dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
  1. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    Depi

    Max. do 100zł/1m2
  2. Zazdrośnica ELITA FORUM (min. 1000)
    Zazdrośnica Zarejestrowany: 16.08.2006 Posty: 1582
    Ojej Depi nie daj się. Aż się oplułam rzeczywiście

    Po ile teraz chodzą działki to jest loteria i to bardzo szybka, dziś jest jutro jej nie ma. Wolno idzie odralnianie i plan przestrzenny musi być uchwalony, zatwierdzony a to długa droga.
  3. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Depi,

    Ty sie lepiej zastanow, czy badz co badz problematyczni architekci maja rowniez pracowac nad Twoimi wnetrzami . Dobre zaprojektowanie domu nie jest latwe, ale jak widac to Ty odwalasz za nich wiekszosc roboty. Jesli sytuacja powtorzy sie przy wnetrzach to tak na prawde sam sobie powiniens wyplacic kase, a nie im. I jeszcze jedno, projekt wnetrz to dlubanina przy kazdym elemencie, fakturze, kolorze, modelu i funkcjonalnosci. Aby to wszystko w pelni klienta satysfakcjonowalo, architek przede wszystkim powinien umiec sluchac ... i to ze zrozumieniem

    magnolia, bardzo podoba mi sie Twoj nick Pewnie jednym z powodow jest to, ze mamy "dom w magnoliach"

    BTW nie znam terenow dzialek o ktorych piszecie, ale jesli sa ladne (Prace Duze i Male), to chyba przejade sie ze znajomymi w weekend i moze zapalaja miloscia do tej okolicy. W okolicach Zabienca i Baniochy podaz jest znikoma, a to co jest zaczyna byc bardzo drogie ...
  4. ms. Lider FORUM (min. 2800)
    ms. Zarejestrowany: 17.05.2006 Posty: 3572
    Do rozpoczęcia budowy jestem przygotowana, materiały są, budowlańcy są, prąd się robi, woda od sąsiada, nie mam tylko hydraulika do położenia rur kanalizacyjnych pod chudziak.

    Jeśli ktoś z Was może poratować mnie kontaktem bardzo proszę na priva.
  5. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
  6. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    MS
    Posłałam hydraulika na PW.
  7. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Betsi,

    Dzieki W dlugi majowy weekend zostajemy w Wawie, wiec pewnie pojezdzimy ze znajomymi po okolicy W tym roku nie zaczna budowy, ale w przyszlym bedziemy im kibicowac

    Betsi, jewrioszka,

    Mam do Was pytanko. Gdzie kupowaliscie odplyw do garazu? To ten ktory sie kladzie przed wylewkami. Podobno z jednej strony ma miec zaslepke, a z drugiej wejscie na rure. Bylam dzisiaj w OBI, ale obsluga jest w temacie bardziej niekumata ode mnie , wiec wrocilam z niczym ...
    Jednym slowem poszukuje sklepu z personelem, ktory wie co sprzedaje
  8. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    Amber

    Jeszcze nie kupowałam odpływu z przed garażu ale mam w domu oferte firmy, która takie rzeczy ma ( z cennikiem).
    Napiszę z wieczora nazwę firmy i namiar
  9. komarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    komarek Zarejestrowany: 31.08.2006 Posty: 779
    [quote="ms."]Do rozpoczęcia budowy jestem przygotowana, materiały są, budowlańcy są, prąd się robi, woda od sąsiada, nie mam tylko hydraulika do położenia rur kanalizacyjnych pod chudziak.

