dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
  1. asanka WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asanka Zarejestrowany: 13.05.2005 Posty: 5
    Czesc Wszystkim,
    Wlasnie odkrylam to forum i Wasza grupe z checia bym sie przylaczyla poniewaz rozpoczelam wlasnie dlugotrwaly proces budowy wlasnego domku w Czersk k. Gory Kalwarii. Obecnie jestem na etapie zalatwiania wszystkich pozwolen na budowe oraz szukania ekipy, ktora wybudowalaby mi dom. Jezeli macie jakiekolwiek namiary na sprawdzone ekipy godne polecenia budujaca domy w okolicach Piaseczna / Warszawy to prosze dajcie znac. Z checia skorzystam z Waszego doswiadczenia bo co kilka glow to nie jedna Bede bardzo wdzieczna za wszystkie informacje
    pozrawiam,
    anka
  2. Gosia C SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosia C Zarejestrowany: 14.09.2004 Posty: 68
    czy ktoś z okolic Piaseczna posiada POŚ bezdrenażowe ? Prosze o kontakt osoby, które mają coś takiego u siebie.
    pozdrawiam
    Gośka
  3. sobotka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sobotka Zarejestrowany: 28.03.2005 Posty: 60
    potrzebuję namiar na dobrego elektryka z okolic tarczyn - piaseczno
  4. dpassent SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dpassent Zarejestrowany: 26.10.2004 Posty: 68
    Dzięki wszystkim a szczególnie pontypendy za pomoc w przedzieraniu się przez administracje piaseczynsko-prazmowska. Zostaly mi tylko badania geologiczne i bede skladal papiery do pozwolenia na budowe... Myslalem ze nie dam rady, ale dzieki Wam i (musze to powiedziec) niespotkanej przeze mnie wczesniej zyczliwosci urzednikow - wszystko poszlo jak po masle... Dzieki jeszcze raz i przygotujcie sie ze bede was nekal o hurtownie, beton komorkowy, dachowki ceramiczne, hydraulikow itp, itd...
  5. abromba ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 1705
    To prawda, o ile do wójta w naszej gminie można mieć sporo uwag, to urzędnicy są jakoś wyjątkowo przyjaźni.
  6. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    Poszukuję otoczaków zbieranych z pola, mam transport, zapłacę rozsądną cenę, potrzebuję około 2 m sześciennych na opaskę wokoło domku. Rolników w Zgorzale już obskoczyłem. Może w okolicach Prażmowa ktoś widział jakieś stosiki kamieni?

    woytek gołków
  7. moniska SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moniska Zarejestrowany: 16.02.2005 Posty: 57
    oj prawda, też lubię urzędników piaseczyńskich. właśnie jutro jadę po wypis z planu, który miła Pani urzędniczka w bardzo szybkim tempie mi przygotowała
  8. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    Wojtku stosiki kamieni widziałam dwa: w Zgorzale i tuż przed nią jadac od Warszawy (nie wiem, czy to jeszcze Warszawa, czy może już Zgorzała, a może coś jeszcze innego ). Oba stosy leżą tuż przy drodze, więc w sumie pewnie je widziałeś, jeśli tamtędy jeździsz...
  9. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    Rozmawiałem w Zgorzale, 200 pln za m3 !!!. Na okęciu w niejakiej przesypowni żwiru cena to 60 pln za tone /gdzie ta przesypownia nie wiem, to info od gości z dworcowej co wożą piasek). Szukam bliżej i tak bym wieczorkiem spokojnie sam sobie to załadował.
    w.
  10. *marta* ELITA FORUM (min. 1000)
    *marta* Zarejestrowany: 11.06.2002 Posty: 1129
    ojjj no to cena rzeczywiście powalająca Ja wokół swojej działki mam pola i łąki pełne kamieni, więc chodzimy i zbieramy. No teraz jest przerwa, bo pola zarastają zbożem... No nic, jak jeszcze gdzieś dojrzę stosiki to dam znać.
  11. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Woytku,
    Kamienie widziałam poskładane na polnych drogach w okolicach Robercina. Ludzie chyba je zbierają z pól i wyrzucają na drogi. Proponuje wsiąść na rower w weekend i pojździć po okolicy Robercin-Wola Gołkowska polnymi drogami.
    Np w Bąkówce na polach jest pełno kamieni więc jakbyś chciał sobie takie pole "obskoczyć" po uzgodnieniu z właścicielem pola myśle, że były by Ci jeszcze dozgonnie wdzięczny za pomoc z wywiezieniu tego z pola
    Bułka

