, nr kalibracji, data produkcji, nr odcienia - co mam sprawdzać. Choci mi o duże płytki podłogowe.
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    bdan - zadnej nei sprawdzalam!!!! i nie bylo jednego uszkodzenia!!

    a ja wam powiem ze pierdolca juz dostaje ... w zeszly poniedzialek rano zamowilam materac z DOSTAWA GRATIS!!!!!!!!!!!!! niech by gratisy szlak trafil !!! juz jedna dostawe gratis mialam ... dziekuje ....
    no wiec producent laskawie wczoraj nadal przesylke z materacem !! dzieki bogu poltora tygodnia ... sprzedawca umywa od tego rece bo "to wysyla producent" oni tylko do producenta wysylaja informacje o adresie wysylki !!
    dzis dostalam maila ze zostala do mnie nadana przesylka w dniu wczorajszym ... ucieszylam sie ze moze dzis przyjdzie wiec dzwonie do firmy i co sie dowiaduje ?? ze firma kurierska ma tydzien na dostarczenie do mnie materaca i MOZE w sobote beda MIELI SAMOCHOD zeby nam go dostarczyc ... no ja cie nie pierdole ... bite dwa tygodnie czekania na pieprzony materac ... mialam odzalowac te 20 zl i zamowic go w agacie ... juz bym miala na czym spac !!!!!!!!!!
  16. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Cytat Napisał mea
    bdan - zadnej nei sprawdzalam!!!! i nie bylo jednego uszkodzenia!!

    a ja wam powiem ze pierdolca juz dostaje ... w zeszly poniedzialek rano zamowilam materac z DOSTAWA GRATIS!!!!!!!!!!!!! niech by gratisy szlak trafil !!! juz jedna dostawe gratis mialam ... dziekuje ....
    no wiec producent laskawie wczoraj nadal przesylke z materacem !! dzieki bogu poltora tygodnia ... sprzedawca umywa od tego rece bo "to wysyla producent" oni tylko do producenta wysylaja informacje o adresie wysylki !!
    dzis dostalam maila ze zostala do mnie nadana przesylka w dniu wczorajszym ... ucieszylam sie ze moze dzis przyjdzie wiec dzwonie do firmy i co sie dowiaduje ?? ze firma kurierska ma tydzien na dostarczenie do mnie materaca i MOZE w sobote beda MIELI SAMOCHOD zeby nam go dostarczyc ... no ja cie nie pierdole ... bite dwa tygodnie czekania na pieprzony materac ... mialam odzalowac te 20 zl i zamowic go w agacie ... juz bym miala na czym spac !!!!!!!!!!
    Spokojnie mea, spokojnie, oddychaj
    Co to dla ciebie, przecież kafelki już miałaś wyładowane na ulicy
  17. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    jest takie powiedzenie....nie spodoba ci sie...
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał adiqq
    jest takie powiedzenie....nie spodoba ci sie...
    hahaha

    ale czy to nie zakrawa na paranoje ??
    a te kafelki mietek mi do dzis wypomina ...
  19. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał mea
    hahaha

    ale czy to nie zakrawa na paranoje ??
    a te kafelki mietek mi do dzis wypomina ...
    przyznaj się bez bicia - czym mu podpadłaś?
  20. aro_32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aro_32 Zarejestrowany: 27.12.2009 Posty: 220
    Cytat Napisał bdan
    Mam pytanie - czy jak przychodziła wam dostawa płytek, to czy każdą paczke otwieraliście i sprawdzaliście czy płytki nie sa uszkodzone, popekane, czy tez mieliście nadzieję, że wszystko będzie ok. Na co zwracaliście uwage przy odbiorze, nr kalibracji, data produkcji, nr odcienia - co mam sprawdzać. Choci mi o duże płytki podłogowe.
    Nie da się wszystkich płytek sprawdzić. Sprawdzaliśmy tylko dekory bo było ich stosunkowo niedużo i są indywidualnie pakowane.
    Mam płytki wszystkie (prawie) kupione, większość położona i nie było ani jednego przypadku popękanych w paczce.
    Sprawdzałem natomiast opinie o firmie w necie przed zamówieniem.
Pokaż wyniki od 25201 do 25220 z 34093