    Marta no to ruszaj z robotami!!!!!!! Niech Ci dizie jak najlepiej. Powodzenia
  10. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Cytat Napisał Betsi2006
    Amber

    Jeszcze nie kupowałam odpływu z przed garażu ale mam w domu oferte firmy, która takie rzeczy ma ( z cennikiem).
    Napiszę z wieczora nazwę firmy i namiar
    Betsi,

    Super Bede czekac na info od Ciebie. Na srode musze to miec, poniewaz zaczynamy robic wylewki

    Marto,

    Sciskam kciuki za powodzenie wszystkich Twoich prac budowlanych. Z pragmatycznego charakteru Twojego dziennika wnioskuje, ze poziom Twojego przygotowania jest wyzszy niz niejedengo budowlanca ... a w normach to juz na pewno!
  11. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    Amber

    Ta firma to MARLEY, zajmuje się wszelkiego rodzaju systemami odwadniającymi, podbitką, rynnami itp.
    www. marley.com.pl
    tel. 228432131
    228475140 do 42

    np. odpływy z kraktką plastikową ( najprostszy model) - od 15 do 45zł
    odpływ podłogowy z kominem do regulacji wysokości i piłeczką antyzapachową - do 75zł
    Są to ceny z 2005r.

    Ale mój hydraulik sprawdzał takie odpływy garażowe z piłeczką antyzapachową
    to cena obecna wynosi ok. 120zł ( info z jakiejś hurtowni)

    Jeżeli ten odpływ masz podłączony do szamba to koniecznie kup taki z piłeczką.

    Ja się zastanawiam czy nie kupić w tej firmie podbitki ( nie wiem jeszcze jak cenowo), bo mają taki system, który bardzo pasuje mi do dachu a dokładniej to potrzebuję coś co zasłoni rynny ( taka deska maskująca)
  12. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    Znalazłam Ciekawą stronę na forum.
    Może się komuś przyda. Może ją będziemy rozwijać.

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...hlight=#966509

    Jak widzicie strona założona została przez tą samą osobę, która założyła forum piaseczyńskie
  13. jewrioszka ELITA FORUM (min. 1000)
    jewrioszka Zarejestrowany: 22.05.2006 Posty: 1771
    Na razie mam zwykła rurę, i zupełnie przeoczyłem że będą mi stamtąd zapaszki leciały do garażu.

    P.S.

    Właśnie rozpocząłem setną stronkę
  14. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Betsi,

    Bardzo dziekuje za namiar Pod podanym przez Ciebie linkiem jest dokladnie to czego szukam Dzisiaj ustale, czy bede miala polaczenie z szambem czy nie Zupelnie sie na tym nie znam

    A co do stronki z namiarami to takie linki bywaja bardzo pomocne Zakupy przez internet to dla mnie chyba ponad 80% wszystkiego co kupujemy. Oszczednosc kasy i czasu
    W wolnej chwili poprzegladam wlasne linki z moich ulubionych i cos tam sprobuje wrzucic
  15. zuber ELITA FORUM (min. 1000)
    zuber Zarejestrowany: 17.03.2007 Posty: 989
    Niniejszym informuję,że odebraliśmy pozwolenie na budowę i za ok.2 tyg ruszamy!

    Amber,Depi


    Potwierdzam,że okolice "tarczyńskie" są bardzo malownicze.
    My kupowalismy naszą działkę w sierpniu ub.roku za przyzwoite pieniądze, teraz cena 100 zł/m2 to norma. Bywa i więcej.
    Koło mnnie w Marylce jest kilka działek do sprzedania, jakieś 1200-1400 m2, okolica jeszcze dziewicza, las w pobliżu, woda i prąd, dobry dojazd, ja jestem zakochana w naszej dzialce i uważam, że jest tam przepięknie.
    Jakby co służę bliższymi namiarami i mogę się rozpytać co do ceny, pewnie będziemy tam w niedzielę.
    Po drugiej stronie drogi zaczyna sie obszar Chojnowskiego Parku i tam , z tego co wiem minimalna wielkość działki to 3000.
    Poza tym jestem tak "wykończona" organizacją budowy, przeprowadzki i życia rodzinnego, że nie mam siły na aktualizację dziennika.Ale mam zamiar się poprawić.
    Pozdrawiam
  16. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    zuber,

    Za ewentualne namiary bedziemy bardzo wdzieczni. Im wiecej fajnych sasiadow dookola tym lepiej
    BTW jak sie tak dobrze porozgladac, to bardzo wielu miastowych marzy o spokoju i malowniczym domku na wsi

