dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Piaseczno i okolice
  1. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Michal ja tez chce pana koparkowego....dawaj go tu na tapete, niech inni tez skorzystają
  2. michal_m ELITA FORUM (min. 1000)
    michal_m Zarejestrowany: 06.09.2005 Posty: 1157
    Pan Włodek, bierze 60 zł za godzinę, koparka ostrówek.
    757-93-34 lub 886/287-861.
    Zbierał nam humus, kopał fundamenty, równał teren, pomagał przy kolektorze do pompy ciepła, teraz będzie obsadzał szambo.

    Michał
  3. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    BOSKO, Dzięki Michał_M
    "Wykorzystam" go do równania terenu, bo teraz mam hałdy ziemi i straszny bałagan za domem, ale już w tym roku nie dam rady "podziałać" w ogródku przy trawniczku.
    Jeszcze mnie budowa czeka.....pom.gosp. i wiaty. i znów kolejny bałagan. Mam nadzieje ze ostatni
  4. mwisniewski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mwisniewski Zarejestrowany: 11.06.2005 Posty: 25
    Witam Wszystkich,

    Poszukuje ekipy/ekip do budowy domu w okolicy Grójca.
    Technologia: BK + styropian, strop gęstożebrowy Teriva I bis, dachówka ceramiczna.
    Czy możecie kogoś polecić, najlepiej firmę która wzięłaby na siebie również zakupy materiałów.

    Z góry dziękuję z informację

    pzdr
  5. AsiaM SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaM Zarejestrowany: 30.09.2004 Posty: 39
    WIELKIE DZIĘKI MICHAŁ,
    przyłączam się do podziękowań Bułeczki
    Ja również mam nadzieję go "wykorzystać" do równania terenu i wykopków pod szambo
    Pozdawiam
    Asia
  6. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał AsiaM
    WIELKIE DZIĘKI MICHAŁ,
    przyłączam się do podziękowań Bułeczki
    Ja również mam nadzieję go "wykorzystać" do równania terenu i wykopków pod szambo
    Pozdawiam
    Asia
    Asiu, nie bierz Ostrówka do szamba... Weź porządną koparkę - CAT, JCB... Ostrówek do kopania szamba to pieniądze wyrzucone w błoto - będzie to robił dużo, dużo dłużej za niewiele mniejszą stawkę godzinową. Słowem - przepłacisz. Być może w Twoich okolicach masz gdzieś taką koparkę, jeśli nie, to jest w hurtowni CERMAT między Łosiem a Tarczynem.

    Ostrówek jest dobry żeby jakieś drzewka wyrwać, niewielkie ilości ziemi rozplantować, ale nie do prac typu kopanie szamba czy zdejmowanie humusu.
  7. AsiaM SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaM Zarejestrowany: 30.09.2004 Posty: 39
    Dzięki Whisper , nie sądziłam, że "rodzaj" koparki ma takie znaczenie przy kopaniu szamba, no, ale człowiek (patrz kobieta) uczy się przez całe życie. Spróbuję się skontaktować z CERMATEM - zobaczę czy mają czas na "wykopki".
    Pozdrawiam
    Asia
    PS. A tak na marginesie - super prowadzisz dziennik, bardzo mi się podoba Twoje poczucie humoru i oczywiście Wasz domek.
  8. michal_m ELITA FORUM (min. 1000)
    michal_m Zarejestrowany: 06.09.2005 Posty: 1157
    Namiar na lepszą koparkę też mogę podać, chyba CAT lub JCB. koszt 80 zł/h, ale ja jednak do szamba wykorzystam ten Ostrówek. Jak pisałem, gość się sprawdził przy pracach sporo trudniejszych.

    Michał
  9. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Gdzie tu u nas blisko kupić otoczaki? Takie o średnicy 10-15cm..
    Jakoś nie moge namierzyć żadnej firmy a potrzebne
  10. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał michal_m
    Namiar na lepszą koparkę też mogę podać, chyba CAT lub JCB. koszt 80 zł/h, ale ja jednak do szamba wykorzystam ten Ostrówek. Jak pisałem, gość się sprawdził przy pracach sporo trudniejszych.
    To nie jest kwestia zdolności, tylko możliwości sprzętu.
  11. michal_m ELITA FORUM (min. 1000)
    michal_m Zarejestrowany: 06.09.2005 Posty: 1157
    Cytat Napisał Whisper
    Cytat Napisał michal_m
    Namiar na lepszą koparkę też mogę podać, chyba CAT lub JCB. koszt 80 zł/h, ale ja jednak do szamba wykorzystam ten Ostrówek. Jak pisałem, gość się sprawdził przy pracach sporo trudniejszych.
    To nie jest kwestia zdolności, tylko możliwości sprzętu.

    OK, nie chcę dyskutować. W razie czego służę drugim namiarem.

    Michał
  12. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Znalazłam namiar na otoczaki...może komuś się też przyda. Szczególnie że tam nie tylko otoczaki, ale i inne "kamieniaste" rzecz: kostki granitowe, rodzajów, że OJEJ, kamyki, żwirek, głazy i takie tam różne.
    Z ul. Puławskiej jadąc do P-czna skręca w prawo za restauracją Baszta i jedziemy prosto aż sie skończy droga, potem znów w prawo i jakies 150-200m po lewo jest duży skład. Ul. Farbiarska jak się nie myle.

    Pozdro Bułka
  13. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Cytat Napisał michal_m
    Cytat Napisał Whisper
    Cytat Napisał michal_m
    Namiar na lepszą koparkę też mogę podać, chyba CAT lub JCB. koszt 80 zł/h, ale ja jednak do szamba wykorzystam ten Ostrówek. Jak pisałem, gość się sprawdził przy pracach sporo trudniejszych.
    To nie jest kwestia zdolności, tylko możliwości sprzętu.