    PS Bąkówa, Wola Gołkowska i Robercin leżą koła Gołkowa i Głokowa- to tak informacyjnie bo wiele osób nie ma pojęcia o tych pięknych okolicach.
  12. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    Dzięki za namiary, w sobotę rano objadę na roweryku tereny Bąkówki i Robercina. Bardzo fajoskie kamulce są na terenie byłej cegielni w Gołkowie. Kilkunastotonowe olbrzymy, piękne.
    w.
  13. bozena & maciek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bozena & maciek Zarejestrowany: 27.06.2004 Posty: 144
    OSTRZEZENIE
    Skradziono okna (skrzydla) VELUX model GGL M08, szt 11.

    jezeli ktos cos bedzie wiedzial o osobach chcacych sprzedac takie wlasnie skrzydla veluxa prosze o kontakt.
  14. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał bozena & maciek
    OSTRZEZENIE
    Skradziono okna (skrzydla) VELUX model GGL M08, szt 11.

    jezeli ktos cos bedzie wiedzial o osobach chcacych sprzedac takie wlasnie skrzydla veluxa prosze o kontakt.
    A nie lepiej od razu zastrzelić?

    Współczuję...
  15. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    Niestety bardzo niepokojące wieści dochodzą z okolic kamionki gołkowa związane z włamaniami na budowy, może to standard, może przypadek. Może dużo rozpoczętych budów i okazja dla łobuzów.
    w.
  16. Luśka Whispera FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Luśka Whispera Zarejestrowany: 25.01.2005 Posty: 286
    Szanowne Grono Budowniczych!
    Jeśli się komuś nie znudziło nasze towarzystwo albo jeszcze nie byliście u nas, to zapraszmy na grilla do Whisperówki, niedziela, godz. 12:00. Gość specjalny: Jagna
  17. jaskoz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaskoz Zarejestrowany: 01.08.2004 Posty: 42
    Szanowni forumowicze,

    dzisiaj właśnie przymierzyłaem się do wylewek i co się okazuje, że na wylanym chudziaku różnica w poziomach jest ......duża (!)
    I po raz kolejny chciałbym Was przestrzec przed firmą FRYBUD i jej szefem, a wizytówkę tego pana widziałem w jakiejś hurtowni - czyli znaczy się działa i dalej psuje ludziom krew - po czasie.
  18. magdi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magdi Zarejestrowany: 09.04.2005 Posty: 33
    Luśka, ja znowu za późno do komputera usiadłam Może następnym razem... Albo jak my już się wreszcie przeprowadzimy
    Elektryk prawie już kończyl Tynki mam prześliczne, acz nieskończone, więc mam nadzieję, że nie zapeszę Ściany tak gładkie, że chyba gładzi nie bede już kłaść.
    Jutro wchodzi instalator.
    Oczywiście nie wszystko wygląda tak różowo. Oprócz naszego błędu w wyliczeniach, co oznacza poważny minus, gazownia nie chce odebrac instalacji zewnętrznych Podobno jeden z sąsiadów źle postawił ogrodzenie.
    "ogródek" wywołuje u mniew histerię - trawa do pasa, bałagan i czasami skaczące żaby.