    BTW widzialam dzisiaj fajny (i calkiem, calkiem dobry jakosciowo) gres polerowany. Pochodzi z Chin. Nie pisalabym o tym, gdbym rzeczywiscie nie zobaczyla, ze jest on calkiem dobrze zrobiony, ma rowne krawedzie i wydaje mi sie, ze jednolita powierzchnie, chociaz zawsze mozna sie do czegos doczepic Cena gat. I w promocji to 66 zeta/1m2. Jesli jest ktos zainteresowany to podam namiary.
    Z tym gresem to dla mnie troche ewenement, poniewaz w poszukiwaniach gresu dla nas, czesto widzialam zachwalane chinskie gresy po 35 - 50 zeta i ZAWSZE trafialam na dramatyczna jakosc.
  17. zuber ELITA FORUM (min. 1000)
    zuber Zarejestrowany: 17.03.2007 Posty: 989
    Amber

    Opis dojazdu do działek wysłałam na priva.
  18. ms. Lider FORUM (min. 2800)
    ms. Zarejestrowany: 17.05.2006 Posty: 3572
    Dziś w okolicach Piaseczna wiało okrutnie.

    Betsi i J.,
    Dziękuję za namiary na hydraulików.

    Bułeczko77 - czy widzisz, że zaczęliśmy setną stronę!
  19. parr STAŁY BYWALEC (min. 300)
    parr Zarejestrowany: 04.01.2006 Posty: 312
    Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina
  20. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Cytat Napisał zuber
    Amber

    Opis dojazdu do działek wysłałam na priva.
    zuber,

    Pieknie dziekuje za mail Super wytlumaczylas mi dojazd! W majowy weekend pewnie wybierzemy sie na rekonesans Mam nadzieje, ze owocny
  21. Pineska32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Pineska32 Zarejestrowany: 27.09.2006 Posty: 124
    Witajcie!
    Dłuuugo minie nie było na naszej grupie, aż 3 strony zapisane nowinkami

    A my biegalismy po sklepach w poszukiwaniu wełny a teraz ja biegam i ogladam płytki, gresy terakoty, zlewozmywaki kominki i inne fajne rzeczy
    Formalności kredytowe też zajmują sporo czasu.
    I jeszcze okazało się, że zabrakło nam pustaków wentylacyjnych . Ale jakoś znaleźliśmy .

    Czy ktoś z Was zastanawiał sie nad zlewozmywakiem. Podobaja mi się pomysły Franke, ale cena za to co fajne, super niesamowita

    Pozdr. aga
  22. AmberWind OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    AmberWind Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 5749
    Pineska,

    Rowniez zasadzam sie na zlewozmywak Franke lub Teka. Fajne wzornicto, a my potrzebujemy malo popularny narozny typ. Nie mniej zrob "probe wody" ma tym Franke. Moja pedantyczna kolezanka narzeka, ze zostaja jej osady po wyschnietych kroplach wody, ktore kalecza jej estetyczne zmysly
  23. mikolaj2006 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mikolaj2006 Zarejestrowany: 28.01.2007 Posty: 30
    Witam,
    Czy ktoś z Was wie może coś na temat planowanej obwodnicy PuławskaBis. Czytałem, że ma powstać w niedalekiej przyszłości ale nie wiem czy ten plan nie upadł. Wiem również, że zjazd/wjazd ma powstać w Robercinie/ Woli Gołkowskiej.
    Jak ktoś zna szczegóły to będę wdzięczny.
    pozdro.
  24. komarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    komarek Zarejestrowany: 31.08.2006 Posty: 779
    Mikołaj skąd ma te niepokojące wieści?????!!!!!!!!
    Ja natomaist słyszałam pogłoski o planowanej drodze ale w kierunku trasy krakowskiej, gdzieś za Antoninowem, ale dokładnie nie wiem.
    Trzeba to sprawdzić i to czym prędzej
  25. komarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    komarek Zarejestrowany: 31.08.2006 Posty: 779
    Cytat Napisał AmberWind
    Pineska,