    OK, nie chcę dyskutować. W razie czego służę drugim namiarem.

    Michał
    Dyskutuj, dyskutuj Tak bym chciał się z kimś pokłócić...

    A na serio - weź kiedys porządną koparkę zamiast Ostrówka i porównaj. Jeśli nie zobaczysz dramatycznej różnicy w tempie prac, to rzeczywiście możesz zostać przy Ostrówku. Bo skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać
  14. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    A co u nas tak cicho? Zastój czy jak? Nic się u nikogo nie dzieje? Nikt nic nie potrzebuje? Jeszcze się nam sezon nie skończył chyba nie
    Podciągam UP UP UP
    Martka i *marta* to chyba już całkiem się ulotniły z forum
  15. Whisper OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Whisper Zarejestrowany: 15.12.2003 Posty: 7604
    Wszyscy zarobieni, bułeczko. Żeby zdążyć, żeby zdążyć...
  16. pontypendy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pontypendy Zarejestrowany: 04.02.2005 Posty: 432
    Witam wszystkich,
    człowiek dwa tygodnie nie zaglada na forum i już trzecią godzinę czytam i czytam, by nadrobić zaległości.

    buleczka_77
    Sezon się nie skonczył, a ja potrzebuje pożyczyć pompy zatapialnej do studni na jakiś tydzień, bo moja znowu w naprawie, a stropik mam wylany. Ale to pewnie nierealne
  17. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Pożyczyła bym ci swoją pompę, ale akuratnie od dziś potrzebna w tyrbie pilnym. Będą budować wiatkę na samochodzik i pomieszczenie gospodarcze na bałagan z garażu
    Nareszcie sie troche uprzątnie i będzie można do garazu samochodem wjechac
    a jeszcze a propo pompy to od Przyjaciół Ze Wschodu kupisz pompę za 100 zł i na pewno Ci jakis czas posłuży. Moja już pracuje ok 2-3 lat i na razie nic na nią nie dziala. Jak to mówią "ruski gniot sa nie łamiot sa"
    Bułka
  18. pontypendy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pontypendy Zarejestrowany: 04.02.2005 Posty: 432
    Dzięki Bułeczko,

    rad nie rad kupiłam nową pompę za 99,95 zł w Kauflandzie i o dziwo pracuje (ptfu, ptfu odpukać) lepiej niż ta za 150 zł ze sklepu, gdzie to wszystko mają: śrubki, gwoździe, rury itp.
  19. mpb1971 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mpb1971 Zarejestrowany: 15.11.2004 Posty: 777
    bułeczka_77 a po ile mają te otoczaki ?
  20. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    No i tak....BANDYTY nie przyjechali robić mi tej wiatki.....czekali jak sie pogoda zepsuje! A teraz będzie kapało za koszule i będzie biegiem ,biegiem, biegiem i zaraz będzie coś spitolone!! Cholewa no!!
    Otoczaki są ładne, ale dla mnie cena nie do przyjęcia: od 330 zł do 500 zł za tone /0,5m3 DROŻYZNA ale jak kogos przyciśnie to...
  21. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    A tu sprawdzałaś, na fotce są fajne otoczaki, taki jasny kolorek http://www.agkorc.com.pl/

    Cena teżpewno solidna.
    U nas w okolicy /Gołków/ najłatwiej trafić otoczaki kopiąc doły tak na metr. Po warstwie piasku jest piękna warstwa otoczaków, jeden przy drugim, pod tym jest już glina. Nic tylko kopalnie otoczaków uruchomić /przy takich cenach/. Lub mieć okazyjny transport z podlasia, najbliżej wypatrzyłem koło Tykocina, piękne otoczaki i głazy. Aaa pod Białobrzegami nieco na polach leży, 50 km od nas.

    w.
  22. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    no fajno tylko jak to przewieść? Cieżarówkę brać? Skasuje Ci tak że nie opłaci Ci się szukanie po okolicy, a sama rowerem nie przewioze 2m3 nawet do wiosny ;o(
  23. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    A widziałaś jakie kamulce leżą na terenie zamkniętej cegielni w Gołkowie?

    Ja pod Białobrzegi zrobię kurs z przyczepką, ale też niewiele przyciagnę...
    w.
  24. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    nie nie wchodze tam bo się peniam że to może na łeb polecić. To wszystko stoi na "słowo honoru" i jak kiedys rypnie to będzie jedno wielkie nieszczeście bo tam się czesto dzieci bawią z tym domków-baraczków
    A ten link co podesłałeś z otoczakami to własnie u nich byłam. A Tobie dużo tego potrzeba? Co z tym robisz? Podmurówke obkładasz jak dborze kojarze. Tak? Moze jakies zdjęcia pokażesz co? Musi bardzo ciekawie wyglądać
  25. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    Z otoczaków opaskę naokoło domku. Większe pewnie będą między kosodrzewiną, nierównomiernie rozłożone.
    Cegielnie warto zobaczyć, piec i te głazy
    w.
  26. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    a zdjęcia? chcemy zdjęcia
  27. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    U mnie we wsi wisi ogloszenie ze ktos sie pozbedzie tanio kamieni polnych. Jesli kogos interesuje to moge spisac tel.
  28. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Woyti, ja byłam pierwsza To ja poprosze o ten telefon
  29. woytek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woytek Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 388
    A ja mam przyczepkie to może spółka
    w.
  30. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Ech Ty to jesteś negocjator no dobra, ale za kare w razie czego podrzucisz mi to do Woli?
    a tak przy okazji to ile taka przyczepka uzywana kosztuje co? Juz wychodzi którys raz ze by się przydała!
Pokaż wyniki od 1381 do 1410 z 14972