dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał aga71
    Chętnie doradzę w sprawie zasłonek /bo sama chciałabym je już wieszać /, tylko gdzie jest to zdjęcie, bo go nie widzę?


    Proszę, oto zdjęcie
  2. iza2410 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iza2410 Zarejestrowany: 18.06.2011 Posty: 6
    Pytanie odnosnie balkonu... chce zrobic balkon drewniany na zastrzalach, wymiary powiedzmy 1.3m x 4m. orintujecie sie jakie sa ceny? i macie kogos godnego polecenia? material: jesion
  3. IWON-KA WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    IWON-KA Zarejestrowany: 27.02.2008 Posty: 7
    Witam
    Zupełnie z innej beczki bo nie wiem gdzie to zamiescic. http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,...-1-203268.html

    Sprzedam drzwi Invado nowe.
  4. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał rutino78
    Coraz więcej jeżdżę na rowerze, coś wspaniałego!
    Ja w końcu kupiłem spowrotem motocykl. Też polecam - nie trzeba pedałować
  5. szczescie_100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szczescie_100 Zarejestrowany: 07.10.2006 Posty: 28
    Cytat Napisał fotohobby
    Możecie polecić kogoś od elewacji ? Chciałbym położyć styropian i zlecić komuś zrobienie warstwy klej+siatka i tynk silikonowy.
    Z ym , że styropian grafitowy, więc czekać za bardzo nie może...
    Polecam Pana Grzegorza Jarugę tel. 504750677 - właśnie kończą u mnie ocieplenie: zgrana, czysta ekipa a co do technicznej strony wykonanego ocieplenia też nie mamy się czego doczepić (przynajmniej w trakcie i na tę chwilę-teorię przerobiliśmy), chętnie pokazuje swoje prace, współpracuje, pracuje i pilnuje swojej ekipy, uwagi przyjmuje, wyjaśnia i nie obraża się. Nie wiem czy ma wolne terminy, ale od tego jest telefon.
  6. imrahil Lider FORUM (min. 2800)
    imrahil Zarejestrowany: 28.05.2012 Posty: 4090
    gdzie w okolicy można kupić kręgi studzienne o średnicy 80 cm?
  7. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    czym ciac listwy przypodlogowe mdf?




    halino46
    tez nie widze tych zdjec zaslonek
    moze i wybudowane u nas ale wykonczeniowka... konca nie widac
  8. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał rewqq
    czym ciac listwy przypodlogowe mdf?




    halino46
    tez nie widze tych zdjec zaslonek
    moze i wybudowane u nas ale wykonczeniowka... konca nie widac
    Już mnie wkurza dodawanie tego zdjęcia, coś robie źle ale nie wiem co. Zdjęcie jest , a za jakis czas znika. Dziwne
    My ciągle wykańczamy, łazienka niegotowa a aktualnie oczekujemy tynkarzy zewnetrznych. Pogoda nie sprzyja - albo upały albo deszcz i grad. Mam nadzieję, że Almar rozpatrzy reklamację dekorów łazienkowych i będzie można skończyć łazienkę, z którą zięć walczy prawie miesiąc. Ciągle coś nawala, płytki reklamowaliśmy 2 razy, czekanie na dostawę i wymianę zajęło sporo czasu. Już przeklęłam Ceramikę Color- do d...y te ich kafelki. Krzywe, niedolane, odkoloryzowane, cyrkonie felerne itp. I to I gatunek a gorsze od kupionych pozajakościowych.
  9. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Co do cięcia listew- mdf to pochodna drewna , można spróbować piłką brzeszczotową ale nową- nie poszarpie brzegów. Wyrzynarka też nie byłaby zła, ale nowe brzeszczoty muszą być
  10. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    dezcyjze od insp. nadzoru o zakonczonej budowie (po tych 21 dniach) nalezy odebrac osobiscie? pewnie jest potrzebny do zlozeniu w urz miasta w geodezji podania o nadanie numeru? A meldunek mozna zalatwic jednoczesnie z nadaniem numeru?
  11. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał rewqq
    dezcyjze od insp. nadzoru o zakonczonej budowie (po tych 21 dniach) nalezy odebrac osobiscie? pewnie jest potrzebny do zlozeniu w urz miasta w geodezji podania o nadanie numeru? A meldunek mozna zalatwic jednoczesnie z nadaniem numeru?
    Tak, odebrać trzeba osobiście. Nadać numer można mając potwierdzenie złożenia dokumentów w PINB, to wystarczy, żeby ubiegać się o numer- na niego też się czeka ok.2 tyg. Odbierając numer mozna się zameldować jednocześnie. Do meldunku trzeba mieć wypełnione wnioski, akt wlasności i dowody os. Meldujący się muszą przy składaniu wniosku o zameldowanie być osobiście ( prócz dzieci ).
  12. ds88 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ds88 Zarejestrowany: 15.03.2011 Posty: 34
    Witam ja tez mam mały problem miesiac temu miałam pokładzone kafelki chinskie polerowane 60x60 na podłogowce. klej elastyczny mapei i mam problem co chwile zauważam pekniętą fuge i głuche kafelki . po kafelkarzu sprawdzalam kafelki nie byly gluche a teraz na rogach sa gluche jest to mozliwe zeby klej sie odspoil ale dlaczego co mam teraz zrobic? kafelkarz obecnie za granica;/ moze za mala fuga bo 1mm na podłogowce. w kuchni tez fuga 1mm płytki lapato włoskie i zadnej głuchej
  13. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał halina46
    Tak, odebrać trzeba osobiście. Nadać numer można mając potwierdzenie złożenia dokumentów w PINB, to wystarczy, żeby ubiegać się o numer- na niego też się czeka ok.2 tyg. Odbierając numer mozna się zameldować jednocześnie. Do meldunku trzeba mieć wypełnione wnioski, akt wlasności i dowody os. Meldujący się muszą przy składaniu wniosku o zameldowanie być osobiście ( prócz dzieci ).
    Nie wiem jak Rybnik ale Gliwice nie wymagają odebranego budynku do nadania numeru,ja miałem już nadany numer na etapie SSZ
  14. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał ds88
    Witam ja tez mam mały problem miesiac temu miałam pokładzone kafelki chinskie polerowane 60x60 na podłogowce. klej elastyczny mapei i mam problem co chwile zauważam pekniętą fuge i głuche kafelki . po kafelkarzu sprawdzalam kafelki nie byly gluche a teraz na rogach sa gluche jest to mozliwe zeby klej sie odspoil ale dlaczego co mam teraz zrobic? kafelkarz obecnie za granica;/ moze za mala fuga bo 1mm na podłogowce. w kuchni tez fuga 1mm płytki lapato włoskie i zadnej głuchej
    wow ale jazda..... 1 mm fuga. Proponuje od razu udać sie do jakiegoś marketu po dobry majzel..... Przy pyłkach 60x60 na podłogówce minimalna fuga to 3mm a zalecana 5mm. jedyne wyjście to spróbować przerwać klej znajdujący się pod fugą tak aby klej znajdował się tylko pod płytką. a fugę zastąpić silikonem. Ja miałem podobnie ale z fugą 2mm. Sprawdź jeszcze czy klej z płytek podczas kładzenia nie dobił ci się do ściany. Tam musi być przerwa minimum 5 mm tak jak taśma dylatacyjna.