    Rowniez zasadzam sie na zlewozmywak Franke lub Teka. Fajne wzornicto, a my potrzebujemy malo popularny narozny typ. Nie mniej zrob "probe wody" ma tym Franke. Moja pedantyczna kolezanka narzeka, ze zostaja jej osady po wyschnietych kroplach wody, ktore kalecza jej estetyczne zmysly
    Ja mam teraz zlewozmywak Franke w ciemnym kolorze. Rzeczywiście trzeba o niego dbać w sytuacji kiedy woda "nieciekawa" czyli np. zakamieniona. Szczególnie to widać na ociekaczu.
  26. Montana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Montana Zarejestrowany: 06.07.2004 Posty: 139
    Cytat Napisał AmberWind
    Pineska,

    Rowniez zasadzam sie na zlewozmywak Franke lub Teka. Fajne wzornicto, a my potrzebujemy malo popularny narozny typ. Nie mniej zrob "probe wody" ma tym Franke. Moja pedantyczna kolezanka narzeka, ze zostaja jej osady po wyschnietych kroplach wody, ktore kalecza jej estetyczne zmysly
    Ja również posiadam Franke. W tej chwli mam mocno zażelazioną wodę i rzeczywiście jest to trochę uciązliwe... Kupiłam ściereczkę z mikrofibii i przecieram nią co jakiś czas zlewozmywak. Ale wydaje mi się, że jak wstawimy filtry, to i tak ślady kropli będą mocno widoczne.
    Próby wody nie przeprowadziłam...jakoś mi nie przyszło do głowy. Kupiłam oczywiście przez internet .

    Słyszałam od znajomych z okolicy, że z powodu budowy tych domków osiedlowych w Woli Gołkowskiej - bardzo dużo osób z okolicznych działek, pozbywa się ziemi i nawet są działki z domami.
    A w Baszkówce z tego co się orientuje, to teraz sołtysowa sprzedaje swoją ziemię.

    pozdrawiam
  27. Montana FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Montana Zarejestrowany: 06.07.2004 Posty: 139
    Cytat Napisał komarek
    Mikołaj skąd ma te niepokojące wieści?????!!!!!!!!
    Ja natomaist słyszałam pogłoski o planowanej drodze ale w kierunku trasy krakowskiej, gdzieś za Antoninowem, ale dokładnie nie wiem.
    Trzeba to sprawdzić i to czym prędzej
    Ja też słyszałam tą wersję, ale to się zmienia jak w kalejdoskopie chyba .
  28. komarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    komarek Zarejestrowany: 31.08.2006 Posty: 779
    Słyszałam od znajomych z okolicy, że z powodu budowy tych domków osiedlowych w Woli Gołkowskiej - bardzo dużo osób z okolicznych działek, pozbywa się ziemi i nawet są działki z domami.
    A w Baszkówce z tego co się orientuje, to teraz sołtysowa sprzedaje swoją ziemię.

    Ale w Woli powstaje na razie jedno osiedle domków. I to powoduje taki ruch? Nie rozumie. Za niedługo w okolicach Piaseczna nie będzie skrawka wolnej przestrzeni, więc co się dziwić, ze powstaje kolejne osiedle.
    A sołtysowa Baszkówki to od dawna ma sprzedaje działki, ciekawe ile jej jeszcze zostało. Musiała mieć niezłe hektary.
  29. Depi Lider FORUM (min. 2800)
    Depi Zarejestrowany: 29.01.2007 Posty: 3865
    Cytat Napisał komarek
    Mikołaj skąd ma te niepokojące wieści?????!!!!!!!!
    To, że budują drogę to "niepokojące wieści"? Lepiej jest stać w korkach?

    Hmmm...
  30. komarek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    komarek Zarejestrowany: 31.08.2006 Posty: 779
    To, że drogi chcą budować to rozumiem, tylko współczuję ludziom, którym przyjdzie mieszkać np. przy estakadzie lub jakiejś wylotóce.
    Ale to jest właśnie sytuacja, o której przed chwilą wspominałam, ż jeżeli chcesz człowieku mieć spokój i przestrzeń to wyprowadź się w Bieszczady
Pokaż wyniki od 5881 do 5910 z 14972