dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    wiem wiem, chodzilem tam do Ekonoma, troche tam sie kalorii nabyło..... hehehe
  2. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał Daga&Adam
    BTW. Blizej o polowe i taniej jest jechac do Ostravy!
    Hej
    Ale co w Ostravie taniej? W Ikei? Bo z tego co słyszałem to oni masowo do nas po meble jeżdzą bo taniej a nie my do nich.
  3. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał agreston
    Hej
    Ale co w Ostravie taniej? W Ikei? Bo z tego co słyszałem to oni masowo do nas po meble jeżdzą bo taniej a nie my do nich.
    ponoc ikeowskie wychodza taniej ... mi to jakos z obliczen nie wychodzilo ale kto wie czy ja umiem liczyc
  4. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał agreston
    Hej
    Ale co w Ostravie taniej? W Ikei? Bo z tego co słyszałem to oni masowo do nas po meble jeżdzą bo taniej a nie my do nich.
    Kupowalem ostatnio 6 krzeselek takich drewnianych kuchenno-tarasowych. U nas 50 pln, tam 40 pln / szt. Do tego 30km, a nie 65km. No i dojazd lepszy nowa autostradka Niektore narzuty tez mieli taniej. W sumie innych mebli nie sprawdzalem ale przypuszczam ze albo bedzie tak samo albo taniej
  5. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    ja tam sie stoluje w stolowce a nie budce z hotdogami

    jesli hotdogi to tylko w mc Gasiu !!! kazdy inny hotdog to marna imitacja
    No tak ale w ikei nie ma mc gasia a tamtejsze hot dogi sa tez calkiem niezle i tanie. Choc zmienili juz sposob nabierania keczupu czy musztardy - kiedys byly takie wypas a'la "krowie wymiona" i se trzebabylo wydoic
  6. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Zasada nr 5 - wpieprzyc na koniec 6 hot-dogow po zlotowce inaczej wyjazd uwazam za nieudany
    ojjjj tak nie wiem jak oni to robią że te hot-dogi są tak genialne w swojej prostocie


    byłam dziś u projektantki wnętrz, chcę zeby pomogła mi "namalować" to co mam w głowie, swoją drogą nie podejrzewałam że to zawód z takim wzięciem...

    a może wy podsuniecie mi pomysł czym wykończyć belke drewnianą w salonie ? raczej nie nadaje sie żeby ją pozostawić odkrytą...
  7. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene

    a może wy podsuniecie mi pomysł czym wykończyć belke drewnianą w salonie ? raczej nie nadaje sie żeby ją pozostawić odkrytą...
    moze farba w kolorze okien? mamy na poddaszu w sypialni na srodku pokoju taki slup i wlasnie pomalujemy go pod kolor okna a pozniej bedzie wisial na nim projektor
  8. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    a może wy podsuniecie mi pomysł czym wykończyć belke drewnianą w salonie ? raczej nie nadaje sie żeby ją pozostawić odkrytą...
    Dobrze wyheblowac do rowna, wyszlifowac jakims cienkim papierem i pomalowac - bedzie pieknie wygladac.. Oczywiscie o ile pasuje do reszty wystroju wnetrza
  9. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    musze sie pochwalic, dostalismy dzisiaj rozliczenie kosztow zabezpieczenia budynku na I kat. szkod gorniczych - KWK Jankowice wyplaca nam 12858,74 zl ;d
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    wrzuciłam do dziennika zdjęcia tych belek, pomózcie mi ocenić czy nadają sie do pokazania po obróbce czy lepiej je obudować
  11. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    musze sie pochwalic, dostalismy dzisiaj rozliczenie kosztow zabezpieczenia budynku na I kat. szkod gorniczych - KWK Jankowice wyplaca nam 12858,74 zl ;d
    No całkiem,całkiem
  12. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    musze sie pochwalic, dostalismy dzisiaj rozliczenie kosztow zabezpieczenia budynku na I kat. szkod gorniczych - KWK Jankowice wyplaca nam 12858,74 zl ;d
    a potrafisz wycenic ile musiałes dołożyc żeby móc postawić bezpiecznie dom ?
    rozumiem że teraz grzecznie odłożysz kaske na konto na wypadek gdyby miało się coś dziać
  13. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    musze sie pochwalic, dostalismy dzisiaj rozliczenie kosztow zabezpieczenia budynku na I kat. szkod gorniczych - KWK Jankowice wyplaca nam 12858,74 zl ;d
    Brzmi fajnie ale chyba bym wolał bez tej kasy i bez ryzyka, że się rozpadnie coś od szkód.
  14. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał queene
    a potrafisz wycenic ile musiałes dołożyc żeby móc postawić bezpiecznie dom ?
    Cytat Napisał agreston
    Brzmi fajnie ale chyba bym wolał bez tej kasy i bez ryzyka, że się rozpadnie coś od szkód.
    I kategoria to pikuś,u nas ludki budują na IV kategorii,to jest dopiero hardkor-budowlany i psychiczny
    Jeśli są odpowiednie zabezpieczenia to nic nie ma prawa się stać,a przyjamniej małe prawdopodobieństwo.
    Co do wyceny to kopalnie z reguły wypłacają ok.70% kwoty na kosztorysie i dlatego kosztorys odpowiednio "dokładnie" się wylicza
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    a potrafisz wycenic ile musiałes dołożyc żeby móc postawić bezpiecznie dom ?
    rozumiem że teraz grzecznie odłożysz kaske na konto na wypadek gdyby miało się coś dziać
    ee co ty w razie w kopalnia zrobi remont trzeba im tylko udowodnic ze szkody przekraczaja wspomniana I kategorie
  16. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    wrzuciłam do dziennika zdjęcia tych belek, pomózcie mi ocenić czy nadają sie do pokazania po obróbce czy lepiej je obudować
    kurde calkiem konkretne belki !! a powiedz mi gore jak sie domyslam solidnie izolujesz i zakrywasz plytami g-k ??
    czyli bedzie widoczna ta wielka podwojna bela i pionowe slupy ??
  17. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    a potrafisz wycenic ile musiałes dołożyc żeby móc postawić bezpiecznie dom ?
    rozumiem że teraz grzecznie odłożysz kaske na konto na wypadek gdyby miało się coś dziać
    no wlasnie ciezko to wyliczyc, operat ma kilka stron dziwnych wyliczen, najgorsze, ze wzieli niski koszt jednostkowy tony stali na poziomie 2300 zl brutto ;/ a kupowana byla w wiekszosci po 3000zl, ale i tak kupa kasy wpadnie z powrotem ;]

    ktos kiedys pisal o dobrej firmie od kominkow a nie chce mi sie przekopywac ;/ jak co to napiszcie jeszzcze raz
  18. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Oj niedobre koleżanki koledzy,Wy mi tutaj o jedzonku w IKEA a ja się męczę na diecie....Oj nie ładnie,nie ładnie,bardzo proszę o zaprzestanie kulinarnych tematów ha,ha......
  19. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Gabrysiu ja jestem po takiej chorobie żołądkowej że mogę odrobić straty..
    mea tak dokładnie zostaną tylko ta belka pozioma i pionowe słupy, chyba faktycznie je oszlifuje pomaluje i zostawię, zobacze co mi ta projektantka zaproponuje
    Maciek kto Ci robił ten operat i za ile
  20. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    Gabrysiu ja jestem po takiej chorobie żołądkowej że mogę odrobić straty..
    mea tak dokładnie zostaną tylko ta belka pozioma i pionowe słupy, chyba faktycznie je oszlifuje pomaluje i zostawię, zobacze co mi ta projektantka zaproponuje
    Maciek kto Ci robił ten operat i za ile
    pan ktory pracuje na jankowicach za 260zl, do 2 miesiecy maja byc pieniadze na koncie. a co do pieniedzy to jeszcze miesiac i wszyscy co w grudniu rozliczali roznice w vacie powinni miec tez na koncie ;d
Pokaż wyniki od 14201 do 14220 z 34093