    Czy wiecie może, gdzie k. Piaseczna mogę zorganizować kontener??? Pilne.
  19. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał magdi
    Czy wiecie może, gdzie k. Piaseczna mogę zorganizować kontener??? Pilne.
    Śmieciowy? Czyścioszek (taniej) lub Jarper.
  20. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    Cytat Napisał magdi
    Czy wiecie może, gdzie k. Piaseczna mogę zorganizować kontener??? Pilne.
    http://www.piaseczno.eobip.pl/bip_pi...ews_cat_id=188
    Na samym dole jest plik z wykazem firm świadczących usługi wywozu nieczystości na terenie gminy piseczno.
  21. magdi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magdi Zarejestrowany: 09.04.2005 Posty: 33
    wielki dzięki
  22. gregwolff SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gregwolff Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 57
    tani i sensowny jest Ekostandard - 757 24 24 nie bierze dopłaty za folie czystyropian - kontener 7m3 - ok 300 zł (wszystko co zbędne na działce) (ale ja jeszcze urwałem 50 zeta, podstawiają na tydzień rówńież w soboty, polecam i pozdrawiam, greg
  23. jaskoz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaskoz Zarejestrowany: 01.08.2004 Posty: 42
    Witam forumowiczów z całej grupy piaseczyńskiej,

    właśnie dzisiejszej nocy ukradli mi z budowy w Jaroszowej Woli 4 okna dachowe VELLUX ( w tym jedno białe łazienkowe) o wymiarach 118/78 i kominek z płaszczem wodnym f-my LECHMA - niekompletny.
    Szczęscie w nieszczęściu jest takie, że wszystkie elementy maja swoje numery fabryczne.
    Gdyby ktoś słyszał lub oferowano mu w/w rzeczy, proszę o jakieś info albo kontakt tel 698 137 997.

    pozdrawiam i proszę zwracajcie uwagę na obcych w okolicy
  24. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Co to za zmora z tymi kradzieżami w naszej pięknej okolicy. A może pomyślicie o kimś na stałe na budowie? Ktoś kto dopilnuje, posprząta, zadba. Może jakiś Ukrainiec. U mnie był to akurat tata, ale wiem że niektórzy korzystają z sąsiada emeryta lub innej zaufanej osoby. Daje sie takiemu delikwentowi pare złotych i on ma "wakacje pod gruszą" a Wam nie giną okna, grzeniki, piece itd. Koło mojej budowy też się kręcili, zatrzymywali samochodami, ale zawsze tata lub sąsiad szybko interesowali się gośćmi i się okazywało, że....drogi szukają, kore mają do sprzedania (samochodem osobowym !!!!) itd.
    Ale sie wymądrzam co? aż mi wstyd
  25. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Woytek,
    jak tam kamienie? Znalazłeś? [/quote]
  26. gregwolff SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gregwolff Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 57
    tego samego dnia gdy włożyłem okna, drzwi i bramę garażową założyłem monitoring. I dopiero potem reszta prac. Polecam takie rozwiązanie. Do mnie też ostatnio podjechał człowiek oferując korę i ziemię torfową. Ceny podawał z sufitu i bacznie się rozglądał wkoło...
  27. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Mój sąsiad założył alarm w dzień a tej samej nocy przyszli i mu wyjeli całą instalkę - piec i grzejniki.
    Myślę, że to odbyło się na zasadzie "współpraca wzbogaca"
    Od tej pory wynajął kogoś i widzę, ze przez 24h ktoś się po tej budowie, kręci
  28. jaskoz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaskoz Zarejestrowany: 01.08.2004 Posty: 42
    Po mojej budowie też kręcą się cały dzień robotnicy, którzy również tam nocują. IKiedy oni spali w jednej części domu, to z drugiej wyjęli okna.
    Co Wy na to ?????????????????????
  29. mieczotronix ELITA FORUM (min. 1000)
    mieczotronix Zarejestrowany: 22.04.2003 Posty: 2203
    to pewnie laserem wycięli - kosmici
  30. Kebor WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kebor Zarejestrowany: 08.04.2004 Posty: 5
    czesc,

    niepokoja mnie wasze informacje nt. kradziezy na budowach, bo wlasnie zaczynam sie budowac. mam nadzieje, ze to sie szybko skonczy.

    poki co wpraszam sie niesmialo w Wasze progi. juz od jakiegos czasu przegladam Wasze posty i wykorzystuje Wasze doswiadczenia. wierze, ze nie pojda na marne

    poki co mam ogromna prosbe na namiar do solidnego i taniego kierownika budowy

    pzdr,
    kebor

    a ha, Gloskow is the best
Pokaż wyniki od 1171 do 1200 z 14972