    Poczytaj:
    http://forum.muratordom.pl/archive/i.../t-97706.html?
  15. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Domek ślicznie otynkowany - tynkarze Kuby są nie do pobicia Kto szuka tynkarzy i wylewkarzy- polecam tę firmę- są naprawdę świetni.

    Apacz- mieszkacie już?
  16. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Arturo72
    Nie wiem jak Rybnik ale Gliwice nie wymagają odebranego budynku do nadania numeru,ja miałem już nadany numer na etapie SSZ
    Nie chodzi o samo odebranie budynku, tylko o fakt złożenia w PINB dokumentów do odebrania. Do nadania numeru wystarczy pokazać potwierdzenie złożenia w PINBie papierów - to wystarczy by prosić o nadanie numeru. I tak się czeka
  17. Apacz 84 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Apacz 84 Zarejestrowany: 09.06.2009 Posty: 615
    Cytat Napisał halina46
    apacz- mieszkacie już?
    nio :d
  18. aga71 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aga71 Zarejestrowany: 24.09.2008 Posty: 83
    Jeśli komuś zostały kantówki / łaty , chętnie impregnowane
    o wymiarach 6 x 4,
    to chętnie odkupię.
    Dziękuję.

    Mail: [email protected]
  19. tomek2015 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomek2015 Zarejestrowany: 08.07.2015 Posty: 2
    Cytat Napisał MagdaRybnik
    UWAGA!!! Przestrzegam przed firma Tynk4You
    miesci sie w rybniku
    zrobili nam tynki...
    jak przyszlo do malowania to malarz za glowe sie chycil...
    po malowaniu dopiero zauwazylam wszystkie niedociagniecia...
    a wzieli tyle kasy ...
    az plakac sie chce jak sie widzi takich naciagaczy...
    oczywiscie tel. nie odbieraja ...
    ale nie odpuszcze im tego...
    Witam,

    Muszę was mile zaskoczyć gdyż, firma TYNK4YOU wykonywała w naszym domu tynki, wylewki i docieplenie budynku w Rybniku Orzepowicach i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania usług. Wszystkie prace przebiegały sprawnie i fachowo a cenę z nimi idzie dogadać indywidualnie przy kilku zleceniach. Materiały, które pan Jakub zastosował były wysokiej jakości (sprawdzałem to w hurtowniach). Mieszkamy od roku i nie przechodziliśmy większych problemów z budową domu poza dekarzami, którzy dach nam spartolili i zaczęła woda się przedostawać między kominem a trza było pół roku się prosić o poprawkę. Odnosząc się co do firmy polecam żeby sprawdzić poziom jakości danej firmy a my sprawdziliśmy z kilka dobrze zachwalających się firm, które nie miały zbytnio co pokazać a jedyna firma, która pokazała nam uprzednio aż 3 budynki zrobione i wzbudziła u nas zaufanie i dlatego nie zgodzę się, że firma nie odbiera telefonów i trzeba kogoś przestrzegać. Pozdrawiam TOMEK
  20. tomek2015 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomek2015 Zarejestrowany: 08.07.2015 Posty: 2
    Zgadzam się z opinią firmy TYNK4YOU, jeśli chodzi o tynkarzy to naprawdę są świetni. Nie znalazłem lepszej firmy tynkarskiej w całym Rybniku
Pokaż wyniki od 33961 do 33980 z 34093