dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    z innej beczki czy wiecie gdzie w Rybniku można kupić bilety na Gunses Roses??
  2. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Gabi w Empiku nie mają ??
  3. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Nie wiem,nie byłam tam.Pomyślałam,że może ktoś wie,bo koleżanka z daleka prosiła.
  4. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    na rybnik.com.pl podają ze w Rybnickim Centrum Kultury mają być dostępne

    ja głosowałam za Stingiem
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    gabrysia ja tez mam czas chodzic z dzieckiem na sanki !! wcale telewizja mi tego nie ogranicza!!! ale nei powiem jestesmy /zwlaszcza moj maz/ mega skreceni na punkcie elektroniki wszelakiej - a do arturo pilam bo kilka postow wyzej pisal ze ma 3 telewizory !! majac tyle odbiornikow odgornie pomyslalabym o pociagnieciu im niezbednych kabli b o po co robic syf potem!!!
  6. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    mea ty na co dzień też tak krzyczysz jak w postach ? wykrzykniki to chyba zamiast spacji ci sie wbijają
  7. Tomek i Gosia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek i Gosia Zarejestrowany: 08.07.2010 Posty: 13
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    z innej beczki czy wiecie gdzie w Rybniku można kupić bilety na Gunses Roses??
    Może być tak, że tych biletów nie kupisz. Istnieje duża szansa, iż Gunsi w Rybniku nie zagrają. Dlaczego?
    Dociekliwym podpowiem tylko tyle : Barcelona.

    I nie żebym się cieszył bo chciałem się wybrać. Oby moje informacje się nie sprawdziły.
  8. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Dziękuję Tomek,ale ja to w ogóle nie jestem w temacie,czy mają grać czy nie.Tylko koleżanka prosiła mnie,żebym jej sprawdziłą gdzie można kupić a mnie się nie chce po Rybniku latać (zwłaszcza w taką pogodę).
  9. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    mea ty na co dzień też tak krzyczysz jak w postach ? wykrzykniki to chyba zamiast spacji ci sie wbijają
    ogolnie jestem krzykliwa to fakt ale w tym wypadku bylo to jak najbardziej zamierzone bo to bylo do mnie uderzenie ze siedze przy tv zamiast isc z dzieckiem na spacer !!
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ale ty cały czas piszesz w ten sposób
    nikt do ciebie nie bije....Gabrysia po prostu ma inne podejście do życia i inne zainteresowania...no i 3 dzieci...
    właśnie - bliźniaki to kolejna zaleta - bawią się ze sobą i nie potrzebuja kompa, PS i rodziców też rzadziej angażują ale syna Twojego Gabrysiu to bym zaprosiła do siebie zeby pokazał mojemu że bez kompa też można sie dobrze bawić...ile ma lat ?
  11. katka1978 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    katka1978 Zarejestrowany: 06.07.2009 Posty: 35
    Witam poszukuję dobrej, przede wszystkim sprawdzonej ekipy od montażu paneli z okoli Rybnika, Żor, Jastrzębia, albo namiaru na sklep w którym w cenie paneli jest montaż. Pozdrawiam
  12. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Katka na Żorskiej za Praktikerem przed światłami z ulicą Brzezinską po prawej stronie jest taka mała budka tam w cenie panelu masz montaż podobno dobrze robią ?
  13. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    Cytat Napisał queene
    ale ty cały czas piszesz w ten sposób
    święte słowa
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    no to musicie sie przyzwyczaic
  15. Gingeros DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gingeros Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 751
    hmm Mea czy Ty przypadkiem nie jesteś wodnikiem ??
  16. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Gingeros
    hmm Mea czy Ty przypadkiem nie jesteś wodnikiem ??
    jak dla mnie to raczej wygląda na znak Barana
    (chociaż znam kilku wodników i też mają takie ciągotki )

    i widzicie co te górnictwo z ludzmi robi
  17. hanka11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanka11 Zarejestrowany: 18.03.2009 Posty: 64
    Cytat Napisał Gingeros
    Katka na Żorskiej za Praktikerem przed światłami z ulicą Brzezinską po prawej stronie jest taka mała budka tam w cenie panelu masz montaż podobno dobrze robią ?
    Potwierdzam, u mnie montaż paneli w czterech pomieszczeniach wraz z listwami ok 50m2 - 3,5 godz! szybko, sprawnie i ceny bardzo dobre
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    mea chyba jest rybką.....i co mnie dziwi bo ja też

    Monika zaklej sobie tą jedyneczke na klawiaturze zrobisz wszystkim dobrze
  19. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    Cytat Napisał queene
    zaglądam zrobie jakies nowe fotki jak bedzie zmiana dekoracji czyli zniknie swiąteczna
    mam już wreszcie moje lasy brzozowe w korytarzu, niestety jest problem z drzwiami wiec dostalismy tymczasowe zwykłe szklane w jakieś tam maki...ale od razu czuc ze w wiatrołapie jest chłodniej więc dużo dają a na moje brzozy poczekam bo maszyna jest we włoskim serwisie :/
    poza tym nic nowego, ciągle nie dorobilismy sie mebli do sypialni :/

    Gabrysia - zabawy na śniegu z dzieciaki to mega fun....samej by mi sie nie chciało...a nie ma to jak zrobić orła na ziemi
    buuu a ja nadal czekam na odp. odnosnie płytek
  20. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał queene
    mea chyba jest rybką.....i co mnie dziwi bo ja też

    Monika zaklej sobie tą jedyneczke na klawiaturze zrobisz wszystkim dobrze
    już kiedyś pisałem, ale powtórzę - znak zodiaku to tylko położenie słońca w naszym horoskopie...a ważne też są Ascendent,planety/znaki dominujące itp, itd - znak zodiaku jest tylko jednym z wielu czynników - np. ja zodiakalny skorpion, mam dominujący znak Wagi,a wredna natura skorpionia jest dopiero na drugim planie
Pokaż wyniki od 26201 do 26220 z 34093